Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зе полетів в турцію дати пару концертів :gigi:

Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Если он соберёт команду,которая обеспечит проведение реформ и борьбу с коррупцией,то пусть хоть 5 лет не появляется


Какое инфантильное представление о роли президента в управлении страной! :facepalm1:
Даже не знаю, с чем сравнить...
Это как если бы тренер собрал команду, которая должна обеспечить выигрыш чемпионата мира или лиги чемпионов, и забил на тренировки.
Команда ж должна обсепечить!
Они профессионалы!
   
млять , кенты Петра мальдивы -это ок,
 а Зе в турцию на 2 дня -это плохо :S
:( ты дэбил плять, высшего сорта. Железобетонный.
А почитать тут в теме диалоги и мнения, где похожее уже высказывалось, но более умно, что клэпки и часу нэ выстачаэ?
Иди вообще нах,  :(  таким поцам отвечать и моск им теребить, то легче просто йопнуть чем то тяжёлым.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:
a49

:( ты дэбил плять, высшего сорта. Железобетонный.
А почитать тут в теме диалоги и мнения, где похожее уже высказывалось, но более умно, что клэпки и часу нэ выстачаэ?
Иди вообще нах,  :(  таким поцам отвечать и моск им теребить, то легче просто йопнуть чем то тяжёлым.
Классика холуев! Оскорбления и угрозы.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Какое инфантильное представление о роли президента в управлении страной! :facepalm1:
Даже не знаю, с чем сравнить...
Это как если бы тренер собрал команду, которая должна обеспечить выигрыш чемпионата мира или лиги чемпионов, и забил на тренировки.
Команда ж должна обсепечить!
Они профессионалы!

Може. Але його обрали, а Порошенко викинули.
   
Та тут справа не в інагурації, а в психології. Давайте я попробую пояснити. Для Вови президенство, це як "Оскар". Досягнення і визнання. Не забувайте, що він вже багато років на сцені.
І от він вже його отримав, цього "Оскара" і в подальшому йому просто буде нецікавим цей проект. Я не кажу, що це добре чи погано. Але він творча людина, яка створювала цікаві проекти, яка робила народ веселим. Вова отримує задоволення коли народ веселий і щасливий.

Але президенство в Україні це зовсім інше. Це матері і діти загиблих військових, це відсутність медицини, це старі бабці які риються в смітниках, це убивства за пляшкою горілки і т.д.
Це кров, сльози і піт.

Так, є Україна весела і задоволена, але є й убога. Тобто ті проблеми, які треба вирішувати, зовсім невеселі і тут простим оцифровуванням і "open space" не обійдешся. Бо задоволена Україна сама вирішує свої проблеми і це не виборці Зеленського, а от убога, бідна і нещасна чекає від нього манни небесної, яку цілком природньо він не зможе їй дати.

Я не хочу вангувати і нагнітати, але так здається, що це президенство буде його особистою трагедією.
Воістину так.Виборці Зе-це вата,це патріотичні ідіоти,яких накачав бєня ненавистю до петра,і ні на що самі не здатні маргінали,ображені на весь світ.Вибборці Петра-це розум,воля і Україна,виборці Зе-нікчеми,це антіки і гонти,це просто сміття з доріг цивілізації.Юля хоче стати фактичним правителем України,але я бачу,що вона просто озвіріла від жадоби влади.Дай Боже нам помилятись.Дай Боже пройти цей шлях без великих втрат.Закликаю всіх тих хто за Петра-голосувати в поміч Зе,коли він буде щось робити для УКраїни,не гратись в опозицію.
   
Може. Але його обрали, а Порошенко викинули.

Ну и наслаждайтесь  теперь месседжам Тимура и его команды все пять лет.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Поки ЗЕ і робить по новому. Не роздає багато обіцянок-цяцянок, не створює собі образ доброго царя, який думає тільки про народ

Поки що вiд Зелi, пiсля перемоги, я побачив лише одну дiю
вiн поїхав в Турцiю.
ВСЕ
Що я пропустив?

Доречи
його хоть там добре охороняють?
охорона державна ? хто оплачує?
тревожна за маму

ще одно
коли Зеля передасть свiй бiзнес у слiпий траст?
чи на тендiтнi жонiни плечi покладе?


   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Чому я повинен прибирати власну думку? Пороха критикували не за саму відпустку, а за те як він її провів
Як?
   
Какое инфантильное представление о роли президента в управлении страной! :facepalm1:
Даже не знаю, с чем сравнить...
Это как если бы тренер собрал команду, которая должна обеспечить выигрыш чемпионата мира или лиги чемпионов, и забил на тренировки.
Команда ж должна обсепечить!
Они профессионалы!

Та не факт, що професіонали підуть в команду. Поки що  їх там негусто. Для більшості справжніх професіоналів, дуже важливим є репутація.
 Якщо Богдан буде вказувати, що і кому там робити, то ніхто із серйозних професіоналів в таку команду не піде.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Це гасла
А вони про що?
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Може. Але його обрали, а Порошенко викинули.

Как обралы - так и выкынуть. :gigi:
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Я не был в его в команде в то время, ничего не могу сказать.
Ну так я нагадаю:
   

Та не факт, що професіонали підуть в команду. Поки що  їх там негусто. Для більшості справжніх професіоналів, дуже важливим є репутація.


Для настоящих профессионалов важнее всего удовлетворенность от работы.

Я имею ввиду деньги и возможность реально что-то делать.
   
хєром по роялю вміє
:laugh: 

все-таки, яка болюча тема для наших чоловіків ...ги-ии-и-и
чи все ж- методичка?
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

:laugh: 

все-таки, яка болюча тема для наших чоловіків ..
по роялю можна і 4сантиметровим.
по білиш клавішах.
а до чорних клавіш, то хоч яким - то не дотягншся.
   
Классика холуев! Оскорбления и угрозы.
да иди и ты в *опу, морализатор и не холуй недоделанный ! Просто ну реально достают такого типа комменты, когда на предыдущих страницах этой же темы это уже обсудили, с разных точек зрения и т.п. Но нет! Надо плять влезть в тему "Джону" и тупо размером и "культурно" сморозить фуету.  :X
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Зеленський полетів з сім'єю на відпочинок в Туреччину.
З коментів:
- фух, ну хоч не в Крим...
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

  Новый формат, привыкайте :)  Не на Мальдивы ж тайком, правда? Дети есть дети. Обещал-надо. Президент с народом. В тренде. На заработки подался. Ну, не в Польшу  на клубнику, и то хорошо. По крайней мере видно, откуда у этого деньги...

Прикольно...
А то що війна ? Там дітей нема? І не в Турції  - в Україні...
Краще  б сходив ось по цьому адресу: м.Київ , вул Верховина,69 і піднявся би на 3 поверх..

І там би фестиваль би зробив..  ще свого дохтора комарівського взяв.. як консультанта...

Ще краще з'їздив би в Охматдтт ... З тим самим дохтором Комаровський ..


І ще

Питання таке: завжди таким займається перша леді. 

Якщо він це робить (виконує роль першєй леді) то хто у нас президент?

Такі бля мешок...

Або він живе у своєй реальності яка має назву наебалово народа сізон з 4 по???

ПОЦ у всій красі..
ПОЦоВАТИй мешок...
Продовжуй снимати кіно..

   
Для настоящих профессионалов важнее всего удовлетворенность от работы.

Я имею ввиду деньги и возможность реально что-то делать.

Та ні, професінонали будуть якраз не щось робити, а те що вони вважають за потрібне.

Ми ж говоримо не про "open space" чи діжіталізацію  :gigi: , а наприклад про доцільність для економіки України в ренаціоналізації "Приватбанку" чи доцільність воєнної ескалації  з Росією.

   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

якщо хтось забув - сьогодні роковини Чорнобильської трагедії

а це чмо пострибало в турцію на фестиваль "вєсєло"

уйобок
   
Дрищі таки дебіли.
   
якщо хтось забув - сьогодні роковини Чорнобильської трагедії

а це чмо пострибало в турцію на фестиваль "вєсєло"

уйобок

До речі. Не думаю, що Зеленський  відосик замутить та щось скаже про цю трагедію. Чи це він залишив для своїх тимурівців?
   
Дрищі таки дебіли.

Шо не так?  B-)
   
:laugh: 

все-таки, яка болюча тема для наших чоловіків ...ги-ии-и-и
чи все ж- методичка?

Так, грати таким інструментом по роялю напевно дійсно боляче. Проте залежить від чутливості інструменту.
Десь читав, що обрізаний інструмент менш чутливий.... ;)
   
Шо хери короткі? До клавіш не дістають?
Короткие - не короткие, а до облэнерго дотянулись -  сыграл на прощание
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Мда  :facepalm1:

звикай офуївати постійно
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

якщо хтось забув - сьогодні роковини Чорнобильської трагедії

а це чмо пострибало в турцію на фестиваль "вєсєло"

уйобок

В кінє (Т9 підказує у Кавєєні- відать щось знає).. "Наєбалова нагорода" -  нема такої трагедії
Як і нема і війни..

   
якщо хтось забув - сьогодні роковини Чорнобильської трагедії

а це чмо пострибало в турцію на фестиваль "вєсєло"

уйобок
Спасибо. Напомнили. Первый раз забыл эту дату. Конченные выборы, с ними все забудешь


Да, сегодня авария на чаэс


И никто тему кажись не создал
   
Думав ще щось написати, але передумав. Для кого це писати? Порохоботи оскаженіли і не здатні засвоювати інформацію. Поговоримо після інавгурації.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Думав ще щось написати, але передумав. Для кого це писати? Порохоботи оскаженіли і не здатні засвоювати інформацію. Поговоримо після інавгурації.
після інаугурації тобі буде ще тяжче віддуватися за ЗЕ. там піде жесть.
тк що пиши зараз доки легше.
   
  президент мав би зараз поїхати в АТО, а потім - на нафтопереробні заводи...

   клован бодрумскій...
Порошенко еще месяц может это делать. А еще может поторопить цвк огласить хотя бы результаты. Про инагурацию я уже молчу.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Думав ще щось написати, але передумав. Для кого це писати? Порохоботи оскаженіли і не здатні засвоювати інформацію. Поговоримо після інавгурації.

Тобі просто нема чого  сказати..

Якщо керівнику проекта нема чим зайнятися за місяць до початку  проекту з бюджетом 40 трільонів - це не керівник проектів - це навіть не керівник..

Так що  відмазки можеш не ліпити...
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:


може потоне на х-й ....

   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Думав ще щось написати, але передумав. Для кого це писати? Порохоботи оскаженіли і не здатні засвоювати інформацію. Поговоримо після інавгурації.

   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Порошенко еще месяц может это делать. А еще может поторопить цвк огласить хотя бы результаты. Про инагурацию я уже молчу.

А ПОЦ уже ПОВИНЕН це робити...
Понабирали по об'явах ....(с)..



   
От бачьте порохоботи, не в мальдіви а в турцію!!  з народом наш зелений слуга народу  :lol:


Останнє редагування: 26 квітня 2019 11:53:50 від Serge_D
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

От бачьте порохоботи, не в мальдіви а в турцію!! 
а чого не на велосипеді з палаткою?  :S
Голобородько тільки на велосипеді.
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

От бачьте порохоботи, не в мальдіви а в турцію!!  з народом наш слуга народу  :lol:

Слухайте Піпли ...!!!!

Ви заібали приводить в приклад хуйови вчинки.. 

Якщо один зробив херню... Це ні як не дає право поступати по поцоватому ...

Ваш БЛіать аргумент в стилі : сам дурак..

Він позиціонував себе як : несистемний
І правільний..
Ні того і ні стого - комік, клоун та шоумен..

І да скільки стоїть кооператив з к95 ?

БЛіать закажу в сауну з 6:00 до 24:00...
Будуть дорого? Похер - друзі та брати по зброї допоможуть зібрати гроши..  щоб на це подивитися...



   
ой да. Посмотрела - и правда, один к одному :lol:
а оце: "пішитє, мой пєрвий указ: по городу я буду передвигаться в розовом кабріолете с вот такім гудком". зразу пригадала першу заяву команди "у зеленского" - "адміністрацію президента потрібно перенести".
   
Ну так я нагадаю:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2304344106500927&set=a.1647578955510782&type=3&theater
:(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія