Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

:lol:  за обчество роспісюються

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Об'єктивно - дебати Зеленському не потрібні. Але як погодиться - це буде вчинок. Втім, для мене головне питання - з ким він піде (окрім Коломи, звичайно :D )  й на нього поки що відповіді немає.

Та пох що там йому потрібно, чи ні

Панове, хто може, зробіть голосувалку по дебатах
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

"   у  нас  війна  ,  нема  часу  на  собачі  бої "  П.  Порошенко
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

чекайте, він ще від міжнародних зустрічей на найвищому рівніі буде відмовлятися, бо "у общества нєт такого запроса".
   
Жалко, что так мягко ответил. Нужно было мочить Пороха, упоминая судебные дебаты  и упомянуть, что Порох 5 лет болтал, время болтать кончилось.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Слабуєш на склероз?

Тоді перед першим (і єдиним) туром були дебати.

Для всіх.

По 5 учасників разом.

Гамсахурдія вів.

тільки пєтя не прийшов...
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

шкода
це було б круче квартала

Ми ще матимо можливість "насолоджуватись" цим кварталом на міжнародній арені.

Наприклад, на засіданнях ООН.

Або ще на якихось перемовинах.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

"   у  нас  війна  ,  нема  часу  на  собачі  бої "  П.  Порошенко

Слухай, зроби голосувалку чи потрібні дебати чи ні, будь людиною, а?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Об'єктивно - дебати Зеленському не потрібні. Але як погодиться - це буде вчинок. Втім, для мене головне питання - з ким він піде (окрім Коломи, звичайно :D )  й на нього поки що відповіді немає.

он вам ничего не должен отвечать на ваши вопросы, нет такого запроса в обществе.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

ти помився, юльок, перед банкетом з приводу пенсії?  :D
А зачем тебе моя помывка? Хочешь в жопу поцеловать? Не получится - я брезглив и с пидрами не общаюсь. :lol:
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

тільки пєтя не прийшов...

 :weep:
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

он вам ничего не должен отвечать на ваши вопросы, нет такого запроса в обществе.

 :lol:
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

тільки пєтя не прийшов...

Брешеш, бо був.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

нет такого запроса в обществе.
Ну я б з цікавістю подивився. Це було б видовище, яке, мабуть, запам'яталось багатьом. Й ще не факт, що вийшло б на користь діючого гаранта ))
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

А зачем тебе моя помывка? Хочешь в жопу поцеловать? Не получится - я брезглив и с пидрами не общаюсь. :lol:

То йди брудний Юлю на пенсію проводжати.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ми ще матимо можливість "насолоджуватись" цим кварталом на міжнародній арені.

Наприклад, на засіданнях ООН.

Або ще на якихось перемовинах.
на двосторонніх зустрічах голів держав, на різних конференціях: мюнхенських, в европарламенті, оон, давосі.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

:facepalm: это точно, лучше хороший фильм посмотреть, чем бесконечный сериал политических шоу, идущих по всем украинским каналам. вы маньяки, панове.  :weep:

Ну ты то сидишь на политфоруме. Маньяк штоле?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

З Підром спілкуватися себе не поважати.
Он не себя не уважает, он не уважает общество, которое хочет знать шо это это за фуй нарисовался...
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ну я б з цікавістю подивився. Це було б видовище, яке, мабуть, запам'яталось багатьом. Й ще не факт, що вийшло б на користь діючого гаранта ))

Ты слышал как он на русском предложение составил, что скажет хуйло при встрече?

Оно в построении предложения 5 ошибок сделало, а когда говорил про ФОП6% так вообще даже трех слов не смогло связать в течении 5 минут.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Он не себя не уважает, он не уважает общество, которое хочет знать шо это это за фуй нарисовался...

Нет такого запроса в обществе.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

О чем может вести дебаты глыбища, отец нации с рукой москвы и марионеткой коломойского?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

он не уважает общество, которое хочет знать шо это это за фуй нарисовался...
А ви впевнені, що дебати дадуть чесну відповідь на це питання? Хоча шоу буде (як домовляться) цікаве. Рейтингове ))
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ну ты то сидишь на политфоруме. Маньяк штоле?

 :facepalm: судя по количеству постов, в три раза меньший чем ты, ашо?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

:facepalm: правильное решение. народу остопистили дебаты по всяким свободам словам, которые непрерывно идут по зомбоящику. хотите послушать болтунов включайте ближайшее политическое шоу  :laugh:

на сьогодні практично так і є.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Зеленський молодий, трішки гарячкуватий, спочатку повівся на понт старого бариги.
Зараз охолонув, і діє холоднокровно. Молодець!  (tu)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

А о чем дебатировать с вором и мародером Кнуром? рассказывать ему, что свынячуковать - это плохо? Пять лет видели это чмо, на что оно способно. Нах.
Кнуряку - на гиляку. :gigi:
просто нагадаю, що за нього віддали голос 16% відсотків виборців.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ты слышал как он на русском предложение составил, что скажет хуйло при встрече?
Та чув. Російську вже забув, а українську не вивчив :D Але кремль вже обурився, тож не все так погано https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/1/7210960/
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Да вы не смотрите, что Зеленский все кивает, —
Он соображает, он все понимает!
А что молчит — так эт он от волненья,
От осознанья, так сказать, и просветленья.....

Вот он проснется утром — он, конечно, скажет:
— Пусть жизнь осудит, пусть жизнь накажет!
Так отпустите — вам же легче будет!
Чего возиться, коль жизнь осудит?
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

В команде кандидата в президенты Владимира Зеленского не видят смысла выходить на дебаты с действующим президентом Петром Порошенко перед вторым туром. Об этом сообщил политтехнолог Дмитрий Разумков,  “Вопрос в том, нужно ли это... Если это будет нужно народу - да, это возможно. Но такого запроса у общества нет“!
народу ета нє нужна (c)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

вазелин еще ничего не сделал. а уже молодец.
во вазелинчики дают
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

О чем может вести дебаты глыбища, отец нации с рукой москвы и марионеткой коломойского?

ну. вчора ж вже "подебатував" перзидент, помахав кулачком. він жеж здоровий в габаритах, а зеля маленький. ще не втримається, почне нападати в прямому ефірі.
ні, хай вже побереже нерви. ато вже зовсім хворим виглядає.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Та чув. Російську вже забув, а українську не вивчив :D Але кремль вже обурився, тож не все так погано https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/1/7210960/

Крмелю срать че он на тв сказал, оно обосрется когда хуйло увидит.

А когда журналисты спросят, что вы ему сказали он скажет....я вам ничего не должен, такого запроса в обществе не было.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Роскажыть нам про програму Зеленського  :D
Я за нього не голосував і голосувати не збираюся. як і за Петра.
Вони обидва мені чужі, хоча Петро ще й крадій та брехун.
Й вибрцям та програма ні до чого, все одно її ніхто ніколи не виконував (особливо Петро).
Виборцям потрібні просто зміни в нинішній корупційній системі й відсторонення від влади всього того 25-річного старого лайна.
Якщо Зеля це обіцяє виборцю цього досить.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

А о чем дебатировать с вором и мародером Кнуром? рассказывать ему, что свынячуковать - это плохо? Пять лет видели это чмо, на что оно способно. Нах.
Кнуряку - на гиляку. :gigi:
  (tu)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.
smx

Навіть не можна сказати що він бреше бо їх виборцю всралися ті дебати

 (tu)
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Я за нього не голосував і голосувати не збираюся. як і за Петра.
Вони обидва мені чужі, хоча Петро ще й крадій та брехун.
Й вибрцям та програма ні до чого, все одно її ніхто ніколи не виконував (особливо Петро).
Виборцям потрібні просто зміни в нинішній корупційній системі й відсторонення від влади всього того 25-річного старого лайна.
Якщо Зеля це обіцяє виборцю цього досить.

ничего подобного зеля не обицяе
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Та пох що там йому потрібно, чи ні

Панове, хто може, зробіть голосувалку по дебатах

все шо вам залишилося це передьоргувать на фупівські голосувалки.
Наскрінь собі, будеш передивлятися довгими вечорами, як Педро перемагав тут в один тур.
Дебілибля
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ты слышал как он на русском предложение составил, что скажет хуйло при встрече?

Оно в построении предложения 5 ошибок сделало, а когда говорил про ФОП6% так вообще даже трех слов не смогло связать в течении 5 минут.
я хз, що Беня з ним робити буде. він дядько хоча і хуцпатий, але розумний, і прекрасно розуміє, що це чудо не можна на люди випускати, і взагалі, крім завченого тексту рота відкривати.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

горит и воняет украинская вата  ;o
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Брешеш, бо був.

Напередодні виборів Савік Шустер пропонував організувати дебати між двома найрейтинговішими кандидатами — Ю. Тимошенко та П. Порошенком у програмі «Шустер LIVE», проте Порошенко уникнув участі в дебатах[16]. Пізніше Порошенко пояснив свій вчинок в інтерв'ю Катерині Осадчій у програмі «Світське життя»: «Я не беру участь в комерційних проплачених шоу, а в усіх дебатах я обов'язково брав і буду брати участь. Не треба їх проплачувати, і не треба їх так організовувати. Я не хочу зараз влаштовувати собачі бої в умовах, коли Україна на війні… Але коли країна воює, політикам не варто влаштовувати собачі бої. Політикам треба триматися разом».[17]

А про твої міфічні дебати на які прийшов порох гугл мовчить. поже поділишся ссилочкою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія