Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВСУ ответят жестко: Зеленский отреагировал на смерти на Донбассе" как бы не было противно врагам Укр

Ухти, як скоро перевзулися.
Ще троха, і почнуть заробляти на війні (с)

а там і зеленарчуки підтягнуться з оборонними контрактиками на крові  :K
   
Нажаль довбойобу не можна пояснити, що він довбойоб тому, що він довбойоб.
(tu)
   
хлопче, ти особисто визнав в зе фейкомета. що тобі ще необхідно?
хлопче, не приписуй мені свої хворі хвантазії...
   
Іще один.
Ти чув коли небудь таке слово, як розвідка.
Агентурна, армійська, технічна і т.д.
Батарея, яка обстріляла Азов, була виявлена в загрозливій зоні за кілька днів до обстрілу.
(tu)
   
хлопче, не приписуй мені свої хворі хвантазії...
ти "согласовал" цю відповідь?)))
   
Для всіх свідків перемоги Зе.
Ось новина дворічної давнини:
https://цензор/ua/news/455515/nihto_ne_zaboronyav_viyiskovoslujbovtsyam_u_zoni_ato_vidkryvaty_vogon_koly_ye_zagroza_jyttyu_poltorak
Ніхто не давав заборони на превентивні удари.
А зараз дозвіл на "вогонь у відповідь" видають, як велику перемогу.
Забули, вам не здається це дивним?
   
Просто Свинарне невдомёк, что арта 122-152 работает только с закрытых позиций. И выявить её в подавляющем большинстве случаев можно только после начала стрельбы
Ты уже достало. Свинарню в зеркале увидишь.
   
Мне 45.
Так чем стрелять будешь? Мовою та вірою?
Стравинский прав. Поговори с артиллеристами, которые в "50 км от линии разграничения". Они в ближней беседе много интересного расскажут.
   
Для всіх свідків перемоги Зе.
Ось новина дворічної давнини:
https://цензор/ua/news/455515/nihto_ne_zaboronyav_viyiskovoslujbovtsyam_u_zoni_ato_vidkryvaty_vogon_koly_ye_zagroza_jyttyu_poltorak
Ніхто не давав заборони на превентивні удари.
А зараз дозвіл на "вогонь у відповідь" видають, як велику перемогу.
Забули, вам не здається це дивним?

Звідки ви такі довбні беретесь? Чи корисні ідіоти?
Яке "зараз"?
Який в сраку "дозвіл"?
Що за "вогонь у відповідь"?..

"Командування об’єднаних сил, зі всією повнотою відповідальності, заявляє, що командири підрозділів об’єднаних сил мають та постійно використовують право застосовувати зброю по противнику за своїм рішенням в разі виникнення загрози життю особовому складу та цивільному населенню, а також виникнення загрози втрати нашої території. Зброя застосовується адекватно, виходячи з характеру та ступеню загрози"
   
Процитуйте, будь ласка, де написано про вогонь тільки у відповідь.
До речі, вже мінімум два роки, як є наказ про те, що безпосередній командир має право і обов'язок застосовувати всі доступні засоби в разі загрози безпеці його особового складу.
Ваше ТЕПЕР - крок назад.

Процитуйте будь-ласка, де була заборона реагувати?
   
Стравинский прав. Поговори с артиллеристами, которые в "50 км от линии разграничения". Они в ближней беседе много интересного расскажут.

То есть наша арта калибром более 100 мм ближе 50 км.
Мы нарушаем Минск-2?
   
То есть наша арта калибром более 100 мм ближе 50 км.
Мы нарушаем Минск-2?


  :facepalm:  :lol:

Их там нет, но есть некая третья сила))
   
Жовнір, Sotnyk

Які цікаві ніки Ольгіно, чи де там, фсб придумує.

А в Фейсбуку як почитаєш як вони працюють в коментарях під повідомленнями Зеленського. Масово так, напористо, завзято. І корисні ідіоти порохоботи підгавкують хором. Хоча в порохоботів хіба теж якась ферма тролів є.
   
Мы нарушаем Минск-2?

Ми захищаємо свою землю і своїх громадян. НЕ робити цього - злочин. Так і передай свому куратору.
   
То есть наша арта калибром более 100 мм ближе 50 км.
Мы нарушаем Минск-2?
Я разве такое сказал?) Я просто предложил тебе переговорить с первоисточниками. А так что ты, никаких нарушений. Ну как ты такое вообще подумать мог?)
   
Звідки ви такі довбні беретесь? Чи корисні ідіоти?
Яке "зараз"?
Який в сраку "дозвіл"?
Що за "вогонь у відповідь"?..

"Командування об’єднаних сил, зі всією повнотою відповідальності, заявляє, що командири підрозділів об’єднаних сил мають та постійно використовують право застосовувати зброю по противнику за своїм рішенням в разі виникнення загрози життю особовому складу та цивільному населенню, а також виникнення загрози втрати нашої території. Зброя застосовується адекватно, виходячи з характеру та ступеню загрози"
Прочитай допис шановної своєї колежанки поки на початку гілки, вона що збрехала у своїй цитаті? Який жах.
   
Для всіх свідків перемоги Зе.
Ось новина дворічної давнини:
https://цензор/ua/news/455515/nihto_ne_zaboronyav_viyiskovoslujbovtsyam_u_zoni_ato_vidkryvaty_vogon_koly_ye_zagroza_jyttyu_poltorak
Ніхто не давав заборони на превентивні удари.
А зараз дозвіл на "вогонь у відповідь" видають, як велику перемогу.
Забули, вам не здається це дивним?


І тут в уяві читачів з'явилася артилерія "Азова", яка готова була покрошити сепарів, але не дочекалася наказу))
   
  :facepalm:  :lol:

Их там нет, но есть некая третья сила))

Слишком хорошо, что бы быть правдой.
   
Жовнір, Sotnyk

Які цікаві ніки Ольгіно, чи де там, фсб придумує.

А в Фейсбуку як почитаєш як вони працюють в коментарях під повідомленнями Зеленського. Масово так, напористо, завзято. І корисні ідіоти порохоботи підгавкують хором. Хоча в порохоботів хіба теж якась ферма тролів є.
Реверс, мене у ФБ взагалі немає. І відповідно, під повідомленнями Зеленському я нічого не пишу. Більше того, я й тут про нього нічого поганого не написав. Якщо не віриш, так пошукай, пошук працює. А ти безвідповідальна транда, для якого власне слово пусте місце.
   
Слишком хорошо, что бы быть правдой.

Зачекайте пару днів, мстя готується ;)
   
Прочитай допис шановної своєї колежанки поки на початку гілки, вона що збрехала у своїй цитаті? Який жах.

Якої ще колежанки???
Якої цитати?
Взагалі як можна збрехати у цитаті???
   
Жовнір, Sotnyk

Які цікаві ніки Ольгіно, чи де там, фсб придумує.

А в Фейсбуку як почитаєш як вони працюють в коментарях під повідомленнями Зеленського. Масово так, напористо, завзято. І корисні ідіоти порохоботи підгавкують хором. Хоча в порохоботів хіба теж якась ферма тролів є.
Я жива людина, пересічний українець, зі мною при бажанні познайомитись можна. Передивіться мої пости, більшість не про політику. У фейсбуці не пишу  :)
   
Реверс, мене у ФБ взагалі немає. І відповідно, під повідомленнями Зеленському я нічого не пишу. Більше того, я й тут про нього нічого поганого не написав. Якщо не віриш, так пошукай, пошук працює. А ти безвідповідальна транда, для якого власне слово пусте місце.

Як то з Ольгіно, тупий виявився. Воно й зрозуміло, треба гнути заказне, троляче, а все що людське зразу показує тупака служивого. Про ФБ я написав на про тебе і того цілого Жовніра, а про всіх ваших колег з кремлівських ферм тролячих. Бо як почитаєш ті коментарі в ФБ на сторінці Зеленського, то відразу видно хто там більше всіх старається. І то власне є теж показником, що все добре той Зеленський робить.
   
Як то з Ольгіно, тупий виявився. Воно й зрозуміло, треба гнути заказне, троляче, а все що людське зразу показує тупака служивого. Про ФБ я написав на про тебе і того цілого Жовніра, а про всіх ваших колег з кремлівських ферм тролячих. Бо як почитаєш ті коментарі в ФБ на сторінці Зеленського, то відразу видно хто там більше всіх старається. І то власне є теж показником, що все добре той Зеленський робить.
Слухай, дебілятко. Ти свої чорнороті висловлювання про Ольгіно, порохоботів довести можеш чи для тебе піздити як дихати? Я завжди вважав, що чоловік за свої слова має відповідати, а тут дивлюсь п***а з'явилося, яким все одно що патякати.
   
Слухай, дебілятко. Ти свої чорнороті висловлювання про Ольгіно, порохоботів довести можеш чи для тебе піздити як дихати? Я завжди вважав, що чоловік за свої слова має відповідати, а тут дивлюсь п***а з'явилося, яким все одно що патякати.

видно пана по холошах, так і тебе теж

Вольно!
   
видно пана по холошах, так і тебе теж

Вольно!
Не тобі для мене команди давати хлопче. Просто йди. Або йди на (x). Твоє місце там.

Останнє редагування: 8 червня 2019 22:59:47 від Sotnyk
   
Слухай, дебілятко. Ти свої чорнороті висловлювання про Ольгіно, порохоботів довести можеш чи для тебе піздити як дихати? Я завжди вважав, що чоловік за свої слова має відповідати, а тут дивлюсь п***а з'явилося, яким все одно що патякати.

та да прикольно, пришел какой-то уй и давай ярлки вешать, может зебелоиды ботов завели?  :gigi:
   
Звідки ви такі довбні беретесь? Чи корисні ідіоти?
Яке "зараз"?
Який в сраку "дозвіл"?
Що за "вогонь у відповідь"?..

"Командування об’єднаних сил, зі всією повнотою відповідальності, заявляє, що командири підрозділів об’єднаних сил мають та постійно використовують право застосовувати зброю по противнику за своїм рішенням в разі виникнення загрози життю особовому складу та цивільному населенню, а також виникнення загрози втрати нашої території. Зброя застосовується адекватно, виходячи з характеру та ступеню загрози"

і в чому проблема? шо тут неправильно?
   
та да прикольно, пришел какой-то уй и давай ярлки вешать, может зебелоиды ботов завели?  :gigi:
У него (Реверса) с момента регистрации в 2017 году в среднем 0 (ноль) постов в день. Как-то так.

Останнє редагування: 8 червня 2019 23:15:36 від Sotnyk
   
Перевожу для свиноботовЪ.

Открывать огонь без приказа можно не только в ответ но и в случае угрозы, т.е. можно привинтивно открывать огонь.
К примеру выезжает танк на позицию для стрельбы можно подбить.
Засекли позицию арты в зоне разграничения можно ипашить.
И т.д.

зеботы уже завиляли попами ,,,,,оказыватся не стрелять ето можно стрелять ,,,,, у видповидь ето можно ебашить если сепар только начал заряжать или прицеливается
кто тебе такое сказал что можно без приказа ебашить  :S
 
   

та да прикольно, пришел какой-то уй и давай ярлки вешать, может зебелоиды ботов завели?  :gigi:

модя, розслабся, по тобі і так видно, що ти не москаль  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія