Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілочка майбутнього каяття або поіменне голосування за Президента

можливо але місце пороха на політичному смітнику наразі Зе розгрібає то лайно яке наклав кондитер
Так само казали що Яник розгрібає те що наклав Ющенко і Тімошенко, але по факту було інше, Порошенко розгрібав те що зробив Янукович і Юлька. А зараз теж хтось буде розгрібате те що натворить Зеленські. Завдяки тобі і твоїй братії))) ЧИ ти не хочеш нести відповідальності за свій вибір?
   
Ну ок, каюсь за перший тур, Гриценко поганий варіант, це я розумію тепер.
А за другий тур нема за що каятись, я був протиобох.
Розумієш, ми вибрали один з найгірших варіантів. А відмова від Вибору такий же вибір поганого варіанту ))))
   
Так само казали що Яник розгрібає те що наклав Ющенко і Тімошенко, але по факту було інше, Порошенко розгрібав те що зробив Янукович і Юлька. А зараз теж хтось буде розгрібате те що натворить Зеленські. Завдяки тобі і твоїй братії))) ЧИ ти не хочеш нести відповідальності за свій вибір?
всі несуть відповідальність бажаєте ви того чи ні
   
всі несуть відповідальність бажаєте ви того чи ні
Відповідальність і нести наслідки чужого вибору це різне.

Я несу наслідки вибору таких як ти, що обрали Моніку.  А от ти несеш наслідки, але відмовляєшся брати на себе відпоповідальність за свій вибір. ))))
   
Багато вже покаялось?
   
Розумієш, ми вибрали один з найгірших варіантів. А відмова від Вибору такий же вибір поганого варіанту ))))

Нажаль не можу не погодитись.
   
Нажаль не можу не погодитись.
Саме страшне, що коли почне палати світ, як це вже раз було, то я виберу Україну і ГЕО і ти і інші виберуть Україну, і ми будемо підливати бензин щоб краще світ ГОРІВ. Просто тоді у України буде більше шансів вижити, навіть з Зеленські.

Тому цей вибір і для світу пята точька))))
   
Все більше переконуюсь в тому, що ніхто нікого не вибирав, Зеленський це проект російських спецслужб. Маскалі зробили все, щоб президентом став безмозглий клоун, а російська агентура в його оточені зробить все як хуйло схоче: знищить зовнішню політику, розвалить країну з середини, і поверне країну в савецкий союз.
Не здивуюсь якшо ці богдани, разумкови та решта баканових давно в хуйла на зарплаті.
Не розумію тільки куди вони так поспішають, впринципі роки за два могли б здати країну так, що ніхто б і не помітив.
   
Не розумію тільки куди вони так поспішають, впринципі роки за два могли б здати країну так, що ніхто б і не помітив.
Санкції душать їхнього господаря все сильніше. Багато часу в нього нема.
   
Все більше переконуюсь в тому, що ніхто нікого не вибирав, Зеленський це проект російських спецслужб. Маскалі зробили все, щоб президентом став безмозглий клоун, а російська агентура в його оточені зробить все як хуйло схоче: знищить зовнішню політику, розвалить країну з середини, і поверне країну в савецкий союз.
Не здивуюсь якшо ці богдани, разумкови та решта баканових давно в хуйла на зарплаті.
Не розумію тільки куди вони так поспішають, впринципі роки за два могли б здати країну так, що ніхто б і не помітив.
Не правда, він не є проектом спецслужб. ВИ говорите що мясник вміє працювати як ювелір, а це не правда.
   
Санкції душать їхнього господаря все сильніше. Багато часу в нього нема.
:facepalm1:  :lol:  :weep:
   
Шукайте тут списки прихильники певної політсили,
та кайтеся,
   
Не правда, він не є проектом спецслужб. ВИ говорите що мясник вміє працювати як ювелір, а це не правда.
Ворога не треба недооцінювати, росіяни застосовують абсолютно усі ефективні методи.
   
Залишаємо просто за кого будемо голосувати в такому форматі:

1 тур - Гриценко
2 тур - Гриценко-Зеленський-Кошулинський-Порошенко-Тимошенко-Ляшко-Бойко на початку самий гідний, в кінці самий небажаніший для вас кандидат.

Тобто якщо в другий тру виходять Гриценко й Зеленський то я за Гриценко, якщо Порошенко і Тимошенко, то я за Порошенка

Без флуду, флуд видалятиму любий
---------------

Без флуду(с) і так 16 сторінок.  :laugh:  :facepalm:
   
Шукайте тут списки прихильники певної політсили,
та кайтеся,

Багато знайшли?
   
Вони собі знайшли універсальне, к вони вважають, "виправдання"  - ми голосували не за Зеленського, а проти Порошенка.

Вони реально думають, що ця тупа відмазка якось їх виправдовує чи знімає з них відповідальність за те, що вони наробили?

   
Вони собі знайшли універсальне, к вони вважають, "виправдання"  - ми голосували не за Зеленського, а проти Порошенка.

Вони реально думають, що ця тупа відмазка якось їх виправдовує чи знімає з них відповідальність за те, що вони наробили?
+
по томкетовськи Зе це "інструмент" проти Пєці.
   
Вони собі знайшли універсальне, к вони вважають, "виправдання"  - ми голосували не за Зеленського, а проти Порошенка.

Вони реально думають, що ця тупа відмазка якось їх виправдовує чи знімає з них відповідальність за те, що вони наробили?
Сьогодні був в компанії біля 18 чол, робимо в одній фірмі, нарада.
Хтось там заїкнувася: бардак, влада...
Я: ну, і хто серед нас голосував за них?
мовчать
Я: вже з вогнем не знайдеш тих, хто за них голосував, НУ, ХТО голосував?, Боїтесь признатись?
Мовчанка, один обзивається: я
Я: а за кого ти голосував?
- за Самопоміч
Я: та Самопомочі не було в 2-му турі!
Він: от тому я і не голосував за Зе.
   
Вони собі знайшли універсальне, к вони вважають, "виправдання"  - ми голосували не за Зеленського, а проти Порошенка.

Вони реально думають, що ця тупа відмазка якось їх виправдовує чи знімає з них відповідальність за те, що вони наробили?


 Пєдроти мають одну мантру, як дві - то вже плутаться починають. B-)
   
+
по томкетовськи Зе це "інструмент" проти Пєці.

ну не хотіло воно голосувати за Пєцю, воно проти Пєці

ну не йди ти на виборі, ну або піди, забери бюлетень, зіпсуй його, порви, з'їж кінець кінцем.

Але ні - воно поперлося на вибори, взяло бюлетень, намалювали хрестик за прихильники певної політсили, пішло і вкинуло  в урну. 

Але в тому, що країна летить в пи3ду, воно не винне - бо воно ж, бачте, було не за зеленського, а проти Пєці.

Хтось може зрозуміти логіку цих істот?
   
Пєдроти мають одну мантру, як дві - то вже плутаться починають. B-)

Дописувача можна додавати до списку "За Зе"  :gigi:
   
Дописувача можна додавати до списку "За Зе"  :gigi:
Я і не не крився, що голосував за нього.
 І вже сто разів пояснював чому. B-)
   
ну не хотіло воно голосувати за Пєцю, воно проти Пєці

ну не йди ти на виборі, ну або піди, забери бюлетень, зіпсуй його, порви, з'їж кінець кінцем.

Але ні - воно поперлося на вибори, взяло бюлетень, намалювали хрестик за прихильники певної політсили, пішло і вкинуло  в урну. 

Але в тому, що країна летить в пи3ду, воно не винне - бо воно ж, бачте, було не за зеленського, а проти Пєці.

Хтось може зрозуміти логіку цих істот?
Такую точку зрения можно было бы понять, если бы Петро проиграл пару процентов. Но тут ситуация в корне иная. Абсолютный провал в экономике, реформирование только на бумаге, ошибки везде, где только возможно  и привело к Зеленского к власти. Если бы вместо Вовы был более толковый кандидат, то поражение на выборах стало бы из разгромного просто сокрушительным. И главное: страна выходит из цугцванга и идет к миру, который стал реален уже через неделю.
   
Такую точку зрения можно было бы понять, если бы Петро проиграл пару процентов. Но тут ситуация в корне иная. Абсолютный провал в экономике, реформирование только на бумаге, ошибки везде, где только возможно  и привело к Зеленского к власти. Если бы вместо Вовы был более толковый кандидат, то поражение на выборах стало бы из разгромного просто сокрушительным. И главное: страна выходит из цугцванга и идет к миру, который стал реален уже через неделю.
Зате в ЗЕ одразу семимильні успіхи!  :weep:
   
Абсолютный провал в экономике, реформирование только на бумаге, ошибки везде, где только возможно  и привело к Зеленского к власти.

Это уже какие-то ваши нездоровые фантазии.
Страна как раз потихоньку выбиралась из экономической ямы, несмотря на войну и аннексию территорий. Зарплаты росли, пенсии росли, внешние долги выплачивались, ВВП потихоньку увеличивался.
Единственный провал Пороха - просранная информационная политика.
зеленского привели к власти не "ошибки везде, где только можно", а многолетнее зомбирование охлоса изо всех СМИ, подконтрольных бене и солидарным с ним олигархам.

про "страна идет к миру" комментировать даже не буду, это за гранью уже.
В жопу страна идет, а не к миру.
   
Это уже какие-то ваши нездоровые фантазии.
Страна как раз потихоньку выбиралась из экономической ямы, несмотря на войну и аннексию территорий. Зарплаты росли, пенсии росли, внешние долги выплачивались, ВВП потихоньку увеличивался.
Единственный провал Пороха - просранная информационная политика.
зеленского привели к власти не "ошибки везде, где только можно", а многолетнее зомбирование охлоса изо всех СМИ, подконтрольных бене и солидарным с ним олигархам.

про "страна идет к миру" комментировать даже не буду, это за гранью уже.
В жопу страна идет, а не к миру.
Каким образом страна выбиралась из экономической ямы? Рост 3% это просто смешно. Какие высокотехнологичные продукты производит Украина? Компьютеры, мобильные телефоны, телевизоры, электронику? В лучшем случае что-то собирается из запчастей. Был завод во Львове, который производил мопеды. Когда в Украине выпущен последний? И это при том, что 30 лет назад такая техника  была в селах у каждого пацана. Украина за 6 лет не произвела ни одного метра листового стекла. Угадайте с трех раз, откуда оно берется, если в доме ставят новые окна. И этот список можно продолжать.  Информационная политика, если она насквозь лживая никогда не будет выигрышной, это Порошенко подтвердил еще раз. А последний год мне очень напомнил времена СССР,, когда по телевизору одно, а на улице совсем другое. Пропагандой можно обмануть несколько процентов населения, в свое время люди воду заряжали у Чумака и Кашпировского и акции МММ скупали. Но более 70% людей? Так не бывает. Может пора глаза открыть? Я не идеализирую Зеленского, но с ним есть хоть шанс выхода из патовой ситуации, которого пол-года назад просто не было. 
   
И главное: страна выходит из цугцванга и идет к миру, который стал реален уже через неделю.
к миру с рашей? а дальше наш ждет судьба белорусов ну а че такого один парламент один бессмертный хуйло - падумаешь
   
зашла в гилочку а там ватник одинокий бегает со зрадонькой из прошлого  :facepalm1:
   
зашла в гилочку а там ватник одинокий бегает со зрадонькой из прошлого  :facepalm1:

Ви гадаєте, що ті ватники будуть каятись?

Та вони завжди знайдуть когось, хто винен в їхніх негараздах!

Як дошкільнята, чесне слово.
   
На внеочередных выборах  за кого будете голосовать ?
   
Ну шо прихильники певної політсили, майбуття минуло, прогляньте гілку, ви всі тут на обліку, тут вас попереджали що буде каяття
Бачу що залишиллись невиліковними одиниці, скачуть ще - дурепи М..я і S...а,
пристаркуваті Ж...ба, Люкс., коста, міч...н, п'яв..., рештки від 73% кретинів.
   
Ну шо прихильники певної політсили, майбуття минуло, прогляньте гілку, ви всі тут на обліку, тут вас попереджали що буде каяття
Бачу що залишиллись невиліковними одиниці, скачуть ще - дурепи М..я і S...а,
пристаркуваті Ж...ба, Люкс., коста, міч...н, п'яв..., рештки від 73% кретинів.

Вони ще впертіше наполягають, що все зробили правильно!

Навіть якщо зелена жаба і не те, про що вони мріяли, зате "шоколадного баригу" позбулись!
   
Хто єпанутого з клітки випустив без намордника?
   
Хто єпанутого з клітки випустив без намордника?
О! Ще одне прихильники певної політсили само вилізло. Пам'ятаєш мене
Я проглядав і твої дописи, вже не той порив, жало твоє вже зігнило
Кайся, легше ТАМ буде
   
О! Ще одне прихильники певної політсили само вилізло.
Я проглядав і твої дописи, вже не той порив, жало твоє вже зігнило
Кайся, легше ТАМ буде

Я срав тобі на голову єпануте створіння.
   
Я срав тобі на голову єпануте створіння.

О! правда, срав, тепер моє/наше зверху, хоч всерися (tu)
   
О! правда, срав, тепер моє/наше зверху, хоч всерися (tu)

Єпанутий, твоє зверху вже ніколи не буде. Навіть якщо від епідемії світ вимре.
   
Єпанутий, твоє зверху вже ніколи не буде. Навіть якщо від епідемії світ вимре.
Ага, після мене хоч потоп! Покличте санітарів!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія