Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

зе полетів в турцію дати пару концертів :gigi:

не вийде.
на парламентских вся ця збірна солянка 73% буде як і в 1 турі, голосувати "за своїх" а не "проти Петра"
юльки за Юлю,
петрові за "БПП", а можьилво і за інших нац-дем. сили якщо такі будуть.
синяки за Бойка ( "за життя" )
і т.д.


По опросам его партия на первом месте примерно с 25%,на втором месте рыги с 13
   
Он просит побыстрее провести инагурацию.Это говорит о том,что он хочет побыстрее приступить к работе.Почитайте Конституцию.Сейчас президентом остается Петя,который уже стал сам себе оппозицией.

Та тут справа не в інагурації, а в психології. Давайте я попробую пояснити. Для Вови президенство, це як "Оскар". Досягнення і визнання. Не забувайте, що він вже багато років на сцені.
І от він вже його отримав, цього "Оскара" і в подальшому йому просто буде нецікавим цей проект. Я не кажу, що це добре чи погано. Але він творча людина, яка створювала цікаві проекти, яка робила народ веселим. Вова отримує задоволення коли народ веселий і щасливий.

Але президенство в Україні це зовсім інше. Це матері і діти загиблих військових, це відсутність медицини, це старі бабці які риються в смітниках, це убивства за пляшкою горілки і т.д.
Це кров, сльози і піт.

Так, є Україна весела і задоволена, але є й убога. Тобто ті проблеми, які треба вирішувати, зовсім невеселі і тут простим оцифровуванням і "open space" не обійдешся. Бо задоволена Україна сама вирішує свої проблеми і це не виборці Зеленського, а от убога, бідна і нещасна чекає від нього манни небесної, яку цілком природньо він не зможе їй дати.

Я не хочу вангувати і нагнітати, але так здається, що це президенство буде його особистою трагедією.






   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

...требуете от него каких то действий,при том что по закону он не имеет никаких полномочий до тех пор пока не вступит в должность.
йо-ма-йо
та не вимагаємо ми дій.
він би хоч займався політикою - спілкувався з журналістами, людьми, формулював відповіді на актуальні теми які розгортаються навколо Украхни.

а якщо політикою він займатися НЕ ХОЧЕ чи НЕ ВМІЄ - то на х-у-я потрібен цей поц на Президентській посаді?
   
Він офіційно ще не президент.
Всі повноваження зараз у Петра.
ЗЕ зараз ще ніхто.

То, може, цей час краще провести, вивчаючи багато речей, про яких Зеленський каже, що він їх не знає?

Чи Ви гадаєте, що в день інавгурації йому, разом з булавою, передадуть якісь таэмні знання, які дадуть йому можливість гідно вести себе не пермовах з іноземними лідерами? Так, щоб вони не згадували той треш у виконанні Зеленського, коли він членом по роялю довбить та публіка розважає низьколсортним гумором?
   
:S звідки такі гроші? з гумористичних шоу?
щось не віриться щоб на цьому АЖ так добре зароблялося.
"розсміши коміка", це його проект, і він має франшизу, чи як воно називається, з інших країн.
   
прихильники певної політсили в недоумении.  :weep:
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

я коли мене беруть на роботу. яка складна. і я трохи "плаваю"
і якщо маю "вікно" перед початком роботи.
то використовую цей час щоб підчитати, підвчитися чогось. Про фірму більше інформації нарити.
логічно ж?

а що робить Зеленський? він показує що йому пох на цю посаду, на політику, на крахну.
   
прихильники певної політсили в недоумении.  :weep:

Та головне, щоб 73 проценти були задоволені!
   
млять , кенты Петра мальдивы -это ок,
 а Зе в турцию на 2 дня -это плохо :S
   
Але президенство в Україні це зовсім інше. Це матері і діти загиблих військових, це відсутність медицини, це старі бабці які риються в смітниках, це убивства за пляшкою горілки і т.д.
Це кров, сльози і піт.
згадала. "надо решить проблеми с расселенієм воєнних і помощі многодетним матерям".

   
я коли мене беруть на роботу. яка складна. і я трохи "плаваю"
і якщо маю "вікно" перед початком роботи.
то використовую цей час щоб підчитати, підвчитися чогось. Про фірму більше інформації нарити.
логічно ж?

а що робить Зеленський? він показує що йому пох на цю посаду, на політику, на крахну.

Его УЖЕ взяли на работу. Видимо Зеленский УЖЕ полностью соответствует представлениям избирателей и пригоден для работы.

Пусть отдыхает пока есть возможность. Я бы тоже так сделал.
   
йо-ма-йо
та не вимагаємо ми дій.
він би хоч займався політикою - спілкувався з журналістами, людьми, формулював відповіді на актуальні теми які розгортаються навколо Украхни.

а якщо політикою він займатися НЕ ХОЧЕ чи НЕ ВМІЄ - то на х-у-я потрібен цей поц на Президентській посаді?

Общение с журналистами это не заниматься политикой.Да и толку от этого общения?Вот Петя набрехал журналистам и что бизнес продаст и что с коррупцией будет бороться,а потом его же фаны сказали что не нужно обращать внимание и это предвыборная брехня.Все основные позиции давно сформулированы.У журналистов была возможность с ним пообщаться.Сейчас это уже неинтересно.Нужно ждать вступления в должность и потом спрашивать за какие то действия или их отсутствие.
   
я коли мене беруть на роботу. яка складна. і я трохи "плаваю"
і якщо маю "вікно" перед початком роботи.
то використовую цей час щоб підчитати, підвчитися чогось. Про фірму більше інформації нарити.
логічно ж?

а що робить Зеленський? він показує що йому пох на цю посаду, на політику, на крахну.

А читать можно только на Банковой?
   
Боже,боже,і за що нам таке?


За кота в мешке:


   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Его УЖЕ взяли на работу. Видимо Зеленский УЖЕ полностью соответствует представлениям избирателей и пригоден для работы.
Зеленский считает что пригоден для работы.

або розраховує що роботу буде робити хтось інший. тоді логічно все.
   
А если честно - то удивляет, что ни выдача Россией своих паспортов на оккупированной территории, ни принятие "мовного закона" не вызвали у Зеленского энтузиазма сказать что-нибудь самому на камеру и просто высказать своё мнение.

За него это сделала его тимуровская команда.

Зато непролучение скиперта через пять дней после выборов зело опечалило Вову.

 Да так, что он решил самолично записать обиженный ролик в стиле "В зоопарке тигру недодают мясо". И уехал отдыхать. Ибо ну вас всех.

   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Общение с журналистами это не заниматься политикой.
ні, це і є політика.
спілкуватися, відповідати на гострі питання, дискутувати.

а не записувати ролики раз в тижень.

мені очевидно що ЗЕ не хоче бути політиком.
він не веде себе так як має вести політик.
   
А читать можно только на Банковой?

На пляже в Турции читается значительно лучше, кто бы отрицал...
   
Зеленский считает что пригоден для работы.

або розраховує що роботу буде робити хтось інший. тоді логічно все.

И Зеленский, и его избиратели.

   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

ежегодный фестиваль "Весело" - такі да, "2019 буде весело"


   
Да так, что он решил самолично записать обиженный ролик в стиле "В зоопарке тигру недодают мясо". И уехал отдыхать. Ибо ну вас всех.

подивися цей ролік "новий мер Чебоксарь. це ж наша ситуація один в один :weep:
   
Це совок що людина не повинна відпочивати, працювати без вихідних, до 12, до часу ночі і радіти від цього.
   
И Зеленский, и его избиратели.

Його виборці чекають чуда. Як у фільмі "Брюс всемогутній".
   
ні, це і є політика.
спілкуватися, відповідати на гострі питання, дискутувати.

а не записувати ролики раз в тижень.

мені очевидно що ЗЕ не хоче бути політиком.
він не веде себе так як має вести політик.


Для меня важен результат,а для вас обертка.Если он соберёт команду,которая обеспечит проведение реформ и борьбу с коррупцией,то пусть хоть 5 лет не появляется
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Для меня важен результат,а для вас обертка.Если он соберёт команду,которая обеспечит проведение реформ и борьбу с коррупцией,то пусть хоть 5 лет не появляется
Він її вже представив? Хто там може "обеспечитЬ проведение реформ и борьбу с коррупцией"
   
млять , кенты Петра мальдивы -это ок,
 а Зе в турцию на 2 дня -это плохо :S

Видите ли, проблема тут в том, что Зекоманда строила свои выборы с месседжем: "Мы - новые и не такие, как старая власть. Весь старый мир мы разрушим до основания, и затем мы свой, мы новый мир построим, кто был никем тот станет всем".

Люди купились. И теперь им ежедневно популярно, в видеороликах объясняют, что раскатанные в хотелках губы и растопыренные карманы можно закатать и притопырить назад, ибо...и тут начинается полное дежавю - а где я это всё видел? мальдивы? Турции? И так дале...
   
Для меня важен результат,а для вас обертка.Если он соберёт команду,которая обеспечит проведение реформ и борьбу с коррупцией,то пусть хоть 5 лет не появляется

А якщо не збере команду ? Тоді як ?
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

млять , кенты Петра мальдивы -это ок,
 а Зе в турцию на 2 дня -это плохо :S
Та ні, Мальдіви це страшний злочин, а Бодрум - ну втомилася ж дитина, хай відпочине
   
Можно подумать что БПП до 14 года была и таких примеров море
бпп, тобто "блок" був створений з різноманітних партій і кадрів, старих, впливових. Зе обіцяв нових, без багажу старого негативу. де?
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Його виборці чекають чуда. Як у фільмі "Брюс всемогутній".

вчора чув розмову, тітка і дядько років по 60-65:
- єта парашенко сволочь інгурацію спецяльно затягиваєт, пєрєд паской же люді много пакупают, так он хочєт єщє прадать падароже
- да, так би зєлєнскій уже цени нам панізіл, а так етот падонак забєрєт вєсь виторг і уєдєт в сваю іспанію!

Останнє редагування: 26 квітня 2019 10:46:36 від Simpson
   
Це совок що людина не повинна відпочивати, працювати без вихідних, до 12, до часу ночі і радіти від цього.
ви що?! витріть терміново. бо пороха за відпустку, тут анафемі предали :lol:
   
Його виборці чекають чуда. Як у фільмі "Брюс всемогутній".

Это их право.

В конце концов, когда еще можно воплотить свои ожидания в фактическое дело как не на выборах?

Разочарование, конечно, будет печальным. Но это же потом.
   
Его УЖЕ взяли на работу. Видимо Зеленский УЖЕ полностью соответствует представлениям избирателей и пригоден для работы.

Пусть отдыхает пока есть возможность. Я бы тоже так сделал.
А Порох в 14м до инаугурации сидел сложа руки и ждал булаву ?
   
Видите ли, проблема тут в том, что Зекоманда строила свои выборы с месседжем: "Мы - новые и не такие, как старая власть. Весь старый мир мы разрушим до основания, и затем мы свой, мы новый мир построим, кто был никем тот станет всем".

Люди купились. И теперь им ежедневно популярно, в видеороликах объясняют, что раскатанные в хотелках губы и растопыренные карманы можно закатать и притопырить назад, ибо...и тут начинается полное дежавю - а где я это всё видел? мальдивы? Турции? И так дале...
Поки ЗЕ і робить по новому. Не роздає багато обіцянок-цяцянок, не створює собі образ доброго царя, який думає тільки про народ
   
подивися цей ролік "новий мер Чебоксарь. це ж наша ситуація один в один :weep:

ой да. Посмотрела - и правда, один к одному :lol:
   
ви що?! витріть терміново. бо пороха за відпустку, тут анафемі предали :lol:
Чому я повинен прибирати власну думку? Пороха критикували не за саму відпустку, а за те як він її провів
   
Re: зе полетів в турцію дати пару концертів  :gigi:

Он просит побыстрее провести инагурацию.Это говорит о том,что он хочет побыстрее приступить к работе.


Нет, это говорит о том, что кукловоды, стоящие за ним, хотят успеть распустить или хотя бы пошантажировать праламент.
Клован просто озвучил, что написали.
   
Поки ЗЕ і робить по новому. Не роздає багато обіцянок-цяцянок, не створює собі образ доброго царя, який думає тільки про народ

Ага. А "конец эпохи жадности 21 апреля и "Весна придёт - сажать станем" - это он про что вааще?
   
А Порох в 14м до инаугурации сидел сложа руки и ждал булаву ?

Я не был в его в команде в то время, ничего не могу сказать.


   
Ага. А "конец эпохи жадности 21 апреля и "Весна придёт - сажать станем" - это он про что вааще?
Це гасла
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія