Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почалося ;o

Re: Почалося  ;o

не пи3ди, ковбасниця
Раздался голос из холодильника от Ефремова :weep:
   
Re: Почалося  ;o

  Ну-ну... это бы даже было смешно. Но это не события,а признаки... рванёт. Я даже не думал,что будет так быстро нарастать. Думал летом будет всем пох...и некоторые думали тоже. Я еще осенью прошлого года писал,что ЗЕ.бил приведет страну к гражданскому конфликту,которые проиграет. И будет он совсем не такой как Майдан-долгое время мирный. Честно: я не вижу способа это остановить.

 Програє не він. Навпаки, він все робить по плану.

 План - 1. Дискредитація Всіх інституцій влади та силових служб
            2. Протистояння всередині суспільств до насилля
            3. Розкол країни і здача кацапам те що не взяли в 14-му

Зеленський працює по плану
   
Re: Почалося  ;o

Програє не він. Навпаки, він все робить по плану.

 План - 1. Дискредитація Всіх інституцій влади та силових служб
            2. Протистояння всередині суспільств до насилля
            3. Розкол країни і здача кацапам те що не взяли в 14-му

Зеленський працює по плану

здесь на форуме наблюдаю, кстате,
попытки разжечь гражданское противостояние в Украине.
Таки ФУП это испытательный полигон
   
Re: Почалося  ;o

Шоколадних свиней пора ізольовувати від людей.
   
Re: Почалося  ;o

не пи3ди, ковбасниця
ну ти й свинюка лайлива!  :facepalm1:
   
Re: Почалося  ;o

  Ну-ну... это бы даже было смешно. Но это не события,а признаки... рванёт. Я даже не думал,что будет так быстро нарастать. Думал летом будет всем пох...и некоторые думали тоже. Я еще осенью прошлого года писал,что ЗЕ.бил приведет страну к гражданскому конфликту,которые проиграет. И будет он совсем не такой как Майдан-долгое время мирный. Честно: я не вижу способа это остановить.

Так. Оті всі масові писання в соцмережах про розстріли, повішання, знищення "порохоботів", нагнітання ненависті саме к Порошенку і повна тиша щодо відвертого синяччя, то робота профі пропагандонів.
Хуйлу потрібна різанина в Україні, кривавий хаос. Щоб ввести повномасштабно ЗС РФ і не було кому обороняти країну, бо втрата керованості повна.
Я теж не бачу ніякої діяльності по протистоянню цій війні в ЗМІ, бо всі практично ЗМІ керуються ворогами України. Хронічно програєм на інформаційному полі і через це програєм Україну. Хуйло тепер буде діяти надзвичайно нагло, жорстоко і швидно. А протистояти йому нікому
   
Re: Почалося  ;o

Програє не він. Навпаки, він все робить по плану.

 План - 1. Дискредитація Всіх інституцій влади та силових служб
            2. Протистояння всередині суспільств до насилля
            3. Розкол країни і здача кацапам те що не взяли в 14-му

Зеленський працює по плану

Повністю погоджуюсь.

Скоро вступлять в дію "орли Авакова" - всі ті ПС, Азови і пр. Коханівські з Фініксами. Синячої тітушні не треба буде щоб пролити кров. "Свої" впораються
   
Re: Почалося  ;o

Програє не він. Навпаки, він все робить по плану.

 План - 1. Дискредитація Всіх інституцій влади та силових служб
            2. Протистояння всередині суспільств до насилля
            3. Розкол країни і здача кацапам те що не взяли в 14-му

Зеленський працює по плану
Погоджуюсь...
Сам кожен день бачу, як вата попіднімала головки, як вони ждуть, що клоун помирить їх із расєєю...
А потім ця вата і буде нищити всіх, хто по іншому думає, таке уже було не раз в Україні...
Але хохло-бидло цього тупо не хоче бачити, але половина із них теж попаде під московську роздачу,
вереск перші почнуть піднімати, коли їх теж візьмуть за одне місце...
Думаю все це почнеться після виборів у ВР, бо зараз то квіточки.
   
Re: Почалося  ;o

Який мародер такі і прихильники.
   
Re: Почалося  ;o

Ну просто растет ненависть. Кончится плохо!  Я ж грю-все идет к тому.
Ты как та ворона на суку... Только однажды нажравшись брыкаловки не епанись с этого сучка. :gigi:  Соблюдай правила безпекы. :gigi:
   
Re: Почалося  ;o

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=uLQcrRfcqQ0

От з такими ненормальними бабами ( тільки трохи молодші, такі ж жирні  й нахабно узкаязичними) мені приходилось спілкуватись у полтавських тролейбусах. Сперечатись не вміють, логічно мислити теж, так намагались звинуватити мене в тім, що я надто гучно їм свій голос у вухо вставляю. Інших аргументів у них немає. Єбанатки
   
Re: Почалося  ;o

За вирваний плакат треба бити по голові?  8-:

Жалко він не в мене його вирвав.
   
Re: Почалося  ;o

От з такими ненормальними бабами ( тільки трохи молодші, такі ж жирні  й нахабно узкаязичними) мені приходилось спілкуватись у полтавських тролейбусах. Сперечатись не вміють, логічно мислити теж, так намагались звинуватити мене в тім, що я надто гучно їм свій голос у вухо вставляю. Інших аргументів у них немає. Єбанатки

 (P)

Тепер я розумію, чому люди від тебе відвертаються в Полтаві. Ти ж таке чмо як і отой ботан ?
Здатний тільки на бабок наїзжати ?

А потім тут пишеш , що в Полтаві від української відвертаються ?

Це від тебе, старий мудак , люди відвертаються, а не від української.
Вас таких на Шведську треба.


   
Re: Почалося  ;o

Погоджуюсь...
Сам кожен день бачу, як вата попіднімала головки, як вони ждуть, що клоун помирить їх із расєєю...
А потім ця вата і буде нищити всіх, хто по іншому думає, таке уже було не раз в Україні...
Але хохло-бидло цього тупо не хоче бачити, але половина із них теж попаде під московську роздачу,
вереск перші почнуть піднімати, коли їх теж візьмуть за одне місце...
Думаю все це почнеться після виборів у ВР, бо зараз то квіточки.

Це хто вата ?  Засновник ПР у вишиванці чи його корефан Медведчук  , якому Зеленський дав нарешті  під сраку з Мінську ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія