Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

а вообще, это же не первая ганьба, на Е-баченни 2016 Украина уже дала России 12 баллов.
хоть и не официальный опрос, но все равно ганьба
   
Муждабаєв про 57 відсотків і свідомість населення України

   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

на Е-баченни
можно

От як кацапів відшили від Наєбачення, та взагалі від Європи, то і стало й краще, звісно.


   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Може ще й фейк? Тобто як стояло питання? Можно ж спитати: ви за те,щоб повісити ватну російську тітоньку,чи все ж пом'ятаєте її пиріжки? B-)  Бо там було щось про "людей".
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Айдер звісно патріот, але трохи нахлобучує, песемістично.

Все буде добре  [ua]
   
Може ще й фейк? Тобто як стояло питання? Можно ж спитати: ви за те,щоб повісити ватну російську тітоньку,чи все ж пом'ятаєте її пиріжки? B-)  Бо там було щось про "людей".

ось лінк на опитування на сайті КМІС

там по різному ставили питання як відноситесь до Росії, росіян, влади росії
і є відповіді на кожне питання
   
Ви можете дивитися у власну дупу, чи в дупу пропагандонів. Це ваша справа.

Я базуюся на ІАКТАХ.

ФАКТИ кажуть, що НІЧОГО не відбулося, аби українці змінили своє ставлення до рашкованів, тому ці "опитування"  -

Б Р Е Х Н Я
Не брехня хотя ничего действительно не поменялось.
Просто какая-то часть после 2014-го скрывала свое отношение.
   
А як же гетьман набрав 54%? :pooh_lol:
А он их просто тогда наипал.
Он же говорил, что он президент мира и мир настанет через считаные часы. Вот и проголосовали. B-)
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Може ще й фейк? Тобто як стояло питання? Можно ж спитати: ви за те,щоб повісити ватну російську тітоньку,чи все ж пом'ятаєте її пиріжки? B-)  Бо там було щось про "людей".

Звісно фейк, бо нема ніяких дружніх дій від рашки, звідки візьмуться симпатики? Сфуялє як тут кажуть?

Тай взагалі, подумай, нах кому та раша немита з ватанами всралася, у всіх безвіз та перельоти по 50Є  :laugh:

Брехня\фейк, називай як хочеш.


   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Не брехня хотя ничего действительно не поменялось.

Ви добре себе почуваєте? Ви кажете - нічого не змінилося, вони кажуть -зменилося, і вони кажуть правду?  Це бльд як? Брехня то правдв, чорне - біле? Поясніть.
   
Ви добре себе почуваєте? Ви кажете - нічого не змінилося, вони кажуть -зменилося, і вони кажуть правду?  Це бльд як? Брехня то правдв, чорне - біле? Поясніть.
Я чувствую себя прекрасно. Тут есть две составляющих:
1. С точки зрения статистики поменялся результат. Но поменялся он потому, что люди перестали скрывать свое отношение.
2. С точки зрения реального отношения ничего с 2015-го года существенно не поменялось. Просто люди стали отвечать откровеннее.

Все очень просто НМД.
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Сцука, половина ФУПу на усском п***а... Клоуни.
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Я чувствую себя прекрасно. Тут есть две составляющих:
1. С точки зрения статистики поменялся результат. Но поменялся он потому, что люди перестали скрывать свое отношение.
2. С точки зрения реального отношения ничего с 2015-го года существенно не поменялось. Просто люди стали отвечать откровеннее.

Все очень просто НМД.

Це ваша точку зору, що 57% українців манкурти
В мене інша точка зору.


Час покаже НМД
   
Це ваша точку зору, що 57% українців манкурти
В мене інша точка зору.


Час покаже НМД
Это не моя ТЗ, а данные статистики.
Сложите будующие результаты в 1-м туре Бо+Ви+Зе.
Да и у остальных такие тоже увы есть. Не зря они обещают мир, а не наступ на врага. B-)
   
ці опитування можна всунути в одне місце, воно не інформативне
 правильне опитування має бути таке  -
я україномовний  - за рф, проти рф

я узкоязикий,  - за рф, проти рф

тоді все стане на місце
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Всім цим "опитуванням" та сточним трубам, через які це лайно потрапляє у вуха та очі українцям, віри нема. Ніяким.

Головне, що вже недовго залишилось  (tu)
   
Всім цим "опитуванням" та сточним трубам, через які це лайно потрапляє у вуха та очі українцям, віри нема. Ніяким.

Головне, що вже недовго залишилось  (tu)
Я сохраню себе єту веточку. Подниму после 1-го тура.
   
От і результат загравання Петра з Медведчуками та Трухановими
поки вони обіцяють Петру голоси на виборах, парарельно не забувають і руцкій мір пропагандувати

"В Україні у лютому 2019 року добре або дуже добре ставилося до Росії 57% українців, погано або дуже погано – 27%, 17% не визначилися; до росіян (громадян Росії) позитивно ставилося 77% українців, до керівництва Росії – 13% (переважно за рахунок Сходу і Донбасу)", - йдеться в повідомленні.

Показати зображення...

Народ! Я с вас фигею!
Вам завтра в фотошопе или мейнте нарисуют таблицу про отношения папуасов с эскимосами и вы этому поверите!
Эти цифры туфта полная!
Если в Донецке отношения к украинцам нейтрально-нормальное (а ненависти я вообще не замечал), то с какого переляку в РФ к украинцам будет плохое отношение???
Я не веду агитацию за РФ, просто подобные фейки это ведь лажа полная! Неужели это непонятно?
Или вы хаваете только ту инфу которая вам нравиться? Ну или вписывается в ваши рамки мироощущения?
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

К руководству россии плохо или очень плохо под 70 процентов

Хорошо или очень хорошо 13


К простым людям относятся хорошо к руководству плохо вот и весь опрос.
Причем нет активных боевых действий. Война гдето там на окраине.
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії
tyv

кміс працює на Юльку і просто готує громадську думку "ми за мір"
   
 :facepalm: да уж, подосрал кмис своим опросом. и шо теперь делать, если инфа не влазит в шаблон, тщательно построенный в голове. тут или шаблон рвать или инфу. дилемма. причем двойная. то ли народ быдло, то ли сам быдло. обидны оба варианта, ибо если народ быдло, то как жить с таким народом, а если сам быдло, то как жить дальше.  :suicide2:
   
:facepalm: да уж, подосрал кмис своим опросом. и шо теперь делать, если инфа не влазит в шаблон, тщательно построенный в голове. тут или шаблон рвать или инфу. дилемма. причем двойная. то ли народ быдло, то ли сам быдло. обидны оба варианта, ибо если народ быдло, то как жить с таким народом, а если сам быдло, то как жить дальше.  :suicide2:
Из этой дилемы есть только один нормальный выход:
В мире нет ничего постоянного, и Ваши идеи и убеждения тоже не обязаны быть таковыми.
Если реальность расходится с убеждениями - редактируйте убеждения (не ценности!  это разные вещи.)
Реальность вы сами в одиночку не отредактируете. B-)
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Я сохраню себе єту веточку. Подниму после 1-го тура.

Та наздоров'я. Беріть дві. Щоб потім не шукать.
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Я только не пойму причём здесь Педро?
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

кміс працює на Юльку і просто готує громадську думку "ми за мір"

Немає різниці вже хто на кого працює, і той КМІС також.

Питання в українцях. В силі України питань нема, фізично - витримали. Не пустили заразу рашидську далі.  На перших місцях в Європі.

А от чи стали нацією морально\ментально - невдовзі побачимо [ua]
   
Я только не пойму причём здесь Педро?
Абсолютно не при чем. Он все лепил из того, что было. B-)
   
Из этой дилемы есть только один нормальный выход:
В мире нет ничего постоянного, и Ваши идеи и убеждения тоже не обязаны быть таковыми.
Если реальность расходится с убеждениями - редактируйте убеждения (не ценности!  это разные вещи.)
Реальность вы сами в одиночку не отредактируете. B-)

 :facepalm: что есть реальность, не совокупность ли убеждений. а тогда предпочтительнее редактировать не собственные убеждения а чужие. вот на этой тупиковой стадии и находимся, редактируем друг другу убеждения  :idea:
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

От і результат загравання Петра з Медведчуками та Трухановими
поки вони обіцяють Петру голоси на виборах, парарельно не забувають і руцкій мір пропагандувати

"В Україні у лютому 2019 року добре або дуже добре ставилося до Росії 57% українців, погано або дуже погано – 27%, 17% не визначилися; до росіян (громадян Росії) позитивно ставилося 77% українців, до керівництва Росії – 13% (переважно за рахунок Сходу і Донбасу)", - йдеться в повідомленні.

Показати зображення...
Такой же фейк как и рейтинги Зели с макакой
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Такой же фейк как и рейтинги Зели с макакой

Абсолютно. По моїх прикидках  у нього 18% у неї 12%. Довбнів у нас не так багато тому і гриць завошкався, що може її пиханути.
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Абсолютно. По моїх прикидках  у нього 18% у неї 12%. Довбнів у нас не так багато тому і гриць завошкався, що може її пиханути.

Весна покаже, хто де срав   :D



   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

головна проблема в тому, чому ця цифра під час війни весь час суттєво двозначна???

а приріст вати - то вже вагомий результат дій та бездіяльності чинної влади.

в деяких країнах могли б сформулювати співзвучно зі статтями УК. 
але то успішні країни.
а ми йдемо своїм ... так?
 
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

Той момент, коли про себе думаєш - як добре, що особисто менi повернення в "рускiй мiр" не загрожує.
I як добре, що менi не доводиться кожного дня перетинатися з цiми 57% вати...
   
Re: КМІС: 57% українців добре ставляться до Росії

ukraincev i rosijan stravili drug s drugom evreiczi. no blagodarja mnogomillionim semeinim svjazjam ihniy prestupniy zamisel ne budet realizovan.
istoricheskim vragom ukraincev est evreiczi, a ne rosijane.
   
Б Р Е Х Н Я

------

57% украинцев относится к России хорошо или очень хорошо.

Таков результат опроса, который провели Левада-центр совместно с Киевским международным институтом социологии.

Это на десять процентных пунктов больше, чем в прошлом году.

Однако среди россиян прохладное отношение к Украине сохраняется - всего 34% опрошенных заявили о своем позитивном отношении к соседям.

https://www.bbc.com/russian/av/media-47546737
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія