Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілочка майбутнього каяття або поіменне голосування за Президента

1. Порох.
2. Порох
   
1. Юля
2. Юля-Гриценко-Зеленський
   
Благодаря РНЕ (нацжонам)

1. Порох
2. Порох

 [ua]
   
Тимошенко-Тимошенко.
   
Петро
Петро
   
1. Порошенко
2. Порошенко або подивлюся, якщо Порох не вийде
3. Каятися не збираюся.
4. Якщо Пороха не оберуть, буду рахувати, на який день народ почне волати "поверніть Порошенка!" та "Петре, пробач!"

Про янека вже волали? Дик це гівно не краще.
   
и лозунги, до неприличия повторяющие основные тезисы россия24. Фуп захватили душевнобольные.
8-:
А як же ці люди? 57 у цій гілці #нудужжетвердозапетра. І не можете відбитись від якоїсь купки душевнохворих?.  :shuffle:
1.   labuda
2.   tyv
3.   newyo
4.   Totenhead
5.   dacko2
6.   hawk2002
7.   likemovie
8.   Молли П
9.   Марта
10.   myshka naruzhka
11.   Dingo
12.   Deus igrok
13.   Plzen
14.   Veni-vidi
15.   Стиви Джи
16.   Листоk
17.   д-р Стравинский
18.   Dniprocentr
19.   Uriv Pilg
20.   svo1973
21.   Dimka
22.   Добродій
23.   Анатоль
24.   Ant
25.   magistr
26.   Старый Грек
27.   coil
28.   гДе я?
29.   Гонсалес
30.   Ольчик
31.   Alisa
32.   Rambler
33.   Блакитний Апельсин
34.   slp
35.   badyle
36.   андрій_харківець
37.   Vyacheslav
38.   Забужанка
39.   Ersted
40.   irpin
41.   MayDawn
42.   S.Brandt
43.   arrow
44.   Львів1965
45.   МастерТук
46.   hsor
47.   Ярослава
48.   pastor68
49.   Андрей67
50.   suditro
51.   КОД
52.   Бяка
53.   Foxic
54.   ярка
55.   Фарбований Лис
56.   Serge_D
57.   N88
58.   Русік
59.   Мавр
60.   IVcn
61.   Аффтар
62.   karuby
63.   bobayn
64.   Pipa


апд.



Останнє редагування: 11 березня 2019 03:46:28 від candidate
   
Офігєть.
 Скільки адекватних людей на ФУПі.
Чого ж ви не пишете? Ви що всі в бані?
Коли читаєш форум, то видається, що тут живуть тільки  маргінали. А тут квіт нації.

 :pooh_on_b:
   
Завтра я зроблю вибірку і складу список по алфавіту:
1 # по порядку
2 нік
3 за кого в І турі
4 за кого в ІІ турі

Підсумок - в розрізі кандидатів
а) кількість "за" в І турі
б) кількість "за" в ІІ турі

Будуть зауваження?
   
 ;o а де ти взяв цю срань господню?
   
Офігєть.
 Скільки адекватних людей на ФУПі.
Чого ж ви не пишете? Ви що всі в бані?
Коли читаєш форум, то видається, що тут живуть тільки  маргінали. А тут квіт нації.

 :pooh_on_b:

А Ви чо не пишите?...  :shuffle:
   
Завтра я зроблю вибірку і складу список по алфавіту:
1 # по порядку
2 нік
3 за кого в І турі
4 за кого в ІІ турі

Підсумок - в розрізі кандидатів
а) кількість "за" в І турі
б) кількість "за" в ІІ турі

Будуть зауваження?

А на-хе-ра?
   
Завтра я зроблю вибірку і складу список по алфавіту:
1 # по порядку
2 нік
3 за кого в І турі
4 за кого в ІІ турі

Підсумок - в розрізі кандидатів
а) кількість "за" в І турі
б) кількість "за" в ІІ турі

Будуть зауваження?

Я уже склав...  :shuffle:
   
А Ви чо не пишите?...  :shuffle:
Я пишую. Тільки теми не можу відкривати, Не можу голосувати
Пораженіє в правах
   
А на-хе-ра?

Просто щоб знати з ким вести якісь дискусії абсолютно безперспективно... горох об стіну чи божа роса... якось так.. :shuffle:
   
дискуссии на фупе? Эти времена давно канули в лету. Щас в моде срущие коровы. Много шума, грязи и вони.
на жаль, на жаль :( . як мені довгий час хотілося зареєструватися на фупі(але тоді це неможливо було), щоби спілкуватися з людьми тут. але доводилося тільки читати.
   
Я уже склав
А в якому вигляді? Велика різниця з моїм виглядом

І P.S. слово уже, я використовую вже
мелодійніше і швидше
   
А на-хе-ра?

Щоб ви спитали
   
Порох. Думаю, що другого туру не буде .           
   
А в якому вигляді? Велика різниця з моїм виглядом

І P.S. слово уже, я використовую вже
мелодійніше і швидше

Дивись моє повідомлення у цій гілці за сьогодні 20:32. Там нема чого фільтрувати. Усі хто запетра за нього і у першому і у другому турі. Можеш пропарсити тему ще раз, але сенсу не бачу... Просто використай мій пост. Так, як на мене, буде найшвидше.
   
Дивись моє повідомлення у цій гілці за сьогодні 20:32
Але там тільки в розрізі по Порошенку
А як по інших?
   
1 ПЕТРО
2 ПЕТРО  [ua]
   
Але там тільки в розрізі по Порошенку
А як по інших?
По інших нема сенсу. може 5-6 за гриценка ще менше за кошулинського і кілька за тимошенко. В цій гілці відмічаються #запетра. Фуп - це пропетровський форум. Вас тут більшість. В тому що тут панує зрада ви винні самі, ну і патрон ваш, мабуть... трошки.  :shuffle:
   
1 тур - Кошулинський
2 тур - Кошулинський-Порошенко-Гриценко-Тимошенко-Зеленський-Бойко-Ляшко
   
Петро
или пора будет валить - хочу чтобы у детей было будущее не в тюрьме народов
   
Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь   публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» заборгованість в розмірі 22865,06 грн. за кредитним договором №б/н від 15.04.2013 року, яка складається з наступного: 2272,24 заборгованість за кредитом; 16227,82 грн. заборгованість по процентам за користування кредитом   :facepalm: ; 2800 грн. заборгованість за пенею та комісією, а також штрафи500 грн. фіксована частина та 1065 грн. процентна складова.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»    судовий збір в розмірі 1378 грн. (одна тис. триста сімдесят вісім грн.)

Отаке от при вашем Пидре банки делают с вами. Взял чудик 2.272 грн, а отдать должен 22.865

За эти 2% они и живут /ц/   :-B
   
Просто щоб знати з ким вести якісь дискусії абсолютно безперспективно... горох об стіну чи божа роса... якось так.. :shuffle:

Та тут найцікавіші дискусії або їхня повна відсутність будутьь хіба що із порохоботами. Всім іншим немає за що каятися.
   
Щоб ви спитали

Дик, я спрасіла, а ти і нє атвєтіл, а сернул і палітєл далі.
   
Порох. Думаю, що другого туру не буде .           

Руся, не звизди, бо піздюліну получиш - це я тобі кажу як мати.
   
Руся, не звизди, бо піздюліну получиш - це я тобі кажу як мати.

реально твой? ;o
   
Та тут найцікавіші дискусії або їхня повна відсутність будутьь хіба що із порохоботами. Всім іншим немає за що каятися.

Поясніть мені сенс дискутувати про щось з порохоботами... якщо не важко...  :shuffle:
   
1. гриценко
2. гриценко, зеленский
   
Офігєть.
 Скільки адекватних людей на ФУПі.
Чого ж ви не пишете? Ви що всі в бані?
Коли читаєш форум, то видається, що тут живуть тільки  маргінали. А тут квіт нації.

 :pooh_on_b:

:)
Ну, я взагалі пишу небагато, хоч читаю (заглядаю періодично) досить часто. Мені цікаві політичні теми, але не всі саме тут, тим паче - щоб писати, та й часу в мене небагато на це. Чесно кажучи, я вже чимало років рідко відвідую якісь форуми (крім цього), і то - за людськими, побутовими інтересами. Але давно помітила за собою таку річ: навіть на теми неполітичні мені цікавіше спілкуватися (чи просто читати) людей на форумі політичному :) А там, де учасників політика не обходить, якось й інші теми виходять несмачно :)
   
1. Порошенко
2. Порошенко
   
Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь   публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» заборгованість в розмірі 22865,06 грн. за кредитним договором №б/н від 15.04.2013 року, яка складається з наступного: 2272,24 заборгованість за кредитом; 16227,82 грн. заборгованість по процентам за користування кредитом   :facepalm: ; 2800 грн. заборгованість за пенею та комісією, а також штрафи500 грн. фіксована частина та 1065 грн. процентна складова.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк»    судовий збір в розмірі 1378 грн. (одна тис. триста сімдесят вісім грн.)

Отаке от при вашем Пидре банки делают с вами. Взял чудик 2.272 грн, а отдать должен 22.865

За эти 2% они и живут /ц/   :-B
Если человек дебил и не читал договор, то при чем тут банк и Порошенко?
   
Если человек дебил и не читал договор, то при чем тут банк и Порошенко?

Как-то это не по-человечески - такие договора рождать. Власть должна всё-таки хоть немножко контролировать этих жыдков. А ТО с этого терпилы содрали всё до копеечки, а 150 млрд, выведенных каламойшей, не заметили. Так это не власть свинячит?
   
Как-то это не по-человечески - такие договора рождать. Власть должна всё-таки хоть немножко контролировать этих жыдков. А ТО с этого терпилы содрали всё до копеечки, а 150 млрд, выведенных каламойшей, не заметили. Так это не власть свинячит?

Без лоха - жизнь плоха...  :shuffle:
   
1. Порошенко
2. Порошенко
   
Порошенко
Порошенко, Коломойский), Гриценко, Тимошенко
   
реально твой? ;o
:shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія