Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілочка майбутнього каяття або поіменне голосування за Президента

А чого не вктуально? Голосував за Пороха, а каятися ще рано.
   
1 тур не голосував.

2 тур Порошенко.
   
1. не голосовал
2. Порошенко
   
Два тура Порошенко.
   
1. Гриценко
2. Порошенко

Довго думав, чи зіпсувати бюлетень, чи взагалі не їхати на вибори (мені треба майже 2 години добиратися).
Йдучи до дільниці, слухав System Of A Down. Під час самого голосування випала пісня Lost In Hollywood :)

Я зовсім не фанат Пороха, але так і не зміг себе переконати голоснути за Зеленського. Сподіваюся, Зе вдасться просунути Україну вперед, не сильно лажаючи :)
   
1. Гриценко
2. Порошенко

Довго думав, чи зіпсувати бюлетень, чи взагалі не їхати на вибори (мені треба майже 2 години добиратися).
Йдучи до дільниці, слухав System Of A Down. Під час самого голосування випала пісня Lost In Hollywood :)

Я зовсім не фанат Пороха, але так і не зміг себе переконати голоснути за Зеленського. Сподіваюся, Зе вдасться просунути Україну вперед, не сильно лажаючи :)
не зможе, не обманюй хоч сам себе.
   
Ну як Амід, як тобі новий кумедний президент? За нього я так розумію ти стояв на майдані, от і отримаєш по заслузі.
   
Ну як Амід, як тобі новий кумедний президент? За нього я так розумію ти стояв на майдані, от і отримаєш по заслузі.
так, це кумедно-ще не президент, але
в перший день саоєї "перемоги"умудряється забити болт на закон.
   
так, це кумедно-ще не президент, але
в перший день саоєї "перемоги"умудряється забити болт на закон.
Амід має бути радий, він доклав руку до цього щастя усім.
   
Порошенко - обидва тури
   
Ну що, вітаю фупчиків з майбутнім президентом, піднімемо гілочку через півроку.
Ти можеш уже каятись і посипати голову попелом, але насправді, ти ніколи не любив Україну, тебе попереджали, але ж ти все знає , яка гординя була.
   
Нужная веточка - всех тупоголовых педрилок ХВУПа пересчитали  :D
   
1. Тимошенко
2.Зеленський
   
Ну як Амід, як тобі новий кумедний президент? За нього я так розумію ти стояв на майдані, от і отримаєш по заслузі.

Істерика переросла в маразм.  :facepalm1:
   
Істерика переросла в маразм.  :facepalm1:

Цікава у тебе реакція, як у Мікри і у Зеленського, не хочеш нести відповідальність за свої дії.   :lol:

Не біда, я прощаю тобі, бо не відаєш що твориш...  :gigi:
   
А шо тутА так тихА?
Куда все педролизы заползли-попрятались?  :weep:
   
А шо тутА так тихА?
Куда все педролизы заползли-попрятались?  :weep:
а шо тут робить, якщо зазеленські масово відхрещуються і повертаються на попередні позиції?
   
1 тур  -
2 тур - за будь-кого проти Порошенка
якщо Бог милує від цього лиха, то Тимошенко->Кошулинський->Гриценко->Зеленський
ну от, таки довелося голосувати за Зеленського
   
ну от, таки довелося голосувати за Зеленського
о Боже, який кавардак в голові :facepalm:
   
о Боже, який кавардак в голові :facepalm:
чому?
послідовно вказано пріоритетність голосування у разі будь-якої комбінації з чотирьох перерахованих кандидатів
що вас не влаштувало?
   
1-й тур - Гриценко
2-й - обом претендентам по хресту
   
чому?
послідовно вказано пріоритетність голосування у разі будь-якої комбінації з чотирьох перерахованих кандидатів
що вас не влаштувало?
саме така комбінація- рідкісний кавардак.
   
саме така комбінація- рідкісний кавардак.
перепрошую, але це ваше твердження дає мені змогу припустити, що кавардак якраз у вашій голові
   
перепрошую, але це ваше твердження дає мені змогу припустити, що кавардак якраз у вашій голові
раджу швиденько перефарбовуватись у білосередечні кольори - процес пішов, тре встигнути стрибнути у трамвай.
   
ну от, таки довелося голосувати за Зеленського

 :facepalm1:
   
Залишаємо просто за кого будемо голосувати в такому форматі:

1 тур - Гриценко
2 тур - Гриценко-Зеленський-Кошулинський-Порошенко-Тимошенко-Ляшко-Бойко на початку самий гідний, в кінці самий небажаніший для вас кандидат.

Тобто якщо в другий тру виходять Гриценко й Зеленський то я за Гриценко, якщо Порошенко і Тимошенко, то я за Порошенка

Без флуду, флуд видалятиму любий

Суто для протоколу, у другому турі не голосував.  :shuffle:  Істерики і баттхерту з приводу перемоги Зеленського не відчуваю, радості і надії на якісь серйозні зміни в країні, також. Вочевидь Зеленський не самостійний політичний гравець.
   
Суто для протоколу, у другому турі не голосував.    Істерики і баттхерту з приводу перемоги Зеленського не відчуваю, радості і надії на якісь серйозні зміни в країні, також. Вочевидь Зеленський не самостійний політичний гравець.

Щось мені це нагадує, але на скажу що...
   


Топив тут за Зеленського, а розказує, що не голосував, ще один дімець. Ще один що не голосував і очі потуплює в землю.
   
стерики і баттхерту з приводу перемоги Зеленського не відчуваю, радості і надії на якісь серйозні зміни в країні, також. Вочевидь Зеленський не самостійний політичний гравець.


+200

как и петро был. Зеля прилежно повторяет все основные тезисы петра. 

У меня стойкое ощущение того, что единственное, что по-настоящему важно для кукловодов - это чтобы козаченьки исправно и в полном объёме платили оброк МВФ. А война и пр. херня - это волнует кукловодов лишь в контексте полноты оброка.
   
1. Тимошенко
2. Зеленский
   
Є сенс підняти?
   
Є сенс підняти?
Я не бачив, що ти покаявся, то який зміст?  :lol:  :tongue:
   
Я не бачив, що ти покаявся, то який зміст?  :lol:

Ну ок, каюсь за перший тур, Гриценко поганий варіант, це я розумію тепер.
А за другий тур нема за що каятись, я був протиобох.
   
Є сенс підняти?
немає поки всі при своїх пороха на смітник
   
немає поки всі при своїх пороха на смітник
ЗЕка на нари!
   
Ну ок, каюсь за перший тур, Гриценко поганий варіант, це я розумію тепер.
А за другий тур нема за що каятись, я був протиобох.


Я бачу, що ти ще не покаявся.)))  :gigi: Все гаразд, все має йти своїм шляхом.



   
ЗЕка на нари!
можливо але місце пороха на політичному смітнику наразі Зе розгрібає то лайно яке наклав кондитер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія