Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо. На хвилі епік фейла зрадолюбів і штабних. Нове опитування.Троєщина

Вчора зранку.
Розвалився у малого комод.Ну як розвалився- там шухлядки розлізлися.Якість меблів-гавно. Совок сраний.
Взявся я ремонтувати. Розібрав задню стінку- там все в хлам.
Треба клеїти і скручувати,шканти ставити, і т.д. Думаю- може новий купити? Але куплю таке ж лайно, тільки гроші викину.
Вирішив спробувати полагодити.Як не вийде- викину.
Довелося на базарок підскочити на Фестивальному - там інструменти і матеріали продають .Це на Троєщині,хто не знає.
Мене впізнають, тому продавці підібрали все що треба- саморізи,клей,цвяшки - все із скидкою.Подякував, вже йду до машини.
А жіночка гукає щоб почекав.
Повертаюся, а вони зібралися купкою.Продавці з ряду- чоловік там десять чи більше.З інших рядів підійшли.Скучно їм там стояти.Покупців мало. А мене знають. Анекдоти люблять слухати від мене.)))
Ну і питають за кого голосувати.
Я дивуюся,чому це у мене питати?
А вони кажуть, що мене знають і поважають,що я - людина авторитетна і моя думка цікавить. Самі ж бо заплуталися з цими виборами.
Я кажу що агітувати не буду,бо я завжди голосував за націоналістів, тому буду за Кошулинського. Вони кажуть що знають за кого я. Ну і я питаю- а ви взагалі за кого самі думаєте голосувати?
Не хочуть признаватися.
Кажу -давайте простіше - я вас сам запитаю по порядку. Окей кажуть.
Тоді питаю - За Юлю? Нє!-хором кричать.
Тоді за Зеленського?- Та ви шо? За цього *** ?! Нікада!
Питаю - Гриценко? Та нє, якийсь він...Армію продав...-кажуть.
-Може Бойко? -Та пішов він!(якийсь дядечко заматюкався).
А я спеціально не питаю за Пороха. Ну для чистоти експерименту.
Питаю- то може за Кошулинського,як я? - Та нє, кажуть...Ми на парламентських будемо за Свободу(Троєщина вона така!) ))) Один сказав що може,але подумає,бо "не пройде"(О как! Стратєг!)
Тоді за кого?- щиро дивуюся.
А жіночка тихенько каже так- Та ми думаємо за Порошенка, але не знаємо як вам сказати....
Питаю- а чого так?
А вони кажуть- та якось невдобно, всі на нього гонять, то ми і не признаємося,бо не хочемо негативу наслухатися.
Я питаю- то за кого будете голосувати?
Кажуть, що мабуть таки за Порошенка.
Питаю- то чого зразу не сказали?
Кажуть- а ми нікому не кажемо, тільки на виборах проголосуємо шоб ніхто не бачив.
Отак.
Комод я відремонтував,все склеїв.
Тепер працює і нового купувати не треба. (tu)
   
Лірник бреше - як шовком шиє  :laugh:

Справжній казкар  :D
   
" А вони кажуть- та якось невдобно, всі на нього гонять, то ми і не признаємося,бо не хочемо негативу наслухатися"


Митець ? А хто ж ці таємничі всі ? Як на фупі менше 60 % немає за нього в опитваннях., на фронті за нього під 100 %  та й на троєщині
бачимо теж.  З твоїх слів.
   
" А вони кажуть- та якось невдобно, всі на нього гонять, то ми і не признаємося,бо не хочемо негативу наслухатися"


Митець ? А хто ж ці таємничі всі ? Як на фупі менше 60 % немає за нього в опитваннях., на фронті за нього під 100 %  та й на троєщині
бачимо теж.  З твоїх слів.
Їх багато, величезна маса, практично всі, судячи з "опитувань". Але вони когось чи чогось бояцця..
   
После брехунов рыбаков и охотников идут лирныки а может даже дадут фору всем .
   
Ну, не знаю... :shuffle:
В нас зараз багато хто каже, що голосуватиме за Порошенка.
Кажуть, що там всі кандидати злодії, але Порошенко, хоч говорить гарно.)
Хоча я знаю і багатьох тих, хто голосуватиме за Кошулинського. Мабуть, тому що це моє коло спілкування.)
Ще зустрічала виборців Тимошенко, теж чимало.

А от бувший лохторат Зєлєнамоскага тепер червоніє, і каже, що не голосуватиме за того "недоумка" (не кидайтеся лайном, це слова народу).
Правда, то лише одна сімейна пара, яка розчарувалася в клоуні-українофобі після його коронного "зуб даю".  :D
Більше голосувальників "па пріколу" я не зустрічала.

Ось такий у нас в провінції "зріз виборців".
Хоча повторюся, саме в моєму колі спілкування. Тому все суб"єктивно.)

   
Тоже заметил кто за Петра, тот мнётся пока не поймет что я тоже за него.
Недозомбировали кацапы.
   
На ринку там люди прості, до них ще просто інфа про свинарчуків-порошенка не дійшла, я до виходу матеріалів Бігуса теж допускав, що у другому турі голосну за Порошенко.
   
Оце у Лірника репрезентативна (якщо він знає що це таке) вибірка. Мабуть іде на заслуженого артиста України чи одразу народного?
   
На ринку там люди прості, до них ще просто інфа про свинарчуків-порошенка не дійшла, я до виходу матеріалів Бігуса теж допускав, що у другому турі голосну за Порошенко.
Довольно часто слышу такое от прихильники певної політсили и йульков.
   
Ну не втримався я... :shuffle:
   
стоп панове

а де лІрник?
   
стоп панове

а де лІрник?
ушел в запой.
   
Результати. Троєщина, десь на просп. Маяковського  :laugh:

   
стоп панове

а де лІрник?

Сериал
"Чорные сваты"
Сценарий пишет
   
Ще прийде Лірник на другий тур казкові соцопитування розказувати..
Ось Кошулинський віддасть увесь свій один процент - і Педро переможе, нарешті !
   
Сприймай як казку- твоє діло.
Я пишу реальні події а не вигадки.
І час підтверджує мою чесність і правоту. [ua]
Час підтвердив, що ти брехло і казкар.

Розповідай краще свої байки Бабі Гані.  :D
   
На ринку там люди прості, до них ще просто інфа про свинарчуків-порошенка не дійшла, я до виходу матеріалів Бігуса теж допускав, що у другому турі голосну за Порошенко.
А матеріал Біггуса виявився шлааком який на ФУП давно розбили ще 3 роки до того, от ти і обрав собі зелену гидоту, можеш радіти їй.
   
Вчора зранку.
Розвалився у малого комод.Ну як розвалився- там шухлядки розлізлися.Якість меблів-гавно. Совок сраний.
Взявся я ремонтувати. Розібрав задню стінку- там все в хлам.
Треба клеїти і скручувати,шканти ставити, і т.д. Думаю- може новий купити? Але куплю таке ж лайно, тільки гроші викину.
Вирішив спробувати полагодити.Як не вийде- викину.
Довелося на базарок підскочити на Фестивальному - там інструменти і матеріали продають .Це на Троєщині,хто не знає.
Мене впізнають, тому продавці підібрали все що треба- саморізи,клей,цвяшки - все із скидкою.Подякував, вже йду до машини.
А жіночка гукає щоб почекав.
Повертаюся, а вони зібралися купкою.Продавці з ряду- чоловік там десять чи більше.З інших рядів підійшли.Скучно їм там стояти.Покупців мало. А мене знають. Анекдоти люблять слухати від мене.)))
Ну і питають за кого голосувати.
Я дивуюся,чому це у мене питати?
А вони кажуть, що мене знають і поважають,що я - людина авторитетна і моя думка цікавить. Самі ж бо заплуталися з цими виборами.
Я кажу що агітувати не буду,бо я завжди голосував за націоналістів, тому буду за Кошулинського. Вони кажуть що знають за кого я. Ну і я питаю- а ви взагалі за кого самі думаєте голосувати?
Не хочуть признаватися.
Кажу -давайте простіше - я вас сам запитаю по порядку. Окей кажуть.
Тоді питаю - За Юлю? Нє!-хором кричать.
Тоді за Зеленського?- Та ви шо? За цього *** ?! Нікада!
Питаю - Гриценко? Та нє, якийсь він...Армію продав...-кажуть.
-Може Бойко? -Та пішов він!(якийсь дядечко заматюкався).
А я спеціально не питаю за Пороха. Ну для чистоти експерименту.
Питаю- то може за Кошулинського,як я? - Та нє, кажуть...Ми на парламентських будемо за Свободу(Троєщина вона така!) ))) Один сказав що може,але подумає,бо "не пройде"(О как! Стратєг!)
Тоді за кого?- щиро дивуюся.
А жіночка тихенько каже так- Та ми думаємо за Порошенка, але не знаємо як вам сказати....
Питаю- а чого так?
А вони кажуть- та якось невдобно, всі на нього гонять, то ми і не признаємося,бо не хочемо негативу наслухатися.
Я питаю- то за кого будете голосувати?
Кажуть, що мабуть таки за Порошенка.
Питаю- то чого зразу не сказали?
Кажуть- а ми нікому не кажемо, тільки на виборах проголосуємо шоб ніхто не бачив.
Отак.
Комод я відремонтував,все склеїв.
Тепер працює і нового купувати не треба. (tu)

так бреххати так брехати (с)

   
А матеріал Біггуса виявився шлааком який на ФУП давно розбили ще 3 роки до того, от ти і обрав собі зелену гидоту, можеш радіти їй.
Мля... голосувати за вбивцю, та главу мафіозного олігархічного клану, якщо можна його так назвати... треба бути взагалі незповна розуму.

   
Мля... голосувати за вбивцю, та главу мафіозного олігархічного клану, якщо можна його так назвати... треба бути взагалі незповна розуму.
https://www.facebook.com/porokhobot/videos/325980124757319/

Несповна розуму, прихильники певної політсили, це той, хто тягає на ФУП всяку гидоту, типу роликів, зрежисованих великим юристом Портновим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія