Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я вас почув №2

Я вас почув №2

Оточення Порошенка збирається незаконно звести багатоповерхівки у центрі Києва

Ділянку землі в Печерському районі Києва, яку контролює оточення президента Петра Порошенка, всупереч генплану збираються забудувати житловими та громадськими багатоповерхівками.
Наразі на 7,5 гектарах розміщується нерухомість "Приватного акціонерного товариства "Київський завод електротранспорту". Керівник акціонерного товариства Микола Нечипоренко був помічником Порошенка під час його депутатства.
Кінцевим бенефіціаром підприємства вказаний Валерій Ричек. Він також один з керівників спортивно-оздоровчого комплексу "Монітор", бенефіціарами якого є Петро Порошенко та його бізнес-партнер Ігор Кононенко.

Судячи з графічних матеріалів проекту, ділянку збираються забудувати дев’ятьма житловими будинками та громадськими будівлями висотою від 10 до 31 поверху. Також тут планують звести школу на 990 учнів.
З пояснювальної записки до документа випливає, що саме представники "Київського електротранспортног о заводу" в листі-зверненні від 19 лютого 2019 року запропонували змінити функціональне призначення території для подальшої забудови.
"Вони беруть промислові зони, "перемальовують" їх під житло й паралельно "перемальовують" проект генплану, щоб колись його затвердити та узаконити тим самим всі незаконні детальні плани територій, які змінювали", — зазначає експерт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія