Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як українізувати Україну?

Re: Як українізувати Україну?

та що ти кажеш, невже твої  русифікували 200 років тому назад???

прихильники певної політсили  - вони могли вважати себе марсіанами,  наполеонами чи метеликами...реальн ість від цього не змінитися - вони не українці
як це так  - одночасно гордитися що він русифікований у багатьох поколінннях, і чіплятися за назву того народу який вони зрадили?  От для чого цей мазохізм?  Чому  не визнати реалії і назватися коцапом??

українці не двомовні, поляки не двомовні, чехи не двомовні..немає двомовних нормальних націй..і твої коцапи не двомовні
а є ще українсько-поляцько мовні, українсько-угорсько мовні, українсько-румунсько мовні, українсько-словацько мовні)) Ну і русини)))
   
Re: Як українізувати Україну?

та що ти кажеш, невже твої  русифікували 200 років тому назад???

прихильники певної політсили  - вони могли вважати себе марсіанами,  наполеонами чи метеликами...реальн ість від цього не змінитися - вони не українці
як це так  - одночасно гордитися що він русифікований у багатьох поколінннях, і чіплятися за назву того народу який вони зрадили?  От для чого цей мазохізм?  Чому  не визнати реалії і назватися коцапом??

українці не двомовні, поляки не двомовні, чехи не двомовні..немає двомовних нормальних націй..і твої коцапи не двомовні

прихильники певної політсили - це ти можеш себе вважати марсіанином, бо хвора релігійна уява - це твій спосіб мислення, якщо це взагалі можна мисленням назвати.
Немає двомовних націй по одній простій причині: мова - це вторинне, наслідок національного самовизначення.
У італійців різниця в діалектах більша не тільки за різницю між українською та російською, але практично між будь-якими слов'янськими мовами.
Один й той самий говір може вважатися діалектом або німецької, або голландської - залежить виключно від того, ким себе вважає той або інший носій цього говору.
Тільки наші дебіли видумали ноу-хау: національність за мовою визначати, а не навпаки.
При цьому вони ще нахабно вважають, що тільки вони мають право на визначення хто говорить українською, а хто ні.

Останнє редагування: 28 травня 2019 00:14:43 від skiff
   
Re: Як українізувати Україну?

мова - це вторинне, наслідок національного самовизначення
не так однозначно. Мова формує свідомість, а свідомість творить мову
   
Re: Як українізувати Україну?

- це ти можеш себе вважати марсіанином, бо хвора релігійна уява - це твій спосіб мислення, якщо це взагалі можна мисленням назвати.
Немає двомовних націй по одній простій причині: мова - це вторинне, наслідок національного самовизначення.
У італійців різниця в діалектах більша не тільки за різницю між українською та російською, але практично між будь-якими слов'янськими мовами.
Один й той самий говір може вважатися діалектом або німецької, або голландської - залежить виключно від того, ким себе вважає той або інший носій цього говору.
Тільки наші дебіли видумали ноу-хау: національність за мовою визначати, а не навпаки.
При цьому вони ще нахабно вважають, що тільки вони мають право на визначення хто говорить українською, а хто ні.

 (tu)  :-B
   
Re: Як українізувати Україну?

прихильники певної політсили - це ти можеш себе вважати марсіанином, бо хвора релігійна уява - це твій спосіб мислення, якщо це взагалі можна мисленням назвати.
Немає двомовних націй по одній простій причині: мова - це вторинне, наслідок національного самовизначення.
У італійців різниця в діалектах більша не тільки за різницю між українською та російською, але практично між будь-якими слов'янськими мовами.
Один й той самий говір може вважатися діалектом або німецької, або голландської - залежить виключно від того, ким себе вважає той або інший носій цього говору.
Тільки наші дебіли видумали ноу-хау: національність за мовою визначати, а не навпаки.
При цьому вони ще нахабно вважають, що тільки вони мають право на визначення хто говорить українською, а хто ні.

Ця вся маячня лише твої  відмазки для того щоб виправдати твою зраду українського народу.. ти пішов тупеньким шляхом - нівелювати значення мови у національній самоідентифікації і тоді твоя узкоязикість виглядала би невинною  - ну і що що всі будуть узкоязикими, але ж ми залишився украИнцами, а вся та мова, нація, культура то древній архаїзм,а  подивіться як в італії іспанії і в новій зеландії
не пройде  - українці на таке не купуються і твоя узкоязикість перший маркер на національну зраду
от бачиш  - жоден з українців твою писанину не підтримує а відкритий коцап Георгиу  тебе лайкає.. що означає його лайк - що він визнає тебе  своїм, тобто коцапом

тому, повертайся в українство, не дурій
   
Re: Як українізувати Україну?

повертайся в українство
гонсалесе, так ЯК же нам українізувати Україну? Зробити волонтерством українську для WOW ви не хочете, а що ж ви пропонуєте, крім звинувачень у нацзраді і штрафів?


Останнє редагування: 28 травня 2019 09:10:54 від costashu
   
Re: Як українізувати Україну?

гонсалесе, так ЯК же нам українізувати Україну? Зробити волонтерством українську для WOW ви не хочете, а що ж ви пропонуєте, крім звинувачень у нацзраді і штрафів?

Якась тут суперечність.

Безглуздо обговорювати питання "як?"  поки не з'ясовано питання "навіщо?".
   
Re: Як українізувати Україну?

гонсалесе, так ЯК же нам українізувати Україну? Зробити волонтерством українську для WOW ви не хочете, а що ж ви пропонуєте, крім звинувачень у нацзраді і штрафів?
Я этот вопрос им задавал многие годы их мовного срача...в ответ срач. сам дурак и НИЧЕГО действительно рационального и полезного..
 
   
Re: Як українізувати Україну?

Якась тут суперечність.

Безглуздо обговорювати питання "як?"  поки не з'ясовано питання "навіщо?".
щоб Україна була українською. Це відповідь?
   
Re: Як українізувати Україну?

Населення Львова
1941й
Українці 22.0%
Росіяни -
Євреї 25.4%
Поляки 50.3%

1. Львів ще не вся Галичина, графіки стосуються всього краю, а не окремого анклаву
2. Поляків викинули совєти, євреїв (точніше, галицьких жидів, для яких слово "єврей" було як матюк - рускомірні євреї сюди вже перебралися потім) винищили німці .  Хто ж вам забере кацапа з України , як ви самі з радістю на кацапів перетворюєтеся ?
   
Re: Як українізувати Україну?

подивіться тут співвідношення статусів української та російської ідентичностей  (https://zbruc.eu/node/71072)

Дякую. Дуже змістовна стаття.
   
Re: Як українізувати Україну?

щоб Україна була українською. Це відповідь?

Відповідь.

Відповідь русифікатора.

Згідно неї українізація - то якась самоціль, яка не має жодного раціонального смислу.

А отже нормальні люди таким займатись не можуть.
   
Re: Як українізувати Україну?

1. Львів ще не вся Галичина, графіки стосуються всього краю, а не окремого анклаву
2. Поляків викинули совєти, євреїв (точніше, галицьких жидів, для яких слово "єврей" було як матюк - рускомірні євреї сюди вже перебралися потім) винищили німці .  Хто ж вам забере кацапа з України , як ви самі з радістю на кацапів перетворюєтеся ?
у вас карта поляка є?
   
Re: Як українізувати Україну?

Відповідь.

Відповідь русифікатора.

Згідно неї українізація - то якась самоціль, яка не має жодного раціонального смислу.

А отже нормальні люди таким займатись не можуть.
визнаю, неочікувана оцінка. Якщо українізація це відповідь русифікатора, то як хочте)))
   
Re: Як українізувати Україну?

визнаю, неочікувана оцінка. Якщо українізація це відповідь русифікатора, то як хочте)))

 :)  Раз запускаєш флуд - значить по суті заперечити нічого.
   
Re: Як українізувати Україну?

штрафувати :lol:

тримай свої фантазії при собі
он є skiff, можеш з ним обговорити
чому він ніколи не вибере українізовану версію WOW,
якщо вона буде українізована волонтерами
ще й буде страждати, якщо вона буде українізована за рахунок держбюджету
   
Re: Як українізувати Україну?

тримай свої фантазії при собі
он є skiff, можеш з ним обговорити
чому він ніколи не вибере українізовану версію WOW,
якщо вона буде українізована волонтерами
ще й буде страждати, якщо вона буде українізована за рахунок держбюджету
давай спитаєм скіффа. Скіфф, оберете українську у WOW, коли вона буде?
   
Re: Як українізувати Україну?

давай спитаєм скіффа. Скіфф, оберете українську у WOW, коли вона буде?

та питай на здоров'я, я ж саме це і запропонував  :)
   
Re: Як українізувати Україну?

та питай на здоров'я, я ж саме це і запропонував  :)
ну а поки скіфф відповідає, які ви пропонуєте заходи?
   
Re: Як українізувати Україну?

ну а поки скіфф відповідає, які ви пропонуєте заходи?

так згідно вимог законодавства для початку не погано було б зайти
   
Re: Як українізувати Україну?

треба порнуху українською перекладати.
   
Re: Як українізувати Україну?

треба порнуху українською перекладати.
(tu)
   
Re: Як українізувати Україну?

так згідно вимог законодавства для початку не погано було б зайти
тобто штрафи. Дякую
   
Re: Як українізувати Україну?

тобто штрафи. Дякую

вимога законодавства це не вимога сплати штрафів
це вимога використання української 
якщо людина не відповідає кваліфікаційним вимогам - знання української
вона не може займати посаду
якщо вона не займає посади, вона не може порушувати законів і їй непотрібно платити штрафи
   
Re: Як українізувати Україну?

вимога законодавства це не вимога сплати штрафів
це вимога використання української 
якщо людина не відповідає кваліфікаційним вимогам - знання української
вона не може займати посаду
якщо вона не займає посади, вона не може порушувати законів і їй непотрібно платити штрафи
держслужбовці це дуже малий прошарок
   
Re: Як українізувати Україну?

держслужбовці це дуже малий прошарок

угу, і навіть у цьому малому прошарку закон не виконується

є ще "маленький" прошарок учнів та студентів
5 уроків, п'ять предметів, п'ять пар українською в день протягом 15 років
і вони виходять на вулицю і повертаються до російської
от їм точно україномовної версії WOW не вистачає
їм так хочеться вибрати там українську
   
Re: Як українізувати Україну?

угу, і навіть у цьому малому прошарку закон не виконується

є ще "маленький" прошарок учнів та студентів
5 уроків, п'ять предметів, п'ять пар українською в день протягом 15 років
і вони виходять на вулицю і повертаються до російської
от їм точно україномовної версії WOW не вистачає
їм так хочеться вибрати там українську
їм не вистачає. Зробите?
   
Re: Як українізувати Україну?

їм не вистачає. Зробите?

Знову хибне твердження. Тому і безглузда пропозиція-тролінг.
   
Re: Як українізувати Україну?

На показ страдающих от "почти отсутствия" украинского языка в Украине  в полное недоумение ставит вопросы.
"А что лично вы готовы сделать для того.что возвращать украинский язык русифицированным украинцам?"
 Они готовы сколько угодно болтать,оскорб лять .унижая.приписывая не сказанное и не утверждаемое, требовать  от государства.,
Противопоставлять тех.кто говорит на украинском (истинных,полноценных украинцев) и неполноценных,врагов Украины-те.кто говорит на других языках.
Призывают к вплоть до физического  уничтожения (было!,сейчас поосторожнее)недоукраинцеви выдуманную категорию " укросов".
Их призывы откровенно нацистские и противоречат Конституции Украины.
Фактически призывают к разделу Украины  на части по языковому принципу.
К запрету любых языков общения на территории Украины.кроме украинского языка.
   
Re: Як українізувати Україну?

На показ страдающих от "почти отсутствия" украинского языка в Украине  в полное недоумение ставит вопросы.
"А что лично вы готовы сделать для того.что возвращать украинский язык русифицированным украинцам?"
 Они готовы сколько угодно болтать,оскорб лять .унижая.приписывая не сказанное и не утверждаемое, требовать  от государства.,
Противопоставлять тех.кто говорит на украинском (истинных,полноценных украинцев) и неполноценных,врагов Украины-те.кто говорит на других языках.
Призывают к вплоть до физического  уничтожения (было!,сейчас поосторожнее)недоукраинцеви выдуманную категорию " укросов".
Их призывы откровенно нацистские и противоречат Конституции Украины.
Фактически призывают к разделу Украины  на части по языковому принципу.
К запрету любых языков общения на территории Украины.кроме украинского языка.
та просто не порушуйте мої права. Моє право - не користуватися московською мовою в Україні! я не хочу її ні чути, ні бачити. А хто буде порушувати мої мовні права, тому можна мститись .
І це стосується лише однієї кацапомови, а не "кто гаварит на других язиках"! Та хай хоч китайською. Пох. Аби не кацапською
   
Re: Як українізувати Україну?

На показ страдающих от "почти отсутствия" украинского языка в Украине  в полное недоумение ставит вопросы.
"А что лично вы готовы сделать для того.что возвращать украинский язык русифицированным украинцам?"
 Они готовы сколько угодно болтать,оскорб лять .унижая.приписывая не сказанное и не утверждаемое, требовать  от государства.,
Противопоставлять тех.кто говорит на украинском (истинных,полноценных украинцев) и неполноценных,врагов Украины-те.кто говорит на других языках.
Призывают к вплоть до физического  уничтожения (было!,сейчас поосторожнее)недоукраинцеви выдуманную категорию " укросов".
Их призывы откровенно нацистские и противоречат Конституции Украины.
Фактически призывают к разделу Украины  на части по языковому принципу.
К запрету любых языков общения на территории Украины.кроме украинского языка.

Ну і що ж ти зробив щоб все мати російською?
   
Re: Як українізувати Україну?

не треба з українців робити нацистів! Хай будуть негри які говорять китайською! Це абсолютно прийнятно.
А не кацапи!!! Кацапам - вон нах. в Маскву
   
Re: Як українізувати Україну?

Знову хибне твердження. Тому і безглузда пропозиція-тролінг.
а, хибне. Ну нехай зросійщуються, ваші діти

Останнє редагування: 28 травня 2019 14:49:08 від costashu
   
Re: Як українізувати Україну?

На показ страдающих от "почти отсутствия" украинского языка в Украине  в полное недоумение ставит вопросы.
"А что лично вы готовы сделать для того.что возвращать украинский язык русифицированным украинцам?"
я знаю відповідь - НІ-ЧО-ГО
   
Re: Як українізувати Україну?

а, хибне. Ну нехай зросійщуються, ваші діти

Мої?  А от це вже порушення правил форуму.
   
Re: Як українізувати Україну?

я знаю відповідь - НІ-ЧО-ГО

Це відповідь на питання що зробив особисто георгіу щоб мати щось російською мовою.
   
Re: Як українізувати Україну?


та просто не порушуйте мої права. Моє право - не користуватися московською мовою в Україні! я не хочу її ні чути, ні бачити. А хто буде порушувати мої мовні права, тому можна мститись .
І це стосується лише однієї кацапомови, а не "кто гаварит на других язиках"! Та хай хоч китайською. Пох. Аби не кацапською
[/quote]
У вас есть неоспоримое право не пользоваться русским языком в Украине.Это право есть в Конституции.И это право нарушить можете исключительно вы сами и никто больше.
 Вы несомненно можете осуществить своё желание не слышать и не видеть ничего на русском языке.
 Для реализации этого желания вам достаточно заткнуть уши и закрыть глаза.
Ваши права заканчиваются там,где начинаются права других,закреплённые для этого в Конституции.
В эти права включено право в том числе общаться на любом другом языке.включая русский язык.
Когда вы будет нарушать права других людей,Законы Украины вас будут наказывать.
 
Ваша ненависть именно к русскому языку- ваша личная проблема.И вы не имеете права свою личную проблему делать проблемой других людей,равноправных между собой по Украинской Конституции.
   
Re: Як українізувати Україну?

Мої?  А от це вже порушення правил форуму.
ваші
   
Re: Як українізувати Україну?

Це відповідь на питання що зробив особисто георгіу щоб мати щось російською мовою.
нею вже є, вже зробили. Георгіу і його діти можуть просто користуватись

Останнє редагування: 28 травня 2019 15:17:26 від costashu
   
Re: Як українізувати Україну?

а, я знаю! Треба заборонити WOW в Україні
))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія