Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

До чого тут антисемітство?
Ні, я просто поцікавилася...Бо у самої напевно язик не повернувся би чужу батьківщину називати Землею Обітованною..
Подумала...Ні, таки не повернувся би. Точно.
і ще у вас язик не повернеться назвати одесу перлиною у моря
про країну ранкової свіжості (північну корею) та острів свободи (кубу) вже мовчу
   
Можна я грубо?
Мені насрати як таке виглядає.
Це неприкрашена правда.
Можна я грубо?
Тобі насрати на те, що ти щоразу пошиваєшся у клоуни.
І це є правдою. Але тоді напевно не варто нарікати
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Олег Гриценюк з Leonid Lalak.
Вчора о 21:07

Коли Порошенко балотувався в Президенти, я не чекав від нього підвищення зарплат, пенсій, покращення добробуту.

На той час Україна, як Держава, висіла на волосині. В усіх було таке відчуття, що ось з хвилини на хвилину почнуться бомбардування, і в українські міста почнуть заходити ворожі танки. Тому сьогодні я не відчуваю себе зрадженим, бо у мене вдома немає війни, всі люди живуть, ніби нічого і не було - ходять в кіно, театри, кафе і ресторани, їздять відпочивати на моря, торгівельні центри заповнені людьми, машин стільки, що й припаркуватися ніде...
Порошенко справився на відмінно з тим, що я від нього очікував. Так війна ще не закінчилася, але війна з росією - це не ринг, де можна зупинити бій свистком рефері. Йти вабанк - це не синяк під оком, а втрата країни. Тому з повагою ставлюся до Президента, який не кидає війська на вірну смерть, а ставить на місце гопника інтелигентно - по європейськи.
п.с. Той, хто на початку війни очікував пенсій і зарплат - бовдур, бо коли горить хата, потрібно об'єднатися всім селом і гасити, а вже потім сперечатися, як ремонтувати будинок!
Leonid Lalak
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Можна я грубо?
Тобі насрати на те, що ти щоразу пошиваєшся у клоуни.
І це є правдою. Але тоді напевно не варто нарікати
????
Де ти побачила нарікання?
Крім тебе тут ніхто не скиглить.))) :this:
   
Олег Гриценюк з Leonid Lalak.
Вчора о 21:07

Коли Порошенко балотувався в Президенти, я не чекав від нього підвищення зарплат, пенсій, покращення добробуту.

На той час Україна, як Держава, висіла на волосині. В усіх було таке відчуття, що ось з хвилини на хвилину почнуться бомбардування, і в українські міста почнуть заходити ворожі танки. Тому сьогодні я не відчуваю себе зрадженим, бо у мене вдома немає війни, всі люди живуть, ніби нічого і не було - ходять в кіно, театри, кафе і ресторани, їздять відпочивати на моря, торгівельні центри заповнені людьми, машин стільки, що й припаркуватися ніде...
Порошенко справився на відмінно з тим, що я від нього очікував. Так війна ще не закінчилася, але війна з росією - це не ринг, де можна зупинити бій свистком рефері. Йти вабанк - це не синяк під оком, а втрата країни. Тому з повагою ставлюся до Президента, який не кидає війська на вірну смерть, а ставить на місце гопника інтелигентно - по європейськи.
п.с. Той, хто на початку війни очікував пенсій і зарплат - бовдур, бо коли горить хата, потрібно об'єднатися всім селом і гасити, а вже потім сперечатися, як ремонтувати будинок!
Leonid Lalak

а якщо б тоді  не "петро в один тур"  - вважаєте України  б вже не стало?
   
і ще у вас язик не повернеться назвати одесу перлиною у моря
про країну ранкової свіжості (північну корею) та острів свободи (кубу) вже мовчу
Так, ці назви не містять нічого крім вже зазначеної вище романтики.
Нічого особистісного, нічого сокровенного, нічого такого що стосується лише одного конкретного народу і не має фактичного стосунку до інших.
Крім хіба що "острову свободи", але то приблизно така ж сама "свобода", яка була у совєцької людини, яка "я другой такой страни нє знаю гдє так вольно дишит чєловєк".
Але я не буду обговорювати цю маячню, а надто - з вами.
   
Молодець!
У якого лікаря лікуєшся?
невиліковно (
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

????
Де ти побачила нарікання?
Крім тебе тут ніхто не скиглить.))) :this:
вона вже забула з чого ти починав. :)
   
лірник не ідеалізує (на відміну від юльків) свій вибір і чітко каже-я вибираю головнокоманждувача
мародера
   
Золота Орда і Суомі - це офіційні назви тих країн.
Країна сонця, що сходить або Туманний Альбіон відрізняються від "Землі обітованної" напевно тим, що не містять нічого крім певної долі романтики...
А Земля обітованна ...це щось дуже і дуже сокровенне, СВОЄ..як я розумію..
ви неправильно розумієте
почитайте підручник (тиць)

   
????
Де ти побачила нарікання?
Крім тебе тут ніхто не скиглить.))) :this:
та як же?
хіба ти сьогодні зранку не відкрив гілку з довгою промовою, де скаржився на нерозуміння певною частиною ФУПу твоїх звітів про проведені опитування у різних місцях ?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

як бачиш ,лірник не ідеалізує (на відміну від юльків) свій вибір і чітко каже-я вибираю головнокоманждувача .Причому не АВАНСОМ,за слова і обіцянки,а за вже зроблене і результати.І при тому тверезо каже-корупцію, і ломку системи він не подужає,не той тип.
  Чи є тут такі ж тверезі голоси від інших політсил? чи є тут такі що скажуть(на минулому досвіді своїх кумирів),що у них нема ніяких досягнень у тій чи іншій галузі.Особливо у непримиремій боротьбі з корупцією,бідністю суспільства,спробах (реальних) змінити систему? не іти за популіськими лозунгами про знижку всього і вся БЕЗ коштів то виконати і не похоронити економіку? похоронити міжнародну допомогу і взаємодію? просто відівчити народ від дармівщини,мені положено і тог все наше по собівартості? навчити простих людей елементарних правил економіки почавши з ванни і крану та стоку води?
 Адеж власне то ви закидаєте пеці,а лірник чітко говориить-я вибираю не завгоспа чи тирана,а головнокомандувача. А ваші кумири що за пазухою мають у успіхах власне того,що ви закидуєте пеці?
  тверезі голови вам давно кажуть(кляті ковбасники)- ВИ НЕ ГОТОВІ міняти систему,бо нема абсолютної більшості населення,яке то свідомо(не науськане глосами пропагандонів а власним пережитим досвідом і усвідомленням) то зробити з РОЗУМІННЯМ всіх труднощів і пожертв на тому шляху. І скоро не матимете в силу величезної інертності думання і вчення на власному досвіді мас. То все називається еволюцією,яка рухається ЗАВЖДИ повільно для нарваних і готових не рахуватися ні з можливостями ні з жертвами.

я рад, что лирник нормально ответил на мой вопрос про юлю.  я им полностью удовлетворен и его логику понимаю и поддерживаю.  Просто сегодня может быть абсолютно такая же ситуация... когда  розовые очки, или там еще что то... мешает разглядеть в том же гаранте его недостатки. именно принципиальные.    Ничего не имею против его выбора.....  просто обращаю внимание на похожую ситуацию раньше и  вероятность повтора.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Очевидно що це скоординована пропаганда.
А те , що всі пропагандисти об‘єдналися з ольгінцями , свідчить що це пропаганда з боку ворога.

Така ж скоординована атака з боку ворога була і на Ющенка.
В результаті чого вибір став між Юлею і Януковичем.

Критикують Порошенка за корупцію оточення.
Ніби в Юлі не було чи не буде того самого.

Чи може Зеленський прийде з якоюсь своєю командою ангелів а не буде спиратись на таких же мародерів.

В цьому відношенні Юля і Зеленський будуть нічим не кращими.

А гіршими за Порошенка в тому, що легше здаватимуть хуйло українські національні інтереси.
   
diletant(ka), cьогодні в 23:16
Розгорнути попередні цитати...
і ще у вас язик не повернеться назвати одесу перлиною у моря
про країну ранкової свіжості (північну корею) та острів свободи (кубу) вже мовчу


Так, ці назви не містять нічого крім вже зазначеної вище романтики.
Нічого особистісного, нічого сокровенного, нічого такого що стосується лише одного конкретного народу і не має фактичного стосунку до інших.
Крім хіба що "острову свободи", але то приблизно така ж сама "свобода", яка була у совєцької людини, яка "я другой такой страни нє знаю гдє так вольно дишит чєловєк".
Але я не буду обговорювати цю маячню, а надто - з вами.
до чого тут романтика та сокровенне, якщо це усталені назви?
ще раз даю ПОСИЛАННЯ НА ПІДРУЧНИК (ТИЦЬ)

хоч матчастину вивчите, перш ніж маячню про сокровенне верзти
   
Лірник, cьогодні в 22:52
Розгорнути попередні цитати...
Так отож.
Звільнив Майдан, де вже була смерть, і де обман і артистична гра не конають.
І тут вилазить погана актриса із заготовками тексту...
Фу....
А ще я особисто знаю тих хлопців, які її звільняли і знаю про що говорили з нею.
----------------------
вона просто не вкурила,що : по перше-то не на мітингу секти виступати,де всі самозакохано слідкують ЗА РУХАВМИ сонцесяйної навіть не вникаючи в суть сказаного(ну як Каа на виступі-заклинанню перед бандерлогами іти йому в пащу.По друге-в силу самовибраного сидіння у санаторії,а не боротьби в зоні,як реально постраждала від влади вона просто не зрозуміла ні ситуації ні тих людей(їх поривів і потреб) що стояли на майдані.Бо чужі вони були їй ДО того а тоді і тим більше.Адже вона вважала,що то все для неї і вона тільки скаже і ВСЕ-вона на коні.....а виявилося,що то кінчилося гарбузом.Колекційни м(бо вже другим).
+1
   
Така ж скоординована атака з боку ворога була і на Ющенка.
В результаті чого вибір став між Юлею і Януковичем.

Критикують Порошенка за корупцію оточення.
Ніби в Юлі не було чи не буде того самого.

Чи може Зеленський прийде з якоюсь своєю командою ангелів а не буде спиратись на таких же мародерів.

В цьому відношенні Юля і Зеленський будуть нічим не кращими.

А гіршими за Порошенка в тому, що легше здаватимуть хуйло українські національні інтереси.
ви Ванга?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а якщо б тоді  не "петро в один тур"  - вважаєте України  б вже не стало?
ніхто не знає,щоб сталося і ...добре що не знає.Результат і так вище від задовільного. Багато з тих,хто голосував за пецю СВІДОМО(а я не одного питався з таких) говорять-не очікували,що ми виповземо з того лише втративши ТУ територію і ТІЛЬКИ стільки загиблими і пораненими,та ТАКОЮ позитивною міжнародньою підтримкою завдяки діям НАШОГО уряду.Про стан армії навіть не хочуть порівнювати(та і дивно б було).
   Про все інше вони ж прямо говорять-могло бути набагато краще,але на все те є абсолютно тверезе пояснення-на даному етапі свідомості розуміння ситуації народом краще не може бути. А без народної підтримки не на соловах,а на ОСОБИСТОМУ прикладі очікувати чогось від ,тут нічим крити,постсовкової еліти не можна в принципі. Чуже то воно їм...як і більшості народу(свідомому розумінні і готовності до самопожертви).
   


десь подалі, от такої зради, тихенько заплакали свинарчуки


   
а якщо б тоді  не "петро в один тур"  - вважаєте України  б вже не стало?

в історії нема умовного способу
україна, звісно, була б - а от де проходили б її кордони можна лише гадати
може, по дніпру, а може по збручу
але навесні 2014 ми висіли на волосинці
   
Согласен с Лірником.  Особенно показательно как любую ветку про позитив в Украине бригада пытается утопить в сраче.  Причем зрадоебы,  ольгинцы и штабные юльки с ватой действуют совместно.  И толкают одни и те же тезисы.
   
ви Ванга?
про вміння робити логічні висновки ви ніколи не чули, що мене не дуже дивує
   
до чого тут романтика та сокровенне, якщо це усталені назви?
ще раз даю ПОСИЛАННЯ НА ПІДРУЧНИК (ТИЦЬ)
хоч матчастину вивчите, перш ніж маячню про сокровенне верзти
не знаю, куди вас послати з вашим УЧЄБНІКОМ РУССКОВО ЙАЗИКА, щоб було зрозуміло з першого разу...
   
Така ж скоординована атака з боку ворога була і на Ющенка.
В результаті чого вибір став між Юлею і Януковичем.
а чи не Ющенко тоді відкрито і цілеспрямовано працював на перемогу Янучари, бігаючи з каналу на канал і обливаючи опонентку Хряка яким тільки можна вигадати брудом?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Така ж скоординована атака з боку ворога була і на Ющенка.
В результаті чого вибір став між Юлею і Януковичем.

Критикують Порошенка за корупцію оточення.
Ніби в Юлі не було чи не буде того самого.

Чи може Зеленський прийде з якоюсь своєю командою ангелів а не буде спиратись на таких же мародерів.

В цьому відношенні Юля і Зеленський будуть нічим не кращими.

А гіршими за Порошенка в тому, що легше здаватимуть хуйло українські національні інтереси.
різниця в одному-пеця не ющ.не той характер і вміння БОРОТИСЯ.пеця по характеру лідер (як і юлька -до речі) і готовий боротися.Ющ просто виконавець і ніколи не мав лідерських якостей.Бо лідер б2є першим і готується до сутички,а ющо просто плив за течією,а коли припікало вже по серйозному пробував відповісти.З успіхом-0.
  До речі-тому юлька і фальстартанула з плачевним результатом,бо порахувала пецю ,як юща.І була дуже здивована коли то виявилося помилкою.Бо власне по таких схемах вона і в 9-10 топила юща перд виборами на довгому спурті.А тут виявилося ,що спурт видихнувся і треба було готувати спринт. Беня з зелею власне поставили на нього + нова морда на фініші-ось чому у них такий успіх.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

ви Ванга?

Коли є факти і бажання їх неупереджено побачити, то це надійніше ніж Ванга.

Юлю з її портновими-фельдманами- медведчуками-симоненками ми вже бачили.

А Зеленський по-перше - українофоб, який багато років займається русифікацією українського інформаійного простору.

По-друге - в нього нема якоїсь проукраїнської політичної сили чи навіть команди, на яку б він міг опертись, щоб проводити якусь проукраїнську політику.

Тож буде буде просто зіцголовою проросійських олігархів.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а чи не Ющенко тоді відкрито і цілеспрямовано працював на перемогу Янучари, бігаючи з каналу на канал і обливаючи опонентку Хряка яким тільки можна вигадати брудом?
ющ просто відбивався.У нього ніколи не було ні команди ні бажання вдарити першим.тільки відповідь на чужі удари.Тому до самих перегонів прийшов здутим до 0.ну а потім виключно реакція на найбільший подразник.не виключаю,що коли бюлька кінчить третьою,то вона таким же чином почне топити пецю в другому турі ,незалежно хто буде його опонент.І це буде ВИКЛЮЧНО коли там (другий тур ) буде пара пеця-Х. При двох Х юлька просто заб"є і сконцентрується на виборах ради.
   
про вміння робити логічні висновки ви ніколи не чули, що мене не дуже дивує
там немає і натяку на логіку. От я вам наведу приклад логіки - якщо Порошенко з 1998 р був у мудачука, потім у ригів і водночас у Кучми, потім у Ющенка і водночас у ригів, потім знову у ригів, і все це заради збагачення на державних посадах, то в 2014му від нього можна було очікувати лище продовження того ж самого. Оце логіка
   
Юлю з її портновими-фельдманами- медведчуками-симоненками ми вже бачили.
Для рівноваги та ілюзії вашої неупередженості може сформуєте ланцюжок з коненонків-грановських-свинарчуків-ложкіних- косюків-ведмедчуків?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а чи не Ющенко тоді відкрито і цілеспрямовано працював на перемогу Янучари, бігаючи з каналу на канал і обливаючи опонентку Хряка яким тільки можна вигадати брудом?

Та ні, я добре памятаю, що він казав про Юлю і Януковича, що це - два чоботи - пара.
І був абсолютно правий.

І якщо і в цей раз в другий тур вийде Юля і Зеленський - це буде такий же програш України як і в 2010.
Хто б з них не переміг.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/minoboroni-pidtverdilo-shcho-ppo-navkolo-kijeva-pereobladnali-za-rakhunok-roshen-2468575.html?fbclid=IwAR2QzX7TsBKNCSRzutrLcz-s19zaVIWOUm1EXwKIaxRzNoMIlgQIf_C5SVE

Міністр оборони України Степан Полторак підтвердив, що систему протиповітряної оборони навколо Києва переобладнали за кошти компанії Рошен.

Про це він сказав в інтерв'ю Обозревателю, відповідаючи на відповідне запитання.

"Це правда. Була допомога від компанії Рошен на переобладнання, ремонт комплексів протиповітряної оборони", - заявив Полторак.

За його словами, свого часу Україна мала три кільця протиповітряної оборони, проте багато обладнання відтоді було розпродано.

"Був період, коли стратеги думали, що немає ніякої загрози - і зброю було продано або знищено, хоча, до речі, вона не була старою. Наприклад, 300-й комплекс стоїть на озброєнні більшості військових частин ППО РФ", - зазначив міністр.

Він також додав, що на сьогодні Міноборони необхідно зосередити свою увагу на декількох напрямках: "створення комплексів ППО, систем залпового вогню, артилерійських систем, сучасних протитанкових засобів, засобів радіоелектронної боротьби".

"Всі ці компоненти забезпечують успіх у веденні бойових дій", - підкреслив Полторак.
   
Коли є факти і бажання їх неупереджено побачити, то це надійніше ніж Ванга.

Юлю з її портновими-фельдманами- медведчуками-симоненками ми вже бачили.
оце ваші факти? :lol:
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Для рівноваги та ілюзії вашої неупередженості може сформуєте ланцюжок з коненонків-грановських-свинарчуків-ложкіних- косюків-ведмедчуків?

А я й не кажу, що в цьому відношенні Порошенко чимсь кращий.
Напевне просто така ситуація в нас, що крім ніж на корупціонерів нема на кого опертись.
Ющенко не опирався на таких і в результаті висів в повітрі.

Різниця в іншому. Порошенко не буде так охоче йти під Росію, як Юля чи Зеленський.
   
Ющенко не опирався на таких
про любих друзів чули?
Порошенко не буде так охоче йти під Росію, як Юля чи Зеленський.
знов Ванга вигулькнула
   
Можна я грубо?
Тобі насрати на те, що ти щоразу пошиваєшся у клоуни.
І це є правдою. Але тоді напевно не варто нарікати

клоун у редиска (с)
   
diletant(ka), cьогодні в 23:26
Розгорнути попередні цитати...
до чого тут романтика та сокровенне, якщо це усталені назви?
ще раз даю ПОСИЛАННЯ НА ПІДРУЧНИК (ТИЦЬ)
хоч матчастину вивчите, перш ніж маячню про сокровенне верзти

не знаю, куди вас послати з вашим УЧЄБНІКОМ РУССКОВО ЙАЗИКА, щоб було зрозуміло з першого разу...

якщо ви всерйоз вважаєте, що при перекладі на українську мову міжнародні неофіційні назви країн перестають бути всесвітньо визнаними та перетворюються на щось сокровенне і романтичне... :S   
а справді: поднебесная империя - це просто китай, і зовсім неромантично
а піднебесна імперія - це ж сокровення  :lol:
   
Та ні, я добре памятаю, що він казав про Юлю і Януковича, що це - два чоботи - пара.
І був абсолютно правий.
Ви зараз повторюєте маячню, нав"язану дрищами зразку 2005-2010 р.р., чи маєте доведені підстави для подібного твердження?

Розумієте, яка штука...У 2004 під час передвиборчої кампанії нашими опонентами насаджувалася теза про всівониоднакові стосовно Дрища і Янучари..Типу - яка різниця..
А ми як одержимі доводили, що Дрищ - це шлях вперед, в той час як Янучара - шлях внікуди...
На жаль, дуже скоро нам довелося опускати очі долу, коли янучарики нагадували про те, як затято доводили ми мало не богообраність Дрищари...
Але то було - по факту, розумієте?
Зараз життя довело, що різниця між Янучарою і його міністром полягає лише у тому самому підписі під асоціацією з ЄС...Ото й уся ціна питання..
То які підстави ви маєте для подібного твердження, щоб їх можна було серйозно аналізувати і можливо навіть прийняти?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

там немає і натяку на логіку. От я вам наведу приклад логіки - якщо Порошенко з 1998 р був у мудачука, потім у ригів і водночас у Кучми, потім у Ющенка і водночас у ригів, потім знову у ригів, і все це заради збагачення на державних посадах, то в 2014му від нього можна було очікувати лище продовження того ж самого. Оце логіка
пеця бізнесмен ,а вміння завжди домовитися і бути ,якщо не попереду,То на позиціях вершини унього добре розвинуто.те саме і у юльки.Вони обоє були і залишаються там десятиліттями,що говорить про одне-вони мало чим відрізняються як по вмінню крутитися серед верхів так і по виборі партнерів.Просто у них партнерство було з іншими силами.Єдине ,що відрізняє-юлька по природі бізнесу з газом блище була до кремля ніж пеця з шоколадом.І відповідно знацйомства та "партнерство" у них виявилося на 2014 рік трохи інше.Хоч у обох в партнерах були "проросіцйські",але якщо у пеці то були НАШІ пятоколонники,то у юльки з самого кремля. Тобто чужі.Тому пеці не треба було нічого ні рвати серйозного з ворогом ні впливу на нього теж не було зі сторони ворога(заводики в тому не грають значущої ролі-втрата їх ьне смерть для його бізнесу).А так як основа бізнесу у пеці ТУТ,то він змкушений тримати то подалі від хуйлівських любителів перебрання бізнесу.І поставив він зразу власне на ТО,де і знаходяться його капітали. В подібній ситуації його "друзь" ахмєт (вони ж оба ПР :D ) вирішив половити рибюку в брудній воді" лугандону і поплатився як і територією своєї імперії так і бізнесом там,що дало хорошу науку на ма1йбутнє ВСІМ нашим олігархам.От беня як і пеця поставив на СВОЮ територію,але потім програв вже міжсобойчик з пецею.Але і не втратив (перевів реальні активи) з привату і нафти і на сьогодні з зелею можуть навіть поставити пецю у ситуацію бені два роки тому. :)  Тобто обоє виграли коли поставили себе як НАЦІОНАЛЬНІ бариги на відміну від групи ахмєто-данєцкіх. КУ юльки інша ,унікальна ситуація-бо там не гроші в грі а компра.і вона в руках шефа,що і на трампа має щось в загашнику. тому вертітися їй між тими полюсами-національного і поребрикового.
   
якщо ви всерйоз вважаєте, що при перекладі на українську мову міжнародні неофіційні назви країн перестають бути всесвітньо визнаними та перетворюються на щось сокровенне і романтичне... :S  
а справді: поднебесная империя - це просто китай, і зовсім неромантично
а піднебесна імперія - це ж сокровення  :lol:
кацапка детектед
   
а піднебесна імперія - це ж сокровення
Хочете..ні, вимагаєте, щоб я вчергове нагадала про надто низький рівень вашого мислення?
Коли людина збирається їхати в Китай, вона каже, що їде в Китай чи до "піднебесної імперії"?
Слухайте, відчепіться, а? Ну справді ж - нецікаво на такому рівні дискутувати
   
кацапка детектед
це щось незбагненне
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія