Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Взагалі - нащо той нижчий парламент, коли та надбудова над ним, ті 42 людини зможуть ветувати рішення парламенту?

Я вже не кажу, що як вибирати ті моральні авторитети? Хто і яка комісія буде вирішувати, авторитетена ця людина, чи ні?

І з кого буде та комісія - ще з одних "моральних авторитетів"?

Як можна буде виявити, що саме ця людина правильно вирішить, що інша людина - моральний авторитет?

Ну це ж брєд брєдовий. :facepalm:

 
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Но то что хочет внедрить Кы, то это даже здравому челу понятно, что это тотальная монополизация активов и узурпация вертикали власти в одних руках, это не демократический выбор, это какой то гибрид африканщины с азиатчиной, где решать будет воля одного чела, канцлера

Взять например Германию, или любую другую европейскую страну, где есть то, что предлагает Кы?

абсолютно вірно,
тільки чому Вас це не бентежило влітку, коли вАна це вивалила на публіку, та пізніше?
на фупі тоді розібрали цю її маячню по гвинтиках
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Юлічка така передбачувана психопатка. Баче що не долізе до президентства - вже мутить з ліквідацією поста президента. Коли відсмокче в парламенті, буде повертати президентсво взад. Хай би вже на пенсію йшла.
Так юлькодрочи тоже предсказуемы. Это предлагалось К ОБСУЖДЕНИЮ задолго до  "бачэ нэ пролизэ". Тем более, что скорей всего таки пролизэ. И это первый кандидат, что сам предлагает ограничить свои права.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

А кто голосовал за отстранение Януковича? Депутаты. Да и правящей партии тоже, если хотят попасть в парламент.
А за импичмент президента кто будет голосовать? Депутаты из его фракции?
мы рассматриваем воприс как избавиться от безответственности и обеспечить быструю обратную связь - ответственность за решения. И не раз в пять лет, ка сейчас.

Вы забываете, что у Юли будет большинство в нижнем парламенте, исключающее любое недовольство канцлером или кем там Тимошенко планирует стать. Это даже не коалиция, где какая-то фракция может проголосовать по своему усмотрению. Это будет монолитное большинство из ОДНОЙ партии. Правящей. Которой будет абсолютно не выгодно ослаблять Юлины позиции. Неужели это не ясно?

   

Корито не треба переставляти, його треба рубати.

 Я дивуюся якщо є народ який купляється на тупі розводки прикоритних психопатів.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Взагалі - нащо той нижчий парламент, коли та надбудова над ним, ті 42 людини зможуть ветувати рішення парламенту?

Я вже не кажу, що як вибирати ті моральні авторитети? Хто і яка комісія буде вирішувати, авторитетена ця людина, чи ні?

І з кого буде та комісія - ще з одних "моральних авторитетів"?

Як можна буде виявити, що саме ця людина правильно вирішить, що інша людина - моральний авторитет?

Ну це ж брєд брєдовий. :facepalm:
Расскажи это американцам, у которых сенат тоже может прикрутить нижнюю палату.  :D
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

https://НВ/ukr/ukraine/politics/analiz-nv-shcho-stanetsya-yakshcho-peremozhe-timoshenko-50007270.html

Стаття дає аналіз можливих похибок у "Новому курсі":


Якщо Юлія Тимошенко переможе на президентських або парламентських виборах, Україна фактично отримає однопартійну систему влади.


Саме такі ідеї закладені в Новому курсі Леді Ю, який за допомогою експертів проаналізувала редакція НВ. Якщо положення програми Тимошенко будуть реалізовані, вся повнота влади перейде до єдиної політсили - переможниці парламентських виборів. Тобто до Батьківщини.

Привид комунізму

Програму масштабних політичних реформ під назвою Новий курс Тимошенко просуває ще з минулого року. Її основне положення - перетворення парламентсько-президентської республіки Україна на суто парламентську. У цій системі не буде місця жодним мажоритарникам, які зараз займають половину місць у Верховній Раді, - залишаться лише партії.

До того ж вибори до ВР відбуватимуться у два тури, щоб визначити одного переможця. Саме та політсила, яка виграє, отримає 51% місць у парламенті - 226 мандатів. І зможе сама з себе сформувати парламентську більшість.

У тому ж напрямку - до переможця - від'їде і крісло прем'єр-міністра: саме партія-переможниця призначатиме голову уряду. Повноваження керівника Кабміну Тимошенко має намір збільшити на тлі президента, очевидно, послабленого функціонально.

"Для України однопартійне правління дуже небезпечне, адже тут політичні партії часто працюють на взаємне знищення", - вважає Олексій Гарань, професор політології Києво-Могилянської академії. На його думку, нинішня система, яка змушує партії в парламенті формувати коаліцію, значно краще підходить країні.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Ще більше запитань у експертів викликає те, що в планах лідерки Батьківщини крім появи підконтрольної одній партії Ради ще і створення надструктури - верхньої палати парламенту. Її в програмі Тимошенко називають Національна асамблея самоуправління. Асамблея матиме право накласти вето на рішення Верховної Ради і Кабінету міністрів, скликати референдуми, а також призначати генпрокурора, голів Антимонопольного комітету, Державного бюро розслідувань та інших не менш важливих держорганів.

На дві третини тимошенківська верхня палата складатиметься з людей, яких у команді Леді Ю назвали моральними і духовними лідерами нації - 42 мандати. Ще 21 місце відійде представникам профільних асоціацій - від бізнесових до антикорупційних. Сама Тимошенко каже, що місця в асамблеї зарезервовані для людей на кшталт нещодавно померлих колишнього глави УГКЦ Любомира Гузара і філософа Мирослава Поповича.

"Ким будуть ці моральні авторитети? І хто їх обиратиме?" - запитує політолог Володимир Фесенко. І не знаходить у програмі Леді Ю відповіді. Тимошенко зізналася НВ, що вибір буде суб'єктивним. Але щоб убезпечити себе від звинувачень в узурпації влади, вона планує затвердити персональний склад асамблеї на всенародному референдумі.

   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Вся ця конструкція насторожує експертів. Мовляв, важко буде знайти таких авторитетів, які влаштують виборців як сходу, так і заходу країни.

Крім того, навіть якщо верхня палата буде сформована, вона може загрузнути в дрібних і великих чварах. Хтось із членів асамблеї може бути класним фахівцем з економічної політики, але не плекати особливого пієтету до Тараса Шевченка або Степана Бандери, пояснює Анатолій Октисюк, політичний аналітик експертного центру Дім демократії. За це, наприклад, його ініціативи блокуватимуть націоналісти. А єпископи ПЦУ і заслужені діячі мистецтва можуть просто через незнання гальмувати ідеї експертів із податків та оборонної політики.

Крім того, ще гірше буде, якщо ті ж авторитетні релігійні та культурні лідери ветуватимуть важливі економічні рішення, які виходять від ВР або уряду. А їм же ще доведеться формувати суди, регулювати антикорупційну політику. "Не певен, що творча інтелігенція здатна на подібне", - говорить Октисюк.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!
Ще одна деталь - хоча в програмі Тимошенко прописано, що вона через референдум прийме нову Конституцію, самого тексту Основного Закону команда Леді Ю не підготувала.

Текст має написати Конституанта - спеціально зібрана для цих цілей рада. Її персональний склад лідер Батьківщини планує визначити особисто. "Вся ця суб'єктивність в обіцяній політиці Тимошенко мене, м'яко кажучи, дивує", - зазначає політолог Фесенко.

Сама Леді Ю в бесіді з НВ розповіла, що "нинішня система - зовсім не о'кей" і наявні у країні "масштаби корупції" закладені в чинному Основному Законі. Тимошенко заявила, що саме її ідеї врятують країну. А крім описаного посилення повноважень прем'єра і парламентської більшості, вона має намір знизити прохідний бар'єр до ВР із нинішніх 5% до 1,5-2%.

Останнє редагування: 10 березня 2019 21:14:24 від шуша
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Все це – домінування однієї партії в парламенті, обмеженість прав опозиції, регулярні референдуми в обхід парламенту – вигідно авторитарним лідерам, підкреслює Гарань. А корпоративний принцип формування однієї з палат парламенту взагалі нагадує Італію часів дуче Беніто Муссоліні.

Леді Ю, очевидно, хоче нечувано збільшити свої повноваження в разі перемоги на президентських виборах, підсумовує Фесенко.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Да все возражения сводятся к одному - это предлагает Юлька. Предложил бы Педро - щас бы стоял восторженный вой. Спорт погорячился - никакой узурпации нет. По двохтуровой системе выбирают президента, а тут партию основу коалиции. Только разница в том, что президент - на пять лет, а премьер пока справляется с работой. Да и это ж не все. В схеме, когда главная - Рада вполне реальна реализация полноценных специальных комиссий и назначение спецпрокурора по типу Конгресса США.
Да и двухтуровость здесь больше как механизм избежать "коалициады", если Спорт помнит чем кончились такие соревнования при дрыще.
Двухтуровость не принципиальна - важна сама идея перехода к парламентской модели.
От при ней даже пидры не пускали бы пену от ужаса перед Зеленским.  Ну стал премьером - не справился - до видзеня.

Ще Кучма цим займався.. на прикінц 90-х..
Років ..


Треба ще сенат зробити..

 B-)
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Плани однієї партії


Для реалізації сценарію "нова Конституція" у Тимошенко, за даними НВ, є три плани, кожен з яких залежить від підсумків президентських виборів.

План А, оптимістичний, розрахований на ситуацію, коли Леді Ю перемагає на виборах глави держави. Тоді президент видає указ про проведення референдуму для прийняття нового Основного Закону.

Перетворений на Конституцію Новий курс дозволитьТимошенкот а її політсилі увійти до парламенту на осінніх виборах за новою системою і з високою ймовірністю стати тією самою партією №1 із винятковими повноваженнями.

Джерело НВ у Батьківщині розповіло, що Тимошенко розглядає кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єра


У цього плану вже є деталі: джерело НВ у Батьківщині розповіло, що Тимошенко розглядає кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єра. Мовляв, той отримає посаду в обмін на фінансову допомогу в справі просування політреформи в редакції Тимошенко. А також додасть 80 голосів фракції свого Народного фронту в нинішньому скликанні ВР до 20 мандатів Батьківщини.

План Б підготовлений на випадок програшу на президентських виборах. У такому випадку Тимошенко вкладає всі ресурси, фінансові та людські, в перемогу на парламентських виборах. І отримує працюючу більшість у новій Верховній Раді, яке призначає її прем'єр-міністром.

Цю посаду Леді Ю використовує для ініціації все того ж референдуму, який через нову Конституцію вручить Тимошенко-прем'єру небувалі політичні повноваження, запхавши президента на периферію системи влади.

Обидва плани, А і Б, що передбачають референдум, насторожують Гараня. За його словами, з такою ідеєю носився президент Леонід Кучма під час референдуму у 2000 році. Однак Конституційний суд зняв тоді це питання з референдуму.

Сама Тимошенко відкидає ймовірність політичної кризи. "У нас залишається один легітимний шлях змінити систему - це референдум за народною ініціативою, яку санкціонує новий президент", - впевнено заявила вона НВ.

Тим часом у Батьківщині поки роблять ставку на план В - перемогу як на президентських, так і на парламентських виборах, розповів депутат Олексій Рябчин, представник тимошенківської фракції в Раді. "Ми взагалі не паримося через рейтинги [Володимира Зеленського, який утримує зараз перше місце в соцопитуваннях], - до 31 березня все може змінитися", - наголошує він.

Останнє редагування: 10 березня 2019 21:14:54 від шуша
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Вы забываете, что у Юли будет большинство в нижнем парламенте, исключающее любое недовольство канцлером или кем там Тимошенко планирует стать. Это даже не коалиция, где какая-то фракция может проголосовать по своему усмотрению. Это будет монолитное большинство из ОДНОЙ партии. Правящей. Которой будет абсолютно не выгодно ослаблять Юлины позиции. Неужели это не ясно?
С каких бодунов это "исключает" недовольство?  Тем более коалиция все равно нужна - 226 - это совсем не та цифра, которая дает всевластие. Особенно при четких правах оппозиции, верхней палаты, и при рассмотрении вопросов требующих квалифицированного большинства.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Сама Тимошенко відкидає ймовірність політичної кризи. "У нас залишається один легітимний шлях змінити систему - це референдум за народною ініціативою, яку санкціонує новий президент", - впевнено заявила вона НВ.
И шо не так? Или бараны должны покорно следовать правилам написанным им пастухами? Может это и надо решить ВСЕМ - шо мы таки строим - свынячуколенд или нормальную страну?
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

а чого шуша боїться 42 експертів і не боїться існуючого конституційного суду -який то кучму на третій строк легемітизував, то оно статтю карного кодексу про незаконне збагачення відмінив.

тут питань немає? все ок? хай так і буде надалі?
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

С каких бодунов это "исключает" недовольство?  Тем более коалиция все равно нужна - 226 - это совсем не та цифра, которая дает всевластие. Особенно при четких правах оппозиции, верхней палаты, и при рассмотрении вопросов требующих квалифицированного большинства.

Ще раз.

Хто саме ті люди, які будуть вибирати 42 моральних авторитета, яких потім буде пропоновано затвердити на ще одному референдумі?

В них буде якась довідка, що саме вони можуть вирішувати, хто саме у нас - моральний авторитет?

І нащо тоді нижня палата парламента, якщо верхня може все зарубити?

Ось вже навели приклад:

" Важко буде знайти таких авторитетів, які влаштують виборців як сходу, так і заходу країни. Навіть якщо верхня палата буде сформована, вона може загрузнути в дрібних і великих чварах

Хтось із членів асамблеї може бути класним фахівцем з економічної політики, але не плекати особливого пієтету до Тараса Шевченка або Степана Бандери, пояснює Анатолій Октисюк, політичний аналітик експертного центру Дім демократії. За це, наприклад, його ініціативи блокуватимуть націоналісти. А єпископи ПЦУ і заслужені діячі мистецтва можуть просто через незнання гальмувати ідеї експертів із податків та оборонної політики."
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

а чого шуша боїться 42 експертів і не боїться існуючого конституційного суду -який то кучму на третій строк легемітизував, то оно статтю карного кодексу про незаконне збагачення відмінив.

тут питань немає? все ок? хай так і буде надалі?

Ще раз.

Хто саме буде цими експертами, що будуть вершити долю країни?

І чим вони будуть відрізнятися від сумнозвісних суддів?

   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Ще раз.

Хто саме ті люди, які будуть вибирати 42 моральних авторитета, яких потім буде пропоновано затвердити на ще одному референдумі?

В них буде якась довідка, що саме вони можуть вирішувати, хто саме у нас - моральний авторитет?

І нащо тоді нижня палата парламента, якщо верхня може все зарубити?

Ось вже навели приклад:

" Важко буде знайти таких авторитетів, які влаштують виборців як сходу, так і заходу країни. Навіть якщо верхня палата буде сформована, вона може загрузнути в дрібних і великих чварах

Хтось із членів асамблеї може бути класним фахівцем з економічної політики, але не плекати особливого пієтету до Тараса Шевченка або Степана Бандери, пояснює Анатолій Октисюк, політичний аналітик експертного центру Дім демократії. За це, наприклад, його ініціативи блокуватимуть націоналісти. А єпископи ПЦУ і заслужені діячі мистецтва можуть просто через незнання гальмувати ідеї експертів із податків та оборонної політики."

Пля, еще раз - это предложения. Их надо обсуждать. мне тоже идея с "моральными аффтаритетами"не очень нравится. Я бы предложил просто верхнюю палату, куда каждая область выберет своих представителей.  Типа Сенат. для контроля за нижней палатой.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Плани однієї партії
Для реалізації сценарію "нова Конституція" у Тимошенко, за даними НВ, є три плани, кожен з яких залежить від підсумків президентських виборів.

План А, оптимістичний, розрахований на ситуацію, коли Леді Ю перемагає на виборах глави держави. Тоді президент видає указ про проведення референдуму для прийняття нового Основного Закону.

Перетворений на Конституцію Новий курс дозволитьТимошенкот а її політсилі увійти до парламенту на осінніх виборах за новою системою і з високою ймовірністю стати тією самою партією №1 із винятковими повноваженнями.

Джерело НВ у Батьківщині розповіло, що Тимошенко розглядає кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єра


У цього плану вже є деталі: джерело НВ у Батьківщині розповіло, що Тимошенко розглядає кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єра. Мовляв, той отримає посаду в обмін на фінансову допомогу в справі просування політреформи в редакції Тимошенко. А також додасть 80 голосів фракції свого Народного фронту в нинішньому скликанні ВР до 20 мандатів Батьківщини.

План Б підготовлений на випадок програшу на президентських виборах. У такому випадку Тимошенко вкладає всі ресурси, фінансові та людські, в перемогу на парламентських виборах. І отримує працюючу більшість у новій Верховній Раді, яке призначає її прем'єр-міністром.

Цю посаду Леді Ю використовує для ініціації все того ж референдуму, який через нову Конституцію вручить Тимошенко-прем'єру небувалі політичні повноваження, запхавши президента на периферію системи влади.

Обидва плани, А і Б, що передбачають референдум, насторожують Гараня. За його словами, з такою ідеєю носився президент Леонід Кучма під час референдуму у 2000 році. Однак Конституційний суд зняв тоді це питання з референдуму.

Сама Тимошенко відкидає ймовірність політичної кризи. "У нас залишається один легітимний шлях змінити систему - це референдум за народною ініціативою, яку санкціонує новий президент", - впевнено заявила вона НВ.

Тим часом у Батьківщині поки роблять ставку на план В - перемогу як на президентських, так і на парламентських виборах, розповів депутат Олексій Рябчин, представник тимошенківської фракції в Раді. "Ми взагалі не паримося через рейтинги [Володимира Зеленського, який утримує зараз перше місце в соцопитуваннях], - до 31 березня все може змінитися", - наголошує він.
Впевнений, що "джерело" Гараня з Сєнєю - ПМ від Тимошенко трохи дало маху.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Это план узурпации власти парламентом. Большинство в 226-ть довольно быстро станет большинством в 350-400. С пожизненным премьером.
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Пля, еще раз - это предложения. Их надо обсуждать. мне тоже идея с "моральными аффтаритетами"не очень нравится. Я бы предложил просто верхнюю палату, куда каждая область выберет своих представителей.  Типа Сенат. для контроля за нижней палатой.

Ось, я теж цілком з Вами згідна.

А тепер питання - чому Тимошенко одразу не запропонувала це рішення, яке непогано працює і в інших країнах?

Чи не тому, що "прикормити" няшками 42 людини, яких вибрали методом тику та легітимізували на референдумі,  набагато простіше, ніж знову робити вибори по регіонах у верхню палату з неочікуваним результатом?

Що це, як не узурпація влади?

   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Пля, еще раз - это предложения. Их надо обсуждать. мне тоже идея с "моральными аффтаритетами"не очень нравится. Я бы предложил просто верхнюю палату, куда каждая область выберет своих представителей.  Типа Сенат. для контроля за нижней палатой.

пропоную ще третю палату
для контроля за сенатом
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

пропоную ще третю палату
для контроля за сенатом

...А зверху  - три самих-самих найморальніших  авторитета.

А над ними - старєйшина роду. Най-най-най розумніший та найморальніший. Який може розігнати всіх.

Але сам підчиняється канцлеру. :snoozer_0:

Така собі вєртікаль влади.

Чом ні?  :gigi:
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Расскажи это американцам, у которых сенат тоже может прикрутить нижнюю палату.  :D

Запропонуйте амєриканцям замінити їх сєнат на 42 "моральних авторитета".  :vinsent:  :triniti:  :buba:


Довідка: 

"Сенат состоит из 100 членов, по 2 сенатора от каждого штата (независимо от количества населения), избираемых сроком на 6 лет. Первоначально сенаторов избирали члены законодательных собраний штатов, но с 1913 года, после вступления в силу 17-й поправки к Конституции, выборы сенаторов стали прямыми.

Выборы в Сенат США проводятся одновременно с выборами в Палату представителей США, при этом каждые два года в порядке ротации переизбирается 1/3 состава сената[1], что обеспечивает преемственность законодательной власти. Для этого сенаторы распределяются по «классам» (Classes of US Senators), которые пребывают в составе Сената США по 6 лет, избираясь на так называемых «регулярных выборах» поочерёдно. Например, на регулярных выборах в 2012 году избирался 1-й класс (33 сенатора), в 2014 — 2-й класс (тоже 33 сенатора), а в 2016 году — 3-й класс (34 сенатора).

В случае досрочного выбытия сенатора на освободившееся место назначаются досрочные «нерегулярные» выборы по соответствующему классу, которые проводятся вместе с очередными регулярными выборами. Однако срок полномочий сенатора, избранного на нерегулярных выборах, будет 2 или 4 года, то есть закончится в день окончания полномочий всех других сенаторов его класса."
   
Re: Публикую зловещий план Ю.Тимошенко!

Это план узурпации власти парламентом.
що?!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія