Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.Нова тема. Не з'єднувати зі старими!

Як це у нас Йолопів виходить: розповідали про намагання ініціювати переговори про єднання УПЦ КП з УГКЦ. Як "критикували" цю очевидно божевільну ідею!
А вже Шевчук аж двері виламує,щоб об'єднатись!
Інше...  B-)
   
Я забув ще про дещо нагадати. Напередодні Кінця Світу має пройти Суд Божий!
Згідно бачення  РС Суд Божий = Суд Совісті, але не самосуд, а, якось так, ніби ззовні діється.
Як це пояснити?..
Десь так: Створюються ситуації, які вимагають прийняття рішень від сторін події.
Після вирішення проблеми програють ті, хто обире рішення з порушенням моральних норм, базою для яких є Заповіді Божі.
Особливо актуальна на сьогодні Заповідь: Полюбіть ворогів своїх, і вміння прикладного її застосування.
 B-)

2-й тур виграє той, хто  правильно пройде Суд Божий/дебати/тощо...
Якщо обидва не пройдуть -  буде відповідний "результат".  B-)
Зауважу, що рішення не повинне бути ідаально моральним.
Вистачить і "відносно ДОСТАТНЬО моральнішого рішення." B-)



P.S. СБ вже йде. Для всіх: для кандидатів на Першу Тпабуретку, для Народу/виборців/для всіх,всіх,всіх... B-)

Останнє редагування: 7 квітня 2019 16:37:04 від MAG
   
Зверніть увагу як події розгортаються: точно по моделі ДПДЗ!
Хвилеподібно - то спад, то підйом... B-)
   
Який рух якої матерії який розум породив? Конкретно!
Бо загальнофілософські бла-бла-бла нецікаві, бо неінформативні!
   
це неможливо принципово. Ані досвід, ні спостереження, ні логіка тут не працюють. Світ побудований так, що існування чи відсутність Бога довести неможливо. Неможливо знати Бога, в нього можна тільки вірити чи не вірити.
+================================================================================================+
Якщо "бога" вважати всевідаючим, то такий неможливий. Це доведено. А якщо не всевідаючий, то який же це бог???
   
Який рух якої матерії який розум породив? Конкретно!
Бо загальнофілософські бла-бла-бла нецікаві, бо неінформативні!

Шерстяної на паличці!
Щезни тупак консервовавний!
Спочатку розкріпости мозок,а потім задавай розумноВАТНі питання! B-)
   
+================================================================================================+
Якщо "бога" вважати всевідаючим, то такий неможливий. Це доведено. А якщо не всевідаючий, то який же це бог???
Господи.який же ви примітивний і прилипучий!
Ваш особистий Бог,який сидить у вас у макітрі на плечах (в чому я сумнвіюсь) всюдисущий у власному локальному Всесвіті/вашому орган-ізмі!
А інший більший, можливо десь керує нашим макровсесвітом. А може і ні! Бо ГІПОТЕЗА!   
   
Человек полагает, что цель его жизни во внешнем благополучии.
Если это было бы так, то богатые, властные и знаменитые никогда бы не печалились.
Стяжание временного несет разочарование: власть оборачивается бессилием,
земная любовь — ненавистью, признание — презрением, богатство — нищетой.
И над всем бренным веет страх потери.




Мы прикладываем неимоверные усилия, чтобы избавиться от страданий и обрести счастье обладания чем-либо,
но стоит нам заполучить что-либо, как в тот же миг начинается утрачивание этого.
Ибо достигнув вершины, следующий шаг ты делаешь вниз.

В безумии своем мы дорожим телом как орудием всяческих удовольствий
— бережем и лелеем его и облекаем в богатые одежды.
Мы любуемся им и украшаем, чтобы привлечь к нему других, не подозревая,
что это тело — чужое нам: покуда дышит, оно превращается в испражнения,
а перестав дышать, становится прахом.

От начала и до конца и даже после наше тело есть пища и испражнение червей.
Если тело — лишь горстка земли, то во сто крат ничтожнее все то, что приобретается ради него.

Что проку тратить душевные силы для поддержания жизни в сплетении мертвой плоти?
Если самое тело обречено обратиться в прах, то чего стоит все, что повязано с ним узами отношений:
домочадцы, имущество, наследство и наследники, слуги и сородичи, подданные, соратники, домашние животные!
Все они — наваждение в вечности — промелькнут и исчезнут, не оставив следа.


 :buba:
   
Шерстяної на паличці!
Щезни тупак консервовавний!
Спочатку розкріпости мозок,а потім задавай розумноВАТНі питання! B-)
+==========================================================================++
Типовий шпірант комуняцьких "наук" часів застою. Тільки бла-бла-бла та повна нездатність
відповісти на конкретні прямі питання. Продовжуй свій 3.14здьож для дебілів далі.
   
Господи.який же ви примітивний і прилипучий!
Ваш особистий Бог,який сидить у вас у макітрі на плечах (в чому я сумнвіюсь) всюдисущий у власному локальному Всесвіті/вашому орган-ізмі!
А інший більший, можливо десь керує нашим макровсесвітом. А може і ні! Бо ГІПОТЕЗА!  
Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...
+=======================================================================+
Бога(богів) нема, ні великих, ні маленьких. Не згоден - продемонструй наочно!
Бо те, що всевідаючих богів, божків та інших нема! Це доведено математично!
Тому "гіпотези" проти математично доведеного не канають! Спростуй, для початку, теорему Піфагора...
   
Привіт всім!
Як всі захвилювались за результати виборів в Україні!

Насправді: Як вам нова хвиля Революції Свідомості?
Страшно?
Не хвилюйтесь!
Процес під контролем Верховного Шефа!
Рекомендації:
1.Нічого не боятись
2.Не продавати душу
3.Всі, хто витримає нинішнє випробування з честю - отримають нагороду...


P.S. І звідки я знав?  B-)
   
Зе і Пе думають,що вони щось вирішують...

Людина мріє, а ... діє!  B-)
Нас чекають несподіванні сюлЬпризи... :)

   
Короткий виклад гіпотези Революції Свідомості:

Ще ніколи так не було, щоб якось не було.
Щось обов'язково буде.
   
Короткий виклад гіпотези Революції Свідомості:

Ще ніколи так не було, щоб якось не було.
Щось обов'язково буде.
Це не тези РС. Це тези чогось всезагального.
А РС - то конкретне. То процес на шляху до КС!
І ,о диво, він/процес іде!  X(
   
Привіт всім!
Як всі захвилювались за результати виборів в Україні!

Насправді: Як вам нова хвиля Революції Свідомості?
Страшно?
Не хвилюйтесь!
Процес під контролем Верховного Шефа!
Рекомендації:
1.Нічого не боятись
2.Не продавати душу
3.Всі, хто витримає нинішнє випробування з честю - отримають нагороду...


P.S. І звідки я знав?  B-)
+==================================================+
А що таке "душа" в цьому 7001-му варіанті релігійного брєда?
А нагородою буде шоколадна рошенка? Чи як?
   
Господи.який же ви примітивний і прилипучий!
Ваш особистий Бог,який сидить у вас у макітрі на плечах (в чому я сумнвіюсь) всюдисущий у власному локальному Всесвіті/вашому орган-ізмі!
А інший більший, можливо десь керує нашим макровсесвітом. А може і ні! Бо ГІПОТЕЗА!  
Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...Показати зображення...
+==========================================+
Бо за генерацію релігійного брєду треба відповідати.
   
Як всі захвилювались за результати виборів в Україні!

ВІДДІЛЯТИ КУКІЛЬ ВІД ПШЕНИЦІ
Євангельський вираз з притчі про людину, що посіяла пшеницю. Вночі прийшов ворог і посіяв між пшеницею кукіль (старослов'янською – плевельі). Раби запропонували господареві вибрати кукіль, та він, боячись, щоб вони не зіпсували посівів пшениці, сказав: "Залиште рости те і те до жнив, а під час жнив я скажу женцям: зберіть насамперед кукіль і зв'яжіть його у в'язки, щоб спалити їх, а пшеницю зберіть у житницю мою" (Матф., 13, 24-30).
   
+==================================================+
А що таке "душа" в цьому 7001-му варіанті релігійного брєда?
А нагородою буде шоколадна рошенка? Чи як?

Душі ж не буває, то нащо вам знати, що то таке?
Нє, ну як для вас, то можемо сформулювати.
Душа - то термін лже-науки, вигаданий йолопами-вірунами для ідентифікації інформаційних процесів центральної нервової системи вищих біологічних тіл.
 B-)

P.S.Додатково спеціально для вас:
Совість - термін лже-науки, який ідентифікує неіснуючий голос неіснуючого Бога в неіснуючій душі людини. Дивно, що цим терміном лже-наука натякає на взаємозв'язок всього у Всесвіті!  B-)

Останнє редагування: 14 квітня 2019 22:58:33 від MAG
   
+==========================================+
Бо за генерацію релігійного брєду треба відповідати.
Ой відповім! На Страшному Суді!
Всі будуть відповідати...
 B-)
   
ВІДДІЛЯТИ КУКІЛЬ ВІД ПШЕНИЦІ
Євангельський вираз з притчі про людину, що посіяла пшеницю. Вночі прийшов ворог і посіяв між пшеницею кукіль (старослов'янською – плевельі). Раби запропонували господареві вибрати кукіль, та він, боячись, щоб вони не зіпсували посівів пшениці, сказав: "Залиште рости те і те до жнив, а під час жнив я скажу женцям: зберіть насамперед кукіль і зв'яжіть його у в'язки, щоб спалити їх, а пшеницю зберіть у житницю мою" (Матф., 13, 24-30).

Чи правильно я Вас зрозумів?
Ви не заперечуєте проти права Гіпотези на існування?
До Певного Часу?.. А там Хтось розбереться? :) 

:drinks:
   
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/04/18/7212520/
"...– Зараз суспільство розділилося на тих, хто всерйоз наляканий, і тих, хто очікує позитивного розвитку подій від майбутнього президента. Чи відрізняються в цьому сенсі вибори 2019-го від, скажімо, виборів 2004-го року або 2010-го?

– У четвертий і десятий роки головним чинником було регіональне протистояння. Спроба нав'язати одну регіональну ідеологію закінчилася Майданом.

Цікаво, що вперше на виборах такого нема. Зеленського підтримали практично у всіх областях. Запит на нове обличчя виявився важливішим, ніж регіональні відмінності.

Не треба (Порошенку – УП) було так чітко зосереджувати увагу на ознаках державної влади. Головне, що людей непокоїть – вони живуть у несправедливому суспільстві. У них дуже велика образа на існуючу політичну еліту.

Це ознака того, що вже все. Треба змінювати країну. Не формально! Формально зроблено багато. Формально здається – стільки зроблено, щоб побороти корупцію! Одних структур по боротьбі з нею зроблено більш, ніж у будь-якій країні…"

Стаття підтверджує надходження в Україні Нової Хвилі Революції Свідомості.  B-)

   
Хто сумнівається в тому, що надходить нова хвиля Революції Свідомості? B-) 
X(
   
За всіма канонами через тиждень Зе повинні розп'яти?  B-)
   
[ua]
ви краще фейки кацапські тягайте, то у вас краще виходить
   
МАГ!!!
Хоть сюди закінчуй фігней займатися.. забей ти на цю политику зараз ми твою схему почнем перемальовувати та підводить під научну основу..

Хочу поділитися що усвідомив.. і що розумію.. поки відмовимось від Віри (хоча потім обов'язково її Родимої повернемося).....

Спочатку стосовно інформаційної революції яка зараз йде бо вони пов'язані ...
Тому що для усвідомлення потрібно прально розуміти інформацію...
Щоб ти мене зрозумів почнем з логики точнейше відмови від бінарності точніше вона залишиться но зовсім в іншому..поніманні..  тобто вона будє а в зовсім іншому вигляді це буде одночасно вона і одночасно не вона... Тобто зовсім Інша логіка...

І так всі наши да і любі рішення приймаються на основі бінарной логики...

Тобто да або ні
Добро /зло
І т.д.
Точнісінько теж саме є в техніці та в науці..
+/-
Горячє холодне і т.д.
Ну хоча би взяти комп'ютер в зміна одного біта з 0/1 і це вже зміна числа.. тобто знову да/ні...

Люди зараз всі погрязли в цьому..
Да їх рішення впливає  купа фактів (емоції тобто РАЗУМ) це гарно описано в нейронних мережах та теорії ігор.. 

І так

Вважай що на приймання рішень також діє закон збереження енергії..
Тобто приймає то або інше рішення обов'язково з'явиться протилежне.. і усвідомь що майже в той самої ситуації приймається протилежне рішення..





Останнє редагування: 27 квітня 2019 16:30:21 від Аeternitas
   
 [ua] скучили? Ну хто предметно заперечить філософську концепцію?
Вперед зпомиями! B-)
   
заперечень бути не може - будь-які події, а тим паче зміни що відбуваються, є свідченням нової хвилі Революції Свідомості
 
   
Душі ж не буває, то нащо вам знати, що то таке?
Нє, ну як для вас, то можемо сформулювати.
Душа - то термін лже-науки, вигаданий йолопами-вірунами для ідентифікації інформаційних процесів центральної нервової системи вищих біологічних тіл.
B-)

P.S.Додатково спеціально для вас:
Совість - термін лже-науки, який ідентифікує неіснуючий голос неіснуючого Бога в неіснуючій душі людини. Дивно, що цим терміном лже-наука натякає на взаємозв'язок всього у Всесвіті!  B-)
+=====================================================================================+
Особливо тупим віркнам ще раз повторюю визначення терміну "душа" без вірунських казок про бога(богів): 
Душа - це керуюча, інформаційно-аналітична система, що працює на базі центральної та переферійної
нервових системах, використовуючі органи відчуття для отримання об"єктивної інформації щодо оточуючого
середовища та використовує алгоритми, успадковані від батьків та усю інформацію, що отримана на протязі
всього життя. Образно кажучи: душа - це операційна система людини.
   
[ua] скучили? Ну хто предметно заперечить філософську концепцію?
Вперед зпомиями! B-)
+===================================+
А де, власне, "філософська концепція"???
Досі, все, що наявне - це перекази старих
релігійних казок. Нічого нового. Набрид...
   
+===================================+
А де, власне, "філософська концепція"???
Досі, все, що наявне - це перекази старих
релігійних казок. Нічого нового. Набрид...
казок? А Ви читали гіпотезу від початку? Сумніваюсь!побачили дратівливу назву і очі налились кров'ю, а мозок закипів? Гіпотеза то просте узагальнення відомої всім інформації, але з наявними провокативними термінами для активізації мислительних процесів опонентів. Ви заперечуєте хвильове протікання суспільних процесів? Ви не згодні з тим, що нині людство напередодні грандіозної Революції Свідомості? То обгрунтуйте Ваші заперечення.
Я бачу що для вас не існують явища, які поки не може пояснити матеріальна наука. Схоже, що вам недоступні для розуміння такі речі як натхнення, інтуїція  тощо. Вам ніколи не зробити наукове відкриття. У вас занадто конкретизоване і закомплексоване мислення. Окрім того я бачу, у вас погано з почуття гумором.
Оті визначення душі я подав жартома. B-)

Останнє редагування: 19 серпня 2019 19:57:08 від MAG
   
Підозрюю, що під ніком MAG сидить Ігор Каганець )
   
казок? А Ви читали гіпотезу від початку? Сумніваюсь!побачили дратівливу назву і очі налились кров'ю, а мозок закипів? Гіпотеза то просте узагальнення відомої всім інформації, але з наявними провокативними термінами для активізації мислительних процесів опонентів. Ви заперечуєте хвильове протікання суспільних процесів? Ви не згодні з тим, що нині людство напередодні грандіозної Революції Свідомості? То обгрунтуйте Ваші заперечення.
Я бачу що для вас не існують явища, які поки не може пояснити матеріальна наука. Схоже, що вам недоступні для розуміння такі речі як натхнення, інтуїція  тощо. Вам ніколи не зробити наукове відкриття. У вас занадто конкретизоване і закомплексоване мислення. Окрім того я бачу, у вас погано з почуття гумором.
Оті визначення душі я подав жартома. B-)
+=========================================================================+
Ти вже стільки років пропагандониш свою релігійну хєрню, що читав той брєд не один раз.
І жодної можливості експериментальної перевірки! Бо що таке "хвильове протікання
суспільних процесів"? Хвилі чого? Яка довжина цієї хвилі?
Людство входить до технологічної сингулярності. Яке буде супроводжуватися і суспільною
революцією з повною ліквідацією існуючої иліти. Таке в історії людства вже було.
І все це без усіляких позатойбічних сил.
А останні абзац цього брєу взагалі викликає сміх! Бо у мене ВЖЕ Є відкриття!
Тому бреши далі. Вірунам віри нема!
   
Помилка в назві. Не ХрЕста, а ХрИста, помазанника. Хрест ввели в сьомому столітті в  християнство.
   
Помилка в назві. Не ХрЕста, а ХрИста, помазанника. Хрест ввели в сьомому столітті в  християнство.
Не помилка. Мова йде про символ "Хрест", а не про Ісуса Христа... B-)
   
+=========================================================================+
Ти вже стільки років пропагандониш свою релігійну хєрню, що читав той брєд не один раз.
І жодної можливості експериментальної перевірки! Бо що таке "хвильове протікання
суспільних процесів"? Хвилі чого? Яка довжина цієї хвилі?
Людство входить до технологічної сингулярності. Яке буде супроводжуватися і суспільною
революцією з повною ліквідацією існуючої иліти. Таке в історії людства вже було.
І все це без усіляких позатойбічних сил.
А останні абзац цього брєу взагалі викликає сміх! Бо у мене ВЖЕ Є відкриття!
Тому бреши далі. Вірунам віри нема!
Ага. Брешу далі...
Лише цікаво як буде ота сингулярність долати катастрофічну деградацію моральності людства? Чи встигне зробити оту "технологічну лєво-руцію" до моменту самознищення?
І взагалі. Яка мета і перспектива особисто Вашого життя? Думаєте, що воно продовжиться в нащадках? А вони довго будуть жити-поживати в тому світі, який їм ми залишимо?
P.S. А хіба я пишу про потойбічні сили? Всі висновки і узагальнення зроблені виключно на відомій людству інформації. Мене просто дивує схожість з філософською концепцією християнства, що змушує насторожитись: чи варто матеріалістичній науці категорично заперечували все про що говорять теологи? Може варто чомусь і повчитись. Мені недолугому чомусь здається, що мораль - то дуже важливо в наукових дослідженнях.
 Без моралі наукова достовірність Неможлива! B-)

Останнє редагування: 20 серпня 2019 06:52:36 від MAG
   
Не помилка. Мова йде про символ "Хрест", а не про Ісуса Христа... B-)
Ісус Хрестос, див. https://www.ar25.org/article/pershymy-buly-hrestyyany.html
   
Ага. Брешу далі...
Лише цікаво як буде ота сингулярність долати катастрофічну деградацію моральності людства? Чи встигне зробити оту "технологічну лєво-руцію" до моменту самознищення?
І взагалі. Яка мета і перспектива особисто Вашого життя? Думаєте, що воно продовжиться в нащадках? А вони довго будуть жити-поживати в тому світі, який їм ми залишимо?
P.S. А хіба я пишу про потойбічні сили? Всі висновки і узагальнення зроблені виключно на відомій людству інформації. Мене просто дивує схожість з філософською концепцією християнства, що змушує насторожитись: чи варто матеріалістичній науці категорично заперечували все про що говорять теологи? Може варто чомусь і повчитись. Мені недолугому чомусь здається, що мораль - то дуже важливо в наукових дослідженнях.
 Без моралі наукова достовірність Неможлива! B-)
+======================================================================+
Знову беззмістовне бла-бла-бла. Чим моральність міряєш? Бо моральність землероба ,
моральність цигана та моральність олігарха - це абсолютно різні речі.
І знову: що таке "хвильове протікання суспільних процесів"? Хвилі чого? Поперечна чи
поздовжна. Яка довжина цієї хвилі?
Чи "моральність" заважає відповісти?
   
+======================================================================+
Знову беззмістовне бла-бла-бла. Чим моральність  міряєш? Бо моральність землероба ,
моральність цигана та моральність олігарха - це абсолютно різні речі.
І знову: що таке "хвильове протікання суспільних процесів"? Хвилі чого? Поперечна чи
поздовжна. Яка довжина цієї хвилі?
Чи "моральність" заважає відповісти?
Спочатку прокоментуйте відоме: ...життя смугасте...
Я колись дочці намагався пояснити, що все відносне і вимірюється що завгодно якимись еквівалентами. Наприклад духовність одного відрізняється числом "духів" від духовності іншого. То був жарт, ніколи б не подумав, що у мене будуть питати період і частоту хвилі суспільного процесу. Але сталося!
Щодо відповіді на питання про хвилю заважає ненадійний інтернет у Дземброні і важко писати на смартфоні.
Втім - моя хвиля повздовжна, а Ваша поперечна!
 B-)
Ви впевнені, що у Вас все гаразд з критичністю?  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія