Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Kaк гoлocoвaли укpaинцы зa гpaницeй: в CШA 7З% гoлocoв зa Пeтpa Пopoшeнкo

Не обов'язково.
Є там "персонажі", поїхали багато років тому, "люблять Україну" за 10000 верств так палко як не любили пока жили тут.
Вчора перейшли на мову.
Країну та процеси в ній не відчувають - у них все гарно, зарплата в американських доларах, будинок та машина в американському кредиті.
Це така девіація.

все набагато простіше ці персонажі не піддаються маніпуляціям зеbook

і рішення приймають без гордомів і рештти Г+Г
   
все набагато простіше ці персонажі не піддаються маніпуляціям зеbook

і рішення приймають без гордомів і рештти Г+Г

Не тільки це. Люди, які прожили на Заході хоча б пару років, починають сприймати ліберально-капіталістичну систему ("ліберальну" саме в оригінальному тлумаченні, а не лівацько-пришелеплену ідеологію) як належне. Тобі ніхто нічого не винен. Маєш розраховувати тільки на себе, а не на подачки і не на "волшебніка в галубом вєртальотє". Є причини і є наслідки. Все доволі просто тоді: у воюючій країні Клоун без досвіду, зневажаючий саму цю країну = бед; професійний управлінець, що вже довів ефективність = гуд. Все.
   

Якщо ти дибіл, це не лікується. Що ми і побачили на прикладі твого вибору.

Мудло, ти ніколи своїм комашиним мізком не зможеш навіть осягнути те, чого досягли і спромоглися саме ці люди, щоб побудувати анти-рашинську коаліцію і щоб ти так і не зміг зрозуміти, що таке справжня війна. Саме своєю роботою з ранку до ночі. Я це можу відповідально заявити, бо знайомий з цілим рядом наших дипломатів, у т.ч. і в Нью-Йорку.

Свиня ти недолуга і невдячна.

мой выбор был 2 "минуса" на двоих.

а "що таке справжня війна" в исполнении зятя крымнаша и его команды понять можно, когда видишь, что до сих пор рашистских оккупантов и их пособников западная пресса называет "rebels".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія