Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коменты под видео "По украински зеленскому тяжело говорить это видно."

Розумна людина скаже, що деякі слова не відповідають діям, а брехливий пропагандон скаже, що всі слова не відповідають, або просто слова не відповідають. От така от "маленька" різниця між нормальними людьми і такими як ти.
швиденько ти відкорегував свою відповідь, навіть слідів не залишив  :weep:  що є у тебе така можливість?  :shuffle:

я вже думаю, що він і своїй сімї по інерціїї так каже

швиденько ти відкорегував свою відповідь, навіть слідів не залишив  :weep:  що є у тебе така можливість?  :shuffle:

я вже думаю, що він і своїй сімї по інерціїї так каже

Дерибан на всем. Открытый. Воровство. Подкуп. Покрывательство преступлений. И все это прикрывается брехливым ртом, который как оправдываются, иногда не врет. Это типа такое оправдание.

в правовой Украине порох будет сидеть. Не будет по-другому. Или порох сидит, или мы покрываем преступления и являемся коррумпированным государством. Такой выбор.

Так, блеад. Їбаньки. Якщо. Володь'я виграє вибори і ви, уїбани,  обравші його, через два-три місяці взвиєте і почнете волати про вила, то ті, хто не пи3дить про " я виїду з цієї країни", і хто вміє чекати, почнуть вас крошити. За їбанизм. І ніхто вам не допоможе, бо ви непотріб. Подумайте хоч за це, дебіли.

Так, блеад. Їбаньки. Якщо. Володь'я виграє вибори і ви, уїбани,  обравші його, через два-три місяці взвиєте і почнете волати про вила, то ті, хто не пи3дить про " я виїду з цієї країни", і хто вміє чекати, почнуть вас крошити. За їбанизм. І ніхто вам не допоможе, бо ви непотріб. Подумайте хоч за це, дебіли.

Ну, якщо їпанькі, не дивлячись на 5 років тотальної брехні і злодійства панамо-медведчуківського кандона з його кумами, зараз прославляють того уйопка  :bueee: , то у людини, який не мала жодного відношення до совково-злодійської системі є всі шанси нарешті цю систему поховати. Або принаймні закласти для цього фундамент.  :good:

то у людини, який не мала жодного відношенн я до совково-злодійської системі є всі шанси нарешті цю систему поховати. Або принаймні закласти для цього фундамент .

А далі? От скажіть нам, консерваторам, що буде далі?
Як всі будуть юзати нового Президента і Україну, разом з ним? Які кабальні довгострокові угоди заключить Президент Володь'я, в яку країну емігрує?
Як справитися з Тимошенко, Аваковим в парламенті?

Приблизительно   вчера  написал  что нет разницы на каком языке говорить президент ,  а    тузики в  шоколаде      напали всей бригадой. Оказывается для них важно не реформы  борьба с коррупцией  и уровень жизни а на какой мове говорит президент . :-G

Вам туди --------> :4Eba:

Вони не вміють.
(Думати).

А  манера спілкування не хвилює? в нього розлад мислення

, то у людини, який не мала жодного відношенн я до совково-злодійської системі є всі шанси нарешті цю систему поховати. Або принаймні закласти для цього фундамент .  :good:
смішно, дядя Вася тракторист з таким самим успіхом може

Приблизительно   вчера  написал  что нет разницы на каком языке говорить президент ,  а    тузики в  шоколаде      напали всей бригадой. Оказывается для них важно не реформы  борьба с коррупцией  и уровень жизни а на какой мове говорит президент . :-G
А какая Разніца?

Зеленский, если выиграет, похоронит старых политиков и закопает. Его роль в истории именно такова. Какой уровень политиков, такой уровень и победителя.

А далі? От скажіть нам, консерваторам, що буде далі?
Як всі будуть юзати нового Президента і Україну, разом з ним? Які кабальні довгострокові угоди заключить Президент Володь'я, в яку країну емігрує?
Як справитися з Тимошенко, Аваковим в парламенті?

а какие угоды подписывает президент?

Для нашей украинской ваты: Во время войны нужна централизация власти и единение народа а нам сурков во время войны подкинул децентрализацию и языковое противостояние, ..от шо значит их мозги против нашего народа, работящего и простого, как всегда в истории они брали нас хитростью

Зеленский, если выиграет, похоронит старых политиков и закопает. Его роль в истории именно такова. Какой уровень политиков, такой уровень и победителя.

Так як Яеукович поховав. Але не політиків.

:lol:  :weep:

смішно, дядя Вася тракторист з таким самим успіхом може

Якщо у зека-завгара і у крадющобрехливої шістки кума куйла вийшло, то які проблеми виникнуть у порядного дяді Васі? Головне, щоб не брехав, не крав і під куйлом не лежалав, як робили обидва кнура  :X

вата відчула шанс на реванш

+1000000

Во время войны нужна централиз ация власти и единение народа
єдінєніє навколо якої ідеї ?

а нам сурков во время войны подкинул децентрал изацию и языковое противост ояние,
ну то перейди на українську - покажи суркову що ти не лох, яким легко маніпулювати.
В чому проблема?

так, українцям  мова важлива,  вам коцапам цього не зрозуміти.....або притворяєтеся і все добре розумієте, падлюки

владімір владіміравіч, заберіть зебіла за далгі

владімір владіміравіч, заберіть зебіла за далгі

https://www.youtube.com/watch?v=mHXRaOuyr2c

як знайшов цей шедевр?

як знайшов цей шедевр?

просто переглянув старі записи в ютубі, "Зеленский КВН", відкриваєш щось з невеликою кількістю переглядів і насолоджуєшся

перші кроки Зебіла в політиці

Він і російською мовой той... не дуже оратор ... та й просто проблеми з формулюванням думок...
Тут питання в іншому... чи він справді тупий, чи йому наказали такого грати?

Ось пан Петро знае англіїиску,французьку,россійску,трохи румуньскою .болгарскою і польскою

Досвічена людина, як иого з одномовним кловуном якій не здатний вивчіти державну мову країни в якій жие порівнювати?

Петро краще румуньскою та польскою говорить ніж оттой бидло-кловун  україньскою!

Останнє редагування: 26 березня 2019 08:56:53 від bassarabia

Ему особенно тяжело от сознания того, что ему приходится говорить по-украински. И єто действительно видно  (td)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія