Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Під Києвом пограбували будинок нардепа: вкрадена велика сума – ЗМІ

Причому тут майдан? Пинзеник міністром економіки був ще за часів Кравчука

у кацапів все після Майдана. постмайданний синдром.
   
Був одним з 59 депутатів, що підписали подання, на підставі якого Конституційний суд України скасував статтю Кримінального колексу України про незаконне збагачення, що зобов'язувала держслужбовців давати пояснення про джерела їх доходів і доходів членів їх сімей

 :gigi:
(tu) Poetic Justice!
   
А дом как он купил   он вроде не киевлянин .Или жизнь "удалась " после майдана ?

   
А щоби тебе зненацька в твоєму ж помешканні не зобідили, має бути тривожна кнопка
Угу, как в Княжичах на вызов приехали
   
Упс, Це інший пинзеник. Мабуть, родич того
схоже на те. теж закарпатський

Павло Васильович Пинзеник (нар. 20 березня 1976, Ужгород, УРСР) — Народний депутат України від партії «Народний фронт», перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України.
Закінчив Ужгородський державний університет, «Правознавство» (1998).

Був завідувачем секретаріату депутатської фракції «Наша Україна — Народна Самооборона», першим заступником завідувача ВО «Батьківщина», Апарат Верховної Ради України. Член Ради Центру Разумкова.
   
От люмпен довбаний! Хоч би один обурився розгулу злочинності, депутати завтра закінчаться, до вас прийдуть. А забирати будуть усе, і кросівки з коридору, і ковбасу з холодильника.
Ну в нас на дачах крадуть, але дрібні злодюжки, впіймали торік двох.
То є дві різні категорії злодіїв : одні грабують по-крупному, іх не цікавлять кросівки, як ви кажете. І є друга група - злодюжки дрібні ( наріки, цигани та інші нероби) - цих ловлять навіть.
А чого ми тут маємо співчувати отому Пинзенику , який невідомо як нажив ті статки? Якщо дуже велика різниця між найбіднішими і найбагатшими, то співчуття взаємно ніхто не має ніхто з них.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія