Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Женщина, деревенщина, военщина - якийсь оксиморон.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

брачующиеся
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Щось не помічав
Там воно вживається не в значенні «дружина».

Цитата: Iван Нечуй-Левицький. Гетьман Iван Виговський
Обидвi женщини довгенько мовчали.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Ну та пан Гервасій не знає української: для нього "жінчина" (чи є отака форма в російській?) - і є "женщина"!

Цитата: Iван Нечуй-Левицький. Гетьман Iван Виговський
Обидві женщини довгенько мовчали.

Є ще й інші приклади, але треба шукати. Не думав, що знадобиться як доказ у дискусії.

Останнє редагування: 5 червня 2019 05:33:16 від Гервасій
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Ага, ось іще:

Цитата: І.Нечуй-Левицький. Причепа
Українська женщина, навіть сільська, має свою природжену вподобу, природжене розуміння делікатного обходіння з людьми і ніколи не поведе себе тривіально між панами.

Цитата: І.Нечуй-Левицький. Запорожці
Маруся ввійшла в хату. В хаті було дуже бідно. Коло віконця сиділа старенька женщина. Вона була така похожа на Марусину матір! Маруся так і кинулась до неї на шию і назвала її своєю матір’ю.
– Що се з тобою, дівчино! Я не мати твоя, а ти не дочка моя, – тихо промовила женщина.

Цитата: І.Нечуй-Левицький. Навіжена
– Знаєш що, Марусю: йди лучче на курси; ти встоюєш за жіноче питання, за право женщини. Як маєш йти заміж за оте м’яло, то лучче йди в університет.
– Як піду в університет, то все одно покину вас. Правда, я стою за вищу освіту для женщин, за їх права, але, мамо, мені трапляється гарний жених, а я люблю тихе життя в сім’ї , люблю хатнє господарство.


Останнє редагування: 5 червня 2019 05:58:57 від Гервасій
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

То що, пані Вродо, і Нечуєві-Левицькому закидатимете незнання української мови?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Не відволікаймось од нашого завдання, не даймо їм збити нас з пуття та пантелику  - дурними інфантильними провокаціями.

Інше інородне та потворне та шкідливе слово, знову спотворене з грецької -  ТЇТРАТЬ-(МФА:ед.ч. [tʲɪˈtratʲ]).

Ми бачили, як затуркані Караднашенки й Карандашихи - калічать-карандашать наших милих діточок ув россо-карандашенят.

Та маємо і шкільну комплементарність - для наших нерозумних українських мамок: Тїтрадєнкі і Тїтрадїхї - калічать-тїтрадять (=четвертують) наших милих школярят ув россо-тїтрадїнят.

ТЇТРАТЬ - ото не ЗОШИТ:

Происходит от русск.-церк.-слав. тетрадь (Пандекты Антиоха ХI в., и др.), тотрадь (Устюжск. Кормч. XIII в.), татрать (белор. сборн. 1490 г.), из ср.-греч. τετράδι (τετράδιον) от τετράς (род. п. -άδος) «четвертая часть листа»

Ширше - отут: https://ua-mova.livejournal.com/1324192.html?thread=18548384#t18548384
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

 Пані Вродо, на графоманію та зарозумілість пані нема ради.

Бувайте здорові, некоронована королево лінгвістики. :tongue:

Останнє редагування: 5 червня 2019 19:53:02 від Гервасій
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Не відволікаймось од нашого завдання, не даймо їм збити нас з пуття та пантелику  - дурними інфантильними провокаціями.

Інше інородне та потворне та шкідливе слово, знову спотворене з грецької -  ТЇТРАТЬ-(МФА:ед.ч. [tʲɪˈtratʲ]).

Ми бачили, як затуркані Караднашенки й Карандашихи - калічать-карандашать наших милих діточок ув россо-карандашенят.

Та маємо і шкільну комплементарність - для наших нерозумних українських мамок: Тїтрадєнкі і Тїтрадїхї - калічать-тїтрадять (=четвертують) наших милих школярят ув россо-тїтрадїнят.

ТЇТРАТЬ - ото не ЗОШИТ:
Происходит от русск.-церк.-слав. тетрадь (Пандекты Антиоха ХI в., и др.), тотрадь (Устюжск. Кормч. XIII в.), татрать (белор. сборн. 1490 г.), из ср.-греч. τετράδι (τετράδιον) от τετράς (род. п. -άδος) «четвертая часть листа»
Ширше - отут: https://ua-mova.livejournal.com/1324192.html?thread=18548384#t18548384

 (tu)
   
Мачёные яблаки
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Інше інородне та потворне та шкідливе слово,

Дядьку Вродо, ви тут заскорописаздилися і щось не тільки пропустили, а й намолотили зайвого.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Сейчас жутко не нравятся слова: "дискурс" (встречается сниженный вариант "дискус", "нарратив", "кейс"  - расположил их в хронологическом порядке (хи-хи). Причем слова эти гнуснейшим образом употребляются как в русском, так и в украинском языке.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мачёные яблаки

Тю, а моченая капуста?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Печеньки и печенюшки.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?


ізвєщєніє

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

То що, пані Вродо, і Нечуєві-Левицькому закидатимете незнання української мови?
Він навчався в попів московського патріархату. Знав укр., рос.,грецьку, латину і церковно-слов*янську.
Тобто як письменник він один з батьків суржику.  B-)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

лодьіжки
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мій список:

Аеліт
Мічіган
Олдбой
Деліт
Барсік
Саус Блад
АлєХХ-УА
Ден
Дако
Журба
Анарт-Фантомас
ну і т.п.

 B-)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

защищающиеся
здравствуйте
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

лодьіжки

А мне нравится. Это что-то значит. ;) А как по-украински?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
tyv

Майже всі
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Майже всі

Но ведь много слов одинаковы.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Но вЄдь мноґА слоФ АдЇнакАвы.

Нїкаґда: праізнашенїє їво-іба-русскава-бїзабразнава - фсїґда-(МФА:[fsʲɪɡˈda]) аа-вава-аднаабразнає: сїрєчь антїукраінскає!
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Нїкаґда: праізнашенїє їво-іба-русскава-бїзабразнава - фсїґда-(МФА:[fsʲɪɡˈda]) аа-вава-аднаабразнає: сїрєчь антїукраінскає!

Вы английский не пробовали транскрибировать? Какое еще  "АдЇнакАвы". Под ударением второе "А" и только оно произносится как "а".
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Чєловєк. " Чєлавєк званіл, чєлавєка прішлю".

Барє, пля.
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Но ведь много слов одинаковы.
)))
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мовнюки дрочат и дрочат,никак не кончат! :lol:
У не мовнюков иногда встречаются меткие замечания,больше относящиеся к менталитету россиян- русских,чем самому русскому  языку.
 Проявляющиеся в словарном запасе и оборотах речи. В этом нет в общем ничего оскорбительного..
Тоже самое можно сделать и  для  расшифровки  менталитета украинцев через словарный запас и часто многозначность слов в украинском языке.
 Особенно чётко различие менталитетов проявляется при сравнении ругательной,обсценной лексики украинцев и русских.
Мовнюк --огидне кацапьске слово
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Мовнюк --огидне кацапьске слово
пан Георгиу переможець. В нього в кожному дописі лише огидні слова.
   
Но ведь много слов одинаковы.
Ну как ты не понимаешь :) ???
 Когда эти анонисты на ненависть к русским и русскому языке видят одинаковые слова по смыслу,написанию и звучанию в предложении на русском языке,они их ненавидят,а когда в украинском-искренне любят.
 Шизофрения,сэр!

Останнє редагування: 6 червня 2019 08:39:30 від Георгиу
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Ну как ты не понимаешь :) ???
 Когда эти анонисты на ненависть к русским и русскому языке видят одинаковые слова по смыслу,написанию и звучанию в предложении на русском языке,они их ненавидят,а когда в украинском-искренне любят.
 Шизофрения,сэр!
А зачем Вы постоянно стараетесь вызвать ненависть к русским?
   
А зачем Вы постоянно стараетесь вызвать ненависть к русским?
Я постоянно?? стараюсь?? вызвать?? ненависть к русским? Каким же это образом я это делаю?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
tyv

Но ведь много слов одинаковы.
тому написав слово "майже"
   
Тю, а моченая капуста?
Все моченое раздражает

У нас говорят "квашена"
   
Все моченое раздражает

У нас говорят "квашена"
Квашенная капуста,но мочёные яблоки. Когда ну очень давно,мы регулярно квасили капусту в деревянной бочке,которую перед этим тщательно мыли,заливали кипятком и бросали накалённые булыжники,закрывали клеёнкой и одеялом.
Моя роль в  этом процессе заключалась в том,что меня усаживали на бочку на одеяло.Снизу было теплоооо...
 Так вот,нашинкованную белокочанную капусту с морковью и солью  периодически перекладывали слоями хороших яблок.
 Капуста получалась квашенная.а яблоки были мочёными... :)
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Каким же это образом я это делаю?
Гораздо интереснее - зачем?

Вот прогуливаетесь, скучаете, потягиваете что-то из бутылки. И вдруг видите, что кто-то увлеченно занимается своим любимым делом, а не тупо просерает свою жизнь.
То есть, Вы искали хоть какую-то движуху и вот нашли ее.
Зачем брасаете бутылку?
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

Жора...
огидне ім'я
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?
tyv

Жора...
огидне ім'я
А Кіріл ілі Гльєб  :bueee:
   
Re: Які слова коцапоязика ви ненавидите?

А Кіріл ілі Гльєб  :bueee:

і ще Егор і Даніла

гидота

А ще там у них зараз  є якась Лукерья   з українським прізвищем і колись проскакувала Фекла


   
і ще Егор і Даніла
гидота


ДАНИЛА ГАЛИЦКИЙ
(1201-1264 гг.)
 Сто великих украинцев - История Украины
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія