Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Верховна Рада може не проголосувати за інагурацію

В глазах порохоботов?Все остальные ждут когда он приступит к работе и мировое сообщество тоже.
приступить. у відведений законом час.

куди спішити? Зе вже прочитав Підручник з основ держави і права для с/г технікумів?

Коли це я її постив? Нагадай.

У нищих слуг нету (с)

ну воно хоч може чітко відмежуватися від коломойського???  що йому заважає зняти ролик і промурликати  три хвилини   що не  буде мати нічого спільного з жодним олігархом???

+1

приступить. у відведений законом час.

куди спішити? Зе вже прочитав Підручник з основ держави і права для с/г технікумів?

А у тебя есть другая информация?

У нищих слуг нету (с)

Во-во, ось у цьому ваша суть: збрехати, і в кущі.

Такое впечатление что Барыга никуда уходить не собирается что то мутит .

Re: Верховна Рада може не проголосувати за інагурацію

Шо, страшно, мавпи, що лишитеся без роботи ?
А лишитеся.
Мало того - прийдеться в Лукашки й Портнова смоктати.
Нічого, ви такі гімнюки що зможете. :lol:  :lol:

і вєнявідя і алєзка і нєвйо, всі, всі..

На жаль, але мінстеця нова влада не розгоне.
Але я од зеленського того й не чекав...

Гонсалес(як і АртемДнепр та ще інші "побратими") виховані на ідеях Корчинського,в основі яких  постулат про козаків та бидло(отару).Мовляв ,меншість рішуча завжди буде управляти неорганізованою більшісттю.Один раз ця теорія спрацювала на майдані.Почитайте дописи АртемаДнепра та й інших типу "правосеків".Мовляв,ми все одно вас 75% "невірних" силою примусимо "любити Україну"...Але хлопаки не врахували одну обставину- на майдані РІЗНІ за кінцевими мотивами угрупування на певний час об'єднали зусилля, щоб скинути Януковича. Зараз же "рішучі та вишколені" бійці не являють собою однорідну масу.Тобто ,у "Азова" й правосеків(або С-14) зовсім різні погляди на принципові питання. Саме тому, всілякі "ігри" із затягуванням інаугурації,або іншими встромляннями палок в колеса Зеленського не матимуть жодних шансів на успіх. Маючи 70% голосів виборців Зеленський просто (як Єльцин в 1993 році) явочним чином розжене парламент, а якщо хтось спробує погратись в новий майдан, то той же "Азов" з ментами Авакова(який вже майже в команді Зеленського) швидко до тями гопоту поставлять)))

Короче Гонсалес вздрочнул, порохоботы возбудились

Это не демократия.
Сонечко саме демократія, де є війна думок і війна повноважень... А у вас якась демократія, як в СССР виходить де всі дружно галасують за те що сказала партія))))

однотуровий дегенерат знову хоче виглядати дегенератом

Гонсалес(як і АртемДнепр та ще інші "побратими") виховані на ідеях Корчинського,в основі яких  постулат про козаків та бидло(отару).Мовляв ,меншість рішуча завжди буде управляти неорганізованою більшісттю.Один раз ця теорія спрацювала на майдані.Почитайте дописи АртемаДнепра та й інших типу "правосеків".Мовляв,ми все одно вас 75% "невірних" силою примусимо "любити Україну"...Але хлопаки не врахували одну обставину- на майдані РІЗНІ за кінцевими мотивами угрупування на певний час об'єднали зусилля, щоб скинути Януковича. Зараз же "рішучі та вишколені" бійці не являють собою однорідну масу.Тобто ,у "Азова" й правосеків(або С-14) зовсім різні погляди на принципові питання. Саме тому, всілякі "ігри" із затягуванням інаугурації,або іншими встромляннями палок в колеса Зеленського не матимуть жодних шансів на успіх. Маючи 70% голосів виборців Зеленський просто (як Єльцин в 1993 році) явочним чином розжене парламент, а якщо хтось спробує погратись в новий майдан, то той же "Азов" з ментами Авакова(який вже майже в команді Зеленського) швидко до тями гопоту поставлять)))
Іди і пукай під радою кричи що треба 19 числа в день політичних репресій все провести... ЩО мішає ??? зад важкий на дівані?

А где Ярош, который там что-то тоже пытался угрожать?

Якщо це чмо буде продовжувати бикувати,   то дуже ймовірно що при винесенні питання про дату інагурації банально не вистачить голосів..що тоді, ганьба??
хай приходить в раду і пояснює свою кадрову політику,  розкаже що воно думає, що планує  і не веде себе як небожитель.. нам його фішки до одного місця, тибільше  що їх знаємо - він хоче притягнути рояль і при виголошенні присяги у нього буде не рука на біблії чи торі а х@# на клавішах
зебіли, хто між вас розумніший, поясніть йому хай обламається і спускається в реальність
А тебе какое дело до нас,забугорное? Забыл.что ты колбасное никто? У тебя даже совещательного голоса не имеется!
 Это не Зеленский чмо, за него три четверти украинцев проголосовали,это их выбор,а ты чмо забугорное,обзываешь избранного Президента Украины! Заодно обозвал чмо всех.кто проголосовал за Зеленского!
 Лезешь своими вонючками в наши внутренние дела!
 Ещё и указываешь,что нам делать!
Цыц!

ШТА?
Зе не має 73%. тобто це є страшенно неоднорідна маса, переважно пасивна і "проти".

25% петра, навпаки, є значно активнішою і однорідною більшістю. НМД в цифрі 25% є 3 фракції за мотивами.

однотуровий дегенерат знову хоче виглядати дегенератом
В мене прохання, поміняє нік, щоб відображав твою суть, РУСОВАТА. Він тобі личить.

Шо за ґвалт? До 3 червня ще море часу, все в межах законодавства. Чого рвати на собі пейси?

Паюбій бикує вже чотири роки, разом з іншими паскудами ВР. Тому 19 і крапка. А 20 розпуск цієї банди що чомусь зветься ВР.

Re: Верховна Рада може не проголосувати за інагурацію

ти часом не з перекрашених юльків? ті теж вечерком полюбляли нестримно помріяти на патретик  :gigi:

оно вообще с россии, но страшно переживает за украину

Сонечко саме демократія, де є війна думок і війна повноважень... А у вас якась демократія, як в СССР виходить де всі дружно галасують за те що сказала партія))))

Да нет. Это примитивная демагогия и манипуляция, которая описана во всех учебниках. Так что не путай ч..н с п...м

В мене прохання, поміняє нік, щоб відображав твою суть, РУСОВАТА. Він тобі личить.

шо ти несеш порохоботе

якщо дебіл незважав на усі соц опитувагння і пророкував перемогу петру у 1 турі. чи він не є дегенерат?

пс: вказувати будеш у себе дома шо кому робити

Шо за ґвалт? До 3 червня ще море часу, все в межах законодавства. Чого рвати на собі пейси?
ну як чого? Ну сказали ж - епоха бідності закінчилась. От і маються. В сподіванні що відразу після інавгурації на них впаде заможність, манна небесна, та купа інших ніштяків.

Паюбій бикує вже чотири роки, разом з іншими паскудами ВР. Тому 19 і крапка. А 20 розпуск цієї банди що чомусь зветься ВР.
B-) То ти приїдеш, разом з вудками? Давай не сци...У мене тут соми в Дніпрі не доїдають.

ПРИКОРИТНИКІ ВИ ОГИДНІ

ШТА?
Зе не має 73%. тобто це є страшенно неоднорідна маса, переважно пасивна і "проти".

25% петра, навпаки, є значно активнішою і однорідною більшістю. НМД в цифрі 25% є 3 фракції за мотивами.
Неоднорідна маса ще не отримала результату свого вибору...

ПРИКОРИТНИКІ ВИ ОГИДНІ
це хто такі?  ;o хто тебе образив мальчік? Їсти не дають?

Чахлик  ,вас гопоту  Аваков при Зеленському поставить у рамки закону)))

Гонсалес(як і АртемДнепр та ще інші "побратими") виховані на ідеях Корчинського,в основі яких  постулат про козаків та бидло(отару).
що ти мелеш - це я виховував корчинського а не він мене..
і постулат це не його а ще  древніх греків
і, найголовніше в Зебіла вже немає ніяких 70%, кожне його слово забирає в нього %, того і спішить з інавгурацією, тому що до кінця місяця всі плюватися будуть

"НМД в цифрі 25% є 3 фракції за мотивами. "
ці фракції в парламенті не мають й 5% підтримки людей в реалі

Чахлик  ,вас гопоту  Аваков при Зеленському поставить у рамки закону)))
;o Я гопота? Ти випадково рамси не поплутав?  Я інтелігента самодостатня та заможна людина. Яка може хє хє "па пріколу" тебе купити.  B-)

що ти мелеш - це я виховував корчинського а не він мене..
і постулат це не його а ще  древніх греків
і, найголовніше в Зебіла вже немає ніяких 70%, кожне його слово забирає в нього %, того і спішить з інавгурацією, тому що до кінця місяця всі плюватися будуть

ну хіба оце не дегенерат?

воно навіть не розуміє яку ахінею пише

А тебе какое дело до нас,забугорное? Забыл.что ты колбасное никто? У тебя даже совещательного голоса не имеется!

коцап, це ти забугорний, твоя родіна рашка, ти тут чужий і приїхав сбди за україською ковбасою
 а я в Україні і до вас окупантів в мене є діло

шо ти несеш порохоботе

якщо дебіл незважав на усі соц опитувагння і пророкував перемогу петру у 1 турі. чи він не є дегенерат?

пс: вказувати будеш у себе дома шо кому робити
Ватанчик обідився, ай, ай, ай... Обіжений наш. :lol:

25% шо поробиш... :(

Їх лише 15,95%

"це я виховував корчинського а не він мене.."-
ну я Дімона знав ще коли його турнули з КДУ,його "вчителі" вже давно в інших світах.Хіба  під ніком Гонсалес сам Степан Хмара тут дописує)))

;o Я гопота? Ти випадково рамси не поплутав?  Я інтелігента самодостатня та заможна людина. Яка може хє хє "па пріколу" тебе купити.  B-)

Ну это слегка вы загнули

Да нет. Это примитивная демагогия и манипуляция, которая описана во всех учебниках. Так что не путай ч..н с п...м
Вам тільки диктатуру подавай ))))

Звикайте до публічної демократії, ато їм Петро Олексійович не подобався, звикайте що Будуть нагинати Зеленського. Бо це нормальний політичний процес.

"тебе купити"- гроші ,то просто папірці)))

А тебе ніхто не купив по приколу хє хє за бюджетний кошт
Прикоритникі це свині у корита
Коболєв за Петра?
Укрзалізниця за Петра?
Ахметов за Петра?
Маленька свиня на феррарі за Петра?
Кононенко та вм всі при бюджетному кприті за Петра!
Хай не буде Закону хай буде КОРИТО з вашим хавальником.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія