Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тепер я назву головну причину чому Порошенко повинен піти геть.

Порошенко повинен піти геть тому, що Армія за Порошенка.

Отакий парадокс намалювався у поросячої ферми.

Поскільки поросяча ферма в ступорі, поясню.

Якщо армія за Порошенка, то це не наша армія, це приватна армія Порошенка за кошти платників податків.
Ця армія буде захищати Порошенка і тільки його, а не нас, громадян України і державний суверенітет.
Справжня армія повинна бути тільки і тільки за Україну, і за народ України і немає значення хто буде призидентом.
Якщо барига будує таку армію, яка тільки за нього, то він терміново повинен бути усунитий з посади і засуджений за державну зраду.

"Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие. Иначе это будет проигрыш"  B-)
   
де? результат на карті

ну так грайтесь в карти!
Чого ви лізете до АРМІЇ?!
   
де боєздатна армія? по чому це видно. звільнили крим донбас? просто зараз зітскріг - видяа війна - немає маневрів тому немає і котлів .тому можна називатись найбоєздатнішою одним і свинарчукувати під цейшумок іншим. 
криетрій один  результат. перемоги над бюджетом це не ртой результат яким варто хвалитись

Там где и велено быть, на войне ..... дает тебе возможность греть жопу на диване .... а с трибуны стадиона все лобановские и рональды .....  :laugh:
   
"Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие. Иначе это будет проигрыш"  B-)
Отут ,звісно, дивно, що відповідальність за такі заяви віднесли до політичних, хотя наслідки зовсім не політичні.
   
Петя создал работоспособный механизм, боеспособную армию .... поэтому либо едь, либо жди шашечки ..... если бы в 14 ждали шашечки ты бы уже сидел за клевету в адрес власти .... как там в путляндии называется этот закон?
А ти впевнений що це працездатний механізм?
По перше армія за Порошенко, що вже турбує.
По друге ця боєздатна армія поки що не перемогла в жодній битві, і не звільнила навіть квадратного кілометра територій.
   
По вашей с позволения сказать "логике" президентом нужно выбирать Хуйло. Армия точно будет против.
   
ну так грайтесь в карти!
Чого ви лізете до АРМІЇ?!

хочется побыстрее свои 30 сребренников получить и свалить куда подальше.
   
Мамчуры это последние остатки совка в украинской армии, представитель крымской курортной группировки которая 20 лет бухала с кацапами в Крыму, воин проходит свой путь от лычки до большой звезды .... на это нужно время .... думаю и то что Кривовносу дали трибуну неспроста .... осенью нас ждет голосование за партию АТОшников под его руководством ....

)))))))ага. останні остатки совка))) РЕЗУЛЬТАТ . без результату це все звичайний піздьож. і реакція суспільства на мамчурство показує що немає і запросу на змміни тому не буде і змін - дезертира запроданця мамчура суспільство обрало нардепом від блоку головкома.
ну і 5 років ато годин більш ніж достатній термін щоб пересвідчитись що як була імітація так і залишилась .
   
"Ни один танк не должен выйти из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие. Иначе это будет проигрыш"  B-)

   
А ти впевнений що це працездатний механізм?
По перше армія за Порошенко, що вже турбує.
По друге ця боєздатна армія поки що не перемогла в жодній битві, і не звільнила навіть квадратного кілометра територій.

3,14здишь с@ка.
я долго терпел, но откровенной хуйловской пропаганды я тут терпеть не буду
   
Там где и велено быть, на войне ..... дает тебе возможность греть жопу на диване .... а с трибуны стадиона все лобановские и рональды .....  :laugh:
))))

поразками дебальцево ворога не зупиняють . біжучи наввипередки підписувтаи мінські . кацапів зуппинили дієві економічні санкції і реальін дії їх поглиблення в разі екскалації. котлами ворога не зупиняють і території не звільняють. армія як була бутафорією для свинарчукізма на всіх рівнях так і залишилась. просто масштаби збільшились . 5 років достатній термін
   
А ти впевнений що це працездатний механізм?
По перше армія за Порошенко, що вже турбує.
По друге ця боєздатна армія поки що не перемогла в жодній битві, і не звільнила навіть квадратного кілометра територій.

Это потому что тебе в ней нет, ну не хватает им стратегического ума рождающего направления удара  ... впрочем про стадион я уже написал ....  :laugh:
   
3,14здишь с@ка.
я долго терпел, но откровенной хуйловской пропаганды я тут терпеть не буду
+ (tu)
   
Отут ,звісно, дивно, що відповідальність за такі заяви віднесли до політичних, хотя наслідки зовсім не політичні.

слова Жульки - прямой состав измены Родине.
соплежуйство и капитуляция.
результат - выхаркиваем до сих пор. с кровью.
   
3,14здишь с@ка.
я долго терпел, но откровенной хуйловской пропаганды я тут терпеть не буду

то де перемоги? назви? відколи петро олексійович нарік вотчину свинарчуків найбоєздатнішою  - таки нічого не звільнено. звільняли голі босі вдягнуті волонтерами мобілізовані і добрбати - потім їх загнали в котли і почалась ера найбоєздатнішої. і петро сказав о він вже переміг. і переміг би і без волонтерів

по зрадам дегенералів що призвело до котлів і втрати територій ще будуть трибунали
   
3,14здишь с@ка.
я долго терпел, но откровенной хуйловской пропаганды я тут терпеть не буду
Приведи, будь-ласка, приклад перемоги чи звільнення якоїсь території.
   
))))

поразками дебальцево ворога не зупиняють . біжучи наввипередки підписувтаи мінські . кацапів зуппинили дієві економічні санкції і реальін дії їх поглиблення в разі екскалації. котлами ворога не зупиняють і території не звільняють. армія як була бутафорією для свинарчукізма на всіх рівнях так і залишилась. просто масштаби збільшились . 5 років достатній термін

Дебальцево, а это конец 14 начало 15 и есть те муки через которые создавалась армия ..... сформированная тогда из мобилизованных и одетая волонтерами ....
   
і потім. у нас оос а не війна .і жвава торгівля з типуагресором - майже щодня вагони ржд бачу в києві. уголько нафта газ все через свинарчуківські проклади шурує в Україну аж вишиванки у свинарчуків репають
   
Дебальцево, а это конец 14 начало 15 и есть те муки через которые создавалась армия ..... сформированная тогда из мобилизованных и одетая волонтерами ....

ну. прошенко ж сказав що й без волонтерів переміг. то яку переомгу він мав на увазі? свинарчуків що дорвались до корита?
ок. припустимо що після дебали якраз армія і сфорумвалась. ну і де переомги після ддебали? де звілтнеін території. донбасу . криму.
головкнокомандувач в курсі про реальний стан коли постійно каже що військового вирішення питання не існує. оце вам і все про "найбоєздатнішість і оновлення"
   
))))

поразками дебальцево ворога не зупиняють . біжучи наввипередки підписувтаи мінські . кацапів зуппинили дієві економічні санкції і реальін дії їх поглиблення в разі екскалації. котлами ворога не зупиняють і території не звільняють. армія як була бутафорією для свинарчукізма на всіх рівнях так і залишилась. просто масштаби збільшились . 5 років достатній термін

да шо ты говоришь?  :lol:
так это от санкций у  [KA] срачка напала? или может от осознания того, шо прилетит жавка и шашлык..
ближе, чем на 3 км. кацапье на броне уже сЦыт подбираться.
впрочем, стугнами и там достаем.
   
ну. прошенко ж сказав що й без волонтерів переміг. то яку переомгу він мав на увазі? свинарчуків що дорвались до корита?
ок. припустимо що після дебали якраз армія і сфорумвалась. ну і де переомги після ддебали? де звілтнеін території. донбасу . криму.
головкнокомандувач в курсі про реальний стан коли постійно каже що військового вирішення питання не існує. оце вам і все про "найбоєздатнішість і оновлення"
І цим ви виправдовуєте свій ігнор нашої держави?
   
Приведи, будь-ласка, приклад перемоги чи звільнення якоїсь території.

смотри профильные ветки. серую зону подчистили неплохо.
   
ну. прошенко ж сказав що й без волонтерів переміг. то яку переомгу він мав на увазі? свинарчуків що дорвались до корита?
ок. припустимо що після дебали якраз армія і сфорумвалась. ну і де переомги після ддебали? де звілтнеін території. донбасу . криму.
головкнокомандувач в курсі про реальний стан коли постійно каже що військового вирішення питання не існує. оце вам і все про "найбоєздатнішість і оновлення"

Лично ты готов сдохнуть при освобождении Донбасса и Крыма? Только да или нет ....
   
І цим ви виправдовуєте свій ігнор нашої держави?

 де держава яка описана в Конституці України? ні правосуддя ні праозахисту ні територілаьної цілісності. взагалі ця свинарчуковія не виконує жодну з функцій держави . тільки імітує. все брехня імітація і корупція.  кожен чиновник - хаббарник казнокрад імітатор. всі судді - торговці вироками - всі прокурори діамантові. мусора к були мусорами так і залишились митники митарі виключно хабарники і рекетирии. про армію вже сказано . мери міст і обранці це теж виключно хабарники і казнокради. держави Україна, яка описана в Конституції - немає. а ця ваша свинарчуковія для свинарчуків і мамчурів. свинарчукам мамчурам все - з народа податки . куй вам .
   
Это потому что тебе в ней нет, ну не хватает им стратегического ума рождающего направления удара  ... впрочем про стадион я уже написал ....  :laugh:
Звичайно, та я б може і заносив хвоста за баригою, тільки хто ж мені дасть, он варяги пробували, так їх швидко відшили.
Бо у бариги пріоритети зовсім інші, і вони ніяк не співвідносяться з обороноздатністю країни.
   
Лично ты готов сдохнуть при освобождении Донбасса и Крыма? Только да или нет ....
я не обирав собі фах воїна - не беру за це гроші і пільги не пизжу солярку і не жду ранню пенсію дармоїда-мамчура.
тобто я утримую ан податки мамчурів які йменують себе вояками - і я ще йди й виконуй їх роботу.

це все що треба знати проімітації армії. воювати вони не хочуть ен можуть і не будуть. їх і так гарно годують і плятять гроші . ще й можна пишатись "ми защітнічкі"
амії немає. і н ебуло. є імітатори які освоюють бюджет і в разі шухеру - як це булов к риму - одні перебіжать до хуйла інші чкурнуть для поальшого освоєння бюджету глибоко в тил

   
Лично ты готов сдохнуть при освобождении Донбасса и Крыма? Только да или нет ....

Что за глупый вопрос?

Даже профессиональный военный не готов сдохнуть. Пасть в бою как герой - да. А сдохнуть - нет, никто не готов.

Хотя профессиональных военных этому учат - как правильно пойти и, если нужно, умереть. Но также учат и как спастись и уничтожить врага.

   
да шо ты говоришь?  :lol:
так это от санкций у  [KA] срачка напала? или может от осознания того, шо прилетит жавка и шашлык..
ближе, чем на 3 км. кацапье на броне уже сЦыт подбираться.
впрочем, стугнами и там достаем.

ага. карта ато незммінна роками . ясно що хтось сцить тільки неясно хто
   
Порошенко повинен піти геть тому, що Армія за Порошенка.

Отакий парадокс намалювався у поросячої ферми.

Поскільки поросяча ферма в ступорі, поясню.

Якщо армія за Порошенка, то це не наша армія, це приватна армія Порошенка за кошти платників податків.
Ця армія буде захищати Порошенка і тільки його, а не нас, громадян України і державний суверенітет.
Справжня армія повинна бути тільки і тільки за Україну, і за народ України і немає значення хто буде призидентом.
Якщо барига будує таку армію, яка тільки за нього, то він терміново повинен бути усунитий з посади і засуджений за державну зраду.
=======================================
Ти вже взагалі покитьоть йопнувшийся! Не чикав від тебе, гніди, таке...Гнати на армію в час війни... Блювота ти,додати нічого!
   
Что за глупый вопрос?

Даже профессиональный военный не готов сдохнуть. Пасть в бою как герой - да. А сдохнуть - нет, никто не готов.

Хотя профессиональных военных этому учат - как правильно пойти и, если нужно, умереть. Но также учат и как спастись и уничтожить врага.
та немає професіоналних ваєнних. професіонали забезпечують результатт -  а тут чисто освоєння бюджетів .
   
де держава яка описана в Конституці України? ні правосуддя ні праозахисту ні територілаьної цілісності. взагалі ця свинарчуковія не виконує жодну з функцій держави . тільки імітує. все брехня імітація і корупція.  кожен чиновник - хаббарник казнокрад імітатор. всі судді - торговці вироками - всі прокурори діамантові. мусора к були мусорами так і залишились митники митарі виключно хабарники і рекетирии. про армію вже сказано . мери міст і обранці це теж виключно хабарники і казнокради. держави Україна, яка описана в Конституції - немає. а ця ваша свинарчуковія для свинарчуків і мамчурів. свинарчукам мамчурам все - з народа податки . куй вам .
А Ви паспорт громадянина України маєте?
   
Что за глупый вопрос?

Даже профессиональный военный не готов сдохнуть. Пасть в бою как герой - да. А сдохнуть - нет, никто не готов.

Хотя профессиональных военных этому учат - как правильно пойти и, если нужно, умереть. Но также учат и как спастись и уничтожить врага.
Ось бачиш, у бариги ти повинен саме здохнуть, вони тобі влаштують котел і ти в ньому просто здохнеш, тебе просто ростріляють як скотину за домомовленністю з хуйлом.
   
я не обирав собі фах воїна - не беру за це гроші і пільги не пизжу солярку і не жду ранню пенсію дармоїда-мамчура.
тобто я утримую ан податки мамчурів які йменують себе вояками - і я ще йди й виконуй їх роботу.

це все що треба знати проімітації армії. воювати вони не хочуть ен можуть і не будуть. їх і так гарно годують і плятять гроші . ще й можна пишатись "ми защітнічкі"
амії немає. і н ебуло. є імітатори які освоюють бюджет і в разі шухеру - як це булов к риму - одні перебіжать до хуйла інші чкурнуть для поальшого освоєння бюджету глибоко в тил

короче , не готов, зато стратег диванный и полководец шо п***а
   
та немає професіоналних ваєнних. професіонали забезпечують результатт -  а тут чисто освоєння бюджетів .

Профессиональный - это тот, кто за свою работу получает деньги.

То есть профессиональный военный - это военный на окладе или на контракте, в отличие от добровольцев за идею.
   
ага. карта ато незммінна роками . ясно що хтось сцить тільки неясно хто
Ну хто?! - Ви!
   
короче , не готов, зато стратег диванный и полководец шо п***а
Кажись там градус.
   
Профессиональный - это тот, кто за свою работу получает деньги.

То есть профессиональный военный - это военный на окладе или на контракте, в отличие от добровольцев за идею.
нєт. не за работу а за РЕ ЗУ ЛЬ ТАТ

професіонал дає результат, конкурентний результат. за протирання штанів платять тільки імітаторам. все в дусі совка
   
Порошенко повинен піти геть тому, що Армія за Порошенка.

Отакий парадокс намалювався у поросячої ферми.

Поскільки поросяча ферма в ступорі, поясню.

Якщо армія за Порошенка, то це не наша армія, це приватна армія Порошенка за кошти платників податків.
Ця армія буде захищати Порошенка і тільки його, а не нас, громадян України і державний суверенітет.
Справжня армія повинна бути тільки і тільки за Україну, і за народ України і немає значення хто буде призидентом.
Якщо барига будує таку армію, яка тільки за нього, то він терміново повинен бути усунитий з посади і засуджений за державну зраду.
отже треба вибрати того, кого армія зневажає, на розпорядження кого як головнокомандувача вояки будуть плювати
логіка - зашибісь  :facepalm:
   
Кажись там градус.

))) ну так я й не беру за то гроші - за імітацію ваєннава .

а то імітатори готові лиш гроші та пільги брать - а воювать - хай хто хоче той і воює нас і тут непогано кормлять.  :gigi:

"ваєнні"
   
Дебилизм противников порошенко зашкаливает. Нет смысла даже обсуждать, це невиліковне.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія