Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной ;o :S



Останнє редагування: 2 червня 2019 07:56:14 від Сметана
   
Елена Бортникова: Отличное фото! Впервые Украина выбрала президента, который не похож на номенклатурного истукана! Всё у Вас получится, Владимир!

Лидия Дмитрашко: Дивлячись на цю родину — серце радіє. Відкриті і щирі. Не показушні награні пози у вишиванках. Якщо ти патріот і любиш свою країну, не обов’язково бути у вишиванці і вдавати ніби ти з народом. Це йде від серця і від душі. І це люди відчувають.
   
шо каже крокоділ щодо першої леді?
   

Зебiли вийшли на сцену
   
шо каже крокоділ щодо першої леді?

Тобі реально цікава думка цього збоченого придурка?
   
Зебiли вийшли на сцену

Maksim Zonov: Такого классного президента не было никогда, не только в Украине, но и вообще в мире. Украина с тобой Вова!!! А то что шипят сбоку, так плюнь и разотри!!!
   
у сметани смена в 7 утра началась..в воскресенье..в выходной..ох, не жалеют они своих ботов
   
Ну нормальна фотка, нічого поганого сказати не можна. Дочка така велика - крокодил скоріше на неї увагу зверне, аніж на першу леді :).

Мені сподобались штани у неї - треба собі такі забацати.
   
Не показушні награні пози у вишиванка

вам, блд, все вишиванка поперек горла?..
Звісно, яка може бути вишиванка в родині, де дружина ні бе ні ме українською.
Все українське, крім сала, їм чуже.
   
Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной

Нічого не відбулось , чого ніколи не відбувалось , бо дякувати Богу - Україна , не лише тая світлина , від котрої пан-автор , можливо умліває . ))
   
Не показушні награні пози у вишиванка
вам, блд, все вишиванка поперек горла?..
Звісно, яка може бути вишиванка в родині, де дружина ні бе ні ме українською.
Все українське, крім сала, їм чуже.

так до такого отношения к украинской культуре и довели некоторые патриоты мудаки  :(

вы же твари для этого закон приняли, КАЛЕКИ !!
   
так до такого отношения к украинской культуре и довели некоторые патриоты мудаки  :(

вы же твари для этого закон приняли, КАЛЕКИ !!


Сметана, це правда, що Вам вчувалися голоси і здавалося, що за вами хтось слідкує?
   
сметано, тебе сьогодні зранку випустили?  :-o
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Єто прогреСС
Раньше стомильонов видео біло про вечно веселого человечка,
а теперь, НАКОНЕЦ,  - ФОТО

и ЄТО только начало! Нас ждут гравюры, картины, дагерротипы
а может даже НЕМОЕ КИНО
   
А де юоист Коломойського Богдан на фото? Чт він фотографував?
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Повторюсь. Президент України підконтрольний своїй дружині.
В разі прогнозованих проблем з членами команди та Коломойським, центром впливу на Зеленського буде його дружина.
 Горбачєв був теж непоганий сім'янин.
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Тобі реально цікава думка цього збоченого придурка?
по глибині роздумів Зелений крокодил перевищує і тебе і мене, і багатьох тут на фупі.
а те на що ти звертаєш увагу в його дописах - свідомо обраний образ - і привертає увагу і трохи примушує зайвий раз відволіктись на хвилиночку від баталій.
ну, і ще, дозволяє іншим, на фоні таких дописів, відчувати себе високоморальними і розумними.  :laugh:
   
по глибині роздумів Зелений крокодил перевищує і тебе і мене, і багатьох тут на фупі.
а те на що ти звертаєш увагу в його дописах - свідомо обраний образ - і привертає увагу і трохи примушує зайвий раз відволіктись на хвилиночку від баталій.
ну, і ще, дозволяє іншим, на фоні таких дописів, відчувати себе високоморальними і розумними.  :laugh:

Наведи хоча б пару дописів без "ачька", з глибокими роздумами, може я думку зміню...
   
Сметана, це правда, що Вам вчувалися голоси і здавалося, що за вами хтось слідкує?

Inanna , ниже пояса. Закройте рот.
 Знаете закон бумеранга? Никогда не зарекайтесь, что с Вами такого не может быть.

Доповидь.
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Наведи хоча б пару дописів без "ачька", з глибокими роздумами, може я думку зміню...
а кольору Вам не достатньо?
   
порошву опять пуканит?  :facepalm1:
   
Повторюсь. Президент України підконтрольний своїй дружині.
В разі прогнозованих проблем з членами команди та Коломойським, центром впливу на Зеленського буде його дружина.
 Горбачєв був теж непоганий сім'янин.
А Петро Марину поколачивает?
   
Inanna , ниже пояса. Закройте рот.
 Знаете закон бумеранга? Никогда не зарекайтесь, что с Вами такого не может быть.

Доповидь.

Чому нижче пояса? хіба він сам це тут не писав у відкритому доступі?

Це Ви закрийте рота, а то наскочили як з переляку.

Останнє редагування: 2 червня 2019 09:52:59 від Inanna
   
Повторюсь. Президент України підконтрольний своїй дружині.
В разі прогнозованих проблем з членами команди та Коломойським, центром впливу на Зеленського буде його дружина.
 Горбачєв був теж непоганий сім'янин.
І чому не може бути проблем у дружини з коломойським?
   
Чому нижче пояса? хіба він сам це тут не писав у відкритому доступі?

Це Ви закрийте рота, а то наскочили як з переляку.

Вам так нравится ковыряться в чужом белье? Нечем поддеть фупчека, кроме его болезни?
И теперь Вы делаете невинный вид, что  не понимаете, как это по дебильному выглядит?

Вообще берега потеряли.
   
Вам так нравится ковыряться в чужом белье? Нечем поддеть фупчека, кроме его болезни?
И теперь Вы делаете невинный вид, что  не понимаете, как это по дебильному выглядит?

Вообще берега потеряли.

Ну не знаю. Він сам про це писав просто тут, на цьому форумі. Чомусь Ви не особливо переймаєтесь, коли нібито ментально здорові люди пишуть жахливі речі.

Сметана - один із найогидніших пропагандистів русського міра на цьому форумі. Мені все одно, яка причина, бо результат одинаковий.

До речі, маньяки і педофіли - теж психічно хворі. Давайте не будемо їх засуджувати, а поспівчуваємо.
   
Тобі реально цікава думка цього збоченого придурка?

 (tu)
   
Ну не знаю. Він сам про це писав просто тут, на цьому форумі. Чомусь Ви не особливо переймаєтесь, коли нібито ментально здорові люди пишуть жахливі речі.

Сметана - один із найогидніших пропагандистів русського міра на цьому форумі. Мені все одно, яка причина, бо результат одинаковий.

До речі, маньяки і педофіли - теж психічно хворі. Давайте не будемо їх засуджувати, а поспівчуваємо.

Инанна, из-за того, что Вам не нравится кто-то на этом форуме, форум следует вычистить от инакомыслящих? Что ещё прикажете сделать, чтобы Вам было здесь комфортно?

Не нравится то, что пишет Сметана - оппонируйте ему, кто Вам мешает? Но не переходите при этом на личность. Или Вам так нравится превращаться в ничтожество?

Вы же сейчас не Сметану пнули, а показали свою узколобость.

И при чем тут маньяки и педофилы? Или Вы уже тут и диагнозы всем решили поставить?
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Наведи хоча б пару дописів без "ачька", з глибокими роздумами, може я думку зміню...
зайди в його профіль і подивись, не лінуйся.
   
Инанна, из-за того, что Вам не нравится кто-то на этом форуме, форум следует вычистить от инакомыслящих? Что ещё прикажете сделать, чтобы Вам было здесь комфортно?

Не нравится то, что пишет Сметана - оппонируйте ему, кто Вам мешает? Но не переходите при этом на личность. Или Вам так нравится превращаться в ничтожество?

Вы же сейчас не Сметану пнули, а показали свою узколобость.

И при чем тут маньяки и педофилы? Или Вы уже тут и диагнозы всем решили поставить?

А в тому, що антиукраїнську діяльність не можна виправдовувати діагнозами. Якщо Ви цього ще не зрозуміли, то це не моя проблема.

Такі Сметани після революції в Харкові нарізали шматки шкіри живим людям і видирали кадики, а в Донбасі кастрували українських воїнів.

Теж психічно хворі, бідолашки!
   
Не показушні награні пози у вишиванка
вам, блд, все вишиванка поперек горла?..
Звісно, яка може бути вишиванка в родині, де дружина ні бе ні ме українською.
Все українське, крім сала, їм чуже.
   Та на в коем разе. Просто, как чиновник напяливает на себя вышиванку (за 3-5 000 долларов, ага), значит, всё, намылился воровать. Что вызывает негативный рефлекс. А так-вышиванка-это круто. И это-классно.
   
Думаю у Петра з Мальдів теж непогані фоти є, але він сором'язливий, тому і не показує.  :)
   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

так до такого отношения к украинской культуре и довели некоторые патриоты мудаки  :(

вы же твари для этого закон приняли, КАЛЕКИ !!
Успокойся. Всё хорошо. Дыши ровно. Если приступ повторится, вызывай врача.
   
А в тому, що антиукраїнську діяльність не можна виправдовувати діагнозами. Якщо Ви цього ще не зрозуміли, то це не моя проблема.

Такі Сметани після революції в Харкові нарізали шматки шкіри живим людям і видирали кадики, а в Донбасі кастрували українських воїнів.

Теж психічно хворі, бідолашки!

Инанна, не надо прикрывать собственную дурь патриотизмом. Тем более, что Вы вещаете совсем не их Харькова и не из Донбасса. Волновало бы реально - приехали бы сюда, а не учили нас патриотизму из Канады.
Вы поступили мерзко - Вас ткнули в собственную дурь. Вы тут начинаете отписываться, оправдывая собственную глупость. Зачем?

И потом, мне лениво тут с Вами бодаться. Вы эту жвачку будете жевать долго и нудно. Приезжайте сюда - тогда поговорим, а так... (td)

Всё, не трудитесь отвечать. За окном сейчас солнце, воскресенье, хорошая погода. Тратить время на препирательство с Вами мне не интересно. Я уже всё Вам сказала.
   
По ділам треба судити а не по фоткам.
прихильники певної політсили..
   
Чому сором"язливий? так само, як і Зе, показав у фейсбуці, але не себе коханого, а інших:



   
Re: Господи ! .....ну шо это случилось с Украиной  ;o  :S

Не показушні награні пози у вишиванка
вам, блд, все вишиванка поперек горла?..
Звісно, яка може бути вишиванка в родині, де дружина ні бе ні ме українською.
Все українське, крім сала, їм чуже.

  навряд чи вони їдять або використовують свинину....
   
Инанна, не надо прикрывать собственную дурь патриотизмом. Тем более, что Вы вещаете совсем не их Харькова и не из Донбасса. Волновало бы реально - приехали бы сюда, а не учили нас патриотизму из Канады.
Вы поступили мерзко - Вас ткнули в собственную дурь. Вы тут начинаете отписываться, оправдывая собственную глупость. Зачем?

И потом, мне лениво тут с Вами бодаться. Вы эту жвачку будете жевать долго и нудно. Приезжайте сюда - тогда поговорим, а так... (td)

Всё, не трудитесь отвечать. За окном сейчас солнце, воскресенье, хорошая погода. Тратить время на препирательство с Вами мне не интересно. Я уже всё Вам сказала.

Я відповім коли захочу і кому захочу, шушо. Можете не читати і взагалі поставити мене в ігнор. Не забудьте перецілувати чеченським солдатикам дупи, великодушна Ви наша, коли вони будуть різати і гвалтувати українців. Бо такі, як Сметана, розхитали та ослабили кацапською пропагандою ваше суспільство.

   
Національний герой супермен, нуда...
   
Президент не на иконе изображен и не делает постановоное фото в вышиванках?
Может Украина выздоравливает?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія