Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зниження цін на газ для населення. (tu)

Re: Зниження цін на газ для населення. (tu)

То усе популізм чистої води, особисто я плачу за газ 27 грн на місяць, і всі ті знижки для побутових споживачів мені до дупи, ну буду платити 13 грн. Виграш охуітєльний, зате за опалення віт ТЕЦ, що працює на тому ж газі, тільки за ціною для промпідприємств, плачу 2000 грн., і про зниження того тарифу жодної мови. Далі, якщо ТЕЦ чи ТЕС , що постачає тепло споживачам,  працює на вугіллі, або мазуті, або те тепло постачає селищне промпідприємство, як приміром якийсь хімкомбінат, або цукрозавод, для яких газ теж постачається за ціною для промпідприємств, те саме про вугілля і мазут. Тобто, мешканці багатоквартирних будинків заздалегідь будуть дискриміновані.
Знову таки, як щодо електроенергії, що виробляється на тих самих ТЕЦ, для побутових і промислових споживачів, і як ті тарифи узгодити з тарифами від АЕС і ГЕС і т.д.
Звичайно, у вік компютерних технологій, та й і в ручну все це можна розділити, порахувати і привести до спільного знаменника, та хто це буде робити?

den

То усе популізм чистої води, особисто я плачу за газ 27 грн на місяць, і всі ті знижки для побутових споживачів мені до дупи, ну буду платити 13 грн. Виграш охуітєльний, зате за опалення віт ТЕЦ, що працює на тому ж газі, тільки за ціною для промпідприємств, плачу 2000 грн., і про зниження того тарифу жодної мови. Далі, якщо ТЕЦ чи ТЕС , що постачає тепло споживачам,  працює на вугіллі, або мазуті, або те тепло постачає селищне промпідприємство, як приміром якийсь хімкомбінат, або цукрозавод, для яких газ теж постачається за ціною для промпідприємств, те саме про вугілля і мазут. Тобто, мешканці багатоквартирних будинків заздалегідь будуть дискриміновані.
Знову таки, як щодо електроенергії, що виробляється на тих самих ТЕЦ, для побутових і промислових споживачів, і як ті тарифи узгодити з тарифами від АЕС і ГЕС і т.д.
Звичайно, у вік компютерних технологій, та й і в ручну все це можна розділити, порахувати і привести до спільного знаменника, та хто це буде робити?

Зниження ціни як раз для ТЕЦ буде
Бо НАК звичайним споживачам не може постачати

Облгаззбути забрали цей ринок собі

Ніхто не заважає робити те в твоєму будинку

Тіки з узгодження

Впевнений що в поляків теж не самі по собі з'явилися такі лічильники
щось вже півроку пройшло, а жодного узгодження по країні не було досягнуто? чому?

тож думаю у поляків зовсім все по інакшому. у нас просто ще раз застрахували енергомонополію Ахметова-Порошенка.

den

щось вже півроку пройшло, а жодного узгодження по країні не було досягнуто? чому?

тож думаю у поляків зовсім все по інакшому. у нас просто ще раз застрахували енергомонополію Ахметова-Порошенка.

Ти у поляків навіть балкон не засклиш на свій розсуд
Не те що в нас - хоч пенопласт вішай на історичну забудову - всім пох

Да, тут тіпа подешевшало, а цікаво звідки і із чого здеруть...?

Ти у поляків навіть балкон не засклиш на свій розсуд
Не те що в нас - хоч пенопласт вішай на історичну забудову - всім пох
і до чого тут це? причому тут пінопласт до обліку тепла? давай може ще про охорону водних угідь побалакаємо?

Досить буде лібералізувати ринок та повісити витрати на дрібних абонентів у ціну газу для населення. Зниження може бути для середніх та великих підприємств та за передоплатою, що є добре для економіки.
Шо там за витрати на дрібних абонентів, коли все компьютеризовано?

den

і до чого тут це? причому тут пінопласт до обліку тепла? давай може ще про охорону водних угідь побалакаємо?

Пряма залежність
Ти не можеш самостійно вносити зміни в будинку якщо це стосується інших мешканців

Встановлення лічильника напряму стосується
Тому і потребує узгодження

Те саме по заміні батарей чи встановленні їх на балконах ( як в нас купа людей робить)

Пряма залежність
Ти не можеш самостійно вносити зміни в будинку якщо це стосується інших мешканців

Встановлення лічильника напряму стосується
Тому і потребує узгодження

Те саме по заміні батарей чи встановленні їх на балконах ( як в нас купа людей робить)
чому на воду можно? то ж теж труба громади? чому дозвіл не треба?
бо тоді ще київенерго не належало Ахметову-Порошенку і люди встигли поставити лічильники
зараз би теж знайшли мільйон відмовок щоб унеможливити індивідуальний облік. нараховували б по 10 кубів на особу і плати.

Останнє редагування: 20 березня 2019 19:07:09 від DeL1T

Зниження ціни як раз для ТЕЦ буде
Бо НАК звичайним споживачам не може постачати

Облгаззбути забрали цей ринок собі

То шо, тоді і тарифи на тепло, гвп і електроенергію знизять?

Ну а я плачу за опалення і гарячу воду за тарифами газу для побутових споживачів. Тому для мане це дрібниця, але приємнно.  :gigi:

Президент Петро Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ, у зв’язку із зміною оптової ціни на газових ринках.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, передає прес-служба Адміністрації президента.

"Поточна ситуація на ринку дає можливість стверджувати, зараз з’явилася ця аргументація, що буде можливість в травні ціни на газ не підвищувати", - сказав Петро Порошенко.

Президент Петро Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ, у зв’язку із зміною оптової ціни на газових ринках.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, передає прес-служба Адміністрації президента.

"Поточна ситуація на ринку дає можливість стверджувати, зараз з’явилася ця аргументація, що буде можливість в травні ціни на газ не підвищувати", - сказав Петро Порошенко.

Гройсман пригрозив відправити очільника "Нафтогазу" у відставку, якщо компанія не знизить ціни на газ
https://t.co/Vez2aBlwPs
#новини #новости #ТСН

до 4 грн за куб, иначе Зе накажет :D ,
переобуваться нада вовремя

То як, знизили ціну?

den

8200+

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія