Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Наш президент!" (с) B-)

Re: "Наш президент!" (с)  B-)

Чому "Мальдівський" на власному літаку літає потаємно до Мальдив як Містер Інкогніто.
А зараз вирішив "попіаритися"?
Здається хто там у нього в штабі зараз (Медведев, Уколов?) невірно визначив "таргет-аудіторію" - Педро, людей дратує та розлючує твоє "награбоване багатство, треба бути ближче до людей, давай фотосесію в "кукурузнікє".
Он Волька теж виліз, почав штовхати "методичку" про "ненависть до багатих", схуялі?
Стєкломой почав плохо продаватися у Вольки чи як?
. Ти Зе-біл. Це діагноз. Порошенко літає на СВОІ гроші. Літаками якими хоче.. А чому ти Зе не питаєшся чому Зе піарився з дітьми з ГРузіі- за НАРОДНІ гроші платників податків? Скільки цей рейс коштував мені платнику податків.  Я тобі скажу - десь $100,000 мінімум

Останнє редагування: 16 червня 2019 13:36:07 від andy lev

Бля не знаю чому трачу свій час на фуп з такими ідіотами..

Зеадепти.
За логікою тутешніх правил Петро має бути у 73 в  ігнорі.
Так як тут з медія простору пропав гер Штрахе після Ібіци.
Був і не стало.
Якого біса ви на Петра збуджуєтеся?
Дивно.
Таке враження що Петро ще през.
Фокус тримати на його персоні повна дурня.

Краще ось тут:

Показати зображення...

Это какой-то люксовый мягкий кожаный вагон  :laugh:

Вот такой должен быть на дизель-поезде Львов-Киев для Петра

. Ти Зе-біл. Це діагноз. Порошенко літає на СВОІ гроші. Літаками якими хоче.. А чому ти Зе не питаєшся чому Зе піарився з дітьми з ГРузіі- за НАРОДНІ гроші платників податків? Скільки цей рейс коштував мені платнику податків.  Я тобі скажу - десь $100,000 мінімум

Петiк, а не даси посилання на свої гнівні обурення медведчуківським блазнем, коли той відправляв літак за Савченко та в Туреччину  :shuffle:

П.С. На хвилинку порівняй героїню Педра з малолітніми дітьми, половина з яких навіть ходити ще не може

П.С2. А накой перед блазнем крісло опустили?  :S  Інакше предмет нормально не поміщався?

Вот такой должен быть на дизель-поезде Львов-Киев для Петра
А такий раритет Д-1 ще десь їздить? Я б по приколу проїхався. (tu)

Кто там про электричку для Петра фантазировал?
Накаркали :weep:

На лице девушки в левом углу красноречие выражение

https://twitter.com/view/status/1140288884716244994На лице девушки в левом углу красноречие выражение

в Киеве с вокзала на Козин точно на маршрутке поедет  :laugh:

Полтава сменил Олєшку - случайно оказался в вагоне электрички!  :weep:

Після такого піару Пєтін рейтинг вже нічого не врятує  :lol:

Полтава сменил Олєшку - случайно оказался в вагоне электрички!  :weep:

не случайно він там оказався  :weep:

прилетіли вони походу бандою до Львова літак був не заповнений на 100%, тому ті вільні місця, акурат і були вільні

летіли балаганом, так як назвротній шлях полетіло значно менше, майже в два рази  :laugh:

і от вони всією бандою їхали в потязі  :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

Сам Ан-24 надьожний самоль, там мінімум електроникі, всі органи управленія на тросах та тягах
Угу. А его модификация Ан-24РВ (РВ - это реактивный взлет) - со вспомогательно/аварийной силовой установкой - вообще шедевр. Применялась для укорачивания взлета, также могла работать как аварийный двигатель при отказе 1-го (вообще почти штатный режим) и даже обоих основных двигателей, правда горючки при этом жрала в 2.5 раза больше.
Мой покойный дядя из Белоруси, который пол-жизни проработал мастером аварийных работ на буровых в Сибири, рассказывал, что там были только эти модификации - условия экстремальные, поэтому надежность выжимали из всего.

TC

в Киеве с вокзала на Козин точно на маршрутке поедет  :laugh:

Не, сначала на метро до Выдубичей, а там - уже на маршрутке. :)

Не, сначала на метро до Выдубичей, а там - уже на маршрутке. :)
================
Ти диви, що вибори животворящі з людЯми  роблять! :gigi:
Вірніше,просири на них!

А такий раритет Д-1 ще десь їздить? Я б по приколу проїхався. (tu)
Їздять, тільки горять ледь не двічі на місяць

Re: "Наш президент!" (с) :weep:

Раза три или или четыре летал... ну его нах, хуже только ИЛ18 был. Трясёт, гудит, в ямы падает, ад и жара.
На Ан-24 літати було цікавіше, ніж на Як-40 - огляд кращій, і спостерігати за крилом/шасі цікаво

ти просто тупа пєдріла, яка не рахувала скільки грошей у тебе витяг з кишені за 5 років президент-ненажерливий Кабан разом зі своїми "свинарчуками".
Ти знаєш, що таке "золотий дощ"?

Порохобот біля моніторе коли любиму Свиню побачив.

Останнє редагування: 16 червня 2019 23:03:24 від Michigan

https://twitter.com/view/status/1140288884716244994На лице девушки в левом углу красноречие выражение
Наче привид побачила. Там мабуть перегаром так б'є що неможливо поруч знаходитися.
А що педро-штаб справді думає що це спрацює після 5 років суцільних зашкварів та крадіжок державного бюджету "дружбанами Кнура"?

Останнє редагування: 16 червня 2019 23:05:04 від Michigan

Ну на першій світлині то дійсно наш Президент. А ваш ось

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія