Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Чорна» кампанія проти Зеленського в соцмережах була оплачена штабом чинного Президента

У наш моніторинг потрапили вісім популярних політичних сторінок.
На трьох з них — «Успішна Україна», «Порошенко2019» і офіційному акаунті президента — адміністратори агітували голосувати за Порошенка та постили позитивні відео про нього.

На решті п'яти — «Цинічний Бандера», «Міністерство бариг», «Зрада\перемога», «Жовта стрічка», «Бойкот партії регіонів» — розміщували «чорний» піар проти його конкурентів на виборах.

Пабліки «Цинічний Бандера», «Міністерство бариг», «Зрада\перемога», «Жовта стрічка», «Бойкот партії регіонів» теж активно наповнювалися напередодні першого та перед другим туром.

За цей час на кожній зі сторінок вийшло від 25 до 30 відеороликів з антирекламою Тимошенко, Гриценка та Зеленського. Одразу після виходу останнього у другий тур весь негатив спрямували на нього.


У розділі «Інформація від рекламодавця» всіх восьми пабліків зазначений номер телефону. У Telegram за ним зареєстрована Ганна Сіпачова. У месенджері є її фото. Ми знайшли Ганну у Facebook: її сторінка активна, місцем роботи зазначено відоме українське цифрове агентство Postmen. Його адреса — Дмитрівська, 80 — вказана як адреса адміністратора рекламної кампанії у Facebook. Ми попросили Ганну відповісти на питання про роботу з пабліками. Але ні на дзвінки, ні на повідомлення вона не відповіла та видалила з Telegram свої фото і нік.

Однак з відкритих джерел відомо, що раніше Postmen уже співпрацював з соратниками Порошенка. У період з 2016 року по другий квартал 2018-го блок його імені заплатив ТОВ «Постмен-Україна» 4,7 мільйона гривень. За ці гроші агентство не тільки розміщувало рекламу у Facebook, але й знімало для «БПП» відео.
...

У 2015 році в «чорних» пабліках, які вели співробітники Postmen, йшла активна кампанія проти депутата від «БПП» Сергія Лещенка. Тоді він активно критикував свою партію і президента Порошенка.

З проханням прокоментувати цю інформацію та розповісти про умови співпраці з Postmen theБабель звернувся у передвиборчий штаб Порошенка. Заввідділу Головного управління інформполітики Адміністрації президента Володимир Горковенко підтвердив theБабелю, що Порошенко справді користується послугами агентства Postmen, але не уточнив, в яких обсягах. На питання про те, чи замовляли агентству «чорні» ролики про конкурентів, Горковенко не відповів.
https://бабель/texts/28810-5-dniv-do-drugogo-turu-agentstvo-yake-vede-socmerezhi-poroshenka-prosuvaye-roliki-pro-narkomana-zelenskogo-mi-z-yasuvali-skilki-ce-koshtuye?fbclid=IwAR082WjqBvH0myAzvxhTB0QWfIu8WfzRJ3Hq369E8I9xFrn0M-pPsPef2I0
   
А хулі тут було не ясно?

Там ще при бажанні можна буде купу справ відкрити про незадекларовані витрати на  агітації та антиагітації
   
Поражает даже не факт чернухи, такое
А тупость что их так легко спалить
   
а мы ж, типа, этого не знали. Если существо не стесняется своим ртом гавном поливать, то с чего маскироваться медиатопильщикам?
   
яка чорна кампанія?..
1.Чи Зе сссикун?.. Таки так, сссикун.
2. Чи здав Зе аналізи на наркоту.... Таки не здав.
3.Чи ховався Зе від призову?.. Таки так. Чотири рази.
   
Так это понятно посмотрите сколько порохоботы создали тем о Зеленском 
   
тобто клоуни можуть ботоферми з фейками робити, а іншим зась ?
   
Так это понятно посмотрите сколько порохоботы создали тем о Зеленском 

цікаво чи боти з Postmen працюють на ФУПі  :)
   
Це Європа.
Таким як порохоботи і вождь їх та Європа не потрібна зовсім і близько. По духу вони дрімучі совки 30х років. Політруки і комісари.
Але співають про Європу, те що люди хочуть чути.
   
Що значить чорна? зазвати торчка наркоманом це чорна? ))
   
Що значить чорна? зазвати торчка наркоманом це чорна? ))

саме так
   
саме так
а просте людське дякую? шо наркомана торчком не назвав?  :punish:
   
Кажущь що Пєтя педофіл. І довідку він не надав що ні.
То що якби Зе назвав Пєтю педофілом це була би нормальна і правильна реклама?
   
Що значить чорна? зазвати торчка наркоманом це чорна? ))
треба було не клоун казати,  а блаЗЕнь .. помилка
   
Ше трохи і задивете як в раю. Не плачте зебільйо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія