Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На ДВК - ЖОПА

Re: На ДВК - ЖОПА

Знаєте, як я сьогодні обурювався. Вибори в нас два рази на 5 років. В Харкові купа юридичних факультетів. Для студента юриста це шикарна можливість набути досвід практичний в роботі, де потрібна юридична освіта. На мій наївний погляд в штабах повинна стояти черга з студентів юристів, які хочуть попрактикуватись у реальній справі. Такий досвід ніде не купиш і не позичиш. Але ж немає. Черги студентів немає. І штаби вимушені наймати трактористів, доярок та вчителів. Бабусь по 50+. Яким важко і практично і фізично. І якщо це раніше хоч якось матеріально заохочувалось, то зараз ті копійки за цю роботу нікому не цікаві. Де молодь, яка хоче чомусь навчитись? ДЕ?

підтримую повністю
   
Re: На ДВК - ЖОПА

У Зе нема жодного члена ДВК. Хоч люди заявлені, але ніхто з них на засідання не явився.

так він і рулити буде, якщо оберуть, не дай Боже
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Знаєте, як я сьогодні обурювався. Вибори в нас два рази на 5 років. В Харкові купа юридичних факультетів. Для студента юриста це шикарна можливість набути досвід практичний в роботі, де потрібна юридична освіта. На мій наївний погляд в штабах повинна стояти черга з студентів юристів, які хочуть попрактикуватись у реальній справі. Такий досвід ніде не купиш і не позичиш. Але ж немає. Черги студентів немає. І штаби вимушені наймати трактористів, доярок та вчителів. Бабусь по 50+. Яким важко і практично і фізично. І якщо це раніше хоч якось матеріально заохочувалось, то зараз ті копійки за цю роботу нікому не цікаві. Де молодь, яка хоче чомусь навчитись? ДЕ?

а що на факультеті робити молоді без кумів?
а молоді з кумами вибори не цікаві - переможуть куми!
   
Re: На ДВК - ЖОПА

 ППП прокралися так, що навіть на печатку вибув кошти вкрали.
 Іще смердять щось.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Через це будуть нев"їбенні черги на дільницях Плюс метровий бюлетень. Жах!
так це супер— менше молодих інфантилів за Зеленського проголосує
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Навпаки треба черги наганяти— особливо на півдні і сході
   
Re: На ДВК - ЖОПА

    Знач так. (Всем привет после долгого  перерыва, Краму-отдельно! :) ) Докладаю. На вчерась- секретаря ДВК нет, четверо порошенковцев встали и ушли, сказали-из штаба отозвали, они будут наблюдателями. Кабинки лепили из шопопало, хто шо з дому притащил. Вроде держатся пока. Света в кабинках нету, буду щас шото думать.
    Пытались собрать урны для голосования-##й!!! Ага, он самый. Не пошло. С утра грозятся прислать другие комплекты, эти-в разнобой, от разных ослов уши, на оргстекле трещины (критичные). Резьбы на шпильках сорваны, сами шпильки гнутые. И так, похоже, по всему городу. При этом поражает олимпийское спокойствие тех, от кого организация выборов зависит. Никто откровенно палки в колёса не вставляет, но четко прослеживается тихий и упорный саботаж. И эффективный, мать его...
    Короче, похоже, будет весело. Всё, я на участок. не поминайте лихом!
   
Re: На ДВК - ЖОПА

    Знач так. (Всем привет после долгого  перерыва, Краму-отдельно! :) ) Докладаю. На вчерась- секретаря ДВК нет, четверо порошенковцев встали и ушли, сказали-из штаба отозвали, они будут наблюдателями. Кабинки лепили из шопопало, хто шо з дому притащил. Вроде держатся пока. Света в кабинках нету, буду щас шото думать.
    Пытались собрать урны для голосования-##й!!! Ага, он самый. Не пошло. С утра грозятся прислать другие комплекты, эти-в разнобой, от разных ослов уши, на оргстекле трещины (критичные). Резьбы на шпильках сорваны, сами шпильки гнутые. И так, похоже, по всему городу. При этом поражает олимпийское спокойствие тех, от кого организация выборов зависит. Никто откровенно палки в колёса не вставляет, но четко прослеживается тихий и упорный саботаж. И эффективный, мать его...
    Короче, похоже, будет весело. Всё, я на участок. не поминайте лихом!

Тримайтесь! Інформуйте нас.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Будуть Черги 10-метрові.

Вранці прийдуть пенси. Почнуть ходити, читати плакати про кожного з кандидатів. Потім черга за бюлетенем, потім черга до кабінок. Потім в кабінках будуть з 39 кандидатів шукати свого. Потім черга до урн, щоб ці бюлетені вкинути...

заманчівий квєст для прихильників Зе  :D
   
Re: На ДВК - ЖОПА

    Знач так. (Всем привет после долгого  перерыва, Краму-отдельно! :) ) Докладаю. На вчерась- секретаря ДВК нет, четверо порошенковцев встали и ушли, сказали-из штаба отозвали, они будут наблюдателями. Кабинки лепили из шопопало, хто шо з дому притащил. Вроде держатся пока. Света в кабинках нету, буду щас шото думать.
    Пытались собрать урны для голосования-##й!!! Ага, он самый. Не пошло. С утра грозятся прислать другие комплекты, эти-в разнобой, от разных ослов уши, на оргстекле трещины (критичные). Резьбы на шпильках сорваны, сами шпильки гнутые. И так, похоже, по всему городу. При этом поражает олимпийское спокойствие тех, от кого организация выборов зависит. Никто откровенно палки в колёса не вставляет, но четко прослеживается тихий и упорный саботаж. И эффективный, мать его...
    Короче, похоже, будет весело. Всё, я на участок. не поминайте лихом!
Розповідайте, як перебігають події, бо в мене якась суперечлива інформація - на фоні тотально катастрофічної підготовці порошки почнуть саботувати/зривати вибори, бо знають результат (невтішний).
   
Re: На ДВК - ЖОПА
Via

ППП прокралися так, що навіть на печатку вибув кошти вкрали.
 Іще смердять щось.
Сміюся. Штамп "Вибув" не видаємо в ОВК взагалі, щоб не штампонули раптом Мороза, бо ЦВК дала роз'яснення, ви ваших на цих виборах нема, пізно знявся.
Загальна картина в нашій ОВК - все аж шкварчить. Вчора в обід привезли бюлетені в ОВК, ми до 11-ї вечора роздали їх половині ДВК нашого округу і зараз біжу, видаватимемо решті ДВК.
На дільницях ремонтують кабінки, скриньки , шуршить адміністрація і поліція і СБУ і хто тільки можна з чиновників для забезпечення виборів.
   
Re: На ДВК - ЖОПА
Via

Забула додати - електронний протокол накрився лаптями, його не буде в ці вибори, на жаль. Комп'ютерами всі ДВК забезпечили, але вони старі і без пишучих сд-ромів. Часу вже обмаль, тому обмежилися програмкою з Виборчкому для перевірки підсумкових протоколів на ДВК, але це зовсім не те.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Забула додати - електронний протокол накрився лаптями, його не буде в ці вибори, на жаль. Комп'ютерами всі ДВК забезпечили, але вони старі і без пишучих сд-ромів. Часу вже обмаль, тому обмежилися програмкою з Виборчкому для перевірки підсумкових протоколів на ДВК, але це зовсім не те.

Вія, буде час на перекур завтра - інформуй нас, як і шо, цікаво ж.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Ще хочу спитати - а де у цьому році запрошення?

 Половині принесли, половині - ні...
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Сміюся. Штамп "Вибув" не видаємо в ОВК взагалі, щоб не штампонули раптом Мороза, бо ЦВК дала роз'яснення, ви ваших на цих виборах нема, пізно знявся.
Загальна картина в нашій ОВК - все аж шкварчить. Вчора в обід привезли бюлетені в ОВК, ми до 11-ї вечора роздали їх половині ДВК нашого округу і зараз біжу, видаватимемо решті ДВК.
На дільницях ремонтують кабінки, скриньки , шуршить адміністрація і поліція і СБУ і хто тільки можна з чиновників для забезпечення виборів.

Ну так пм'ятаєте я тут постила відео  від дівчини, де вона розповідала, що декілька діб проставляли птички в бюлетнях навпроти кнура - заготовка для підміни і вкиду. Ті заготовки вже розвезені на місця і ясно, що ще й проштампувати їх штампом "вибув" нереально.

Ось тому ЦВК і дав таке роз'яснення.

Значить цей запобужник не спрацював, хоча Морозу респект за спробу.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Ну так пм'ятаєте я тут постила відео  від дівчини, де вона розповідала, що декілька діб проставляли птички в бюлетнях навпроти кнура - заготовка для підміни і вкиду. Ті заготовки вже розвезені на місця і ясно, що ще й проштампувати їх штампом "вибув" нереально.

А відео, як вона штампувала є? Фото стопки бюлетенів? Чи тільки відео, де вона розповідає  :weep:
Капец, я бачила тут банять з формулюванням "за брехню", чому ця дописувачка перманетно бреше, при чому брехня така відверта і нагла,  і нічого?
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Ну так пм'ятаєте я тут постила відео  від дівчини, де вона розповідала, що декілька діб проставляли птички в бюлетнях навпроти кнура - заготовка для підміни і вкиду. Ті заготовки вже розвезені на місця і ясно, що ще й проштампувати їх штампом "вибув" нереально.

Ось тому ЦВК і дав таке роз'яснення.

Значить цей запобужник не спрацював, хоча Морозу респект за спробу.
за спробу чого?
зриву виборів?
   
Re: На ДВК - ЖОПА

за спробу чого?
зриву виборів?

Який нах** зрив зняттям кандидатури з перегоів у повній відповідності з діючим законодавством?!!

А от ЦВК те законодавство порушила, не проставивши помітку "Вибув"

Респект за спробу нейтралізувати принаймі одну "фішку".
   
Re: На ДВК - ЖОПА

У Зе нема жодного члена ДВК
ну от так і голосувати за нього прийдуть
   
Re: На ДВК - ЖОПА

респект всім форумчанам, учасникам виборчих комісій!
молодці! виконують громадянський обов'язок, не будуть допускати фальшування

 (tu)  [ua]
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Тільки що повернувся з ОВК. Ми вчора закінчили роздачу бюлетнів, канцтоварів , різних бланків по ДВК. Сьогодні спокій на комісії. Прийшли десь 7-8 іноземних англомовних спостерігачів. З ними дві симпатичні перекладачки. Пояснив їм що сьогодні в нас спокійний день. Попросили показати де буде проводитись прийом бюлетнів від ДВК. Провів екскурсію і пояснив, що якщо їм цікавий процес голосування, то їхати завтра потрібно не в ОВК, а в дільничі комісії, де й буде сам процес. В нас , в ОВК ,основна робота почнетьсяя десь після першої години першого числа.  Зробив для спостерігачів, тай для себе інтернет в приміщенні , де буде прийом протоколів.  Поставив окремий роутер та зробив точку доступу. На сьогодні все.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

респект всім форумчанам, учасникам виборчих комісій!
молодці! виконують громадянський обов'язок, не будуть допускати фальшування

 (tu)  [ua]
приєднуюся  [ua]
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Зробив для спостерігачів, тай для себе інтернет в приміщенні , де буде прийом протоколів.
(tu)
   
Re: На ДВК - ЖОПА

То є так. ніхто працювати не хоче, на шару.  У Зе нема жодного члена ДВК. Хоч люди заявлені, але ніхто з них на засідання не явився.

Ключевое

Деньги от партий( кандидатов) ДВКашники получали ВСЕГДА

чёрным налом

Ща, я так понимаю,это не то что не приветствуется, а ещё и карается
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Через це будуть нев"їбенні черги на дільницях Плюс метровий бюлетень. Жах!

Знач молодняк развернётся и уйдёт
   
Re: На ДВК - ЖОПА
MAG

Будуть Черги 10-метрові.

Вранці прийдуть пенси. Почнуть ходити, читати плакати про кожного з кандидатів. Потім черга за бюлетенем, потім черга до кабінок. Потім в кабінках будуть з 39 кандидатів шукати свого. Потім черга до урн, щоб ці бюлетені вкинути...

10-метрові - то не черги! Може ви хотіли написати: 10-кілометрові?  B-)
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Коротше очікувана жопа наступила. З моїх шести дільниць, які я курую як член овк, чотири позвонили і сказали що на їхніх дільницях членам двк від бойка, грценка та ляшка позвонили і сказали що платити не будуть і вони кидають роботу. Бо ідейних мало. Це зрив виборів. Поки що не панікуєм, але вранці на деяких дільницях є загроза відсутності кворуму. Плюс черги будуть ще довші
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Коротше очікувана жопа наступила. З моїх шести дільниць, які я курую як член овк, чотири позвонили і сказали що на їхніх дільницях членам двк від бойка, грценка та ляшка позвонили і сказали що платити не будуть і вони кидають роботу. Бо ідейних мало. Це зрив виборів. Поки що не панікуєм, але вранці на деяких дільницях є загроза відсутності кворуму. Плюс черги будуть ще довші

Никакой это не срыв

остальные-вытянут
   
Re: На ДВК - ЖОПА

членам двк від бойка, грценка та ляшка позвонили і сказали що платити не будуть і вони кидають роботу.

Ну от, ще одне підтвердження, що Гриць - техкандидат від кнура. Ляшко - ахметовський, а рижий зараз у зв'язці з кнуром, ну і Бойко працював з кнуром в тандемі - мав виходити з ним в другий тур (як Симоненко з Кучмою колись)

Хі-хі-с, адепти Гриця!
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Никакой это не срыв

остальные-вытянут

Як кворуму не буде - то таки зрив.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Як кворуму не буде - то таки зрив.

От отсутствия ДВКашников всего от трёх кандидатов кворум не исчезнет
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Коротше очікувана жопа наступила. З моїх шести дільниць, які я курую як член овк, чотири позвонили і сказали що на їхніх дільницях членам двк від бойка, грценка та ляшка позвонили і сказали що платити не будуть і вони кидають роботу. Бо ідейних мало. Це зрив виборів. Поки що не панікуєм, але вранці на деяких дільницях є загроза відсутності кворуму. Плюс черги будуть ще довші

співчуваю,
сподіваюсь, що не дасте зірвати голосування попри такі штучні труднощі,
Вам особистий респект  :give_rose:
   
Re: На ДВК - ЖОПА

От отсутствия ДВКашников всего от трёх кандидатов кворум не исчезнет

Так там до того ще і від інших кандитатів членів ДВК не було. Якщо до того був некомплект і ще 3 людини пішли - таки з кворумом може бути жопа.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Так там до того ще і від інших кандитатів членів ДВК не було. Якщо до того був некомплект і ще 3 людини пішли - таки з кворумом може бути жопа.

Поглядим

А вот во 2- м туре,если не будет ЗЕлёношников...это мо быть цикаво
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Раньше, в Донецке,если сдрыскивали ДВКашники от какого нить кандидата, Исполком типа давал своих

Не помню,как оно там с Законом соотносилось
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Никакой это не срыв

остальные-вытянут
Не факт, причем за срыв аыборов нельзя привлечь к ответственности. Мое мнение, комиссия на платной основе, причем оплачивать очень хорошо. И допуск наблюдателей на все время. Наблюдатели не позволят сфальсифицировать результат. И да , ответственность тех кто в комиссии за работу.
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Ну от, ще одне підтвердження, що Гриць - техкандидат від кнура. Ляшко - ахметовський, а рижий зараз у зв'язці з кнуром, ну і Бойко працював з кнуром в тандемі - мав виходити з ним в другий тур (як Симоненко з Кучмою колись)

Хі-хі-с, адепти Гриця!

Команда Зе теж підпрацьовує на Педру, деякі члени почали зніматися  B-)
   
Re: На ДВК - ЖОПА

_xts__%5B0%5D=68.ARDbEEeKD3qRcJiDzOaLAF5TXcsE7spyWFEMbIQJrBAQOZ64XF8To0IoDp6IU0YZa-TmXv1qXVh6yex47o3rhI4oCzkHxYuIAV6tPBE-3P5LWdlgtmDkjH_kG_KrRahiVbTwu8AEt902fCqAejz37HLdqBlVbRMrl6tbUyJgQHqYpYt2prWA_JGsxCMflNUkTpwNSJxksR_kY8QIm9NE70G0Qxl6ZU4J4ROuO73A0TGMjn12Y_BRJbDZ4TP6NgHDZCF7Klgv8tVWVhICPfzbAMW0JubW2yDpfQJserktkNWh-3nNJ8yz34Wiq2eKFiWCaLGzwlutjh6_r1Jt9SMjnvmucRa_UycwNEysng_wTIm04DoYU9XeEnbI4zI&__tn__=K-R
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Не факт, причем за срыв аыборов нельзя привлечь к ответственности. Мое мнение, комиссия на платной основе, причем оплачивать очень хорошо. И допуск наблюдателей на все время. Наблюдатели не позволят сфальсифицировать результат. И да , ответственность тех кто в комиссии за работу.

Я тя умоляю...

90% наблюдал обычно давят харю на стульях
   
Re: На ДВК - ЖОПА

Команда Зе теж підпрацьовує на Педру, деякі члени почали зніматися  B-)

Верю

При отсутствиии у ЗЕ многолетней спаянной команды,Порохатым насовать своих людишек к ним в комиссии-как 2 пальца
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія