Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

+ 8 пленных сегодня

+ 8 пленных сегодня

"Сегодня утром восемь военнослужащих Вооруженных Сил Украины из состава Объединенных сил, двигаясь на грузовом автомобиле в районе населенного пункта Новотроицкое, ошибочно отклонились от определенного маршрута и попали на временно-оккупированную территорию, где были задержаны боевиками вооруженных формирований Российской Федерации", - говорится в сообщении.
   
Re: + 8 пленных сегодня

НЕ фейк?
   
Re: + 8 пленных сегодня

пздц
   
Re: + 8 пленных сегодня

Зе, астанавісь! 
   
Re: + 8 пленных сегодня

eugene68
пиши що з УНІАН
щоб не вірили бо то коломаги ресурс...
   
Re: + 8 пленных сегодня

Капець. Де вони таких беруть? Важко в телефоні маршрут прокласти, а командиру перевірити?
   
Re: + 8 пленных сегодня

первые следствия - не стрелять
начало бардака не передовой
   
Re: + 8 пленных сегодня

Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation
24 мин. ·
Повідомляємо, що, за попередньою інформацією, сьогодні зранку вісім військовослужбовців Збройних Сил України зі складу Об’єднаних сил, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту НОВОТРОЇЦЬКЕ, відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на тимчасово-окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань Російської Федерації.

Командування Об’єднаних сил вживає усіх можливих заходів для визначення місця перебування та повернення військовослужбовців .

Військовою прокуратурою внесено відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії.

Більш детальні повідомлення про подію будуть оперативно опубліковані з надходженням нової інформації.
   
Re: + 8 пленных сегодня

Капець. Де вони таких беруть? Важко в телефоні маршрут прокласти, а командиру перевірити?
Вже таке було що по телефону виїжджали на блокпости сепарів.
   
Re: + 8 пленных сегодня

Млять в купі ЗМІ інформація що там ж Росія засоби перешкоджання роботи GPS випробовує - чи в армії це забули повідомлення?
   
Re: + 8 пленных сегодня

Капець. Де вони таких беруть? Важко в телефоні маршрут прокласти, а командиру перевірити?
======================
"Сама сильна армія в Європі"(ц) :(

А трохи відхилились бо  уже на Кремль маршрут прокладали,щоб його підірвати,згідно з мареннями декого тут. :shuffle:
   
Re: + 8 пленных сегодня

Так они сдались. или их взяли в плен?
   
Re: + 8 пленных сегодня

там все дуже близько Новотроїцьке -Докучаєвськ і терикони між ними... на яких наші вже якийсь час
як трапилося хз, могли звичайно тупанути, хоча тих шо не знають дороги там нема, вчаться швидко
   
Re: + 8 пленных сегодня

первые следствия - не стрелять
начало бардака не передовой
=======================
Угу!
"При Порошенко такого не было!"(ц) :lol:
   
Re: + 8 пленных сегодня

Вже таке було що по телефону виїжджали на блокпости сепарів.

Послухайте. Ви хоч колись їздили військовою машиною? Там по уставу повинен бути старший машини. Зазвичай це офіцер, як мінімум досвідчений сержант. І в маршрут їх відправляє командир. І саме він повинен перевірити куди вони проклали маршрут. Якщо на Кремль, або в шинок на тій стороні, то це відповідальністьтог о командира, що відправляв той екіпаж
   
Re: + 8 пленных сегодня

Послухайте. Ви хоч колись їздили військовою машиною? Там по уставу повинен бути старший машини. Зазвичай це офіцер, як мінімум досвідчений сержант. І в маршрут їх відправляє командир. І саме він повинен перевірити куди вони проклали маршрут. Якщо на Кремль, або в шинок на тій стороні, то це відповідальністьтог о командира, що відправляв той екіпаж

це не смішно, повірте
   
Re: + 8 пленных сегодня

Так они сдались. или их взяли в плен?
===================
Військові зазвичай їздять зі зброєю...
Значить,побачили сєпарів і здали зброю???
А може бухати поїхали?
Якась темна істірія... :X
   
Re: + 8 пленных сегодня

ну, як то кажуть,почалося.. Призначили Хомчака - ось вам перший маленький "котел", а ще доби не пройшло.
   
Re: + 8 пленных сегодня

Ппц...

   
Re: + 8 пленных сегодня

и какой статус у этих людей? военнопленные? ага, фуюшки, никакого... кто они теперь? никто, просто зныклы, как сотни тех, кто ещё с 14 в плену у кацапов...
долбаное пэдрило, его скотское керування ещё долго будет страна вырыгивать  с кровью
   
Re: + 8 пленных сегодня

валим все на попередников.
   
Re: + 8 пленных сегодня

 задержаны боевиками

Міліція ЛуганДону  затримала за перевищення швидкості,так виходить.. :(
   
Re: + 8 пленных сегодня
fam

валим все на попередников.

а чего "валить", когда и так все ясно?
   
Re: + 8 пленных сегодня

===================
Військові зазвичай їздять зі зброєю...
Значить,побачили сєпарів і здали зброю???
А може бухати поїхали?
Якась темна істірія... :X


швидше за все, заїхалина блок пост і тільки там роздуплились
сидячи в кузові відстрілюватись безглуздо, там уже треба здаватись без виїбонів
   
Re: + 8 пленных сегодня

а чего "валить", когда и так все ясно?

ясно что привычка валить все на поперредников.
год два обычно срабатывает
   
Re: + 8 пленных сегодня

Т.е, я так понимаю,никакой сплошной линии фронта,даже в горячих местах нет и в помине. Хотя бы ридеькои-риденькои

Иначе б они проехать через эту линию просто не смогли бы
   
Re: + 8 пленных сегодня

Послухайте. Ви хоч колись їздили військовою машиною? Там по уставу повинен бути старший машини. Зазвичай це офіцер, як мінімум досвідчений сержант. І в маршрут їх відправляє командир. І саме він повинен перевірити куди вони проклали маршрут. Якщо на Кремль, або в шинок на тій стороні, то це відповідальністьтог о командира, що відправляв той екіпаж
Я не тільки їздив, я був багато разів  і старшим машини і знаю як повинно бути організовано переміщення техніки та особового складу. Крім того досвід служби у тому числі в ато дає мені право говорити про те що армія не зважаючи на війну не змогла викоринити бардак, нехлюйство та алкоголізм у районах ведення бойових дій.  Гарно все розписано в статутах, наказах та інструкціях але це не означає що саме так і виконується. 
   
Re: + 8 пленных сегодня

ну, як то кажуть,почалося.. Призначили Хомчака - ось вам перший маленький "котел", а ще доби не пройшло.

Хомчак с самого начала должен руководить всем,вплоть до отделения пехоты?
   
Re: + 8 пленных сегодня

Хомчак с самого начала должен руководить всем,вплоть до отделения пехоты?

наверное петро должен
   
Re: + 8 пленных сегодня

швидше за все, заїхалина блок пост і тільки там роздуплились
сидячи в кузові відстрілюватись безглуздо, там уже треба здаватись без виїбонів
===================

А куди вони ото з Новотроїцька їхали на " грузовом автомобиле"(ц)??? :shuffle:
   
Re: + 8 пленных сегодня
fam

ясно что привычка валить все на поперредников.
год два обычно срабатывает

я не обратил внимания на ник комментируемого, а обратил бы, то моего комментария не было бы.
   
Re: + 8 пленных сегодня

Я не тільки їздив, я був багато разів  і старшим машини і знаю як повинно бути організовано переміщення техніки та особового складу. Крім того досвід служби у тому числі в ато дає мені право говорити про те що армія не зважаючи на війну не змогла викоринити бардак, нехлюйство та алкоголізм у районах ведення бойових дій.  Гарно все розписано в статутах, наказах та інструкціях але це не означає що саме так і виконується. 

Я теж був в ато. І теж їздив і старшим машини. Тому я й кажу що то звичний армійський бардак. А ще й добавляється теж звична горілка. Нажаль. Я саме через цей бардак та нехлюйство не підписав контракт після мобілізації. А особливо горілка річкою. Це в такому становищі біда не тільки української армії. Люба армія, яка стоїть більше двох місяців на одному рубежі, деградує.
   
Re: + 8 пленных сегодня

наверное петро должен

отделением пехоты руководит сержант
   
Re: + 8 пленных сегодня

Я теж був в ато. І теж їздив і старшим машини. Тому я й кажу що то звичний армійський бардак. А ще й добавляється теж звична горілка. Нажаль. Я саме через цей бардак та нехлюйство не підписав контракт після мобілізації. А особливо горілка річкою. Це в такому становищі біда не тільки української армії. Люба армія, яка стоїть більше двох місяців на одному рубежі, деградує.

Ото скорее всего
   
Re: + 8 пленных сегодня

Там вчера за поборы взяли начальника Новотроицкого КПП. Там бардак наверное был.

   
Re: + 8 пленных сегодня

Хомчак с самого начала должен руководить всем,вплоть до отделения пехоты?

Руководить - нет.
Для этого есть сержанты, лейтенант и т.д.

А вот отвечать должен и новый министр оборону и новый главком.
И да - с первого же дня.
Как там упоминалось при назначении Хомчака - как главный инспектор МО он полностью владеет ситуацией.


ЗЫ. Понятно, конечно, что такой про*б с грузовиком всегда возможен (за исключением приказа "сидеть в окопе и никуда не ездить/не ходить)
   
Re: + 8 пленных сегодня

Люба армія, яка стоїть більше двох місяців на одному рубежі, деградує.

Комусь це ж треба!
   
Re: + 8 пленных сегодня

Щось не знайшов такої новини.
Звідкіля взяв дані,шершень??

Антіфашист чи  полковник Кассад новину підкинув,га?
   
Re: + 8 пленных сегодня

Я теж був в ато. І теж їздив і старшим машини. Тому я й кажу що то звичний армійський бардак. А ще й добавляється теж звична горілка. Нажаль. Я саме через цей бардак та нехлюйство не підписав контракт після мобілізації. А особливо горілка річкою. Це в такому становищі біда не тільки української армії. Люба армія, яка стоїть більше двох місяців на одному рубежі, деградує.

є фактори крім горілки... часто,  коли я розмовляв з солдатами, пид Луганськом, у Дебальцевому, то дивувався, що вони зовсім не знають території на якій воюють, вони не розуміли де знаходятся і не хотіли того розуміти... вони не знали куди веде яка дорога, пид ким який населений пункт, скільки кілометрів до того чи іншого міста і т.д.
треба сказати, що кацапи теж блукали, до нас на блокпост по джпс заїхав чеченский джип з новітньою кацапскою зхброєю...
   
Re: + 8 пленных сегодня

при назначении Хомчака
Був і залишиться хапугою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія