Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так мониторы нашли или нет? И что с уголовным делом?

Re: Так мониторы нашли или нет? И что с уголовным делом?

А я так сподівався, але DiDUS виявився тим хто він є   :punish:

А я так сподівався, але DiDUS виявився тим хто він є   :punish:

Там важкий випадок
Не путін, а кривавий порошенко самотужки у дідуся пенсію покрав

Таке дідусі не вибачають

Я тупим педрілам, у яких замість мозку шоколадове гівно, нічого не збираюсь пояснювати.  :bueee:
злив зараховано!

напвене, через відсутність моніторів, бОгдан заблудився і залетів в Сен-Тропе....  :shuffle:

шось якось без вогоньку зєбіли відбріхуються... невже втомились скаженою слиною захльобувацця? чи просто втрачають оптимізм?

ТО ЯК ТАМ З МОНІТОРАМИ????? агоооов!.. чи то: фас!

:dance3:

шось якось без вогоньку зєбіли відбріхуються... невже втомились скаженою слиною захльобувацця? чи просто втрачають оптимізм?

Им "занесли" с продажи мониторов.... :gigi:

Им "занесли" с продажи мониторов.... :gigi:

то це ж не привід понапиватись як сви... (чуть не написав "свинакчуки" тьху-тьху прости Господи!) як свині і геть втратити нюх?

Свинарчуки вкрали державну таємницю, а зебілам як горохом об стіну  :X Свинарчукииии!!!

Останнє редагування: 27 серпня 2019 18:37:11 від Serge_D

А бронжилеты , как же так. Зрада и ганьба! А ввртість тарілки борща? Що вже не потрібно вираховувати?

Найшли... у петровому офісі  :lol:

Найшли... у петровому офісі  :lol:
пруф будет ? Хотя zebilam пруфы ге нужны. Если г+г скпзал, сто украдены , значит украдены.

злив зараховано!

Та він постійно таке верзе і зливається....вже навіть не цікаво йому щось писати, бо копіпастить всім одне й те ж.

Ой, а я пам'ятаю, як вони хором всі в конвульсіях заходились....як по п'ять гілок повідкривали.... :gigi: 
А зараз якось язики їм кудись позасмоктувало ! Ашотакої ?

Re: Так мониторы нашли или нет? И что с уголовным делом?

А вони були?  монітори? повисирались, повисцикались , обісрали кого треба та й по тому...

пруф будет ? Хотя zebilam пруфы ге нужны. Если г+г скпзал, сто украдены , значит украдены.

:facepalm1:

Петики (в плохом смысле этого слова) - они такие петики...

У Порошенко объяснили исчезновение из комнаты СНБО мониторов и серверов
 https://www.unian .net/politics/10566711-u-poroshenko-obyasnili-ischeznovenie-iz-komnaty-snbo-monitorov-i-serverov.html

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія