Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ВСУ ответят жестко: Зеленский отреагировал на смерти на Донбассе" как бы не было противно врагам Укр

Садится на лисапет ( причём ночью) и пистует по их следам,следить и звонить

Точно! А на багажнике лисапета сидит второй чувак с огромной бухтой тилипонного провода, ну шоб в ВСУ позвонить. Мобильный РЭБ может подавить. Ну и на всяк случай еще и пара почтовых голубей за пазухой. :)
   
И шо? Уже послушались и забрались?
Тому що не забрались мирного рішення і немає.
А що ви пропонуєте, яке мирне рішення.
А скажіть чесно: Ви Дончанин? Чи справжній Дончанин десь у підвалі?
   
Сидит такой агентурный проукраинский чувак у себя в хате в деревухе на оккупированных..Оп-па...видит,гаубицы проехали...снимает трубку тилипона и звонит ВСУ

 :lol:
---------------

донч, шо ті прешся, лично знаю человека, шо через тви вовремя дал инфу про проезд брони орков

и их завернули...
   
Точно! А на багажнике лисапета сидит второй чувак с огромной бухтой тилипонного провода, ну шоб в ВСУ позвонить. Мобильный РЭБ может подавить. Ну и на всяк случай еще и пара почтовых голубей за пазухой. :)
Щось ніяк не второпаю, що це за "шутка юмора", до чого це все говориться?
   
Щось ніяк не второпаю, що це за "шутка юмора"

Типовий сепарський йумор, який я вже почав підзабувати з 2014-го
   
А чо тогда вся здешняя порошня тут 4 дня вижжит?
А коли вона не візжала?
А тоді коли Підр дозволи Мудачуку від імені України щось вирішувати, потім 2 телеканали придбати, потім сісти на скраплений газ як монополіст, мережу автозаправок Glusko придбати.
Ось тут порохня взагалі мовчала як води в рот набрала.
   
Точно! А на багажнике лисапета сидит второй чувак с огромной бухтой тилипонного провода, ну шоб в ВСУ позвонить. Мобильный РЭБ может подавить. Ну и на всяк случай еще и пара почтовых голубей за пазухой. :)

 X(
   
---------------

донч, шо ті прешся, лично знаю человека, шо через тви вовремя дал инфу про проезд брони орков

и их завернули...

Бывает и такое

Но редко

Зато с большой долей вероятности эти чуваки в течении дня оказываются на подвале
   
все, як завжди,
спочатку запускається пробна кулька про зняття блокади, суспільство обурюється, блазень відповзає взад, мовляв, не так зрозуміли,
одночасно запускається пробна кулька про перемир'я та наказ не стріляти у відповідь, суспільство обурюється, вояки на вухах, Кучма з прес-прихильники певної політсили безглузо виправдовуються, розповідаючи, що наші розстрілюють мирних мешканців і саме це треба припинити, блазень розуміє, що кулька не пройшла, та знов відповзає...
прихильники блазня в захваті!
завіса...

+++
Многие обратили внимание на эту подленькую тактику нового гидранта.
   
бінго вам у макітру.
"у відповідь в разі загрози" - це дуже розмите поняття.
Майже неможливо довести загрозу з таким головнокомандувачем .
Вибрали - жеріть.
макитра то у вас.
бо ключове там - без наказу. без наказу ще раз -без наказу.

відстрілявся і кажешь -та там така загрозу була, що капець -снайпер очком блиснув. я його і випередив.

пля...
наші навтіь снаряди прикопують, приховують, аби було цим стрєльнути без наказу -це так зараз було, за порошенка.

а тепер -не потрібен наказ.
коротше... фсьо))))
   
Стрелять надо на упреждение, а не в ответ.
   
все, як завжди,
спочатку запускається пробна кулька про зняття блокади, суспільство обурюється, блазень відповзає взад, мовляв, не так зрозуміли,
одночасно запускається пробна кулька про перемир'я та наказ не стріляти у відповідь, суспільство обурюється, вояки на вухах, Кучма з прес-прихильники певної політсили безглузо виправдовуються, розповідаючи, що наші розстрілюють мирних мешканців і саме це треба припинити, блазень розуміє, що кулька не пройшла, та знов відповзає...
прихильники блазня в захваті!
завіса...

спочатку запускається пробна кулька ФЕЙК про зняття блокади, суспільство обурюється - у Президента дають пояснення для дурнів. Але дурні - вони на те й дурні, що й далі тиражують фейк...
одночасно запускається пробна кулька ФЕЙК про перемир'я та наказ не стріляти у відповідь, суспільство обурюється - у Президента дають пояснення для дурнів. Але дурні - вони на те й дурні, що й далі тиражують фейк...

Останнє редагування: 8 червня 2019 20:23:29 від skiff
   
---------------

донч, шо ті прешся, лично знаю человека, шо через тви вовремя дал инфу про проезд брони орков

и их завернули...
та я пам'ятаю як я давала наводку  :facepalm1: з Горлівки.
в перший же день, вірніше в ночь побачила я з балкону 2-го поверху і вмерла від страху -як в метрах хз.. але близько працює міномет.
вже темно, і бачу я, як вилітають в ночі светящиеся кулі розмірум з круглу луну і ПАХХХ, потім знову жовта кулька-луна і ПАХХХ...
десь зі штук 5 нарахувала і втекла з того балкону. Дзвоню свохм і в припадке починаю орати що в нас тут біля дому лупає Град ))))) -це тепер смішно, а тоді -паніка жуть.

і я  ж розумію, що може прилетіти обратка.
була важка розмова. але як потім виявилося -мої на большой земле тут же відзвонилися в СБУ і доложили, що там-то і там- то працює Град, навіть дали район і вулицю.


п.с. правда, потім як виявилося, то був просто миномет -а я звідки знала? я взагалі вперше бачила як пушка стріляє ))))

нуйогонах...
   
та я пам'ятаю як я давала наводку  :facepalm1: з Горлівки.
в перший же день, вірніше в ночь побачила я з балкону 2-го поверху і вмерла від страху -як в метрах хз.. але близько працює міномет.
вже темно, і бачу я, як вилітають в ночі светящиеся кулі розмірум з круглу луну і ПАХХХ, потім знову жовта кулька-луна і ПАХХХ...
десь зі штук 5 нарахувала і втекла з того балкону. Дзвоню свохм і в припадке починаю орати що в нас тут біля дому лупає Град ))))) -це тепер смішно, а тоді -паніка жуть.

і я  ж розумію, що може прилетіти обратка.
була важка розмова. але як потім виявилося -мої на большой земле тут же відзвонилися в СБУ і доложили, що там-то і там- то працює Град, навіть дали район і вулицю.
п.с. правда, потім як виявилося, то був просто миномет -а я звідки знала? я взагалі вперше бачила як пушка стріляє ))))

нуйогонах...

И как миномет наша арта подавила?
   
та я пам'ятаю як я давала наводку  :facepalm1: з Горлівки.
в перший же день, вірніше в ночь побачила я з балкону 2-го поверху і вмерла від страху -як в метрах хз.. але близько працює міномет.
вже темно, і бачу я, як вилітають в ночі светящиеся кулі розмірум з круглу луну і ПАХХХ, потім знову жовта кулька-луна і ПАХХХ...
десь зі штук 5 нарахувала і втекла з того балкону. Дзвоню свохм і в припадке починаю орати що в нас тут біля дому лупає Град ))))) -це тепер смішно, а тоді -паніка жуть.

і я  ж розумію, що може прилетіти обратка.
була важка розмова. але як потім виявилося -мої на большой земле тут же відзвонилися в СБУ і доложили, що там-то і там- то працює Град, навіть дали район і вулицю.
п.с. правда, потім як виявилося, то був просто миномет -а я звідки знала? я взагалі вперше бачила як пушка стріляє ))))

нуйогонах...
Для меня открытие что вы с Горловки.
   
Стрелять надо на упреждение, а не в ответ.

А чем стрелять?
Допустим Гвоздики орков находятся в 10 км от линии соприкосновения (на неподконтрольной территории). А наша арта, все, что калибром больше 100 мм - в 50 км от линии разграничения. (на нашей территории, согласно Минска-2). То есть, в самом лучшем случаи на расстоянии 60 км от цели.
Ну, поросятки, чем стрелять будете?
Да, авиацию не предлагать. Так же согласно Минска-2.
   
Так шо,предлагать варианты мирных Решений не нужно?
Варіантів два.
1. Народ Донбасу підіймає повстання проти сепарів і кацапів
2. Залишається в гетто
   
А чем стрелять?
Допустим Гвоздики орков находятся в 10 км от линии соприкосновения (на неподконтрольной территории). А наша арта, все, что калибром больше 100 мм - в 50 км от линии разграничения. (на нашей территории, согласно Минска-2). То есть, в самом лучшем случаи на расстоянии 60 км от цели.
Ну, поросятки, чем стрелять будете?
Да, авиацию не предлагать. Так же согласно Минска-2.
Риторика тупорылой малолетки. Тебе сколько годиков, чучело ?
   
Тогда надо бесперестанно бить по всей линии соприкосновения.
не, не треба, вiдслiдковувать i превентивно херачить все що ворушиця
   
Варіантів два.
1. Народ Донбасу підіймає повстання проти сепарів і кацапів
2. Залишається в гетто
----------------

Шоб ви не вумничали(тм), є третій варьянт - гєтто розширюється  на всю країну.
   
Риторика тупорылой малолетки. Тебе сколько годиков, чучело ?

Мне 45.
Так чем стрелять будешь? Мовою та вірою?
   
не, не треба, вiдслiдковувать i превентивно херачить все що ворушиця
Пора тебе на должность НГШ
   
спочатку запускається пробна кулька ФЕЙК про зняття блокади, суспільство обурюється - у Президента дають пояснення для дурнів. Але дурні - вони на те й дурні, що й далі тиражують фейк...
одночасно запускається пробна кулька ФЕЙК про перемир'я та наказ не стріляти у відповідь, суспільство обурюється - у Президента дають пояснення для дурнів. Але дурні - вони на те й дурні, що й далі тиражують фейк...

ну якщо пряма мова Кучми та прес-прихильники певної політсили з посиланням на блазня - це фейк, то тоді у блазня вся його політика суцільний фейк
   

АРМІЙЦЯМ ЗСУ ДОЗВОЛЕНО БЕЗ НАКАЗУ ВІДКРИВАТИ ВОГОНЬ У ВІДПОВІДЬ В РАЗІ ЗАГРОЗИ – ГЕНШТАБ

каждый сепар в зоне поражения оружием есть потенциальна загроза , ета нашим надо ждать пока сепар не смальнет первым :X
   
Варіантів два.
1. Народ Донбасу підіймає повстання проти сепарів і кацапів
2. Залишається в гетто

можно взяти цельовий кредит для переселения та працевлаштування проукраiнських мешканцiв
Всiх хто залишився - знищити

   
макитра то у вас.
бо ключове там - без наказу. без наказу ще раз -без наказу.

відстрілявся і кажешь -та там така загрозу була, що капець -снайпер очком блиснув. я його і випередив.

пля...
наші навтіь снаряди прикопують, приховують, аби було цим стрєльнути без наказу -це так зараз було, за порошенка.

а тепер -не потрібен наказ.
коротше... фсьо))))

дівко, а ви звідкіля?
Чи не надоїло вам сидіти у форумі цілими добами?
М'о краще вам зробити щось корисне для України?
От я наприклад даю вам всім поради як вам жити, бо мені набагато краще видно ваші проблеми з далеких берегів.
А що робите ви? Невже ви не здатні на щось більше ніж вітрішки продавати?
   
Мне 45.
Так чем стрелять будешь? Мовою та вірою?
В ноябре 15 го мы шли колонной к Бахмуту с Изюма. Навстречу как раз выводили калибры и танки на тралах.
Под присмотром ООН и ОБСЕ. Но по ночам стоял такой шум от нашей арты что я даже не знаю чем стреляли.
Может просто под фонограмму сепаров пугали.
П.С. И кстати вера там тоже была востребована.
   
можно взяти цельовий кредит для переселения та працевлаштування проукраiнських мешканцiв
Всiх хто залишився - знищити
---------------------

Ще одне йобнуте. :facepalm:
   
В ноябре 15 го мы шли колонной к Бахмуту с Изюма. Навстречу как раз выводили калибры и танки на тралах.
Под присмотром ООН и ОБСЕ. Но по ночам стоял такой шум от нашей арты что я даже не знаю чем стреляли.
Может просто под фонограмму сепаров пугали.
П.С. И кстати вера там тоже была востребована.

Повторю вопрос. Чем стрелять на расстояние 60 км? Надо бы еще и попасть.
   
И как миномет наша арта подавила?

НІ! слава богу.
отвєтки не було. це був 2014 рік.
   
ну якщо пряма мова Кучми та прес-прихильники певної політсили з посиланням на блазня - це фейк, то тоді у блазня вся його політика суцільний фейк

А посилання на саме такі слова надати зможите?
Чи в черговий раз щось там "підредагували" з ціллю обісрати?
   
Для меня открытие что вы с Горловки.
не я, там мама з татом мешкали.
   
дівко, а ви звідкіля?
Чи не надоїло вам сидіти у форумі цілими добами?
М'о краще вам зробити щось корисне для України?
От я наприклад даю вам всім поради як вам жити, бо мені набагато краще видно ваші проблеми з далеких берегів.
А що робите ви? Невже ви не здатні на щось більше ніж вітрішки продавати?
пройдіть накуй, ковбаснику.
   
 Та ну плять, хто там на передовой? Йопніть хто небудь з Д-30 по концерну Стірол, вам лічно хуйло глибоку стурбованість викаже, у відповідь звісно ж. Месяц мовчати будуть, даже Скабеєва нікого ображати не буде по ТБ.
   
АРМІЙЦЯМ ЗСУ ДОЗВОЛЕНО БЕЗ НАКАЗУ ВІДКРИВАТИ ВОГОНЬ У ВІДПОВІДЬ В РАЗІ ЗАГРОЗИ – ГЕНШТАБ

Перевожу для свиноботовЪ.

Открывать огонь без приказа можно не только в ответ но и в случае угрозы, т.е. можно привинтивно открывать огонь.
К примеру выезжает танк на позицию для стрельбы можно подбить.
Засекли позицию арты в зоне разграничения можно ипашить.
И т.д.
   
Перевожу для свиноботовЪ.

Открывать огонь без приказа можно не только в ответ но и в случае угрозы, т.е. можно привинтивно открывать огонь.
К примеру выезжает танк на позицию для стрельбы можно подбить.
Засекли позицию арты в зоне разграничения можно ипашить.
И т.д.

оце розворот.... :K
Ще не давно "надо только прекратіть стрєлять", до теперішнього "їбаш сепарів!".. :lol:

А що насправді в тій голові, що по пріколу стала головою Президента України,  твориться??????  :(
   
А посилання на саме такі слова надати зможите?
Чи в черговий раз щось там "підредагували" з ціллю обісрати?
хлопче, ти особисто визнав в зе фейкомета. що тобі ще необхідно?
   
Открывать огонь без приказа можно не только в ответ но и в случае угрозы, т.е. можно привинтивно открывать огонь.
К примеру выезжает танк на позицию для стрельбы можно подбить.
Засекли позицию арты в зоне разграничения можно ипашить.
И т.д.

Ухти, як скоро перевзулися.
Ще троха, і почнуть заробляти на війні (с)
А як же ж "просто пєрєстать стрєлять?"

Та ладно, не буду тролити, добре, що дійшло
   
Открывать огонь без приказа можно не только в ответ но и в случае угрозы, т.е. можно привинтивно открывать огонь.

Це, звичайно, офігєнно
Але ж можна було не вийопуватися про "особливий мирний шлях" і кардинально все міняти, а просто продовжувати ту ж саму політику що успадкували

Бо нема диму без воню - щось там було, інакше б не піднімали такий галас і гучні заяви

   
Пані , ви читати вмієте, чи всі букви вгадали, а слово не зрозуміли.
Ключове у виділеному вами У ВІДПОВІДЬ.
Іншими словами, на голови наших бійців починають падати 152 мм снаряди, з'являються загиблі та поранені, а після того наша артилерія починає стріляти ти У ВІДПОВІДЬ.
Скільки часу пройде після отримання наказу до відкриття вогню У ВІДПОВІДЬ?
Скільки встигнуть роки зробити залпів?
Скільки буде жертв, поки наші артелеристи подавлять вогонь супротивника?

Дозвіл повинен бути не стріляти У ВІДПОВІДЬ, а обстрілювати превентивно ті ворожі засоби, що загрожують нашим військам.
Головою думати треба.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія