Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

заре, вийде маріупольська fupa chalupa

Дрыщ, тебя дистрофия ещё не доканала?))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

в день залу не можна, я правда не уточнювала чому))

Он что, курсить затеял?

Гормоны?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

яя, уважно слухаю, ти щось хотів сказати?))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Он что, курсить затеял?

Гормоны?
ти що, він нічого не приймає крім протеїну.
Каже навантаження на серце в залі отримав, то в день залу вже 50 віскі під забороною.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Просто алканавт абикнавєнний. Заливає беньки і влаштовує істерики майже щовечора.

Йому треба "самка"  :facepalm1: йому треба в психдиспансер і зашитися.

Зафлудив весь форум своїми "рідинами"  :bueee:
та ні, не схоже що то алкаш  :nea:
просто невихований невдоволений життям цинік і нікчема.
приходить на форум вилити свою жовч під ноги стороннім людям.
типова поведінка слабака-невдахи,
саме такі люди дозволяють собі опускатися до брудної агресивної риторики,
адже себе не поважають бо нема за що.
а в реалі не наважуються ображати оточуючих
щоб не отримати по харі, тому все це роблять на форумах з-під анонімного ніку.
огидне явище :bueee: не здивуюсь якщо побіжить стукати на тих кого ображає.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну от чого ти вредний? Ну можна ж нормально спілкуватися.
(tu) покажи йому приклад, заодно і Бандерівця навчиш пристойної поведінки
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну от чого ти вредний? Ну можна ж нормально спілкуватися.

не уявляю про що можна спілкуватись з ватою - так потикати паличкою, як в гімно. Ще вату можно і нужно жечь. Мені навіть огидно відповідати всіляким калоффкам, асмєрдєям, номєрному чорту, та ось цій маріупільській fupa chalupa

Останнє редагування: 14 жовтня 2020 01:11:27 від medved
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та ні, не схоже що то алкаш  :nea:
просто невихований невдоволений життям цинік і нікчема.
приходить на форум вилити свою жовч під ноги стороннім людям.
типова поведінка слабака-невдахи,
саме такі люди дозволяють собі опускатися до брудної агресивної риторики,
адже себе не поважають бо нема за що.
а в реалі не наважуються ображати оточуючих
щоб не отримати по харі, тому все це роблять на форумах з-під анонімного ніку.
огидне явище :bueee: не здивуюсь якщо побіжить стукати на тих кого ображає.

Просто стиль його спілкування суттєво відрізняється в різний час чи дні. Наприклад, сьогодні він був адекватний, а вчора молов якусь гидоту і взагалі немотивовано вирячився на мене ні за що ні про що.

Можна припустити психічну хворобу, але занадто близькі амплітуди чергування патернів, тому мій діагноз - алконавство.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Смотри, ты не бегал не приседал но уже думаешь о операции на колене, причём считаешь что проблема в том что ты решил резво один раз подняться по ступенькам. И с этого всего ты сделал вывод что физические нагрузки убивают суставы.
 Охеренная конечно логика))))
я маю (мав) можливість та час ходити по 10-20 км кожного дня вже багато років
На 561 сторінці я викладав фото своіх ніг в кінці літа
Повірь мені такий загар при ходжені ні за 10 часів не заробишь ні за 100
Ногі у мене звичні до навантажень і після 10 км особливо якшо в рюкзаку більш за 5 кг і не по рівнені відчувается

То що фізичні нагрузки убивають сустави знае любий автомобіліст ,бо оборнорухательний апарат людини е то саме що ходова в авто.
Просто тупий автомобіліст думае що по між ним та авто нема ніякого звязку--він буде  машину ненову берегти,обїізжати ями та лежачі поліцейскі ,не газувати по шіферу,не грузити щоб дном асфальт чипляла

А себе можно ! І в хвост і в гриву! Та ще після 45!
Е дурня поміж качерів що то мязами можно закачати ноги,руки , спину та тягати більше заліза --тому ті розумні качери 90% с проблемами поперека ходять.

У мене сустав на узи виявився "дуже хорошим" то вискочила кіста через перегруз коліна
тепер міркую що робити нагружувати ногу не радять -буде рости,ходити як раніше боюсь особливо в гору

ще згадав поспілкуйтесь з грамотним травматологом чі кто там суставам --після 45 навіть стрибати  з турніка тре дуже повільно ,бо різко небезпечно для суставів поперека

не саме навантаженя небезпечне а більше його вид
підтягатись добре на турніку , а стрибати вже небезпечно
так як і авто --по рівні дорози нормально можно місяць іхати , а різко на бордюр чі по кочкам...

в басейн залізти--можно суткі там плавати,а з гирями на брусях можно інвалідом лишится
якось так



Останнє редагування: 14 жовтня 2020 17:35:53 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я маю (мав) можливість та час ходити по 10-20 км кожного дня вже багато років
На 561 сторінці я викладав фото своіх ніг в кінці літа
Повірь мені такий загар при ходжені ні за 10 часів не заробишь ні за 100
Ногі у мене звичні до навантажень і після 10 км особливо якшо в рюкзаку більш за 5 кг і не по рівнені відчувается

То що фізичні нагрузки убивають сустави знае любий автомобіліст ,бо оборнорухательний апарат людини е то саме що ходова в авто.
Просто тупий автомобіліст думае що по між ним та авто нема ніякого звязку--він буде  машину ненову берегти,обїізжати ями та лежачі поліцейскі ,не газувати по шіферу,не грузити щоб дном асфальт чипляла

А себе можно ! І в хвост і в гриву! Та ще після 45!
Е дурня поміж качерів що то мязами можно закачати ноги,руки , спину та тягати більше заліза --тому ті розумні качери 90% с проблемами поперека ходять.

У мене сустав на узи виявився "дуже хорошим" то вискочила кіста через перегруз коліна
тепер міркую що робити нагружувати ногу не радять -буде рости,ходити як раніше боюсь особливо в гору

ще згадав поспілкуйтесь з грамотним травматологом чі кто там суставам --після 45 навіть стрибати  з турніка тре дуже повільно ,бо різко небезпечно для суставів поперека

не саме навантаженя небезпечне а більше його вид
підтягатись добре на турніку , а стрибати вже небезпечно
так як і авто --по рівні дорози нормально можно місяць іхати , а різко на бордюр чі по кочкам...

в басейн залізти--можно суткі там плавати,а з гирями на брусях можно інвалідом лишится
якось так
Даже спорить не буду )))). Как говорит старая бразильская мудрость - каждому своё  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет


+ basil

Це ваша фото з Кітчен&Гарден?

Шкода, що все у розфокусі :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що там сьогодні, ніяких спортивних досягнень?
47 днів поспіль був у залі  :shuffle:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

47 днів поспіль був у залі  :shuffle:
а коли ти відновлюєшся ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а коли ти відновлюєшся ?

ну то дивлячись чим там займатись  у спортзалі :D
я ось, наприклад, пробіг за вересень 620км, був у TOP 1% в Samsung Health.Тобто щоденно пробігав більше 20км.
Зараз вже тиждень валяюсь на дивані, 0км в день - зв'язки на лівій нозі не витримали навантаження без відпочинку.
Навіть програму деактивував :(



Останнє редагування: 14 жовтня 2020 19:24:04 від medved
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну то дивлячись чим там займатись  у спортзалі :D
я ось, наприклад, пробіг за вересень 620км, був у TOP 1% в Samsung Health.Тобто щоденно пробігав більше 20км.
Зараз вже тиждень валяюсь на дивані, 0км в день - зв'язки на лівій нозі не витримали навантаження без відпочинку.
Навіть програму деактивував :(
Не слабо)!
У меня 260 км сентябрь, обычно 280-300, но была медицинская сертификация, за пять дней до карлиограммы я не занимаюсь.
 А так пять дней в неделю бег,  специальные беговые упражнения - 12-14 км, скоростные работы 12-16км, горки 12 км, длительная 20 км между ними кросс во второй зоне 8-10 км.
 Никаких травм. Уже много лет. Начинал с объёма около ста км в месяц.
upd
Если не секрет, а в августе, июле какие объёмы были?
Правило простое, прирост не более 10% в неделю. Ну и сами по себе большие объёмы не позволяют улучшать результат.
Условно, человек который имеет программу, при объёмах в 350-400 км выбегает спокойно марафон с трех часов.

Останнє редагування: 14 жовтня 2020 20:14:45 від tracker
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не слабо)!
У меня 260 км сентябрь
Нічо собі. У мене пробіг прохід  "аж" 9 км :shuffle:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а коли ти відновлюєшся ?
А я різні групи щодня чергую + кардіо.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Даже спорить не буду )))). Как говорит старая бразильская мудрость - каждому своё  :)
так кацапе я ж і хотів людей попередити
кацапе не переживай я рішу проблему
з кістою е 4 варіанти рішеня :
1 я її душу сам (але як сказав хірург може бути підшкірний розлив тут я ще віхід не вівчив)
2 я її ріжу сам але ж я не знаю як зробити так щоб вона не зрослась і не було рецідіва в першому разі рецідів неминучій + "сам субі заніс заразу в ногу "--сумнівна слава хоча порубати її мене кортить
3 операція --поки їду по цему шляху але безкоштовно це довго у мене вже 2 кг в +
4 операція платна -ще не вивчав

ти про авто не кажешь кожному свое бо знаешь що від водія зависить стан ходовой
я для себе був хреновий водій
я попередив




Останнє редагування: 14 жовтня 2020 21:22:21 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я маю (мав) можливість та час ходити по 10-20 км кожного дня вже багато років
На 561 сторінці я викладав фото своіх ніг в кінці літа
Повірь мені такий загар при ходжені ні за 10 часів не заробишь ні за 100
Ногі у мене звичні до навантажень і після 10 км особливо якшо в рюкзаку більш за 5 кг і не по рівнені відчувается

То що фізичні нагрузки убивають сустави знае любий автомобіліст ,бо оборнорухательний апарат людини е то саме що ходова в авто.
Просто тупий автомобіліст думае що по між ним та авто нема ніякого звязку--він буде  машину ненову берегти,обїізжати ями та лежачі поліцейскі ,не газувати по шіферу,не грузити щоб дном асфальт чипляла

А себе можно ! І в хвост і в гриву! Та ще після 45!
Е дурня поміж качерів що то мязами можно закачати ноги,руки , спину та тягати більше заліза --тому ті розумні качери 90% с проблемами поперека ходять.

У мене сустав на узи виявився "дуже хорошим" то вискочила кіста через перегруз коліна
тепер міркую що робити нагружувати ногу не радять -буде рости,ходити як раніше боюсь особливо в гору

ще згадав поспілкуйтесь з грамотним травматологом чі кто там суставам --після 45 навіть стрибати  з турніка тре дуже повільно ,бо різко небезпечно для суставів поперека

не саме навантаженя небезпечне а більше його вид
підтягатись добре на турніку , а стрибати вже небезпечно
так як і авто --по рівні дорози нормально можно місяць іхати , а різко на бордюр чі по кочкам...

в басейн залізти--можно суткі там плавати,а з гирями на брусях можно інвалідом лишится
якось так
ага. расскажи это вот этому чуваку:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

так кацапе я ж і хотів людей попередити
кацапе не переживай я рішу проблему
з кістою е 4 варіанти рішеня :
1 я її душу сам (але як сказав хірург може бути підшкірний розлив тут я ще віхід не вівчив)
2 я її ріжу сам але ж я не знаю як зробити так щоб вона не зрослась і не було рецідіва в першому разі рецідів неминучій + "сам субі заніс заразу в ногу "--сумнівна слава хоча порубати її мене кортить
3 операція --поки їду по цему шляху але безкоштовно це довго у мене вже 2 кг в +
4 операція платна -ще не вивчав

ти про авто не кажешь кожному свое бо знаешь що від водія зависить стан ходовой
я для себе був хреновий водій
я попередив

Тут нема кацапів, хохлів, жидів, чурок! Ти це не зрозумів досі?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мое мнение как косартрозника в начальной стадии такое: суставы разрушает отсутствие нагрузки вообще и длительная однообразная неправильная нагрузка.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ага. расскажи это вот этому чуваку:
https://youtu.be/jHCZhSLZlBc
ну напевно можно і з джализом бути обережним
можно і станок з джалижом настроіти на нагрузку бассейна
але ж я сюда заліз з критикою віджиму на брюсьях +20 кг на пояс  після сорока сказав що краще без + 20 зробити на 20 рази більше но зі своей вагою
і з мене почали робити ідіота
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

мое мнение как косартрозника в начальной стадии такое: суставы разрушает отсутствие нагрузки вообще и длительная однообразная неправильная нагрузка.

 (tu)  use or lose
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)  use or lose
и кстати, я свою пятку привела  практически в порядок растяжкой. а когда не занимаюсь - сразу снова ухудшение.
Это я к чему: это я для Бессарабии - не заниматься всегда хуже, чем хоть чтото делать. правда, не так как Медвед, чтоб потом слечь, и не так, как ты. что ж ты хотел от непривычных для тебя нагрузок, которые ты решил сходу форсировать...

Останнє редагування: 14 жовтня 2020 21:32:24 від nativi
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не слабо)!
У меня 260 км сентябрь, обычно 280-300, но была медицинская сертификация, за пять дней до карлиограммы я не занимаюсь.
 А так пять дней в неделю бег,  специальные беговые упражнения - 12-14 км, скоростные работы 12-16км, горки 12 км, длительная 20 км между ними кросс во второй зоне 8-10 км.
 Никаких травм. Уже много лет. Начинал с объёма около ста км в месяц.
upd
Если не секрет, а в августе, июле какие объёмы были?
Правило простое, прирост не более 10% в неделю. Ну и сами по себе большие объёмы не позволяют улучшать результат.
Условно, человек который имеет программу, при объёмах в 350-400 км выбегает спокойно марафон с трех часов.
(tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)  use or lose
так і ходову в авто розрушае стоянка без двіжа

людина і авто дуже подібні різниця е лише в роки народженя у людини пряма у машини (у металла ) напруга поломок  по експоненті
а потім все таке саме пряма пі під великій возраст (болячки ) проблеми ростуть по експоненті

ви багато бачите бігунів за 60? а авто с куевой ходовой не по асфальту в селі?
напруги повині бути соразмрні віку
і качки не повині домінувати в ціеі темі 



Останнє редагування: 14 жовтня 2020 21:38:34 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ну то дивлячись чим там займатись  у спортзалі :D
я ось, наприклад, пробіг за вересень 620км, був у TOP 1% в Samsung Health.Тобто щоденно пробігав більше 20км.
Зараз вже тиждень валяюсь на дивані, 0км в день - зв'язки на лівій нозі не витримали навантаження без відпочинку.
Навіть програму деактивував :(
про що я і питаю Фому. Відновлення та відпочинок потрібні тілу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Просто стиль його спілкування суттєво відрізняється в різний час чи дні. Наприклад, сьогодні він був адекватний, а вчора молов якусь гидоту і взагалі немотивовано вирячився на мене ні за що ні про що.

Можна припустити психічну хворобу, але занадто близькі амплітуди чергування патернів, тому мій діагноз - алконавство.
:umnik2: хз, може у нього від настрою все залежить..
є такі люди, якими керують емоції, а не навпаки
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хорошо что у него импотенция не совпала с бегом по ступенькам. Тогда бы мы узнали бы ещё о вреде физических нагрузок для потенции.
Кацапе у мене потенція схоже більша як в вісімнадцять років --напевне тому що ногами кровь гоняю часами ,а тоді за книжками сидів
щкода що твоя  думка про те що імпотенція незворотня тебе видала .співчуваю,купи гральні карти з телками
Анжеліна джолі файна
У мене е  старший знайомий з яким ми під барана де коли побухіваем ,68 йому, який потрохі джалізо тягае але білж на басейн так він ще з телками
але він напевне навідміну від тебе стероіди не їв, а ти щесь рано впав--кацап який взмозі ходити щось тягати в РФ це максімум 55

Останнє редагування: 14 жовтня 2020 22:01:02 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

про що я і питаю Фому. Відновлення та відпочинок потрібні тілу.

В мене вже другий тиждень "відновлення та відпочинку"(((
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В мене вже другий тиждень "відновлення та відпочинку"(((
скільки набрав за ці тижні?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

скільки набрав за ці тижні?

Чекаю поки ставки почнуть робити))
Так просто——нецікаво))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Чекаю поки ставки почнуть робити))
Так просто——нецікаво))
Сірожа а що у тебе з попереком -чому мене не підтримаешь на своему досвіді?
ти ж як той панцерхахол --найкращий приклад моей теоріі
про авто і людину
ти вбив поперек до 45 тому що довбойоб як любий водій довбойоб убье ходову любоі новоі автівки


Останнє редагування: 14 жовтня 2020 22:05:06 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бабагануш

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сірожа а що у тебе з попереком -чому мене не підтримаешь на своему досвіді?

Поки що все норм у мене з попереком.
Ну і за той ——"спортивний" місяць не було жодного нарікання.
І це не дивлячись на те що я залізо тягаю кожний день тоннами)).

пс. Було якось таке декілька разів коли "зловило" поперек—— але то більше з роботою зв"язано було ніж з бігом.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поки що все норм у мене з попереком.
Ну і за той ——"спортивний" місяць не було жодного нарікання.
І це не дивлячись на те що я залізо тягаю кожний день тоннами)).

пс. Було якось таке декілька разів коли "зловило" поперек—— але то більше з роботою зв"язано було ніж з бігом.
Ну ти хоть на своему досвіді ,який не може  не мати рецідіву,це поперек
Хочь можешь вгомонити--хочь не бігунів ,а хочь качурів від зайвой ваги?
Тиж ще до 45 і у тебе вже е досвід . А довбоебів тут вистачае .
Напиши щось.
Зроби людям добре на своему досвіді як я намагався на своему це не соромно


Останнє редагування: 14 жовтня 2020 22:12:27 від bassarabia
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бабагануш


это что и из чего?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія