Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зажирів нарід при Петрові , зажрався

Re: Зажирів нарід при Петрові , зажрався
DVB

Дивулюсь, ппц, народ скрєпами зашорений :facepalm1: Легальний бізнес палили би... Марув палили би..... мормони якісь.

Светлана,вы сейчас намеренно передергиваете факты.

И смеялись мы исключительно над тем, как сытая, нарядно одетая, хорошо тюнингованная и оччень небедная тётя Юля, имеющая за душой сеть ломбардов "Дешева готівка", на эфирах картинно заламывала руки  и рассказывала с придыханием  про тотальное зубажыння народа, не имея никакого представления о том, сколько сейчас стоит социальный батон хлеба и проезд на метро.

А в принципе - да, наша страна небогатая. И я затруднюсь назвать хотя бы один год, я уже не говорю о библейских "семи тучных годах", когда бы простой люд вздохнул с облегчением.

Шуша, можливо ви себе на ми, або саме ви пересмикуєте.
Я знаю з кого стібалися порохоботи, і це геть ніяк не Юлька, по тернетам  достатньо гризні було з цього приводу.
Навіть в цій гілці самі припарені відписалися вже, так що давайте не будемо

П.с. віра напоказ, коли її пхають не по темі й де не треба, то смішна показуха, як педрові наріки. А притягнув ту моду на правоскрєпность Педро з - за порєбріка  :malyas:

Останнє редагування: 13 червня 2019 14:21:54 від SvitLana

Ти охолонь! Що значить сам палив би? На якій підставі? Тобі не подобається - це твої проблеми. Легальний бізнес. (tu)
Справді віриш, що там все чисто і легально?
Я, звісно, трохи емоційно висловлююсь, але справді, жоден гендель з дурадолом, жодна шаурмятня не викликає такого негативу і відрази, від цих халабуд просто хвилею пре смородом нєбалова. Якби ще хоч воно трохи менше було і не таке кричуще по оформленню...

Шо, за Петра зубожіння таки не було?
Юлька Вас нє паймьот! :)

Це я вас ніпанімаю ) у вас 7 п'ятниць на дві сторінки ))

Тільки п*яниці туди носять. Продать дорожче, ніж у ломбарді, - це ж треба сраку піднять і пальцем об палець стукнути.

п.с. Я про свою таку знайому. І живе вона так вже років 10 чи більше.

Мля, кожен судить по собі  :facepalm1:
Чого продавати ? Вона несе на тиждень , до зарплати, платить відсоток за користування грошима і забирає назад.
Так живе багато людей, особливо в опалювальний сезон, до 20 побігли гудку заплатили, і до першого зуби на полку, от і носять золото та техніку

Останнє редагування: 13 червня 2019 14:26:55 від SvitLana

DVB

Цитата: Rambler
Справді віриш, що там все чисто і легально?
Я, звісно, трохи емоційно висловлююсь, але справді, жоден гендель з дурадолом, жодна шаурмятня не викликає такого негативу і відрази, від цих халабуд просто хвилею пре смородом нєбалова. Якби ще хоч воно трохи менше було і не таке кричуще по оформленню...
Не знаю на рахунок наєбалова. Я не їх цільова аудиторія.
А про негатив... я от палив би макдональдси всякі, от де наєбалово, таке лайно за чималі гроші, та ще й дітей на це лайно підсаджують. Але ж стримую себе, веду себе цивілізовано :)

Це я вас ніпанімаю ) у вас 7 п'ятниць на дві сторінки ))
Це характерна риса кобіт-юльків:
косити під нєпанятлівую :)

А про негатив... я от палив би макдональдси всякі, от де наєбалово, таке лайно за чималі гроші, та ще й дітей на це лайно підсаджують.
Кожному своє болить, воістєну.)
А я, страшно признатись, ні разу в житті не був в маку. Тра заглянути, перевірити)

DVB

Цитата: Rambler
А я, страшно признатись, ні разу в житті не був в маку. Тра заглянути, перевірити)
Навпаки, розумна людина, якщо не був. А я був, двічі. :) 

Навпаки, розумна людина, якщо не був. А я був, двічі. :) 
А я разів з десять - в МС хороші безкоштовні кльозети :)

Мля, кожен судить по собі  :facepalm1:
Чого продавати ? Вона несе на тиждень , до зарплати, платить відсоток за користування грошима і забирає назад.
Так живе багато людей, особливо в опалювальний сезон, до 20 побігли гудку заплатили, і до першого зуби на полку, от і носять золото та техніку
Субсидія не оформлена? Борги?
Здає за 3 копійки на тиждень, віддає 5, і так регулярно. Все влаштовує людину.

А моя знайома теж здає, а за 5-ма копійками біжить вже до мене, щоб викупить. Я дарую, не позичаю.
Роками прошу - не йди в ломбард, я тобі буду давать ті ж 3 без повернення - і тобі мороки менше, і я зекономлю на "благодійності"
Фіг там. В неї своя альтернативна комерція.  :-)o

Субсидія не оформлена? Борги?
Здає за 3 копійки на тиждень, віддає 5, і так регулярно. Все влаштовує людину.

А моя знайома теж здає, а за 5-ма копійками біжить вже до мене, щоб викупить. Я дарую, не позичаю.
Роками прошу - не йди в ломбард, я тобі буду давать ті ж 3 без повернення - і тобі мороки менше, і я зекономлю на "благодійності"
Фіг там. В неї своя альтернативна комерція.  :-)o

Іди в сраку з своєю субсидією, вона живе з мамою пенсіонеркою і донькою, а прописаний ще брат що вписав двох своїх дітей. З ними він не живе, нічого не платить і не збирається, виписуватись також
То що, відправляти її до тебе по гроші ? )

Іди в сраку з своєю субсидією, вона живе з мамою пенсіонеркою і донькою, а прописаний ще брат що вписав двох своїх дітей. З ними він не живе, нічого не платить і не збирається, виписуватись також
брат - мудак,
 але винен однозначно Порошенко :)

почитав трохи
дивно -що вас примушує спілкуватися з такими людьми :S
не маю жодного знайомого,хто б ходив до ломбарду, грав на автоматах й т.д.

То що, відправляти її до тебе по гроші ? )
Допомогла б ій краще субсидію оформить, шарлатанка.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія