Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе будуть знімати з виборів

Re: Зе будуть знімати з виборів

а что это за девочка? и как ее зовут?

Мадам не знаю как точно скзать - Послица, Послиха, Послуха? Короче - мадам посол США женского пола.  Все же эти "борцы с коррупцией" с квартирооптимистами где-то харчуются :)

Если Свыня пойдёт на срыв Выборов таким макаром-его прямо завтра нужно выносить на вилах и на костёр/м ангал

З нетерпінням чекаю "зеленого" майдану  :gigi:

а може реальні рейтинги такі, що там Петро виграє однозначно.
тому вирішили зробити із зе мученика і розхитати суспільство.

Мені теж так здається.

Пан Оля, ваша задача не жерти наші податки, а працювати на Україну, а не на баригу, який здає країну хуйлу. Не хочете ? Навіть державну мову не вивчили ? Нах.
Чемродан, вокзал, хуйло.

Вы не платите налогов. Ну может акцизы и НДС если злоупотребляете :)

чи Зе, який з концертами на передок їздить?.
Ну так жене нужна была информация...  B-)

:lol:   ти готовий вийти воювати за Ненаркомана???

А ты готов за рыга?

З нетерпінням чекаю "зеленого" майдану  :gigi:

Враг

Бгг... Достаточно копии паспорта. И я не удивлюсь если у Мойши она есть :)

А чому про це не сказали раніше і прийняли його папери на президентство? хіба такі речі не перевіряються відповідними органами?

Они йобнутые. Конченные. Понимаешь?

В даному випадку тут лише два дорвбанутих, це Tamak і ти.
Ти, тому що настільки недолугий, що будь яку чорнуху радо приписуєш усьому загалу прихильників Порошенко.

А ты готов за рыга?

я буду воювати за Україну.  А ти, ніби то був нормальний чувак, за ставленника хуйла....

сторонникам зе!била какая разница чей он гражданин?

Хіба законом не заборонено презу мати більш ніж одне громадянство? простих людей це не стосується.

А чому про це не сказали раніше і прийняли його папери на президентство?
Кого ви питаєте, ковбасну медсестру-троляку, за легендою "жінку аутсідора", з якою вас плутав Слав?  Нафуя? )))

Хіба законом не заборонено презу мати більш ніж одне громадянство? простих людей це не стосується.
Заборонено подвійне громадянство для всіх. Але санкцій за порушення цієї заборони нема ніяких. От такий прикол.

Цитувати
Украинские СМИ так увлеклись пикировкой между Зеленским и Порошенко, что совсем забыли о других вариантах, которые теоретически могут возникнуть в соответствии со статьей 85 закона «О выборах Президента Украины».  Так, любой из двух победителей 1-го тура может написать заявление о снятии своей кандидатуры или быть снят  по решению суда. Если это случится не позднее 7 апреля, то в бюллетени для повторного голосования будет включена Юлия Тимошенко. А если позже, то повторное голосование будет проводится по одной кандидатуре. 

Так что сейчас возможны несколько  вариантов бюллетеня в день повторного голосования 21 апреля, с кандидатами:

- Зеленский и Порошенко;

- Зеленский (с отметкой выбыл) и Порошенко;

- Зеленский и Порошенко (с отметкой выбыл).

В первом случае победителю достаточно набрать любое количество голосов, но больше, чем у оппонента. При двух последних вариантах для избрания необходимо больше половины голосов «За» от количества принявших участия в голосовании.

Если Порошенко и Зеленский напишут заявления о снятии , то выборы будут признаны несостоявшимися. И будут назначены повторные выборы Президента.
Я ещё могу представить себе картину, когда  ПАПа набирает больше  клоуна, а вот если оно окажется один в  бюллетене, навряд ли он наберёт 50% +1 голос, сторонники Зе за него точно голосовать не будут, а те кто соберался голосовать за ПАП, как за антитезу Зе, могут и не проголосовать, так как  угроза исчезла...
По моему, это может сработать только как вариант срыва выборов.

Дуже схоже на піар акцію, для мобілізації виборців Зеленського.

я буду воювати за Україну.  А ти, ніби то був нормальний чувак, за ставленника хуйла....
[
/quote]

А ти хіба не за Порошенка ?

элка ты готова  отдать пану коломойскому 5 ядров вечно зелееных бакинских коммисаров и это только за приват?

коли Пєтрушка сосьот бюджет і віддає звідти по 1000 на підкуп, він МЕНЕ ПИТАЄ?
ні, я не хочу.
але моє бажання не цікавить як ні колому, так і ні пєдру.
то яка мені різниця?? я точно знаю, що Пєдро і надалі буде розкрадати бюджет.
а про колому я цього не знаю. тому є надія.

А ще я знаю, що цих зажерливих царьков треба перманентно змінювати і відривати від табуретки.
І так кожен раз, поки кількість не перетвориться на якість.

мені вистачило пєдри 5 років. я його змінюю.

А чому про це не сказали раніше і прийняли його папери на президентство? хіба такі речі не перевіряються відповідними органами?

а він що, показував ізраїльський паспорт?   
Він же вважає українців лохами, схавають і так,  пару концертів і всі дурники в кишені....

В силу вновь открывшихся обстоятельств :) Отозвать можно до самого дня инагурации. Хотя безусловно вопрос не так юридический как политический. Я не исключаю нескольких паспортов у Порошенко. Но он будет в своём праве лишить Зе гражданства если рискнёт.

Так чего сейчас не воюешь,клоун?Или для тебя Зе страшнее Путина?

Немає прямої заборони.

Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.

Одна й та сама особа не може бути Президентом України більше ніж два строки підряд.

Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п'ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев'яноста днів з дня припинення повноважень.

Порядок проведення виборів Президента України встановлюється законом.

Враг

Для вас, кацапських потвор - звичайно. Йдіть на майдан за вашу сепарську підстилку зе! Хочу насолодитися цим шоу.

короче сурок покликбейтил    :facepalm1:

Кого ви питаєте, ковбасну медсестру-троляку, за легендою "жінку аутсідора", з якою вас плутав Слав?  Нафуя? )))

Заборонено подвійне громадянство для всіх. Але санкцій за порушення цієї заборони нема ніяких. От такий прикол.

Я питаю всіх. Ольга, до речі, підмітила цікавий нюанс, який чомусь раніше не обговорювався. Вимоги до президентів інші, ніж до звичайних людей. Якщо Зе має громадянство Ізраїлю, чи має він право бути президентом України?

а він що, показував ізраїльський паспорт?  
Він же вважає українців лохами, схавають і так,  пару концертів і всі дурники в кишені....

А хіба не відбувається якийсь бекграунд чек тим же СБУ? може, кандидат вбив когось.

І потім, є ж opposition research. Риють болото на опонентів. Невже таке б не нарили, а якщо не нарили, то чому не скористались?

Так чего сейчас не воюешь,клоун?Или для тебя Зе страшнее Путина?

та за клоуна ніби ви, зелепуги.... :lol:

Питання війни почали ви, почавши погрожувати громадянською війною,перелякавшись що вашого Ненаркомана знімуть з виборів.
Ми, українці, в такому випадку однозначно станемо захищати свою Батьківщину.

А зараз нічого воювати, іде нормальний виборчий процес, виграє Ненаркоман, що поробиш, надіюсь швидко здується.

Немає прямої заборони.

Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п'ять років.

Президентом України може бути обраний громадянин України, який досяг тридцяти п'яти років, має право голосу, проживає в Україні протягом десяти останніх перед днем виборів років та володіє державною мовою.

Одна й та сама особа не може бути Президентом України більше ніж два строки підряд.

Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п'ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев'яноста днів з дня припинення повноважень.

Порядок проведення виборів Президента України встановлюється законом.

Дякую. Значить, нема такої конкретної вимоги. Знаю, що вона є в деяких інших країнах.

пецік запускає технологію.

образа, зневажливе ставлення до президента України; наклеп на президента України -  :dopovid:

Вимоги до президентів інші, ніж до звичайних людей. Якщо Зе має громадянство Ізраїлю, чи має він право бути президентом України?
Я вище навів пункти за якими ЦВК має право зняти з реєстрації кандидата.  Решта - флуд та фуєта.

Шукаю інфу,чи Суд почася,чи ні? Навіть улюблений серіал-детектив не дивлюся! Одні хвилювання!

Я вище навів пункти за якими ЦВК має право зняти з реєстрації кандидата.  Решта - флуд та фуєта.

А скільки має набрати переможець у другому турі - просто більшість чи якийсь відсоток?

І потім, є ж opposition research. Риють болото на опонентів. Невже таке б не нарили, а якщо не нарили, то чому не скористались?

я не дуже вірю в таку  удачу для України, але чому не припустити, що інфа про друге громадянство Ненаркомана, випливла тільки тепер. Ізраїльтяни не дуже хочуть таке видавати, лише тепер на них натиснули амери... Все можливо.

Ми вже добре бачимо справжню ціну "патріотизму" Коломойського,

це ж що ви побачили -можна факти?

і ще, я звісно юльок. але мене харить, що якийсь платник податків викатує тут мені якісь пред'яви?
чи це твоє діло за кого я буду голосувати в 2-му турі, куди, на жаль, не потрапила мій кандидат?
чи я маю звітувати якомусь платнику податків?

чи не здається тобі, що ти багато на себе береш, коли обріхуєш мене якимось кураторами?

я так розумію, що праця з кураторами тобі дуже близька і знайома.
а це не ти, часом, сьогодні докладався своїм кураторам, що на фупі з'явилися доки про "повстанців" від пороха на його сайті, що ті почали терти сторінки?

образа, зневажливе
Цитувати
Ім'я користувача: sarkosyl
Дата реєстрації: 12 квітня 2016 05:35:01

А скільки має набрати переможець у другому турі - просто більшість чи якийсь відсоток?
Просто більшість. Можна ще вбити конкурента, тоді автоматично визнають перемогу того, хто лишився )))

Більшість, янукович був набрав десь 47/48 не пам'ятаю, але 50ть не набрав.

це ж що ви побачили -можна факти?

і ще, я звісно юльок. але мене харить, що якийсь платник податків викатує тут мені якісь пред'яви?
чи це твоє діло за кого я буду голосувати в 2-му турі, куди, на жаль, не потрапила мій кандидат?
чи я маю звітувати якомусь платнику податків?

чи не здається тобі, що ти багато на себе береш, коли обріхуєш мене якимось кураторами?

я так розумію, що праця з кураторами тобі дуже близька і знайома.
а це не ти, часом, сьогодні докладався своїм кураторам, що на фупі з'явилися доки про "повстанців" від пороха на його сайті, що ті почали терти сторінки?

ото вштирило... :lol:   Мабуть я  не дуже помилявся....

Клоуноботи, не парьтесь, ніхто вашого кандидата не знімить із виборів...
Це мабуть рішили із вас поприкалуватись... :gigi:

Цитувати
сейчас возможны несколько  вариантов бюллетеня в день повторного голосования 21 апреля, с кандидатами:

- Зеленский и Порошенко;

- Зеленский (с отметкой выбыл) и Порошенко;

- Зеленский и Порошенко (с отметкой выбыл).

В первом случае победителю достаточно набрать любое количество голосов, но больше, чем у оппонента. При двух последних вариантах для избрания необходимо больше половины голосов «За» от количества принявших участия в голосовании.

Если Порошенко и Зеленский напишут заявления о снятии , то выборы будут признаны несостоявшимися. И будут назначены повторные выборы Президента.

Так шо, где суд?.. И новости этой нет вообще нигде...

Вже не напишуть. Терміни усі пройшли. Відмітки "вибув" в бюлетні не мають право штампувати. То якийсь довбойоп казки розповідає, які ти цитуєш.

Клоуноботи, не парьтесь, ніхто вашого кандидата не знімить із виборів...
Це мабуть рішили із вас поприкалуватись... :gigi:
Це досить розумний хід, посіяти паніку, щоб завтра всі як пригорілі бігли голосувати за свого ЗЕ.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія