Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ахаха...Порохоботи стрєльнулі собі в ногу з бордамі куйла :gigi:

якщо шо..ось сторнка цього дядька...воював в бат. Кривбас.
   
мудрое наблюдение про зеркало.
   
Теж не уявляю щоб на кожному розі висіло їпло Хуйла. Такий йдеш по вулиці, гарний настрій, весна і тут раз їпло остогидле.
   
вангую падьож бордів... :gigi:
   
Ну, Фінікс (якщо ти Фінікс - в багатьох вже обгрунтовано закралісь опасєнія), ті борди - вони для сприйняття інтелектом трохи вищим, ніж в одноклітинних. Тому навіть не дивно, що тобі кортить їх повалити. Месидж АБСОЛЮТНО вірний у Пороха, це чи не найперший розумний крок у рекламній компанії.
   
Ну, Фінікс (якщо ти Фінікс - в багатьох вже обгрунтовано закралісь опасєнія), ті борди - вони для сприйняття інтелектом трохи вищим, ніж в одноклітинних. Тому навіть не дивно, що тобі кортить їх повалити. Месидж АБСОЛЮТНО вірний у Пороха, це чи не найперший розумний крок у рекламній компанії.

Порохо-дряні, з якою метою ви піарите хуйла?
Сприйняття цього борду однозначне "два хуйла про щось домовилися", а зараз вимагають це все "закріпити голосуванням".
   
Порохоботи стрільнули собі в ногу, але своїм тупим мозком навіть не здатні цього усвідомити.
Більшість з них щиро вважають цю ганебну рекламу сильним ходом.
Не тих виборців називають дебілами.
   
Ну, Фінікс (якщо ти Фінікс - в багатьох вже обгрунтовано закралісь опасєнія), ті борди - вони для сприйняття інтелектом трохи вищим, ніж в одноклітинних. Тому навіть не дивно, що тобі кортить їх повалити. Месидж АБСОЛЮТНО вірний у Пороха, це чи не найперший розумний крок у рекламній компанії.

 :facepalm1:

Подобная реклама как раз и рассчитывается на массовую аудиторию которая в своей основе не стремится решать интеллектуальные задачи и зачастую думает жопой.

Так шо не писти.
   
Михаил ПодолякПодписаться

хуйло. Зеркало...

Ну вот и все. Действительно нас услышали. Отлично так услышали. И честно показали наше место. Вместо диалога о сделанном и будущем. Где сервис, новое государство и безопасность. Контрольный в голову. Хлесткий удар по лицу тех редких сомневающихся, которые до сих пор не замечали чёрной тени на плечах Кандидата. «Решающий выбор. Порошенко/хуйло». Именно так. Неразрывная парочка. Дуэт апокалиптических танцоров, которые никак не отпустят нас из своего танца смерти... Это и есть новая и единственная реальность ПА. Где только он и его мечта, так навязчиво реализованная в хуйло. Где он и страна, которая ему нравится куда больше, чем Украина. Где он и его сладкие мечты о монополии. Где только он прав и есть только один тип свободы - его. Для остальных же - лагерь молчунов и изгоев...
На самом деле, все последние шаги Петра Алексеевича - это совсем не о выборах. И даже не о навязчивом ZE-кошмаре. Это только о страхе. И о бесконечных внутренних демонах, которых невозможно сдержать, когда этот презрительный плебс стонет на улицах в своих сомнениях...
Есть и ещё кое/что, что нам нужно знать о самих себе. Во/первых, как же это унизительно для страны, президент которой после пяти лет своего правления завешивает страну не отчетом о своих успехах, а портретом хуйло. Чужого героя. Портретом личного страха, многократно умноженного, раздутого и ставшего манифестом твоей... последней надежды. Унизительно, когда страну ее же президент пытается поставить на колени перед этим самым Чужим...
Во/вторых, Петр Алексеевич явно не хочет и не готов откровенно разговаривать с нами. Своё общество он НЕ понимает и не чувствует. Но готов истерически обращаться к хуйло, который... просто смеётся и наслаждается триумфом. Он ведь теперь везде в Украине. Главный герой второго тура. Почти на каждом столбе. Он - содержание молитв о спасении... в устах вчерашних врагов...
В/третьих, кандидат с пятью годами почти авторитарного президентства за спиной... откровенно пугает собственных граждан. Не убеждает их. Не разговаривает. А примитивно так ломает и пугает... Нам точно нужно, чтобы человек, который сам уже многократно сломлен, вместо адекватного диалога бесконечно шептал нам - «хуйло/хуйло». Пока мозг не закипит. Пока мы не станем мертвыми тенями в неживой стране. Чтобы в итоге 40-миллионный хор тоже застонал - хуйло/хуйло. Нам точно нужно, чтобы человек опять нам лгал? Утром - стулья (Зеленский - не агент), а вечером - деньги (я и хуйло)...
На самом деле, вся эта «хуйло эстетика» на наших улицах - символ... зависти. Безраздельной и всепоглощающей зависти Петра Алексеевича к Владимиру Владимировичу. К его восхитительному имперскому беспределу. К его жестокому русскому миру, когда слишком надоедливых оппонентов можно просто вышвырнуть... И этот душераздирающий крик отчаяния говорит только о том, что кандидат П. так и не понял свою страну. Да, она знает, кто такой хуйло. Но хочет говорить о своих проблемах, а также о том, почему их не решал совсем другой человек...
   
з іншого боку, теж текст:

Нам кажуть, що цей борд розколює країну.

Нам кажуть, що і наша мова розколює країну.

Нам кажуть, що українська церква теж розколює країну.

Та й ставлення до НАТО розколює країну. Хм...

А я вам скажу, що країна воює, як видно, з останніх сил. Причому "втомилися від війни" найбільше ті, хто її не бачив.

Про всяк випадок нагадую – у нас війна з Пу, а не з По. А в адептів Зе (ім'я їм легіон) – війна з По. Ви кажете, що це маніпуляція, образа інших кандидатів та їхніх виборців, бо вони не Пу.

ОК, а чому ви на цьому борді асоціюєте себе чи їх із Пу? До чого там Зе? У нього є свої біг-борди. Щоправда, немає ні прес-конференцій, ні публічних виступів, ні дебатів, ні аналізів, ні чітких позицій, насамперед, у справі війни з Пу.

Тому що Зе – це зеро.

Тож знову повторю:

Немає в Україні "партії війни" і "партії миру".

Є партія перемоги і партія поразки.

І до поразки наша країна близька як ніколи раніше.

Тому правильний борд, бо повертає до реальності.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/horbach/5cad9fc4b0197/
   
хуйла піарите саме Ви, нав'язуючи Україні чмиря-наркомана, за якого топить саме хуйло
   
Не ожидал мойша израильский шо в Украине все будет наоборот :) это им не Австрия и Грузия :)
   
когда слишком надоедливых оппонентов можно просто вышвырнуть...
Ну, так ведь и вышвырнул одного...
   
Но готов истерически обращаться к хуйло, который... просто смеётся и наслаждается триумфом.

 (tu)
   
нормальний борд.
жодних негативних емоцій.
єдине - пику *уйла я б дещо обрізав )
   
Не ожидал мойша израильский шо в Украине все будет наоборот :) это им не Австрия и Грузия :)
-5% у Кнура після таких бордів.
Притомні "порошкоїди" кого знаю, вже говорять "він що, відверто їбанувся?"
Мало хто знає про Мойшу Говнозада.
До речі кажуть що їх там двоє- ну тобто працюють Мойша Говнозад+ще одна невідома широкому загалу людина.
   
з іншого боку, теж текст:

Нам кажуть, що цей борд розколює країну.

Нам кажуть, що і наша мова розколює країну.

Нам кажуть, що українська церква теж розколює країну.

Та й ставлення до НАТО розколює країну. Хм...

А я вам скажу, що країна воює, як видно, з останніх сил. Причому "втомилися від війни" найбільше ті, хто її не бачив.

Про всяк випадок нагадую – у нас війна з Пу, а не з По. А в адептів Зе (ім'я їм легіон) – війна з По. Ви кажете, що це маніпуляція, образа інших кандидатів та їхніх виборців, бо вони не Пу.

ОК, а чому ви на цьому борді асоціюєте себе чи їх із Пу? До чого там Зе? У нього є свої біг-борди. Щоправда, немає ні прес-конференцій, ні публічних виступів, ні дебатів, ні аналізів, ні чітких позицій, насамперед, у справі війни з Пу.

Тому що Зе – це зеро.

Тож знову повторю:

Немає в Україні "партії війни" і "партії миру".

Є партія перемоги і партія поразки.

І до поразки наша країна близька як ніколи раніше.

Тому правильний борд, бо повертає до реальності.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/horbach/5cad9fc4b0197/

Завісити країну величезними фото Хуйла це безумовна перемога.
Наступний етап - замість Хуйла туди фото Гітлера приліпити і по всі країні розвішати
   
Феникс , тебя правда не смущает и не беспокоит , что вата топит за Зеленского и против Порошенко. То есть те кто называют наших карателями и фашистами аплодируют тебе и  ликуют. Покажи вату , тех кто называл наших солдат фашистами и карателями , поддерживающих Порошенко. 
   
Ну, Фінікс (якщо ти Фінікс - в багатьох вже обгрунтовано закралісь опасєнія), ті борди - вони для сприйняття інтелектом трохи вищим, ніж в одноклітинних. Тому навіть не дивно, що тобі кортить їх повалити. Месидж АБСОЛЮТНО вірний у Пороха, це чи не найперший розумний крок у рекламній компанії.
+1
   
Порохоботи стрільнули собі в ногу, але своїм тупим мозком навіть не здатні цього усвідомити.
Більшість з них щиро вважають цю ганебну рекламу сильним ходом.

 (tu)
   
Боюсь, що у тих самих 30% виборців страха перед Пу нема.

А проти По вони вже налаштовані - і не без допомоги засобів інформвійни з Рашастану.
   
" не отчетом о своих успехах, а мордой хуйло. " - ось ваше порошківське ---
Лякати замість привабити
   
" не отчетом о своих успехах, а мордой хуйло. " - ось ваше порошківське ---
Лякати замість привабити
Хуйло Вас привабить
   
А может повесить ещё борды...Ну там типа хуйло танки,пушки и прочая поХабень...и Пеця такой...грудью на защиту....

Тип если не Я ( Пеця)-то хуйло каааак нападёт...
   
Хуйло Вас привабить
Слабо лякаєш, новоспечений
   
нормальний борд.
шо не так ?
стоять два генраліссімуси і дивляться один одному в очі.
як боксери перед боєм...
   
нормальний борд.
шо не так ?
стоять два генраліссімуси і дивляться один одному в очі.
як боксери перед боєм...

Угу..Проблема тока в том,что один из Генералиссимусов ( не Страна) бой уже просрал и снимается с дистанции
   
нормальний борд.
шо не так ?
стоять два генраліссімуси і дивляться один одному в очі.
як боксери перед боєм...

нормальний борд. стоїть потрох і дивиться в дзеркало
   
Хуйло Вас привабить
Це просто акуєнно  :weep:
Цитувати
Ім'я користувача: аделантадо
Дата реєстрації: 2 жовтня 2008 15:21:00
Повідомлень: 234 (~0 в день)
Вік:не зазначений
:facepalm1:
   
Слабо лякаєш, новоспечений
рота кацапських десантників Вас влаштує?
   
Угу..Проблема тока в том,что один из Генералиссимусов ( не Страна) бой уже просрал и снимается с дистанции
Нифига , дончанин , ты там , что совсем ОДНРился?  Проект Новороссия Порошенко сломал полностью. Ведь изначально план был Харьковская , Днепрпетровская, Одесская , Херсонская , Николаевская ,  Луганская и Донецкие область образуют Новороссию. И типа уже все. В 2014 полХарькова на чемоданах сидело.  Все ИТ конторы , кторые я знаю , имели  вариант на релокэйшн . ВЫ , ПИЛЯТЬ, О ЧЕМ !!! Я Порошенко очень благодарен , что могу спокойно жить в Малиновке.  И не надо этих сказок ,  что оно само защитилось. 
   
Відповідне звернення він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

    "Не в моїх правилах робити відомими порохоботів низового рівня, але, мабуть, іноді треба. Україна повинна знати тих, хто старається для Петра Олексійовича.  Після вчорашніх подій під офісом Зе!Команди, по дорозі на зустріч, мене почали розпитувати журналісти про те, що це було. І тут, звідки не візьмись, з'явився дуже цікавий персонаж, який з піною біля рота, почав цікавитися, а чи не соромно мені бути в команді Зеленського.  Відповідаю: "Не соромно!",- відзначив Разумков.

Дмитро Разумков

Спікер Зеленського розповів про подальші теми розмови - полилася маячня, "хто куди продає Україну, хто кому хуйло і так далі".

    "Але тут мене осінило хто це. Знайомтеся! Це Rinat Kovbasyuk, людина, що носить форму російського поліцейського", - пише політтехнолог.

Разумков закликав українців замислитися над тим, чому Порошенка може підтримувати людина у "формі окупантів".

"А тепер кілька питань: шановні друзі, як ви вважаєте, чи має моральне право людина, яка їздить до Росії на канали під час війни і носить форму російського поліцейського, питати мене не соромно мені підтримувати Зеленського, за якого проголосувало більше 30% виборців? Шановні журналісти, не бентежить вас, коли порохоботи брешуть вам на камеру про те, що вони не були в Росії після початку війни? (було 3-4 камери різних каналів)".

Дмитро Разумков


    "Шановні колеги зі штабу Порошенка, невже у вас все так погано з охочими топити за вас, що ви вже набираєте людей, яким не соромно носити форму країни-агресора? Дно знову пробито… Думайте", - резюмував Разумков.

ДО ЧЕГО ПЕДРО ДОШЕЛ!!

   
Феникс , тебя правда не смущает и не беспокоит , что вата топит за Зеленского и против Порошенко. То есть те кто называют наших карателями и фашистами аплодируют тебе и  ликуют. Покажи вату , тех кто называл наших солдат фашистами и карателями , поддерживающих Порошенко. 

Відповіді не буде бо це вочевишцє
   
Петенька ипанувся
   
як варіант, весь треш останніх днів то жирний натяк:
"люди, ну мать же ш вашу, ну, я - партнер х, я - зарашу, а не той... ви все наплутали!"

важко навіть уявити всю гіркоту поразки:
пішов до "цинічних бандер" грати кумедію, а влетіло від "переможеного" Бєні, що обдурив "рідних" прорашенів.
 :suicide2:
   
рота кацапських десантників Вас влаштує?
А, то ти десантник..
Голова не болить? :comando:
   
Я помню, как летом 14го сношаясь семьей в эвакуации, увидел в харькове по остановкам портреты захарченка, бабая и прочей уебанской компании.

Я позвонил в СБУ, на горячую линию, попросил шоб объяснили шо это за нахер и сняли немедленно.

Моему охуению небло предела.

Ответ был типа того, что это портреты, где мелким текстом под лыбящимся ебальником подписано, "разыскивается бандит".

стоила ли надпись "разыскивается бандит" того, шоб ебалами боевиков был обклеян весь Харьков?

я тогда это расценил как диверсию.

Но прошло 5 лет и я догадываюсь какая тварь, это сделала.
   
забраковані варіанти бордів Порошенка  :facepalm:





   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія