Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нафіга було петі те корупційне бабло?

В приведеній вамі статі ні одного факту.

Громадянин і виборець не повинен бути ні прокурором, ні суддею.
Все що я читав про Порошенко вказує на те, що це просто звичайний тупуватий мафіозі
Громадянин і виборець має право на свою суб'єктивну думку, яка виражається на виборах.
73% свою думку висловили.
Я не веду досьє на Порошенко і не можу надіслати вам все 155317 посилань, які я про нього прочитав
Є маніяки, які ведуть досьє, ви можете почитати наприклад тут:  https://dubinsky. pro/petr-poroshenko-ukradennaya-mechta
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Яке бабло, яке ти в себе з сраци выколупав?

зачем же, то о каком Кулик рапорт написал  :facepalm1:

А по сути топика, а зачем Балаганов полез в карман за рублем, когда за пазухой 50 косарей было?
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Все просто: ти обо ворог системи, обо очолюєш її...
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

пете нужен черный коррупционный нал чтобы за профинансировать сетки, необходимые для переизбрания. а переизбираться нужно для того чтобы грести бабло и финансировать сетки.

такое вот кармический круг свынярчукизма выходит    :weep:  :facepalm:
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Я того не розумію. Він же має офіційний бізнес . І не один . Навіть те що він його віддав в сліпий траст всерівно приносило йому величезні гроші. Нафіга йому була та вся корупція?
партийная номенклатура при совке имела уровень жизни покруче чем у иного американского миллионера.
и до огрызки былого благоденствия, вроде дуси и феофаний, для вип чиновников остались до сих пор.

так что пеце было за что держаться вместе со системой свынярчукизма.

   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Громадянин і виборець не повинен бути ні прокурором, ні суддею.
Все що я читав про Порошенко вказує на те, що це просто звичайний тупуватий мафіозі
Громадянин і виборець має право на свою суб'єктивну думку, яка виражається на виборах.
73% свою думку висловили.
Я не веду досьє на Порошенко і не можу надіслати вам все 155317 посилань, які я про нього прочитав
Є маніяки, які ведуть досьє, ви можете почитати наприклад тут:  https://dubinsky. pro/petr-poroshenko-ukradennaya-mechta
Думкою більшості дуже легко маніпулувати. Саме це відбулося в Україні. Назвать Порошенка тупуватим мафіозі може людина яка взагалі не розуміється на політиці і на міжнародній політиці в першу чергу. Був би він таким як ви його вважаєте він би просто не куди не попав, як зараз Коломойськйи, який далеко не тупий, але точно мафіозоподібний.
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

пете нужен черный коррупционный нал чтобы за профинансировать сетки, необходимые для переизбрания. а переизбираться нужно для того чтобы грести бабло и финансировать сетки.

такое вот кармический круг свынярчукизма выходит    :weep:  :facepalm:
А де сєткі?
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

партийная номенклатура при совке имела уровень жизни покруче чем у иного американского миллионера.
и до огрызки былого благоденствия, вроде дуси и феофаний, для вип чиновников остались до сих пор.

так что пеце было за что держаться вместе со системой свынярчукизма.
Рівень життя регіональної партійної номенклатури при совці (як то батько Порошенка) не дотягував до рівня жіття сьогоднішнього середнього класу і тільки на фоні голодного населення виглядало "рівнем".
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

А де сєткі?
перед первым туром можно было влиться    :facepalm:
   
за корупційне бабло петро вибудовував під себе вертикаль влади.
тільки замазаний підлеглий буде готовий виконати любий наказ, навіть злочинний.
   
за корупційне бабло петро вибудовував під себе вертикаль влади.
тільки замазаний підлеглий буде готовий виконати любий наказ, навіть злочинний.

угу.
Петро навіть не пробував вибори фальшувати.
Хоча міг по твоїй логіці...
   
угу.
Петро навіть не пробував вибори фальшувати.
Хоча міг по твоїй логіці...
Якби розрив був 5%, фальшував би аж гай гудів.
   
Думкою більшості дуже легко маніпулувати. Саме це відбулося в Україні. Назвать Порошенка тупуватим мафіозі може людина яка взагалі не розуміється на політиці і на міжнародній політиці в першу чергу. Був би він таким як ви його вважаєте він би просто не куди не попав, як зараз Коломойськйи, який далеко не тупий, але точно мафіозоподібний.

У міжнародній політиці Порошенко взагалі величина негативна.
Порошенко потрапив в політику чисто випадково, за рахунок антирейтингу Януковича.
За його каденцію в тюрму не потрапив жоден корупціонер.
Країною править мафія.
Американські спецслужби знали про це з самого початку. Тому Порошенко не отримав ніякої зброї.
Йому з самого початку говорили, що однієї заміни фіранок недостатньо.

Якщо ви дійсно патріот України, то мені дуже шкода, що бувають такі тупі патріоти. Якщо таких дійсно 25%, то це вирок, нація приречена.



Останнє редагування: 26 квітня 2019 13:07:12 від aleksey_at_pravda_com_ua
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

  А тут и понимать нечего. Для реализации определённых задач Петру Алексеевичу необходима неучтёнка, теневые денежки, Чёрый нал. Неотслеживаемая наличка. Фабрику порохоботов со счетов "Рашен" не оплатишь. "Сетки" из Фонда Президента не профинансируешь. А есть ещё местные князьки, прокуроры, бандота всех калибров.
  Левое лаве-это прежде  всего солидность и влиятельность Патрона. Чемоданы, туго набитые баксами-куда более убедительный символ верховной власти, чем Президентская булава. И присягу надо было давать, положив руку на чековую книжку, а не на Пересопницкое Евангелие. Впрочем, кто присматривался, где та рука лежала?
  И вообще, "что это за Атаман без золотого запасу?" (с)

Ну с "неучтенки" багато можна чого фінансувати. ;)  Чи ви реально вірите, що то все волонтери грошей на війну наскидали ? Війна штука дорога, а офіційно зброю України продавати ніхто
не рветься. "Така от хуйня, малята." (Дід Панас)
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Может, это такой спорт - одурачить гоев? В талмуде так написано.
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

угу.
Петро навіть не пробував вибори фальшувати.
Хоча міг по твоїй логіці...
Адмінресурс використовував по повній, підкуп виборців теж. Просто  зараз ці технології вже не працюють так як раніше. А на відверті махінації з підрахунком США і Європа зреагували б.
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

за корупційне бабло петро вибудовував під себе вертикаль влади.
тільки замазаний підлеглий буде готовий виконати любий наказ, навіть злочинний.
пруфы, где пруфы Билли?
   
Якби розрив був 5%, фальшував би аж гай гудів.

якби в роті росли гриби то не треба в ліс тобі ходити  :D
   
Адмінресурс використовував по повній, підкуп виборців теж. Просто  зараз ці технології вже не працюють так як раніше. А на відверті махінації з підрахунком США і Європа зреагували б.

шо точно ?
армія за ЗЕ проголосувала.
томі іди в сраку ше один Оналітік...
   
У міжнародній політиці Порошенко взагалі величина негативна.
Порошенко потрапив в політику чисто випадково, за рахунок антирейтингу Януковича.
За його каденцію в тюрму не потрапив жоден корупціонер.
Країною править мафія.
Американські спецслужби знали про це з самого початку. Тому Порошенко не отримав ніякої зброї.
Йому з самого початку говорили, що однієї заміни фіранок недостатньо.

Якщо ви дійсно патріот України, то мені дуже шкода, що бувають такі тупі патріоти. Якщо таких дійсно 25%, то це вирок, нація приречена.

звісно : 73% + 25 % = усі ідіоти  :D
   
якби в роті росли гриби то не треба в ліс тобі ходити  :D
фальшувати не фальшував, бо сенсу не було, а підкупом займався тільки так.
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

пруфы, где пруфы Билли?
фокс ньюз сойдет?

слава про нашего гетьмана на весь мир йопт
докерувалися    :facepalm:


Цитувати
Ukraine's minister: incumbent and his rival bribe voters

KIEV, Ukraine – Ukraine's interior minister has accused the incumbent president and a former premier of waging campaigns that involve bribing voters ahead of Sunday's presidential vote.

In a statement issued late Thursday, Arsen Avakov said that his ministry is looking into hundreds of claims that campaigners for President Petro Poroshenko and former Prime Minister Yulia Tymoshenko were offering money to voters who would promise to cast a ballot for their candidate.

https://www.foxnews.com/world/ukraines-minister-incumbent-and-his-rival-bribe-voters
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Какой-то суд уже установил хоть какую-то причастность Порошенко к перечисленному?

Нет.

Зачем клеветать на человека и порочить его честное, рукоподаваемое на Западе, имя?


Действительно. И на Свинарчуков бочку не катите и на Грановских. Тут это герои. А 73% по их версии идиотов  унижают великих героев порошенковских симпатиков
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

шо точно ?
армія за ЗЕ проголосувала.
томі іди в сраку ше один Оналітік...
і тобі здоров'я міцного
   
пруфы, где пруфы Билли?
які тобі ще пруфи, плокулол, брильянтові прокурори, свинарчуки, і тому подібне.
Петро цілеспрямовано вибудовув вертикаль із покидьків, які в обмін за можливість красти, були відданними особисто баризі, і готові були виконати любий наказ.
Так само діяв і Янукович. Їм не потрібні чесні професіонали, їм непотрібні якісь результати роботи, вони повинні тільки виконувати особисті накази свого патрона.
   
звісно : 73% + 25 % = усі ідіоти  :D

Ще є 38% непрішедшіх і 2% зіпсували
А тупих тільки 0.62 х 0.25 = 15.5%
З цим можна працювати

   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Від відкатів , від хабарів, від митниці, від прокуратури , від судів,  від торгівлі з ордло?

 Я того не розумію. Він же має офіційний бізнес . І не один . Навіть те що він його віддав в сліпий траст всерівно приносило йому величезні гроші. Нафіга йому була та вся корупція?
А є впененість що то його бізнес? Чи на твою думку, він витягнув гаманця та купив собі Карла Маркса :laugh:
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

У міжнародній політиці Порошенко взагалі величина негативна.
Порошенко потрапив в політику чисто випадково, за рахунок антирейтингу Януковича.
За його каденцію в тюрму не потрапив жоден корупціонер.
Країною править мафія.
Американські спецслужби знали про це з самого початку. Тому Порошенко не отримав ніякої зброї.
Йому з самого початку говорили, що однієї заміни фіранок недостатньо.

Якщо ви дійсно патріот України, то мені дуже шкода, що бувають такі тупі патріоти. Якщо таких дійсно 25%, то це вирок, нація приречена.
У вашому спітчі щонайменше 2 брехні. Ви не тупий, ви штабний.
   
Re: Нафіга було петі те корупційне  бабло?

Какой-то суд уже установил хоть какую-то причастность Порошенко к перечисленному?

Нет.

Зачем клеветать на человека и порочить его честное, рукоподаваемое на Западе, имя?
ти довбойоб? , дядя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія