Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коменты под видео "По украински зеленскому тяжело говорить это видно."

Йошкин КОТ: По украински зеленскому тяжело говорить это видно.. Но плевать на это!!!! Главное шоб при нем мы все жыли хорошо!!!! Вот шо главное

Женя Филипов:
Да пусть хоть и на английском говорит, главное пусть станет президентом, от которого не тянет блевать

Rost Zemlinsky
Ну и отлично! Ну и молодец! Мы хотим видеть тебя. Говори, что думаешь, говори от сердца, мы это почувствуем, а остальное - дело техники. ))

Женя Петров
Я гражданин Казахстана с надеждой смотрю на Зеленского!!!! Думаю и в Казахстане и в РФ люди наконец поверят что ситуацию можно менять!!!!

Останнє редагування: 25 березня 2019 08:39:08 від Сметана

Ольга Зименко
Конечно немного растерен,НО полон желания сил и честности, А это немало.Можно красиво  говорить и быть подлецом. Я верю в Зеленского

Приблизительно   вчера  написал  что нет разницы на каком языке говорить президент ,  а    тузики в  шоколаде      напали всей бригадой. Оказывается для них важно не реформы  борьба с коррупцией  и уровень жизни а на какой мове говорит президент . :-G

Ну як завжди мова не на часі, можна хоч на псячій гавкати лише щоб людям жилося добре. :facepalm:

ватаны быстро разочаруются в вазелине. так как  жить лучше они не станут

Приблизит ельно   вчера  написал  что нет разницы на каком языке говорить президент ,  а    тузики в  шоколаде      напали всей бригадой. Оказывает ся для них важно не реформы  борьба с коррупцие й  и уровень жизни а на какой мове говорит президент

зкацапізованим йолопам досі не дійшло, що жити серед якогось народу і не знати мови цього народу - дикунство.
Досить вже одного дикуна - авакова, який систематично порушує ст.10 Конституції України.

козьол-козлом
і неважливо якою мовою він несе хєрню

Тут різниця принципова: будемо в НАТО - буде постійний високий рівень життя, постійно гарні дороги і постійно - безпека. Якщо не будемо в НАТО - буде постійна боротьба за все це.
А щоб вступити в НАТО треба стати країною як і всі інші країни НАТО в Європі - національною державою

нам дуже важлива думка аноніма з казахстану і подібна фуєтєнь    :facepalm:

а толку, що порох по ящику говорить на українській?
гражданскіх атсечь - командує АП він російською, вдома з жінкою та дітьми говорить кацапською, думає як кацап (тільки про гроші)

нам дуже важлива думка аноніма з казахстану і подібна фуєтєнь    :facepalm:
:D  (tu)

Влад Борисов3 часа назад
Владимир Александрович с удовольствием послушал ваше интервью! Молодец! Только учите укр.яз. чтоб порохолизы не тыкали.

а толку, що порох по ящику говорить на українській?

Це лише дрібний елемент, коли політик розмовляє державною мовою і важливо дійсно що він каже та робить. А от коли цього дрібного елементу немає, то це вже велика проблема, бо якщо навіть у таких дрібницях політик проявляє неповагу до культури своєї країни, то постає питання його адекватності взагалі.

Oleg Petrov7 часов назад
Молодец Володя. Держи руки на глотке Пор..... и не обращай внимания на всякое порохоботское говно, которое бесконечно готово приебываться к любому твоему слову.

вата відчула шанс на реванш

Виталий Павленко2 часа назад
Ничего,  пройдёт  совсем немного  времени  и  Владимир  Александрович  Зеленский  освоится  в  специфике  так  называемых  "ток-шоу"  и  будет  ещё   "рвать"  большинство  завсегдатаев  этих  шоу  как  бульдог  грелку!!!

нет разницы на каком языке говорить
ну тоді говоріть по українськи .

і важливо дійсно що він каже та робить
порошенко по ящику говорить одне, а робить зовсім протилежне
диву даєшся - тут він ще говорить про відрубані руки, а за спиною вже стоїть оправданий свинарчук

порошенко по ящику говорить одне, а робить зовсім протилежне
диву даєшся - тут він ще говорить про відрубані руки, а за спиною вже стоїть оправданий свинарчук

Я не буду мордою тебе тикати в твоє вочевидь брехливе узагальнення, хоча якщо попросиш, то я фактами доведу це. Але давай ти просто підтвердиш виділену заяву. Невже розслідування вже завершилося і свинарчук був виправданий? Давай, у тебе є чудова можливість показати, що ти не звичайне брехливе пропагандонське лайно, а дійсно відповідальна людина. Прошу.

Петру лишилось 6 днів.

Dima Student 23 минуты назад
З всіх поганих політиків Вова найменш поганий. Але ну я не вірю, що "Слуга народу" зараз використовується не як агітаційний хід... На це іде головний акцент Зеленського... НО це дрібниця порівняно з іншими політиками. Я за Вову, він наша остання надія.

ватаны быстро разочаруются в вазелине. так как  жить лучше они не станут
ватани голосують за Русский мир,а не за добробут,добробута від клоуна чекають дуже розумні українці

як Зеленскій ватанів обідить? вивчіть україньску і квартал шуткуючій про Хуйоло і Кадирова зниметь українскою?
Ні цего не буде ,квартал буде сміятися з українців

:pooh_lol:

Лидия Лысенко минуту назад
Молодец Володя, стервятники только и ждут когда ты оступишься или смалодушничаешь,проглотят и не подавятся!!!! Молчи до поры,до времени!!!!

Сметано,
припини болдом топить за козла

Сметана
Ти справді тупий чи прикидуєшся ?

Ці коменти написані тролями з нарасіскай нафедерациі

А ти публікує тут за правду.

Ти ідіот ?

Я не буду мордою тебе тикати в твоє вочевидь брехливе узагальне ння, хоча якщо попросиш

звісно ж попрошу:
дійсно - свинарчук це узагальнення.
розкажи мені про труханова, гепу, допу, бойка, брильянтових прокурорів, бурштин... і про руки...
хто сидить? чи хоч якось відповів? ну окрім законного збагачення сімї жінки третього тисячоліття?

Роман Святой
24 хвилини тому
нарешті вова наважився прийти на свій рідний канал, з підготовленими відповідями на підготовлені питання. буде вова буде ЗЕ END...

Sergei S 9 минут назад
Зеленский, Смешко, Саакашвили, Гриценко. Думаю если они объединятся у них всё получится!

Евгений Дунаенко 3 минуты назад
И почемуто я ему верю. Те красиво говорят а воруют еще лучше и гнобят нас

:buba:

звісно ж попрошу:
дійсно - свинарчук це узагальнення.
розкажи мені про труханова, гепу, допу, бойка, брильянтових прокурорів, бурштин... і про руки...
хто сидить? чи хоч якось відповів? ну окрім законного збагачення сімї жінки третього тисячоліття?

Ти, брехливий пропагандончик, не вивернешся, бо розуму у тебе не стане на те. Читай уважно свій пост і мою відповідь. Твоє вочевидь брехливе узагальнення "порошенко по ящику говорить одне, а робить зовсім протилежне" і щоб його спростувати достатньо навести приклад, коли він те що говорить те і робить, а не протилежне. Ну то що, зіллєшся одразу чи таки тобі, дурнику, по швидкому знайти якийсь приклад? Друге - ти написав про свинарчука і його виправдання, а коли я тебе конкретно запитав про підтвердження твоїх слів, то ти зіскочив на те що свинарчук то якесь узагальнення. Не викручуйся, а давай наводь підтвердження того, що свинарчук виправданий, а те що він звільнений з посади і триває слідство то брехня.

Останнє редагування: 25 березня 2019 09:53:35 від Raha

"Вырожденцы держатся друг за друга, как бледные спирохеты под микроскопом, цепочками. Так получается тайный союз дегенератов. Членских билетов у них нет, и снюхиваются они инстинктивно. "

Ти, брехливий пропагандончик, не вивернешся, бо розуму у тебе не стане на те. Читай уважно свій пост і мою відповідь. Твоє вочевидь брехливе узагальнення "порошенко по ящику говорить одне, а робить зовсім протилежне" і щоб його спростувати достатньо навести приклад, коли він те що говорить те і робить, а не протилежне. Ну то що, зіллєшся одразу чи таки тобі, дурнику, по швидкому знайти якийсь приклад? Друге - ти написав про свинарчука і його виправдання, а коли я тебе конкретно запитав про підтвердження твоїх слів, то ти зіскочив на те що свинарчук то якесь узагальнення. Не викручуйся, а давай наводь підтвердження того, що свинарчук виправданий, а те що він звільнений з посади і триває слідство то брехня.
многа тєкста (С) хто багато говорить, той мало робить
то що там з руками?
свинарчуковими?
відрубані?
чи будеш викручуватись, як вуж на сковорідці?

bober, одразу було зрозуміло, що ти зіллєшся.
Брехливі пропагандонці зазвичай так і роблять, коли у них вимагають підтвердити свої слова фактами.

:laugh:

так сумно що люди не розуміють що українська мова це дуже важливо....., половина вати на жаль....

так сумно що люди не розуміють що українська мова це дуже важливо....., половина вати на жаль....

Українська мова для українського політика, тим більше для Президента, що має представляти країну, то не найголовніша річ, але вона є обов'язковою. З неї все починається і якщо її немає то далі просто немає сенсу розмовляти, бо то край.

bober, одразу було зрозуміло, що ти зіллєшся.
Брехливі пропагандонці зазвичай так і роблять, коли у них вимагають підтвердити свої слова фактами.

:laugh:
як би ти не викручувався, а те що у порошенко слова не відповідають діям залишається фактом.

як би ти не викручувався, а те що у порошенко слова не відповідають діям залишається фактом.

Розумна людина скаже, що деякі слова не відповідають діям, а брехливий пропагандон скаже, що всі слова не відповідають, або просто слова не відповідають. От така от "маленька" різниця між нормальними людьми і такими як ти.

Та по коментах ясно,  що це не реальні люди. У всіх кандидатів під їх відео таких вагон,  це ж палиться на рах

ну крім обіцянок жінці та дітям  :gigi: хоча...

зря вы так думаете, люди знают и уважают украинский язык ! УВАЖАЮТ ! ..вы это понимаете ?.. это я впервые говорю ....

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія