Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новое Громадянська війна

Re: Новое  Громадянська війна

ті, зробивши своє діло, повернулись за порєбрік. нащо їм було залишатись?


так яке діло, у них була можливість легко без крові взяти Харків, величезне місто із хорошим промисловим потенціалом на самому кордоні з Росією
   
Re: Новое  Громадянська війна

чого ви так збудились... типу більшість бойовиків на ході України не є громадянами України - є
і в чому проблема це визнати? - я її не бачу

питання в іншому, без окупації і анексії Криму ніяких військових дій на Донбасі би не було, так знайшлась жменька колаборантів, які позарились на кацапську пропаганду про новоросію... що і їх також включать в склад кацапстану, але треба заслужити, вбити противників і віджати територію, так вони отримують зброю, проходять підготовку, ними командують кацапи... але певний елемент громадянського конфлікту є, колаборанти, це громадяни однієї з нами держави, які вирішили її зрадити і воювати на користь окупанта.
   
Re: Новое  Громадянська війна

ну да, а вони вважають зомбі майданівців, одурманених американською пропагандою і наколотими апельсинами
а по факту виходить оте, що і сказав Бєнцион
бо навіть зараз, уже побачивши ОРДЛО, ці люди по факту голосують за Росію, ні одна притомна людина ж не буде заперечувати проросійськість партії Медведчука-Бойка
це і є жорстокий громадянський конфлікт навіть на неокупованій території, що уже казати про окуповану
У меня полно знакомых ( ватных ушлепков в большинстве своем русские ) которые имеют хорошую работу или хороший бизнесс
но не смотря на это они все равно остаются ватой и мечтают об Лугандоне но уже в Севере
Я честно говоря понять не могу тот когниативный диссонанс который творится в их голове
Я им говорю п***а гниды в Лугандон ( в Луганске цены на квартиры в три раза ниже чем в Севере)
Нет эти гниды жрут с рук Украины и тут же на нее срут ( это наверное мокшанские гены или еще какая нибудь срань)
и то что у этих пидаров срань в голове вовсе не означает что у нас гражданская война
Потому как в отличии от тебя я то знаю что вся эта перхоть подзалупная под столом сидела когда на блок посту в Лисичансом Пролетарии водителей приветствовали бородачи
со словами аллах акбар 
В отличии от тебя я то знаю сколько автобусов с хуйлостана каждый день прибывало в Луганск со всяким человеческим трипером
Но тебе с  Полтавы разом с игорем Валерьевичем конечно же виднее какой у нас был конфликт

Останнє редагування: 2 травня 2019 22:02:07 від vadym
   
Re: Новое  Громадянська війна

зайдіть у гілочку "вата скорбіт"

якщо на початку там більшість були расові привозні кацапи, то останні пару років там 90% місцеві, там навіть по фейсу без прізвищ скажеш що це українці
   
Re: Новое  Громадянська війна

О бенефилы и зэбилолюбы подтягиваются...
По совместительству, юльки...
Хотя я уже не уверен, где у них, трудовая лежит...
Но у них есть, отработанный годами навык, оправдывать любую хрень, которую несёт их "лидир апщественного мнения"...
Ну вы ж их 5 лет учили этому, а терь сопли и скулеж
   
Re: Новое  Громадянська війна

Конечно коллаборантов много. Сравните хоть по количеству пленных рашкован и местных орков.
   
Re: Новое  Громадянська війна

Цуко...
Как сон...
В конце шестого года войны, ЗДЕСЬ!, находятся тупые организмы и просто мерзкие твари, которые, тут камлают про "гражданскую вайну"...
Только потому, что их божок, что то там брякнул...
Я пистец, в каком шоке...
Журналисты, тоже "молодцы"...
Они не знают?...
Или нет аргументов?...
Я бы просто задал вопрос: Во ВМВ, в подразделениях нацистов, служили миллионы кацапов...
ВМВ, то же была "гражданской войной"?...
Или, что бы он жопой поёрзал: Беня, ты знаешь, что у немцев, и евреи служили? Это то же была гражданская война евреев?
Ох, хотелось бы мне услышать, как он бы начал задом вертеть...
   
Re: Новое  Громадянська війна


малазійський боїнг теж збили українці з українського бука?

прихильники певної політсили, це ж ваш Юльок, рідний Юльок олдбой... Ніколи не помічали хто він ? )))
   
Re: Новое  Громадянська війна

зайдіть у гілочку "вата скорбіт"

якщо на початку там більшість були расові привозні кацапи, то останні пару років там 90% місцеві, там навіть по фейсу без прізвищ скажеш що це українці

Це колаборанти які служать окупайійній адміністрації. Але це не означає що війна громадянська.

В 1941-1943 була така собі Локотська республіка площею як Бельгія зі своєю армією. Усі були місцеві. Але це ж не робить війну громадянською.
   
Re: Новое  Громадянська війна

зайдіть у гілочку "вата скорбіт"

якщо на початку там більшість були расові привозні кацапи, то останні пару років там 90% місцеві, там навіть по фейсу без прізвищ скажеш що це українці

по факту так є і шо???

чи ви думаєте, шо з ними можна домовитись?

ними маніпулюють, як кацапи скажуть так і буде
це дурна розмова, громадянський конфлікт, звичайно шо є... вибачте, там стріляли і стріляли в т.ч. з нашої сторони, а шо немали???
просто завжди будуть невинні жертви і завжди буде налаштування, проти... хто ідейно, хто бо немає іншої роботи, хто через те, шо вирішив помститися... так і шо?

першопричина в чому? без розуміння першопричини, розв'язку немає.
а вона в кацапах, вони це все ропалили... а загасити в обхід них... то смішно
   
Re: Новое  Громадянська війна

чого ви так збудились... типу більшість бойовиків на ході України не є громадянами України - є
і в чому проблема це визнати? - я її не бачу
Так раззуй глаза, вопрос признания "гражданской войны", это вопрос признания, что кацапы ни при чем, как они и вещали всё это время...
   
Re: Новое  Громадянська війна

Так раззуй глаза, вопрос признания "гражданской войны", это вопрос признания, что кацапы ни при чем, как они и вещали всё это время...
А мона данные и факты от вашего педи и генштаба, а не твое ляляля?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Це колаборанти які служать окупайійній адміністрації. Але це не означає що війна громадянська.

В 1941-1943 була така собі Локотська республіка площею як Бельгія зі своєю армією. Усі були місцеві. Але це ж не робить війну громадянською.


та мова не про юридичні формулювання, це ж не суд
мова про суть
а суть така, що Росія прийшла туди, де її чекала і звала більшість населення
І у нас досі є території, поки не окуповані, де принаймні близько половини населення все ще продовжує чекати і звати Росію

і можна засунути голову в пісок і заперечувати це, але закінчиться дуже погано
А треба визнати реальність і виправляти її. А виправити її можна лише погасивши внутрішні конфлікти, на скільки би банально це не звучало. Треба перенаправити увагу суспільства в інше русло, від срачу на тему мови, нато і т.п.
   
Re: Новое  Громадянська війна

зайдіть у гілочку "вата скорбіт"

якщо на початку там більшість були расові привозні кацапи, то останні пару років там 90% місцеві, там навіть по фейсу без прізвищ скажеш що це українці
Не писти, если украинская фамилия, то это не значит, что они не граждане РФ...
Это во первых...
Во вторых, пох, сколько там местных...
Главное, кто осуществляет непосредственное политическое, военное и экономическое руководство,...
Уже сто раз всплывали и названия управления ГШ РФ и правительства раиси, включая начальников и руководителей...
   
Re: Новое  Громадянська війна

А мона данные и факты от вашего педи и генштаба, а не твое ляляля?
О чем вопрос?
Какие тебе нужны данные и факты?
   
Re: Новое  Громадянська війна

даже если у нас настоящая гр война- это абсолютно не дает права поставлять оружие одной из сторон и выдавать свои паспорта.
   
Re: Новое  Громадянська війна

та мова не про юридичні формулювання, це ж не суд
мова про суть
а суть така, що Росія прийшла туди, де її чекала і звала більшість населення
І у нас досі є території, поки не окуповані, де принаймні близько половини населення все ще продовжує чекати і звати Росію

і можна засунути голову в пісок і заперечувати це, але закінчиться дуже погано
А треба визнати реальність і виправляти її. А виправити її можна лише погасивши внутрішні конфлікти, на скільки би банально це не звучало. Треба перенаправити увагу суспільства в інше русло, від срачу на тему мови, нато і т.п.
Это все последствия полит пропаганды замешанной на мокшанских корнях и неудовлетворении собственной жизнью
Сначала этой пропагандой население юго-востока кормили рыги при полном попустительсте из центра ( при Прыщавом рыги особенно изголялись в антиукраинской пропаганде на востоке )
При Педриле так же большинство рыговских каналов имеют возможность вкалывать сыворотку ненависти к Украине
Так вот я боюсь что при Зе и мамаше Юляше ситуация так же не изменится

   
Re: Новое  Громадянська війна

при настоящей гр войне- росия бы взяла под контроль свою границу с двух сторон и наглухо закрыла бы ее.
   
Re: Новое  Громадянська війна

В Крыму была чистая аннексия, а на Донбассе - гражданская война, когда власть бросила войска против "активистов", захватывавших админздания и пр. объекты.
От треба ж так брехати :gigi:
Це "активісти" - диркінці у Слов'янську, чи бойовики Бєса, як розстріляли у Волновасі 13 солдат, чи ті, які гранатометами стріляли по луганській заставі з житлових районів? І т.д.
Поки не прийшов Диркін у Донецьк, то міськ.рада та обл.рада функціонувала без особливих проблем взагалі, хоч і не у захопленому проросійськими елементами будинку і ніхто їх не чіпав, намагалися домовитися, навіть Ахмєтка послання їм записував душещипальні, переконуючи схаменутися.

Останнє редагування: 2 травня 2019 22:15:42 від MartinFierro
   
Re: Новое  Громадянська війна

та мова не про юридичні формулювання, це ж не суд
мова про суть
а суть така, що Росія прийшла туди, де її чекала і звала більшість населення
І у нас досі є території, поки не окуповані, де принаймні близько половини населення все ще продовжує чекати і звати Росію

і можна засунути голову в пісок і заперечувати це, але закінчиться дуже погано
А треба визнати реальність і виправляти її. А виправити її можна лише погасивши внутрішні конфлікти, на скільки би банально це не звучало. Треба перенаправити увагу суспільства в інше русло, від срачу на тему мови, нато і т.п.

якщо так казати, то й в Київі э до 10% вати.
тобто легко можна зібрати декілька тисяч колаборантів - мешканців столиці і видати їм зброю.

І якщо б вони щвидко захопили усі ключові вузли міста, то легко б взяли в заручники цілу столицю.
   
Re: Новое  Громадянська війна

та мова не про юридичні формулювання, це ж не суд
мова про суть
а суть така, що Росія прийшла туди, де її чекала і звала більшість населення
Что ты жопой вертишь?!
Ты их считал, что расписываешься за "бильшисть"?
И при чем здесь "гражданская война"?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Не писти, если украинская фамилия, то это не значит, что они не граждане РФ...
Это во первых...
Во вторых, пох, сколько там местных...
Главное, кто осуществляет непосредственное политическое, военное и экономическое руководство,...
Уже сто раз всплывали и названия управления ГШ РФ и правительства раиси, включая начальников и руководителей...



там, як правило, і місце проживання указують
і так, безумовно, що якби не Росія все б давно скінчилось
тільки це не дає ні однієї відповіді на майбутнє. За що іде війна?

за визволення окупованих співвітчизників чи за територію?
уявімо гіпотетичну ситуацію, що Україна завдала військової поразки ядерній державі і звільнила Донбас і Крим, і що далі?  вони голосують за Бойка і обирають в Україні проросійського президента?
   
Re: Новое  Громадянська війна

не надо путать гр противостояние с войной
   
Re: Новое  Громадянська війна

та мова не про юридичні формулювання, це ж не суд
мова про суть
а суть така, що Росія прийшла туди, де її чекала і звала більшість населення
І у нас досі є території, поки не окуповані, де принаймні близько половини населення все ще продовжує чекати і звати Росію

і можна засунути голову в пісок і заперечувати це, але закінчиться дуже погано
А треба визнати реальність і виправляти її. А виправити її можна лише погасивши внутрішні конфлікти, на скільки би банально це не звучало. Треба перенаправити увагу суспільства в інше русло, від срачу на тему мови, нато і т.п.

суть в тому, шо в нас вибрали РОСІЙСЬКОМОВНОГО ЄВРЕЯ - ПРЕЗИДЕНТОМ КРАЇНИ.
і в цьому є певний плюс, саме для цих людей, обманутих і ображених на весь світ
як треба ше гасити мовні чи ін конфлікти??? як ше доказати, шо проблем нема... проблеми у їхніх головах
а при бажанні все можливо.

але це би могло працювати, якшо би у нас був дійсно громадянський конфлікт

в нас кацапи грають геополітичні ігрища - Донбас, це іграшка в їх руках не більше того.
і граються вони не з Києвом, вони реально відстала країна, шо скочується шодня все більше в тоталітаризм
як в таких умовах можна думати про вирішення ситуації на Донбасі... внутрішньо?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Что ты жопой вертишь?!
Ты их считал, что расписываешься за "бильшисть"?
И при чем здесь "гражданская война"?



я твоєю жопою не верчу, то твій друг підкрався
А як порахувати більшість я уже розказав, голоси за Бойка-Медведчука це 100% голоси тих, хто очікує приходу Росії. Є заперечення?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Это все последствия полит пропаганды замешанной на мокшанских корнях и неудовлетворении собственной жизнью
Сначала этой пропагандой население юго-востока кормили рыги при полном попустительсте из центра ( при Прыщавом рыги особенно изголялись в антиукраинской пропаганде на востоке )
При Педриле так же большинство рыговских каналов имеют возможность вкалывать сыворотку ненависти к Украине
Так вот я боюсь что при Зе и мамаше Юляше ситуация так же не изменится

Тимошенко палко захищала канали Інтер, ньюсван та 112 від пороховської влади, волала про політичні репресії проти цих "видатних" опозиційних каналів, хіба не пам'ятаєте?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Треба перенаправити увагу суспільства в інше русло, від срачу на тему мови, нато і т.п.

Немає нічого важливішого для майбутнього країни, ніж питання національної ідентичності (мови) та геополітичної інтеграції (ЄС та НАТО).
Якщо не буде зрушень по цих 2х питаннях, майбутнього в України нема.
   
Re: Новое  Громадянська війна

я твоєю жопою не верчу, то твій друг підкрався
А як порахувати більшість я уже розказав, голоси за Бойка-Медведчука це 100% голоси тих, хто очікує приходу Росії. Є заперечення?
Це лиш доводить, що в Україні є вата, а не що агресія хуйло проти України - це "громадянська війна".
З тим самим успіхом і війна Гітлера проти Франції, чи СРСР - це "громадянська війна", бо там і там були колаборанти
   
Re: Новое  Громадянська війна

суть в тому, шо в нас вибрали РОСІЙСЬКОМОВНОГО ЄВРЕЯ - ПРЕЗИДЕНТОМ КРАЇНИ.
і в цьому є певний плюс, саме для цих людей, обманутих і ображених на весь світ
як треба ше гасити мовні чи ін конфлікти??? як ше доказати, шо проблем нема... проблеми у їхніх головах
а при бажанні все можливо.

але це би могло працювати, якшо би у нас був дійсно громадянський конфлікт

в нас кацапи грають геополітичні ігрища - Донбас, це іграшка в їх руках не більше того.
і граються вони не з Києвом, вони реально відстала країна, шо скочується шодня все більше в тоталітаризм
як в таких умовах можна думати про вирішення ситуації на Донбасі... внутрішньо?



попередній теж був російськомовним євреєм, так що це уже тенденція
Але нинішній не юзає фішку поділу електорату на проросійський і прозахідний для легкого здобування голосів, за що отримав мій голос
А щодо захисту від Росії, то я бачу один лише спосіб: Росія не прийде туди, де її не чекають

Росія прийшла в Придністров'я але не в Молдову
в Осетію і Абхазію але не в Грузію
наш шанс тільки в тому, щоб наші люди не чекали Росію
   
Re: Новое  Громадянська війна

я твоєю жопою не верчу, то твій друг підкрався
А як порахувати більшість я уже розказав, голоси за Бойка-Медведчука це 100% голоси тих, хто очікує приходу Росії. Є заперечення?

ми 30 років в болоті, чому? бо тупо обходили всі конфлікти, шоб нічого не сталося...
нам допомогло - НІ

є прибалти, які взяли все в свої руки і пішли до кінця, але вони паралельно робили реформи, паралельно виконували умови для входу в ЄС та НАТО, і повірте, там і далі багато російськомовних, але щоб вони були за кацапо-введення військ... та ніколи, ну може жменька виродків, алкашів і все, інші себе прекрасно почувають, і знають, шо їх добробут залежить тільки від них.

от і шо нам робити? знайти яйця... чи далі бути ні риба ні м'ясо???
   
Re: Новое  Громадянська війна

В Крыму была чистая аннексия, а на Донбассе - гражданская война, когда власть бросила войска против "активистов", захватывавших админздания и пр. объекты. У нас в Черновицах творилось ровно то же самое: активисты захватывали, громили, били мусоров, я сам всё это лицезрел в гуще событий. Точно так же Енаковечь мог послать войска сюда, если бы не съебнул. И гражданская война была бы здесь, а не на Донбассе.

Ну а что рашка помогает одной из сторон - не отменяет самой природы конфликта: часть общества не признала гос. переворот, который признали США.  :rotate:
Можно з матом?
Хай мене забанять...
Ти підар єбаний забув, що Рибаку вспороли живіт тільки за український прапор?
Ти сучара московська забув, шо Гіркін вихвалявся, що спусковий механізм війни натиснув саме він?
Ти, мокшанська наволоч забув, як під Славянском розстріляли офіцерів, що їхали домовитись з тими, хто захопив місто?
Забув тварюко?
І про Іл76 з десантурою забув? І про Волноваху?
Твоє щастя що ти не поряд з моїми побратимами,  бо ми б тобі нагадали що і як відбувалось!
 :X
   
Re: Новое  Громадянська війна

Немає нічого важливішого для майбутнього країни, ніж питання національної ідентичності (мови) та геополітичної інтеграції (ЄС та НАТО).
Якщо не буде зрушень по цих 2х питаннях, майбутнього в України нема.


як цього досягнути?
посиливши мовні заборони для російськомовної половини країни?
чи може деклараціями про бажання вступити в НАТО, які діють на Росію як червона тряпка на бика, одночасно ставлячи перед членами НАТО просте питання: нафіга нам цей геморой?
   
Re: Новое  Громадянська війна

Росія прийшла в Придністров'я але не в Молдову
в Осетію і Абхазію але не в Грузію
наш шанс тільки в тому, щоб наші люди не чекали Росію

Росія приходить туди, де говорять російською, де є попит на "руський мир".
Саме тому питання мови є стратегічним.
Так само як і вступ до НАТО.
Бо до членів НАТО Росія не приходить - чекають її там чи ні (Латвія)


Останнє редагування: 2 травня 2019 22:34:24 від Roger Waters
   
Re: Новое  Громадянська війна

Громадянська війна - це не та війна де воюють громадяни одної країни, а війна за зміну чи збереження певного громадського ладу в країні. Громадянська війна була в Києві. А на півдні і сході - наслідки громадянської війни, коли старий "панівний" клас вирішив зберегти свої завоювання хоч на якійсь території, прийнявши при цьому сусідню країну як сюзерена. Тобто по факту державна зрада.
   
Re: Новое  Громадянська війна

як цього досягнути?
посиливши мовні заборони для російськомовної половини країни?
чи може деклараціями про бажання вступити в НАТО, які діють на Росію як червона тряпка на бика, одночасно ставлячи перед членами НАТО просте питання: нафіга нам цей геморой?

щодо мови - саме так: квоти, навчання, заборони займати посади
знання української та виробництво контенту на мові має заохочуватися
все вірно
НАТО - звісно ж це залежить від зовнішньополітичних розкладів, але треба готувати як армію, так і суспільство до виконання критеріїв
там ще роботи багато
   
Re: Новое  Громадянська війна

+ гибридная интервенция соседней страны
   
Re: Новое  Громадянська війна

Можно з матом?
Хай мене забанять...
Ти підар єбаний забув, що Рибаку вспороли живіт тільки за український прапор?
Ти сучара московська забув, шо Гіркін вихвалявся, що спусковий механізм війни натиснув саме він?
Ти, мокшанська наволоч забув, як під Славянском розстріляли офіцерів, що їхали домовитись з тими, хто захопив місто?
Забув тварюко?
І про Іл76 з десантурою забув? І про Волноваху?
Твоє щастя що ти не поряд з моїми побратимами,  бо ми б тобі нагадали що і як відбувалось!
 :X
------------------

не трать нерві, принс єто ганс, он же фашист, он же авиатор, кондовій черновицкий кацап из астрахени.
   
Re: Новое  Громадянська війна

ми 30 років в болоті, чому? бо тупо обходили всі конфлікти, шоб нічого не сталося...
нам допомогло - НІ

є прибалти, які взяли все в свої руки і пішли до кінця, але вони паралельно робили реформи, паралельно виконували умови для входу в ЄС та НАТО, і повірте, там і далі багато російськомовних, але щоб вони були за кацапо-введення військ... та ніколи, ну може жменька виродків, алкашів і все, інші себе прекрасно почувають, і знають, шо їх добробут залежить тільки від них.

от і шо нам робити? знайти яйця... чи далі бути ні риба ні м'ясо???


та якраз же ні

у 2004 році перед політтехнологами стояло завдання швидко розкрутити малопопулярного князька Донбасу Януковича. І вона знайшли легкий спосіб: порахували що проросійський електорат чисельно більший і почали роздувати істерію про сорти, утиски російської мови, загрозу фашизму і т.п.

це ж було?

Ющенко тоді їх перехитрив, усіляко демонстрував свій центризм. зараз уже забули, але Ющенко тоді і укази про захист російської мови на Майдані підписував, і до Сабодана за благословенням їздив і т.п. І Ющенко взяв більшість.

А потім Ющенко розгубив рейтинг і під кінець каженції вирішив радикалізуватись, зробивши ставку на прозахідний електорат, раптом витягнувши суто спекулятивно тему НАТО, хоча для вступу не було ніяких шансів і жодна підготовча робота не була виконана. Витягнув Шухевича, пошук російських шпіонів і т.п. Не помогло, але електорат Януковича стимулювало дуже добре.

Порошенко зробив ставку на прозахідний електорат побачивши, що Крим і Донбас відвалились. Теж всю дорогу банально спекулював на страхах і святих почуттях. І йому не помогло.
   
Re: Новое  Громадянська війна

раптом витягнувши суто спекулятивно тему НАТО, хоча для вступу не було ніяких шансів і жодна підготовча робота не була виконана.


ну це ж брехня.
Всім відомо, що саме на БУхарестському саміті у 2008 були найвищі й донині шанси отримати ПДЧ
   
Re: Новое  Громадянська війна

Скільки консерв замаскованих повідкривалось. Погань, як вона є. Вас би паскуд на Савур Могилу, коли там кацапська арта накривала. Мерзоти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія