Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ну, за традиційні українські цінності! :-B

Я думаю, тут свой вклад мог бы сделать Зеленый крокодил и разъяснить, что его знаменитый клич имеет давние истоки и связан как раз с желанием сохранить девственность невесты и в то же время рыбку съесть до наступления похода в комору.
я коли студенткою була, з нами афганці вчилися. то один поділився секретом, що саме такий спосіб поширений, щоб цноту :pleasantr:  до весілля зберегти.
   
Сомнительно, учитывая наличие других отверстий организма. Тут что-то другое.
гарантія від чужих байстрюків
   
не знаю жодного пацана який би оженився на незайманці...

а ОлдБой нам якесь язичництво притягнув сюди  :D
   
Як перевірили що перша, то можну було на стороні вже гуляти )))
   
не знаю жодного пацана який би оженився на незайманці...

а ОлдБой нам якесь язичництво притягнув сюди  :D
та ну - язичники були свої хлопці та дівчата (tu)
   
Як перевірили що перша, то можну було на стороні вже гуляти )))
:K

   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

ми ж не домовились, чи будуть вибачення, кацапочко?  :laugh:
З кацапочкою і домовляйтеся. А ж бачу посилання на дурну книжку 2013 року історичну, культурну чи фолькльорну правдивість якої не доведено ніякими іншими джерелами.
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

А щодо традицій, то вони випливають з цілком логічного бажання
родини молодого отримати порядну невістку.
Ну в данному випадку мабуть все-таки нащадків свого роду.
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

Вот тебе твои традиции кацапские,   OldBoy

Двор у нас был маленький, крытый, как и все строения, соломой. Он огибал дом с трех сторон. Под крышей сарая в осокорёвых лубках водились стаи голубей. Стойленцы считали их божьими птицами и не трогали. Наоборот, каждый хозяин старался развести «гулек» как можно больше.
Никакого особого отхожего места во дворе не было, «ходили» кто как и где умел. Ни один кустик, ни одно деревце не росли около нашего двора. Голая земля, навоз, сор и зловоние — вот пейзаж и атмосфера моего родного гнезда.
Разумеется, о санитарии стойленцы имели свои вековые понятия. Так, бабка Мавра поучала:
— Без глистов нет на свете человека. Глист от картохи заводится. Лечиться от него не надо: не вылечишся. Съешь картоху — и в нутро опять пройдет глист. Так и будет беспереч.
Утирались все одним полотенцем. В него же и сморкались старшие члены семьи и гости. Наволочки на подушках не мылись полугодиями. Белье не менялось до тех пор, пока в нем не заведутся вши.


Дать сЦилу, аль самому Топорова найти тяжело?

Останнє редагування: 24 червня 2019 15:38:28 від hervasio
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

Вот тебе твои традиции кацапские,   OldBoy

Двор у нас был маленький, крытый, как и все строения, соломой. Он огибал дом с трех сторон. Под крышей сарая в осокорёвых лубках водились стаи голубей. Стойленцы считали их божьими птицами и не трогали. Наоборот, каждый хозяин старался развести «гулек» как можно больше.
Никакого особого отхожего места во дворе не было, «ходили» кто как и где умел. Ни один кустик, ни одно деревце не росли около нашего двора. Голая земля, навоз, сор и зловоние — вот пейзаж и атмосфера моего родного гнезда.
Разумеется, о санитарии стойленцы имели свои вековые понятия. Так, бабка Мавра поучала:
— Без глистов нет на свете человека. Глист от картохи заводится. Лечиться от него не надо: не вылечишся. Съешь картоху — и в нутро опять пройдет глист. Так и будет беспереч.
Утирались все одним полотенцем. В него же и сморкались старшие члены семьи и гости. Наволочки на подушках не мылись полугодиями. Белье не менялось до тех пор, пока в нем не заведутся вши.

Дать сЦилу, аль самому Топорова найти тяжело?


от бачиш як тебе порвало, зразу почав доводити що одін нарот.

А тобі казали розумні люди: геть від Москви!

у тебе ж все кацапське є головним мірилом. Зразу тягнеш, хвастаєш  :laugh:

ЗІ. до речі, я тобі такого можу в наші дні показати дофіга, не їдучи за хутір Михайлівський
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

от бачиш як тебе порвало, зразу почав доводити що одін нарот.
у тебе ж все кацапське є головним мірилом. Зразу тягнеш, хвастаєш  :laugh:

Мастер-охотник  (tu)
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

от бачиш як тебе порвало, зразу почав доводити що одін нарот.

А тобі казали розумні люди: геть від Москви!

у тебе ж все кацапське є головним мірилом. Зразу тягнеш, хвастаєш  :laugh:

ЗІ. до речі, я тобі такого можу в наші дні показати дофіга, не їдучи за хутір Михайлівський
Нет, кацапский друг, рвонуло у тебя (прочти тему, ст и автора, который сваял сие).
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

Нет, кацапский друг, рвонуло у тебя (прочти тему, ст и автора, который сваял сие).


а що тема?
цитати українських етнографів

як кажуть: люби і знай свій рідний край

ну, ти теж показав, що свій край знаєш  :lol:
   
:K

Показати зображення...
А що тобі не подобається? Доречі традиція перевірити що була кровь, в 80 роках ще була... Але навіть після доказів деякі родичі не вірили і сумнівались)))

Але все так провірили, то можна було уже дівчині і на ліво сходити, адже не перевіриш)))) СВОБОДА.
   
А що тобі не подобається? Доречі традиція перевірити що була кровь, в 80 роках ще була... Але навіть після доказів деякі родичі не вірили і сумнівались)))

Але все так провірили, то можна було уже дівчині і на ліво сходити, адже не перевіриш)))) СВОБОДА.
в 80-ті роки вже треба було професійно до цього підходити і запрошувати чи возити до гінеколога на освідєтільствованіє .
   
не знаю жодного пацана який би оженився на незайманці...
я знаю! то мій чоловік. Взагалі дивно до цього часу
що є жінки, а особливо молоді дівчата,
які дозволяють собі секс зі сторонніми людьми "мужеського полу".
   
в 80-ті роки вже треба було професійно до цього підходити і запрошувати чи возити до гінеколога на освідєтільствованіє .

Так в 80-ые уже по блату можно было зашиться и снова приятно удивить жениха. :gigi:
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

люблю коли найкорумпованіше і найбезпринципніе суспільство говорить прпо свої "цінності" (tu)
   
Доречі традиція перевірити що була кровь, в 80 роках ще була... Але навіть після доказів деякі родичі не вірили і сумнівались)))
В селах легко перевіряти цнотливість дівчини,
і для цього не обов"язково видивлятися ту кров,
тим більше що вона не у всіх дівчат з"являється при дефлорації.

Але все так провірили, то можна було уже дівчині і на ліво сходити, адже не перевіриш)))) СВОБОДА.
поважаюча себе жінка ніколи туди не піде, незалежно від того чи можуть її перевіряти.
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

я знаю! то мій чоловік. Взагалі дивно до цього часу
що є жінки, а особливо молоді дівчата,
які дозволяють собі секс зі сторонніми людьми "мужеського полу".

тобі вірю. українці ж відомі зокрема і тим що ніколи не брешуть :laugh:
   
Ну в данному випадку мабуть все-таки нащадків свого роду.
звичайно, і це теж важливо
   
тобі вірю. українці ж відомі зокрема і тим що ніколи не брешуть :laugh:
та брешуть багато хто, але це не значить що брешуть абсолютно всі.
узагальнення тут не катіт, це речі суто індивідуальні.
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

тема сбсн була не про те, що українські традиції чимось гірші за інші
зовсім ні

мова про традиції взагалі

коли люди стають на сторожу традицій, як правило, виявляється, що вони тих традицій взагалі не знають

наприклад, наші псевдоконсерватори говорять про українські традиції і сімейні цінності, а насправді захищають лубок сімейності, створений уже за часів СССР
а автентичні он вони вище, в натуральному вигляді навряд більшості сподобаються
   
Якщо вже мова про традиційні цінності зайшла, то тут треба заглянути в Руську Правду чи Литовський Статут.

Ми дізнаємося що рабство відноситься до традиційних українських цінностей. Давайте відновимо це! Надамо право олігархам брати в раби боржників за комунальні послуги. Адже це традиції наші! Рінат Ахметов буде як князь Острозький зі своєю прислугою і рабами.

А якщо якась значна людина, як от депутат чи прокурор зіб'є звичайного смерда, то має заплатити штраф офіційно родині і все вирішено. Ось ця традиційна норма уже успішно застосовується в сучасній Україні, але треба це законодавчо закріпити!

Ну і як Руська Правда радить. Якщо киюсь дочку чи жінку зґвалтують, то глава сімейства постраждалої отримує право гзвалтувати дочку чи жінку злочинця. Ось це справжня традиція! Треба законодавчо закріпити усі традиційні норми, до чого закликає пан Турчинов.

Вдаримо по гей-парадам традиційними українськими цінностями!
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

Якщо вже мова про традиційні цінності зайшла, то тут треба заглянути в Руську Правду чи Литовський Статут.

Ми дізнаємося що рабство відноситься до традиційних українських цінностей. Давайте відновимо це! Надамо право олігархам брати в раби боржників за комунальні послуги. Адже це традиції наші! Рінат Ахметов буде як князь Острозький зі своєю прислугою і рабами.

А якщо якась значна людина, як от депутат чи прокурор зіб'є звичайного смерда, то має заплатити штраф офіційно родині і все вирішено. Ось ця традиційна норма уже успішно застосовується в сучасній Україні, але треба це законодавчо закріпити!

Ну і як Руська Правда радить. Якщо киюсь дочку чи жінку зґвалтують, то глава сімейства постраждалої отримує право гзвалтувати дочку чи жінку злочинця. Ось це справжня традиція! Треба законодавчо закріпити усі традиційні норми, до чого закликає пан Турчинов.

Вдаримо по гей-парадам традиційними українськими цінностями!



слушно  (tu)
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

тема сбсн була не про те, що українські традиції чимось гірші за інші
зовсім ні

мова про традиції взагалі

коли люди стають на сторожу традицій, як правило, виявляється, що вони тих традицій взагалі не знають

наприклад, наші псевдоконсерватори говорять про українські традиції і сімейні цінності, а насправді захищають лубок сімейності, створений уже за часів СССР
а автентичні он вони вище, в натуральному вигляді навряд більшості сподобаються
Ви правда з України?
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

Ви правда з України?


із серця України, краю відьом і галушок
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

та брешуть багато хто, але це не значить що брешуть абсолютно всі.
узагальнення тут не катіт, це речі суто індивідуальні.

знаючи статистично що 90відсотків виробів з цієї купи є брак - до всіх виробів з тої купи ставлення як до браку
   
знаючи статистично що 90відсотків виробів з цієї купи є брак - до всіх виробів з тої купи ставлення як до браку
який же дурень в одну купу скидає брак і діаманти? ;o
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

який же дурень в одну купу скидає брак і діаманти? ;o

ніхто не скидає.

є купа деталей 90 з яких - брак . це і є народ
   
тема сбсн була не про те, що українські традиції чимось гірші за інші
зовсім ні

мова про традиції взагалі

коли люди стають на сторожу традицій, як правило, виявляється, що вони тих традицій взагалі не знають

наприклад, наші псевдоконсерватори говорять про українські традиції і сімейні цінності, а насправді захищають лубок сімейності, створений уже за часів СССР
а автентичні он вони вище, в натуральному вигляді навряд більшості сподобаються

тут погоджусь з дохтуром
можна говорити про якийсь консерватизм в країнах які бачили нормальне життя
 
в Україні - яка століттями була під владою інших держав - консерватизм - це просто абсурд
   
ніхто не скидає.

є купа деталей 90 з яких - брак . це і є народ
це саме той випадок, коли узагальнення неприпустимі.
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

це саме той випадок, коли узагальнення неприпустимі.

без винятків. яко 9 з 10 брешуть то вірити будь кому з подібних десяток -- неможливо
   
із серця України, краю відьом і галушок
ну галушки ти точно там бачив, а живу відьму? :girl_were:
   
без винятків. яко 9 з 10 брешуть то вірити будь кому з подібних десяток -- неможливо
правильно, вірити не треба нікому (мені можна :angel:)
   
Re: ну, за традиційні українські цінності!   :-B

я коли студенткою була, з нами афганці вчилися. то один поділився секретом, що саме такий спосіб поширений, щоб цноту :pleasantr:  до весілля зберегти.

ділився секретом не словом а ділом?)))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія