Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Люблю Пабла Родригеса- як тангеро, звісно

Люблю Пабла Родригеса- як тангеро, звісно

Я був підлітком і поза театром, і зараз мені вже двадцять, і я вирішив, що прийшов час повністю зайнятися мистецтвом як моє хобі. Вони роблять мене щасливою, і чому я не повинен бути здоровим І щасливим?

Я хочу зайнятись улюбленою формою танців, до якої я ніколи не отримав шанс, коли я був молодшим, хіп-хоп! Я новачок у районі Даллас і дуже би вдячний за допомогу? Я шукав місяцями, але не маю інсайдерської інформації, оскільки я навіть не з Техасу.

Я не намагаюся бути професіоналом чи що-небудь ... занадто пізно для цього. Але танці - це випуск, хобі, вправи та розваги.

Re: Люблю Пабла Родригеса- як тангеро, звісно

was a teenager and out of the theater, and now I'm twenty, and I decided it was time to take up art completely as my hobby. They make me happy, and why shouldn't I be healthy and happy?

I want to do a favorite form of dance that I never got the chance to do when I was younger, hip-hop! I am new to the Dallas area and would really appreciate your help? I've been searching for months but have no insider info since I'm not even from Texas.whatsapp web whatsapp plus routerlogin

I'm not trying to be professional or anything ... too late for that. But dancing is a class, a hobby, exercise and fun.

my issue got solved!!

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія