Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Типовий ZE.Brandt  - це такий ж самий упоротий довбень, як наш дописувач  S.Brandt, але який фатально топить за Зелепуху. 

не розкрив ти тему, як на мене.
Я би не включав твiй варiянт до списку.
Але то нехай редколегiя вирiшує
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

:facepalm:
тоді кожен, хто щось говорить, робить це перед смертю..Хоч за 5, хоч за 10, а хоч і за 50 років

І ти теж права, МироСарро
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

я чесно намагався це прослухати до кінця ( 8 хвилин ), але мене вистачило лише на 2 хвилини 30 сек
Багато повторів, багато патетики, багато наївності чи імітації її. "Реальна небезпека"... Їх би у наш час, а ще краще - у 2014 рік, коли охерелі лугандонські матрони забили на смерть хворого на серце голову військкомату десь у районі Савур-могили, Донецької області... На очах його дорослого сина. Ото була реальна небезпека. А всі оці розмови про корупцію... Портніков правий- вона була, вона є й вона ще довго буде. А я скажу більше - у наших верхах, принаймні, при президенті Порошенко, вона була набагато меншою, ніж в Росії чи в тих євроструктурах, чиїх чиновників перекупив Тупін.  Навіть Шрьодер продався. Та й Ангела Меркель , скоріше за все, така ж сама. І вже точно менше, ніж у структурах середньої керівної ланки в Україні, чи на низовому рівні

І другий момент. Ну от, Зінченко сказав, що сам Президент ( Ющенко ) хороший, оточення в цілому теж добре, а от є група, пов'язана з Порошенком, які є корупціонерами. То маю питання- а чого ж народ за нього в 2014 році проголосував, де були всі ці обвинувачі?
Фірташ: Ми добилися, чого хотіли - Порошенко став президентом, Кличко - мером https://www.unian .ua/politics/1073681-firtash-mi-dobilisya-chogo-hotili-poroshenko-stav-prezidentom-klichko-merom.html
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Помог ЮльВладимеравне развалить "помаранчевую коалицию"
а ти голосніше! раптом хтось повірить?..
ЮльВладімірна очолювала справжній уряд, а не тіньовий, штучно створений всередині РНБО з єдиною метою - вставляння палиць у колеса справжньому.
Та й до наочного свідчення розвалу коаліції - меморандумів-універсалів з україножерською ПР, які повернули цю потугу до політикуму, ЮльВладімірна не має жодного стосунку.
нагадати тобі, хто поставив свої підписи під цими "документами", на чиїх руках кров Небесної Сотні?
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

якщо у вас бокланопоцтит, це не означає, що він у інших. А ну, безчесний брехун, покажіть, хто у 2014-2019 р. пропонував/вимагав і т.і. оголосити війну рашці, хоч один

Я не розумію твій потік свідомості. Ти, брехливе недолуге лайно, спробувало мені щось закинути, але підтвердити своє звинувачення ти звісно не зміг, обісрався.
З тобою немає про що говорити. ти в кращих традиція брехливих пропагандонів просто сереш і не відповідаєш за свої слова.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Не узагальнюй це на всіх прихильників Зеленського, то є неправильно.
Тих про кого ти написав - то просто покидьки, чи пропагандонське лайно, а звичайні прихильники Зеленського то просто зеленці, вони різні.

Як кажут, я в сортах лайна не розбираюсь.
І нехай зeбіли себе не тішать, що вони "голосувати не за Зе!, а проти Порошенка", то не має значення, результат один.
У всіх ФУПівських зeбiлів я бачу одну спільну ознаку: вони готові підтримати будь-кого, навіть хуйла, і будь-що, навіть "громадянську" війну, аби проти Порошенка.
Саме за це, я і вважаю їх всіх зeбiлами, бо через свою ненависть до Порошенка вони готові знищити Україну.
Звичайно частина із них - це відверті кацапські боти, а частина це справжні корисні ідіоти, або класичні зeбiли.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І ти теж права, МироСарро
який ти дотепний!  (tu) аж подих перехоплює  :laugh:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Я не розумію твій потік свідомості. Ти, брехливе недолуге лайно, спробувало мені щось закинути, але підтвердити своє звинувачення ти звісно не зміг, обісрався.
З тобою немає про що говорити. ти в кращих традиція брехливих пропагандонів просто сереш і не відповідаєш за свої слова.
вітаю зі зливом! :-B
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

оце і є твоя "аргументація" - обзивати опонентів різними поганими словами?
то його вже чорти колотять, на цьому світі))
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

А типу ви написали щось конкретне на підтвердження своїх порожніх слів?
і у вас не "аргументація на рівні хамла", бо те що ви зараз видали є справжнісіньким неприхованим хамством - без найменших ознак наявності там якихось аргументів.

Тобто, якщо Ви кажете людині, що її аргументація беззмістовна, або її взагалі немає- вона може автоматично сказати Вам, що і у Вас немає аргументації? Це що- аргументація типу "сам дурний!" ?
Я ж Вам конкретно вказав на бездоказовість Ваших звинувачень і образ
При цьому сам намагаюсь усе логічно довести
То в чому я можу бути неправий? Просто цікаво
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

у 100500й раз доводити людині з бокланопоцтитом, що військовий стан і оголошення війні не тотожні? Ну так згадайте, як свин нарешті сам оголосив військовий стан

Він оголосив його тоді, коли Україна була до цього готова
А якби він оголосив його в 2014 році, то це лише дало б РФ привід до відкритої інтервенції
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

оце і є твоя "аргументація" - обзивати опонентів різними поганими словами?

А коли ти якусь туфту закидаєш, а на прохання підтвердити свої слова ти зливаєшся, то хіба не справедливо тебе буде назвати брехливим лайном? Ось costashu є справжнім брехливим лайном. Знайшов мій старий пост і на його підставі висрав, що там з мого боку якась брехня. З якої дупи він висмоктав такий висновок - не зрозуміло, та він і сам не може пояснити. От я і констатую - він брехливе лайно, що просто сере і не відповідає за свої слова. Можеш за нього спробувати розтлумачити де в моєму пості була брехня. Можеш з моєю точкою зору не погоджуватись, але знайти там брехню... дивно.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

який ти дотепний!  (tu) аж подих перехоплює  :laugh:

Так, я краще за Зе. В усьому. Крім одного- я не такий нахабний, як він. В чому й визнаю свою провину
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

вітаю зі зливом! :-B

Ти,  брехливе лайно, так і не зміг свої слова підтверди. Тобі нагадати, які саме, чи сам знайдеш?
Так що не скавчи, обісрався ти по повній і то є доведдений факт.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

ZE.Brandt(и) вже було?

Безвідносно щодо мене- надто важкувато. І вимовити важко, і зрозуміти, що за херню ти несеш і де сміятись, навіть по-доброму
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Він оголосив його тоді, коли Україна була до цього готова
А якби він оголосив його в 2014 році, то це лише дало б РФ привід до відкритої інтервенції
мова не про це, вчитуйтесь
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

в сенсi "алєнi"?
Непогано
Тут багатошаровість асоціацій: "Зёмы или Земели", "Зомби или Зомбаки" "Олени или Алени", с прибамбасами, амёбы, ібл.ни, з амбре, бі-сексуали, Засрате Еклектичне Мудозвонське Бидло Істеричне - тощо
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Ти,  брехливе лайно, так і не зміг свої слова підтверди. Тобі нагадати, які саме, чи сам знайдеш?
Так що не скавчи, обісрався ти по повній і то є доведдений факт.
спробуйте головою об стінку
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Ніфуя собі, який ти самокритичний чувак! (tu)  :K

А ти передбачуваний, ольгинцю... Чи скільки вас там- по черзі тайпять... Дебіли, ви хоч паузу тримайте, щоб людина могла відредагувати повідомлення на протязі даної хвилини, коли не пишеться- відредаговано на такій-то хвилині

Як завжди, система вилізає боком. Особливо у вас, у Росії
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

І ти теж права, МироСарро

ти ба, як по бiблейськи выйшло (tu)
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Тут багатошаровість асоціацій: "Зёмы или Земели", "Зомби или Зомбаки" "Олени или Алени", с прибамбасами, амёбы, ібл.ни, з амбре, бі-сексуали, Засрате Еклектичне Мудозвонське Бидло Істеричне - тощо

круто ;o
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

мова не про це, вчитуйтесь

гілка несподівано розрослась
Не встигаю
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

а ти голосніше! раптом хтось повірить?..
ЮльВладімірна очолювала справжній уряд, а не тіньовий, штучно створений всередині РНБО з єдиною метою - вставляння палиць у колеса справжньому.
Та й до наочного свідчення розвалу коаліції - меморандумів-універсалів з україножерською ПР, які повернули цю потугу до політикуму, ЮльВладімірна не має жодного стосунку.
нагадати тобі, хто поставив свої підписи під цими "документами", на чиїх руках кров Небесної Сотні?

давай вже якось без твоїх мареннь)
Я читав їх неодноразово
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Найкраща назва для прихильники певної політсили-зрадники.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Як кажут, я в сортах лайна не розбираюсь.
І нехай зeбіли себе не тішать, що вони "голосувати не за Зе!, а проти Порошенка", то не має значення, результат один.
У всіх ФУПівських зeбiлів я бачу одну спільну ознаку: вони готові підтримати будь-кого, навіть хуйла, і будь-що, навіть "громадянську" війну, аби проти Порошенка.
Саме за це, я і вважаю їх всіх зeбiлами, бо через свою ненависть до Порошенка вони готові знищити Україну.
Звичайно частина із них - це відверті кацапські боти, а частина це справжні корисні ідіоти, або класичні зeбiли.

фупiвськi зє-пiсатєлi це в основному продуктивнi,
але не дуже розумнi люди(найгiрший рiзновид дурнiв)
розбавленi пропагандонами трохи.
Тому вони не можуть репрезентувати весь зєлекторат   
   
А ти передбачуваний, ольгинцю... Чи скільки вас там- по черзі тайпять... Дебіли, ви хоч паузу тримайте, щоб людина могла відредагувати повідомлення на протязі даної хвилини, коли не пишеться- відредаговано на такій-то хвилині

Як завжди, система вилізає боком. Особливо у вас, у Росії


В якій ще пляць Расії, їпанько?
Ти на мій айпішник давно дивився? :lol:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

В якій ще пляць Расії, їпанько?
Ти на мій айпішник давно дивився? :lol:

а хто вас сорок зна.. :nea:
Хвостиком махнула..
І фуяк
   
І фуяк
Угу. Фуяк - й в твоїй дупі буряк ))) :lol:
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Чесно кажучи Зе настільки удачне слово, що до нього можно любе слово підставляти.. наприклад ЗЕ!рагулі, Зе!йолопи, Зе!жаби тощо
Не дарма Зе його запатентував.

Останнє редагування: 5 липня 2019 18:42:51 від Serge_D
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Чесно кажучи Зе настільки удачне слово, що до нього можно любе слово підставляти.. наприклад ЗЕ!рагулі, Зе!йолопи, Зе!жаби тощо
Не дарма Зе його запатентував.
А яке вже удачне слово ПЄС, якби ти тіке знав. До нього можна любе слово підставляти.... наприклад: ПЄСдюки, ПЄСдун, ПЄСда, ПЄСдюк, ПЄСдяка, ПЄСдючка, ПЄСдося, не ПЄСди... та тут прямо кладєзь прємудрості так і б*є ключем по голові того підараса, який придумав словосполучення для такої абревіатури.

Підкажіть Кнуреві, нехай негайно патентує і право його вживання продає за великі гроші, бо як причеплять вам це погоняло - не відмиєтеся.
   
До нього можна любе слово підставляти.... наприклад: ПЄСдюки, ПЄСдун, ПЄСда, ПЄСдюк, ПЄСдяка, ПЄСдючка, ПЄСдося, не ПЄСди...
   
Жабенята.
Болото.
головастики.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Угу. Фуяк - й в твоїй дупі буряк ))) :lol:

а чого це ти про дупи, Сорока?? ;o
Це ж маркер самзнаєшкого
"Если пишут вам про жопы,
про хуи, говно и рот,
я скажу вам без сомненья:
пишет русский патриот"
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

А яке вже удачне слово ПЄС, якби ти тіке знав. До нього можна любе слово підставляти.... наприклад: ПЄСдюки, ПЄСдун, ПЄСда, ПЄСдюк, ПЄСдяка, ПЄСдючка, ПЄСдося, не ПЄСди... та тут прямо кладєзь прємудрості так і б*є ключем по голові того підараса, який придумав словосполучення для такої абревіатури.

Підкажіть Кнуреві, нехай негайно патентує і право його вживання продає за великі гроші, бо як причеплять вам це погоняло - не відмиєтеся.

Можна навіть так - Зе!КnUr 
 теж норм
   
Це ж маркер самзнаєшкого
Знаю, от чекаю чи прилізе Крокодайл чи ні? B-)
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Жабенята.
Болото.
головастики.

останнє не годиться :nea:
Можуть подумати,
що це натяк на розум
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Можна навіть так - Зе!КnUr 
 теж норм
Зелі до вашого Кнуряки ще рости і рости вшир. Так що, не приймай бажане за дійсне.
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Знаю, от чекаю чи прилізе Крокодайл чи ні? B-)

так в нього ж контекст iнший))
В крокодайла про пхання.
Ти ж, маю надiю, не то мав на увазi? ;o
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Зелі до вашого Кнуряки ще рости і рости вшир. Так що, не приймай бажане за дійсне.

Кнуряка це ЯнукОвоч?
Тодi, так, ще рости.
Але це справа часу.
Невеликого
   
Re: А давайте проведемо на ФУПі конкурс

Кнуряка це ЯнукОвоч?
Тодi, так, ще рости.
Але це справа часу.
Невеликого

Ні, це ПецикОвоч Ліпєццкий.

Так що, не переводь стрілки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія