Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

кстати тут пока еще никто не выкладывал подтягивания, снятые с квадрокоптера, кружащего вокруг турника  :laugh:  ну и ли подъем-переворот  :shuffle:

Да ты фантазер...))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та ясно, як тільки нема чим заперечити, то відразу "многа слов".

Стандартна відмазка.  :D

І яких відео?
Там де ти на ровері катаєшся?  :weep:

Жду от тебя 100 км в день, слабак..
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Жду от тебя...
З вуст хіляка і балабола, який навіть підтягнутися не може, це звучить грозно.  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гагаузе...не писти много, а писти мало. Стара эстоньська мудристь вид Турча  :laugh:

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гагаузе...не писти много, а писти мало. Стара эстоньська мудристь вид Турча  :laugh:

Показати зображення...
:D
Не нервуйся так, бурят.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да ты фантазер...))
це Турчу намьок)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поки Хорват і Турч міряються xyями величиною его, триває запекла боротьба за почесне друге місце в царині підтягувань. Як тобі таке, Елон Маск Гансело?

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 :D

А ви звернули увагу, що Турч в цю тему під своїм ніком практично ніколи не заходив. Під клонами його тут повно було, а під своїм майже ніколи.

550 сторінок написано, а Турч, де його у всіх темах завжди багато, сюда заходити боявся.

А знаєте чому?

Бо тут балабольство не проходить.
І тут відразу викрили б який він хіляк і здохляк.

Буряти, вони такі  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:D

А ви звернули увагу, що Турч в цю тему під своїм ніком практично ніколи не заходив. Під клонами його тут повно було, а під своїм майже ніколи.

550 сторінок написано, а Турч, де його у всіх темах завжди багато, сюда заходити боявся.

А знаєте чому?

Бо тут балабольство не проходить.
І тут відразу викрили б який він хіляк і здохляк.

Буряти, вони такі  :D

Та дідько з ним, дорогий Хорвате. Ото охота вам...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бовдуре...спокийниш .
Чого ти так розкричався? Тому що зиобив попитку п/п и зрозумив що слабак?  :laugh:

Легенду про другий ник пидтримують слабаки...бо неможуть аргументувати до суспильства.

А Турч зара топче твою Батькивщину своим бурятським сапогом

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поки Хорват і Турч міряються xyями величиною его, триває запекла боротьба за почесне друге місце в царині підтягувань. Як тобі таке, Елон Маск Гансело?

https://youtu.be/kDhgW5yDTos
Звичайно, молодець.

Але згідно з армійською методичкою Турча, руки не до кінця випрямляв, робив ривки, останній раз не дотягнув бороду за перекладину.

Турч, він такий, теоретик.
 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ось...а ти поки потренуйся зробити п/п....синку

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та дідько з ним, дорогий Хорвате. Ото охота вам...
Та ні, дійсно, не варто тратити час на якогось хіляка-бурята.

Нам своє робить...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та ні, дійсно, не варто тратити час на якогось хіляка-бурята.

Нам своє робить...
Так...п/п друже. Покажи як ти вмиешь пиддомкрачувати свою товсту сраку.. :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Дивись бовдуре, гирська форель...тож ти мени це залишив, а сам съйпався батрачити у Польшу и навить не можеш дотягнути до перекладини свою товсту срацю... :laugh:

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Серьонька хвастае Кьольном, гагаузе хвастае маленьким двориком у Польши у  Хорватии, а тим часом карельський покидьок Турче...юзае их Батькивщину ..доки вони видчувають себе холопами.
Бо графф николи не стане холопом  друзи..

Це львивщина. Гагаузе, ти хоч був тут?

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поки Хорват і Турч міряються xyями величиною его, триває запекла боротьба за почесне друге місце в царині підтягувань. Як тобі таке, Елон Маск Гансело?

https://youtu.be/kDhgW5yDTos

ай молодець  (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ось...а ти поки потренуйся зробити п/п....синку

Показати зображення...

піду поїм...
на слину зійшов від втоїх фоток карпатської їжі  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поки Хорват і Турч міряються xyями величиною его, триває запекла боротьба за почесне друге місце в царині підтягувань. Як тобі таке, Елон Маск Гансело?

https://youtu.be/kDhgW5yDTos


вот это сила воли... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вот это сила воли... :)

Боротьба триває, шановний Джанні!

Хоча Хорват правий. Я десь половину підтягувань запоров.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Боротьба триває, шановний Джанні!

Хоча Хорват правий. Я десь половину підтягувань запоров.

он просто чересчур прискипливый. я не такой суровый :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Красава! Впертість в тебе чемпіонська  :)  (tu)  От бачиш, як я тобі і казав -- змінив турнік і покращив.

Але згоден з Хорватом -- після 11 разу зупинка і вже чисто на вольових тягнеш далі. І до 11 в тебе є розгойдування.
В теоріі дійсно Турч все правильно розписав. Подивись на мої підтягування -- причепитися можна тільки до останнього 17 разу. В мене нема гойдалки, я пресом тримаю тіло. Мене так вчили, і це тяжче робити.

PS можемо розбити на 2 різних вправи -- одне змагання тільки по чистих, друге -- підтягуйся як хочеш, тільки 2 умови: повна амплітуда, підборіддя треба завести вище турніка.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Красава! Впертість в тебе чемпіонська  :)  (tu)  От бачиш, як я тобі і казав -- змінив турнік і покращив.

Але згоден з Хорватом -- після 11 разу зупинка і вже чисто на вольових тягнеш далі. І до 11 в тебе є розгойдування.
В теоріі дійсно Турч все правильно розписав. Подивись на мої підтягування -- причепитися можна тільки до останнього 17 разу. В мене нема гойдалки, я пресом тримаю тіло. Мене так вчили, і це тяжче робити.

PS можемо розбити на 2 різних вправи -- одне змагання тільки по чистих, друге -- підтягуйся як хочеш, тільки 2 умови: повна амплітуда, підборіддя треба завести вище турніка.

Та нє, не треба розбивати. Стадіон - так стадіон. Чисті підтягування - так чисті. Оті підтягування - це зараз єдина силова вправа в моїй програмі. Все інше - біг, поки погода дозволяє. Через місяць у нас в Ньюфаундленді настане невелика дупа з погодою, то я користуюся можливістю.

Останнє редагування: 27 серпня 2020 20:16:26 від Дядечко Лао
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та нє, не треба розбивати. Стадіон - так стадіон. Чисті підтягування - так чисті. Оті підтягування - це зараз єдина силова вправа в моїй програмі. Все інше - біг, поки погода дозволяє. Через місяць у нас в Ньюфаундленді настане невелика дупа з погодою, то я користуюся можливістю.

Це холодно буде чи дощ? Я думаю ти за місяць 15 чистих будеш робити а може і більше
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Це холодно буде чи дощ? Я думаю ти за місяць 15 чистих будеш робити а може і більше

І те, і друге, і вітер до того ж. Ми живемо на скелі посеред океану, і життя наше непередбачуване.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а чому ви усі згинаєте ноги в колінах ?
не можу зрозуміти.
турніки низькі ?
на високому турніку в такому випадку ваші результати будуть кращими.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а чому ви усі згинаєте ноги в колінах ?
не можу зрозуміти.
турніки низькі ?
на високому турніку в такому випадку ваші результати будуть кращими.

Існує думка що підігнуті назад ноги ускладнюють підтягування.
Простіше під невеличким кутом випрямити іх вперед.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Існує думка що підігнуті назад ноги ускладнюють підтягування.
Простіше під невеличким кутом випрямити іх вперед.

дурниця.

ноги мають висіти - тоді чисте підтягування.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бачу жиробасня щось трохи распєтушілась тут.
Сьогоднішня звичайна щоденна  прогулянка. 16 км, 2 години 40 хвилин, спалено 800 кілокалорій.
Outstanding elevation profile.





ПС  підйом переворотом 16
ППС підтягування - не цікавлять, нудно.
ПППС Планка - 5 хв, далі нудно
ППППС пану beggy - рік тому збирався міняти колінний сустав та тазобедрений сустав внаслідок важкої травми. Але хвала чеській медицині. Тут є дописувачі, які можуть підтвердити мої слова.
ПППППС якби довірився українській медицині, вже б вчився ходити на імплантованих суставах. Хоча, можливо, знайшовся б і чесний лікар, не можу напевно сказати.
ППППППС  пану beggy  відповідаю на ваше запитання - ми з вами приблизно одного віку.

ПППППППС  Жиробасня - нє вєшай нос, марш с діванов на турнікі
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гоміка з губи випустили..,
Круто .
Подібний на кінченого засушеного джоггєра ..,
Буде весело

Останнє редагування: 28 серпня 2020 02:12:01 від Бандер1вець
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бачу жиробасня щось трохи распєтушілась тут.
Сьогоднішня звичайна щоденна  прогулянка. 16 км, 2 години 40 хвилин, спалено 800 кілокалорій.
Outstanding elevation profile.

Показати зображення...
Показати зображення...
ПС  підйом переворотом 16
ППС підтягування - не цікавлять, нудно.
ПППС Планка - 5 хв, далі нудно
ППППС пану beggy - рік тому збирався міняти колінний сустав та тазобедрений сустав внаслідок важкої травми. Але хвала чеській медицині. Тут є дописувачі, які можуть підтвердити мої слова.
ПППППС якби довірився українській медицині, вже б вчився ходити на імплантованих суставах. Хоча, можливо, знайшовся б і чесний лікар, не можу напевно сказати.
ППППППС  пану beggy  відповідаю на ваше запитання - ми з вами приблизно одного віку.

ПППППППС  Жиробасня - нє вєшай нос, марш с діванов на турнікі

Базар фільтруй підарок
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце Остапа вчора понесло...
Оце я його вчора рознервував, підняв йому тиск  :D

Знаєте, як дізнатися, коли Турч нервує?

Він тоді починає без теми, без смислу, ліпити якісь свої старі фотографії, фото жратви і бухла.
Ну до чого в темі про спорт його старе фото в машині?  ;o
До чого фотографії жратви і бухла?
Він думає, що це вершина людських мрій?

А до чого він сюди взагалі приліпив Сєрьогіну квартиру в Кьольні і мій будинок в Польщі?
Сєрьога, ти не знаєш, чого він раптом твою квартиру згадав?  :D

Ось де його болить.
Значить будем бити в цей його больовий пункт.

Його болить, що Сєрьога і я, ми прості вільні люди, от так захотіли і змогли собі купити нерухомість за кордоном.
А він, такий крутий, такий весь в понтах, а зараз не може навіть з України виїхати до родини в Польщу.

Нічо, Турч, поїдеш в Білорусію, до своїх сватів.

А ми продовжуємо виставляти в темі про спорт фото і відео про наші спортивні досягнення.
Вибачайте за ракурс, жінку в 5 рано не став будити, а банки з під фляків не знайшов, щоб підставити під телефон.
Тому, є як є.



Оце Остап тепер обісрався, по самі помідори  :D

Хіляк...   :clapping:

Вихаді...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

кстати тут пока еще никто не выкладывал подтягивания, снятые с квадрокоптера, кружащего вокруг турника  :laugh:  ну и ли подъем-переворот  :shuffle:
Оце ти Турча опустив, жостко...  :lol:
Нижче плінтуса.
 (tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Турч, зря ти сюди зайшов під своїм справжнім ніком, ой зря...   :nea:

Напихали тобі, балаболу, х..їв, по самі гланди.
От тепер сидиш і не знаєш, як з цього викарабкатись.
Тепер твоє місце біля Лямпогаза, коло параші.

Краще ти б залишався тут під своїми клонами і розповідав би нам тут на словах про те, скільки ти пройшов, скільки ти пробіг і який ти крутий.

Але от нєзадача.
Клон ніколи тут не виставить відео на підтвердження своїх слів.
 :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вильна людина, а чого так нервово?  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вильна людина, а чого так нервово?  :laugh:

По суті він правий.від тебе наразі одне балабольство в гілці
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

По суті він правий.від тебе наразі одне балабольство в гілці

Тепер чекаю від нього кросс на лисопеді 100 км.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

як гілка заграла, да?
підйом-переворот  (tu) .
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце Остапа вчора понесло...
Оце я його вчора рознервував, підняв йому тиск  :D

Знаєте, як дізнатися, коли Турч нервує?

Він тоді починає без теми, без смислу, ліпити якісь свої старі фотографії, фото жратви і бухла.
Ну до чого в темі про спорт його старе фото в машині?  ;o
До чого фотографії жратви і бухла?
Він думає, що це вершина людських мрій?

А до чого він сюди взагалі приліпив Сєрьогіну квартиру в Кьольні і мій будинок в Польщі?
Сєрьога, ти не знаєш, чого він раптом твою квартиру згадав?  :D

Ось де його болить.
Значить будем бити в цей його больовий пункт.

Його болить, що Сєрьога і я, ми прості вільні люди, от так захотіли і змогли собі купити нерухомість за кордоном.
А він, такий крутий, такий весь в понтах, а зараз не може навіть з України виїхати до родини в Польщу.

Нічо, Турч, поїдеш в Білорусію, до своїх сватів.

А ми продовжуємо виставляти в темі про спорт фото і відео про наші спортивні досягнення.
Вибачайте за ракурс, жінку в 5 рано не став будити, а банки з під фляків не знайшов, щоб підставити під телефон.
Тому, є як є.

https://youtu.be/pWj17jT2rHE
Оце Остап тепер обісрався, по самі помідори  :D

Хіляк...   :clapping:

Вихаді...

Красава.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія