Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місце України на інвестиційній карті

Re: Місце України на інвестиційній карті

Результат блискучих реформ свідків пижжити по-старому. Жеріть шокоботи.
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Это дипломов бывает много, а высшее образование или есть...

Ні, саме освіти. Бо різні освітні системи і різні профілі.
Дипломів у мене ще більше. І до тих "гарбузних технікумів", які мені видали димпломи, Вам як до неба рачки.
Ви можете патякати, все, що завгодно про мене, але закрийте писок, коли про вузи ведете мову. :gigi:
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

От питарас. Само начало гавкать на "особыстостей", а теперь в кущи.  Не его ритм. И какой же там ритм, шо не такой, как в Европе, штатах, или в селе в Украине? На выбор. :lol:  Бля, очередная надутая легенда лопнула. "инвестор из Аргентины". Тьфу. :facepalm:
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Ні, саме освіти. Бо різні освітні системи і різні профілі.
Дипломів у мене ще більше. І до тих "гарбузних технікумів", які мені видали димпломи, Вам як до неба рачки.
Ви можете патякати, все, що завгодно про мене, але закрийте писок, коли про вузи ведете мову. :gigi:

 :lol:
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Так ти ж сам на свою особистість з'їхав. Дипломами хвалитись почав. :)

Та невже?
Можемо повернутися до картолі та статті Ігоря Мазепи, якщо Вам вже набридло переходити на аргументи ad-hominem і обговорювати мою освіту, чи місце мого проживання замість суті сабжів.
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Ні, саме освіти. Бо різні освітні системи і різні профілі.
Дипломів у мене ще більше. І до тих "гарбузних технікумів", які мені видали димпломи, Вам як до неба рачки.
Ви можете патякати, все, що завгодно про мене, але закрийте писок, коли про вузи ведете мову. :gigi:
Ты ба, павлин обрастает перьями. У него масса "освит", а диломов, так просто завались. И нашлось им применение в жопомойке аж в Аргентине. :lol:
еще один свынячук заблудился в своих брехнях.
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

... У него масса "освит", а диломов, так просто завались....
:gigi:

Прикиньте, так?
Белькотіли щось про жопомиїв, а лузером, якого навіть на жопомия не візьмуть, виявилися Ви.
Втім, не переживайте, я й грузчиком та робочим на фабриці теж встиг побути. Для мене такі гівнюки, які про пролетарів зневажливо відзиваються, просто чмирі болотні, не заслуговують навіть на плювка у їх бік.

Втім, Ви все намагаєтесь мені зуби заговорити. Як там картопля в Україні, яка ніби-то уся узбекська?
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Як там картопля в Україні
Картопля в порядку. Тиждень тому підгорнув...  :shuffle:
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

:gigi:

Прикиньте, так?
Белькотіли щось про жопомиїв, а лузером, якого навіть на жопомия не візьмуть, виявилися Ви.
Втім, не переживайте, я й грузчиком та робочим на фабриці теж встиг побути. Для мене такі гівнюки, які про пролетарів зневажливо відзиваються, просто чмирі болотні, не заслуговують навіть на плювка у їх бік.

Втім, Ви все намагаєтесь мені зуби заговорити. Як там картопля в Україні, яка ніби-то уся узбекська?
БГГГ да для тебя и сейчас грузчиком бы за счастье поработать бы было, но пропитая дохляковатость не дает поднять ничего тяжелей "утки". а обилиие "освит"  не позволяет заняться хоть чем-то требующим минимальных умственных усилий. от та и живешь "инвестируя свой кал в аргентинскую землю. И весь толк от твоих дипломов. Вряд ли дипломы мухосранского ПТУ пользуются в аргентине повышенным спросом. :lol:
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Картопля в порядку. Тиждень тому підгорнув...  :shuffle:
Да оно сейчас будет делатьвид, что не поняло о чем речь.Хотя может и правда не поняло - Аргентина. тяжелое детство, энцефалит и менингит..
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Картопля в порядку. Тиждень тому підгорнув...  :shuffle:

 (tu) Як жуки?
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

БГГГ да для тебя и сейчас грузчиком бы за счастье поработать бы было,...
:)
Так, було свого часу. Дало змогу назбирати гроші для здобуття освіти.

Знаєте, я якось би зрозумів таке від моїх однолітків. Хоч якраз з ними я ніколи не мав проблем.
Але від совків-пердунів пенсійного віку, які на відміну від мене, мали все вирішене, але все просрали, як при СРСР, так і при перших роках незалежності України і які ще мають зухвалість при цьому щось бздіти щодо того, що щось там кудись хтось виїхав - це було б дуже кумедно, якби не прикро.
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

От тупэ аргентинське дрантя. Картошка никогда не была для страны проблемой. И только благодаря "кэруванню" свиноподобных скоро ни картошки ни молока своего не будет. :facepalm1:
Як ви уже осточортіли, зрадофіли.
Ти на базарі давно був?
Я тільки но приїхав. Картоплі і молодої (від 13 грн), і старої (від 8 грн) повно.
Повно взагалі всього.
Помітно більше стало продаватись квітів та інших декоративних рослини. Це від глобального зубожіння люди свої оселі прикрашають?
Ніколи українці за свої гроші не жили так добре, як останні два роки. Може в середині двотисячних і було кілька років, коли доходи були більшими, але то гроші позичені були, а не зароблені. Зараз і війна, і зовнішній борг зменшуються, зубожіння тільки у ваших хворих головах.
На моєму виробництві не встигаємо робити замовлення, від деяких доводиться відмовлятися, коли таке було? Всі мої знайомі кажуть, що роботи валом. Побачимо, що буде через пів року, коли почне даватись взнаки управління нового керівництва.
Проклятого "баригу" вигнали, тепер заживемо.

P. S. До речі, нікому в голову не приходило, що картопля з Узбекистану молода, як і з Єгипту, у нас ще не виросла, а в магазинах була.
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

(tu) Як жуки?
колорадів ДОФІГА
Та невже?
Можемо повернутися до картолі та статті Ігоря Мазепи, якщо Вам вже набридло переходити на аргументи ad-hominem і обговорювати мою освіту, чи місце мого проживання замість суті сабжів.
давайте до статті. Ні, навіть не до неї, а до шляхів зробити Україну привабливою для інвестицій хоча б на рівні Анголи. Ви написали, що маєте відповідну освіту та досвід, то як бачите цей шлях?
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

:laugh:

бо Україна це четвертий світ. світ який не розвиваєтьсяі не прагне розвиватись - лиш зрідка імітує)))

Каждый раз смешно :D
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

колорадів ДОФІГА
давайте до статті. Ні, навіть не до неї, а до шляхів зробити Україну привабливою для інвестицій хоча б на рівні Анголи. Ви написали, що маєте відповідну освіту та досвід, то як бачите цей шлях?

Є грубо кажучи, дві групи інвесторів
Назвемо одну "фінансові спекулянти", а другу "бізнес-інвестори".
Фін,спекулянтам важливо лиш одне: купити цінні папери України(зокрема бонди - борг держави - різних типів) та  отримати з них інтереси. Їх гроші більш цікаві уряду, бо фактично майже одразу потрапляють у бюджет і дозволяють покривати діри у бюджеті.
Щоб Україні вдало продати свої боргові зобов'язання та не прорахуватися потім з виплатами інтересів. Ось на цей тип інвестицій і впливає значення кредитного рейтингу, політичні та інш.ризики (чи виплатить бо бондам, чи ні), та інш. Задля цього треба мати фінансову стабільність та виглядати надійним боржником. У цій сфері є певний прогрес, Україна з дуже-дуже поганого боржника перетворилася на поганенького боржника і, якщо буде продовжувати ту ж тенденцію, ту ж політику, з часом покращить свій рейтинг. Загалом про ці інвестиції й йде мова.
Друга група - бізнес інвестори. Для них кредитний рейтинг це таке, п'яте-десяте, навіть навпаки іноді, бо вони шукають зкупити підприємства подешевше (а це у країні з девальвацією якраз і можливо) і взяти прибуток. Для цієї групи Україна цікава і дуже, особливо агросектор. Усі ці Дрейфуси, АДМ, Каргіль та інш. Бо Україна має землі, має транспортну структуру яку-неяку, порти і дешеву робочу силу.
Для таких, власне кажучи, важливий вже бізнес-клімат, питання продажу землі, бюрократія, скільки треба відстьогувати чиновникам (Ви напевно не здивуєтесь, але одним краще, щоб все було по закону, а іншим - перетерти під килимом з службовцями місцевими - теж варіант), суди ефективні у економічній сфері, податки, тощо. Тут теж є куди попрацювати Україні, але саме тут Україна цікавіша Анголи для європейських та американських бізнес-інвесторів  (втім, Ангола теж потенціал має, досить у останній час поперла).
   
Re: Місце України на інвестиційній карті

Є грубо кажучи, дві групи інвесторів
Назвемо одну "фінансові спекулянти", а другу "бізнес-інвестори".
Фін,спекулянтам важливо лиш одне: купити цінні папери України(зокрема бонди - борг держави - різних типів) та  отримати з них інтереси. Їх гроші більш цікаві уряду, бо фактично майже одразу потрапляють у бюджет і дозволяють покривати діри у бюджеті.
Щоб Україні вдало продати свої боргові зобов'язання та не прорахуватися потім з виплатами інтересів. Ось на цей тип інвестицій і впливає значення кредитного рейтингу, політичні та інш.ризики (чи виплатить бо бондам, чи ні), та інш. Задля цього треба мати фінансову стабільність та виглядати надійним боржником. У цій сфері є певний прогрес, Україна з дуже-дуже поганого боржника перетворилася на поганенького боржника і, якщо буде продовжувати ту ж тенденцію, ту ж політику, з часом покращить свій рейтинг. Загалом про ці інвестиції й йде мова.
Друга група - бізнес інвестори. Для них кредитний рейтинг це таке, п'яте-десяте, навіть навпаки іноді, бо вони шукають зкупити підприємства подешевше (а це у країні з девальвацією якраз і можливо) і взяти прибуток. Для цієї групи Україна цікава і дуже, особливо агросектор. Усі ці Дрейфуси, АДМ, Каргіль та інш. Бо Україна має землі, має транспортну структуру яку-неяку, порти і дешеву робочу силу.
Для таких, власне кажучи, важливий вже бізнес-клімат, питання продажу землі, бюрократія, скільки треба відстьогувати чиновникам (Ви напевно не здивуєтесь, але одним краще, щоб все було по закону, а іншим - перетерти під килимом з службовцями місцевими - теж варіант), суди ефективні у економічній сфері, податки, тощо. Тут теж є куди попрацювати Україні, але саме тут Україна цікавіша Анголи для європейських та американських бізнес-інвесторів  (втім, Ангола теж потенціал має, досить у останній час поперла).
дякую, але я вам не вірю, і знаєте чому? Бо про необхідність інвестицій я чую постійно ще з 1992 року. Постійно це навіть не щорічно, а значно частіше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія