Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виталий Портников: Додон, Зеленский и Крым

Re: Виталий Портников: Додон, Зеленский и Крым

Портніков з серьозного журналіста перетворився на тупу істеричку-порохобота.

Я вже 10 років тверджу що головним ворогом об'єднаної православної церкви в Україні був саме Філарет. Саме він, а точніше його амбіції, гальмували усі процеси. Його позиція була зрозуміла - або він буде на чолі такої церкви або такої церкви взагалі не буде. Йому і головою чисто формально неканонічної УПЦ (КП) було дуже комфортно - бабло тече рікою.

В результаті, Порошенко щоб розрулити ситуацію влаштував якісь таємні договорняки зі старим. Зараз старий вважає що його банально киданули і він починає протестувати і йти на відвертий розкол.

А порохоботи в цьому звинувачують Зеленського  8-:
   
Ім'я користувача:    Markuze2
Дата реєстрації:    7 квітня 2018 01:40:55
Повідомлень:    165 (~0 в день)

Десять років писанини.  :laugh:
   
Вообще всем этим пропага..ам типа бородавчатого, этого, пасхаверов и т.д. пора бы и закрыть путь в СМИ. Помните  хуйло нападет поэтому только в один тур? Чем закончилось зомбирования народа данной мантрой? И прежде чем открывать рот про сданные территории  надо ответить на внятный вопрос -кто дал приказ самой боеспособной в стране группировке в Крыму бросать все и убегать под гимн и в вышиванках?
   
Re: Виталий Портников: Додон, Зеленский и Крым

Не приписуй мені того що я не говорив. По-перше я на цьому форумі багато років під ніком Markuze був аж поки мене дибіл Слав не заблокував. А по-друге, я ніде не писав що мав на увазі саме ФУП.

Ім'я користувача:    Markuze2
Дата реєстрації:    7 квітня 2018 01:40:55
Повідомлень:    165 (~0 в день)

Десять років писанини.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія