Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вам не кажется, что мы какой-то йухней занимаемся?

Бо треба було одразу воювати і всю країну переводити на військові рейки. А зараз це повільна капітуляція. Крим нам не повернуть, а Донецьк і Луганськ нам якщо і повернуть то враховуючи не всі наші умови.

Ну, воювати ніколи не пізно. Петро не хотів, то може Вова піде в атаку. Що йому мішає перевести країну на воєнні рейки , наприклад, з Нового року після всіх виборів?
Зрештою він має найбільшу підтримку в населення, як Президент за всю історію України. Може робити, що захоче. А якщо ще й виграє війну з Росією, то йому пам'ятники
за життя будуть ставити. Як то кажуть, все в його руках.
   
істерика чмощників підкацапників зачотна.
значить все робимо правильно!
   
Они у нас Земли отбирают, а мы Гимна спиваем. Они паспорта нашим гражданам раздают, а мы им закон про мову в ответ. Они наших моряков арестовывают, а мы в Совет Европы бежим.

На  какие-то их физические действия мы издаем бумажки по сути. При чем бумажки на своей территории. Примерно как Министерство Крыма, без Крыма.

Очень характерно было особенно на дебатах. Когда Господин Фольксман понял, что просрал сразу руку на пузо и всей семьей гимна заспивав. Гимн и Мова это типа как круг мелом очертить что бы на тебя вурдалаки не напали чтоль? так Вурдалакам пох

Ищет золото воли,
что добывали.
В битве той,
по колено в крови.

   
Україна робить шо може.
більшість країн світу (крім ядерних) були би в такій самій позиції, так само би займалися діп консернами супроти Росії, якщо би Кремль задумав віджати території.

от я, скажімо, Кличка перемогти напряму не зможу.

але можу підюджувати проти нього інших крєпких пацанів,
переконати що я корисний і що мені треба допомгти з "кришею"
 чекати доки він захворіє чи посковзнеться.
чи підстерегти в темному провулку з арматурою чи арбалетом.

Останнє редагування: 25 квітня 2019 18:40:21 від T.Blair.
   
А Янука забули, так? Ги, яка випадковість.
Ще раз: національна ідея, точніше - ідея суверенної нації України вона не залежить і не повинна чому залежати від того, хто займає президентський пост. Це поза персоналій взагалі.
Робити логічний вивих та пов'язувати напряму необхідність української державності та те, що робить той, чи інший президент - це ноу-хау московської пропаганди, принцип "гнилого оселедця", який чіпляють до українського суверенітету та української самоідентифікації.
Янукович ни перед кем не скрывал что он банальный бандит и вышиванку не носил.Поэтому я о нем и не вспомнил.Вы даже сути сказанного не поняли.
   
Україна робить шо може.
більшість країн світу (крім ядерних) були би в такій самій позиції, так само би займалися діп консернами супроти Росії, якщо би Кремль задумав віджати території.

от я, скажімо, Кличка перемогти напряму не зможу.

але можу підюджувати проти нього інших крєпких пацанів,
переконати що я корисний і що мені треба допомгти з "кришею"
 чекати доки він захворіє чи посковзнеться.
чи підстерегти в темному провулку з арматурою чи арбалетом.

Лучше танков наепашить, было бы более патриотично
   
Лучше танков наепашить, было бы более патриотично

И шо в них делать? Гимна спиваты?  :rotate:
   
Они у нас Земли отбирают, а мы Гимна спиваем. Они паспорта нашим гражданам раздают, а мы им закон про мову в ответ. Они наших моряков арестовывают, а мы в Совет Европы бежим.

На  какие-то их физические действия мы издаем бумажки по сути. При чем бумажки на своей территории. Примерно как Министерство Крыма, без Крыма.

Очень характерно было особенно на дебатах. Когда Господин Фольксман понял, что просрал сразу руку на пузо и всей семьей гимна заспивав. Гимн и Мова это типа как круг мелом очертить что бы на тебя вурдалаки не напали чтоль? так Вурдалакам пох
25% дебілів починають прозрівати?  :D
   
И шо в них делать? Гимна спиваты?  :rotate:

Т.е. лучше сразу гимна, без танков?
   
Лучше танков наепашить, было бы более патриотично

Ну так в танки ж треба посадити таких людей, щоб не повернули їх в інший бік, а тут без мови ніяк.
Я говорю про майбутнє. Майбутнє, як нації так і держави.

 Без української мови , ці танки в будь-який момент можуть поїхати на Будапешт,  а не на Воронеж.

Хоча... я б їх і на Будапешт готував також. ;)
 
   
Ну так в танки ж треба посадити таких людей, щоб не повернули їх в інший бік, а тут без мови ніяк.
Я говорю про майбутнє. Майбутнє, як нації так і держави.

 Без української мови , ці танки в будь-який момент можуть поїхати на Будапешт,  а не на Воронеж.

Хоча... я б їх і на Будапешт готував також. ;)

Я слышал, что сейчас в танках сидят все больше не украиномовные. Если взять к примеру атошников фупа то это подтверждается
   
Они у нас Земли отбирают, а мы Гимна спиваем. Они паспорта нашим гражданам раздают, а мы им закон про мову в ответ. Они наших моряков арестовывают, а мы в Совет Европы бежим.

На  какие-то их физические действия мы издаем бумажки по сути. При чем бумажки на своей территории. Примерно как Министерство Крыма, без Крыма.

Очень характерно было особенно на дебатах. Когда Господин Фольксман понял, что просрал сразу руку на пузо и всей семьей гимна заспивав. Гимн и Мова это типа как круг мелом очертить что бы на тебя вурдалаки не напали чтоль? так Вурдалакам пох

тому що оновлена і найбоєздатніша)))
   
Они у нас Земли отбирают, а мы Гимна спиваем. Они паспорта нашим гражданам раздают, а мы им закон про мову в ответ. Они наших моряков арестовывают, а мы в Совет Европы бежим.

На  какие-то их физические действия мы издаем бумажки по сути. При чем бумажки на своей территории. Примерно как Министерство Крыма, без Крыма.

Очень характерно было особенно на дебатах. Когда Господин Фольксман понял, что просрал сразу руку на пузо и всей семьей гимна заспивав. Гимн и Мова это типа как круг мелом очертить что бы на тебя вурдалаки не напали чтоль? так Вурдалакам пох
вивчай мову підкацапнику мова тебе збереже і хуйло не нападе прийдуть буряти  а ти їм на щирий вони злякаються і здриснуть
   
Я слышал, что сейчас в танках сидят все больше не украиномовные. Если взять к примеру атошников фупа то это подтверждается

Це так. Зараз більшість справжніх бійців за Україну російськомовні. Велика їм за це повага і подяка.

Але ми говоримо про майбутнє. Держава без мови ніяк не виживе. Це факт. І от щоб не були даремні ці жертви, потрібні такі закони.

По суті ми на початку створення України, як держави, що б там не придумували історики і політологи.
Саме сьогодні ми закладаємо підвалини, того що буде основою держави наших дітей, внуків і правнуків. Трохи пафосно, зато об'єктивно. :D

   
вивчай мову підкацапнику мова тебе збереже і хуйло не нападе прийдуть буряти  а ти їм на щирий вони злякаються і здриснуть

Я как Господин Фольксман с семьей сразу Гимн спою и им пистец
   
Лучше танков наепашить, было бы более патриотично

про танки інформація повинна бути НАДСЕКРЕТНОЮ
ти навіть не повинен знати ДЕ їх роблять
   
Це так. Зараз більшість справжніх бійців за Україну російськомовні. Велика їм за це повага і подяка.

Але ми говоримо про майбутнє. Держава без мови ніяк не виживе. Це факт. І от щоб не були даремні ці жертви, потрібні такі закони.

По суті ми на початку створення України, як держави, що б там не придумували історики і політологи.
Саме сьогодні ми закладаємо підвалини, того що буде основою держави наших дітей, внуків і правнуків. Трохи пафосно, зато об'єктивно. :D

Ну так майбутне здобыть надо. Враг у ворот
   
Якби закон про мову був в 1992 році прийнятий - не було  б лугандону
100%.
Тому щоб не було ще онр або хнр, його потрібно було прийняти...
Пердаки у вати так горіли, що страшне, для них мова гірше пороха , гірше за все.
Українська мова сильніша за кулю, але ми це зрозуміли пізно .
Так що дивує, що ще куча тупняка, яка це ще не розуміє.
   
Т.е. лучше сразу гимна, без танков?

Конечно. Вспомни, как чечены бились... Это ж пистец был.. И шо? Помогло?
Поэтому с мордором лудшый вариант - закосить под юродивых. Тогда пожалеют и не вывернут мехом внутрь. Пеца эту фишку просёк: чуть шо - сразу гимна спиваты.  :rotate:
   
Ну так майбутне здобыть надо. Враг у ворот

Так я що проти того щоб танки робили ?  :D  Правда я більше за ракети.

Я просто про те, що важливим є і одне й інше. Немає змісту в ракетах без мови, але абсолютно немає ніякого змісту й в мові без ракет.
   
Конечно. Вспомни, как чечены бились... Это ж пистец был.. И шо? Помогло?
Поэтому с мордором лудшый вариант - закосить под юродивых. Тогда пожалеют и не вывернут мехом внутрь. Пеца эту фишку просёк: чуть шо - сразу гимна спиваты.  :rotate:

Чеченов мало, техники не было. А нас много... и у нас много ништяков в наличии. А под юродивого Грыгоравыч уж лет 20 косит. Так его просто уже интегрировали по факту.
   
Саме сьогодні ми закладаємо підвалини, того що буде основою держави наших дітей, внуків і правнуків. Трохи пафосно, зато об'єктивно. :D

Наші діти вже тікають на Захід юрбами. І онуки народжуються вже там, а не тут.  :nea:
   
Наші діти вже тікають на Захід юрбами. І онуки народжуються вже там, а не тут.  :nea:

Так скажи спасибо что на захид. Беларусы на восток ....в Бодайбо  :weep:
   
З турчем все ясно: він латентна зелепуха :
 :gigi:
   
Наші діти вже тікають на Захід юрбами. І онуки народжуються вже там, а не тут.  :nea:

Погано звичайно, але це ніяк не відміняє необхідності тим хто залишиться будувати державу.

Ну або інтегруватися в Росію, як Білорусь.
От білоруси вже мови не знають, скоро й Білорусь перестане існувати. Інтегруються в Росію.

Ну, можна ще роздити державу, як там намалювали в "Слузі народу", але це взагалі кінець усьому.
Назад вона може об'єднатися тільки у пропагандитських фільмах.
   
Так скажи спасибо что на захид. Беларусы на восток ....в Бодайбо  :weep:

Сябры никуда не рыпаются. У них (пока) дома жить можно получше, чем в Нэньке. Про жопомоек сынявоких даже не слышал, а тут в сёлах - поголовно в италиях. 5 лет мыкаются так-сяк, а потом - хуяк! - детей вывозят. И назад уже никто не едет.
   
Погано звичайно, але це ніяк не відміняє необхідності тим хто залишиться будувати державу.

Я би цим "будівельникам" порадив подивитися на Арал - як там рятують.  ;)
   
Сябры никуда не рыпаются. У них (пока) дома жить можно получше, чем в Нэньке. Про жопомоек сынявоких даже не слышал, а тут в сёлах - поголовно в италиях. 5 лет мыкаются так-сяк, а потом - хуяк! - детей вывозят. И назад уже никто не едет.

Хе-хе побольше Басю Фельдман читай, дружочек)
У меня дочь в Польше, учиьтся в Польше синевоким юнакам это высщий пилотаж среди них,  просто они не могут как наши.
Ехать на заработки то же самое, у них куча народу в Росси колымит.
   
Они у нас Земли отбирают, а мы Гимна спиваем. Они паспорта нашим гражданам раздают, а мы им закон про мову в ответ. Они наших моряков арестовывают, а мы в Совет Европы бежим.

На  какие-то их физические действия мы издаем бумажки по сути. При чем бумажки на своей территории. Примерно как Министерство Крыма, без Крыма.

Очень характерно было особенно на дебатах. Когда Господин Фольксман понял, что просрал сразу руку на пузо и всей семьей гимна заспивав. Гимн и Мова это типа как круг мелом очертить что бы на тебя вурдалаки не напали чтоль? так Вурдалакам пох

Турчинов - вот интересно - ты сам отупел (или был тупой?  ;o ) или решил постебаться - ловишь на тупость фуп-овцев на живца?  :D 
   
Турч, думаю ты завуалированно предлагаешь всем взять оружие и таки показать кацапам Кузькину мать
   
Турч, думаю ты завуалированно предлагаешь всем взять оружие и таки показать кацапам Кузькину мать

Предлагаю не заниматься показушной куйней, а стоить дороги и мосты.
   
Предлагаю не заниматься показушной куйней, а стоить дороги и мосты.

дороги краще віддати будувати туркам. інакше як і зараз . ні грошей ні доріг))))))
   
Турч, думаю ты завуалированно предлагаешь всем взять оружие и таки показать кацапам Кузькину мать

Нет. Просто из Барона прёт варагѣрский духъ.  Мы ж варяги, а козаченьки - батраки. У нас меч, у них - плуг.

   
дороги краще віддати будувати туркам. інакше як і зараз . ні грошей ні доріг))))))
да .. наши умеют только верещать
   
Нет. Просто из Барона прёт варагѣрский духъ.  Мы ж варяги, а козаченьки - батраки. У нас меч, у них - плуг.

Показати зображення...

ну ты вообще-то унылый поц.
Смешно примазываешься к графу :D
   
да .. наши умеют только верещать
   
Re: А вам не кажется, что мы какой-то йухней занимаемся?

Нет. Просто из Барона прёт варагѣрский духъ.  Мы ж варяги, а козаченьки - батраки. У нас меч, у них - плуг.

Показати зображення...
На динозаврика похож. Спина большая, голова маленькая  :D
   
такие действия выглядят жалкими. Не знаю насколько они эффективны, но со стороны  выглядят жалко.

зі сторони кого?
коцапів?
а чому українців має хвилювати що думають коцапи?
задача українців - вибудувати механізми захисту своїх прав і інтересів, а що про це думають коцапи з їх лагєрною психологією - це їх проблеми
   
Предлагаю не заниматься показушной куйней, а стоить дороги и мосты.

яким чином прийняття закону про мову блокує будівництво доріг і мостів?
   
Турч, думаю ты завуалированно предлагаешь всем взять оружие и таки показать кацапам Кузькину мать

він каже що українська мова розділяє Україну, і не дає Україні перемогти в війні
от якби все па-рускі - то зразу була б перемога

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія