Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

????
А шо, українець має бути обов'язково антисемітом? :S
Щодо "зоркових"- то з ними все ясно.)))
А мій друг, ветеран АТО- то цяця.)))
А Земля Обітованна - то так само як Туманний Альбіон, або Чисті Води-Яснії Зорі.)))
До чого тут антисемітство?
Ні, я просто поцікавилася...Бо у самої напевно язик не повернувся би чужу батьківщину називати Землею Обітованною..
Подумала...Ні, таки не повернувся би. Точно.
   
єбать який пафос - Головнокомандувач.
 :weep:
а ми зараз вибираємо саме головнокомандувача
і ані леді ю, ані пана зе я не бачу у ролі головнокомандувача країни під час війни
пороха - так, бачу
я не бачу пороха у ролі реформатора або борца з корупцією - щодо кандидата на цю роль подумаю перед парламентськими виборами
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Розкажу.
Дійсно було до неї хороше ставлення.
Я голосував за неї.
Писав для неї.
Особисто знайомий.
Перший холодок почався через "хі-хі"
А добила вона мене на Майдані.
Практично всіх тоді вона добила.
Ми прокопчені,із шинами і Небесною Сотнею, і тут така лицемірна Вона на колясці :"Любі мАї, припадіть до мАїх грудей і я вас захищу !"
Тьху!
Не люблю лицемірів.
та про що говорити.Якщо навіть друга людина в партії її відправила на бокову.І думаю,що то сталося після відомого її виступу на радбезі де власне він тїї запросив) про ніодин танк......зрозумів пастор ,що скільки років чмо з косов гарними словами прикривало свою  гнилу суть-влада ЗА ВСЯКУ ціну.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Да, і шабес - це на ідіш,на якому ашкеназі розмовляли. Означає  шабат.
Тобто день суботній, коли не можна працювати.
А гой - означає "не єврей,людина нижчої раси". Десь так.
Шабес-гой, означає спеціальний працівник, який має працювати за єврея в шабат.І все за нього робити- ну там по господарству, чи штани підтягти і носа витерти.Бо то теж робота.
Поправте мене семіти, якщо я помиляюся.)))
   
і ані леді ю, ані пана зе я не бачу у ролі головнокомандувача країни під час війни
пороха - так, бачу
прозвучало просто як істина в останній інстанції
   
Да, і шабес - це на ідіш,на якому ашкеназі розмовляли. Означає  шабат.
Тобто день суботній, коли не можна працювати.
А гой - означає "не єврей,людина нижчої раси". Десь так.
Шабес-гой, означає спеціальний працівник, який має працювати за єврея в шабат.І все за нього робити- ну там по господарству, чи штани підтягти і носа витерти.Бо то теж робота.
Поправте мене семіти, якщо я помиляюся.)))
а ти круто обізнаний
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

До речі, очевидне дежавю
сьогоднішні скиглення свідків педроперемог дуже нагадують скиглення синяків-янучариків часів Революції Гідності
практично 1:1
Точно так.
Нагадує те саме .
І кінець в них буде той самий - хто в ростовє, хто в масквє, а хто й у ліпєцьку, а митець втече на батьківщину - в Мурманськ.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

До чого тут антисемітство?
Ні, я просто поцікавилася...Бо у самої напевно язик не повернувся би чужу батьківщину називати Землею Обітованною..
Подумала...Ні, таки не повернувся би. Точно.

А "Країна Східного Сонця"?
Чи "Золота Орда"?
Чи "Суомі"?
Це все усталені назви в історії людства.
Не дуркуй і не показуй свого невігластва.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а ти круто обізнаний
Ну ясний перець.
Я ж з Умані.
Виріс в дворі,де жили сім єврейських родин, п'ять українських і одна кацапська.)))
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а ми зараз вибираємо саме головнокомандувача
і ані леді ю, ані пана зе я не бачу у ролі головнокомандувача країни під час війни
пороха - так, бачу
я не бачу пороха у ролі реформатора або борца з корупцією - щодо кандидата на цю роль подумаю перед парламентськими виборами
(tu) ось там і нехай ці покажуть,на що вони здатні на ділі,а не на словах.Бо покищо за ВЕСЬ термін мамчиних каденцій у раді вона не зробила НІЧОГО крім словесного поносу і спроб заробити на договорняках.Причом у заробити не для країни а виключно для себе.Про ключові ПЕРСОНАЛЬНІ голосування по надважливих питаннях відносин з парашею вона завжди пробувала відмазатися-відсутністю,графіком,голосуванням чужими руками і т.д.тут вона дбала про імідж перед шефом в кремлі,а от про імідж перед власними виборцями...а чого їй переживати,секта навіжених бабусів і дідусів,цілуючих ікону гондупівни завжди з"їсть,що їм мамка зі струже на вуха.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

це дослівно?
а те, що її фактично звільнив Майдан як політув"язнену ненависного Україні режиму Янучари, то нічого?
Я слухала її виступ, наче там не було нічого подібного..Тільки глибока вдячність до Майданівців і запевнення, що зробить все від неї залежне як політик задля справжнього поступу України до Європи

Так отож.
Звільнив Майдан, де вже була смерть, і де обман і артистична гра не конають.
І тут вилазить погана актриса із заготовками тексту...
Фу....
А ще я особисто знаю тих хлопців, які її звільняли і знаю про що говорили з нею.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

А "Країна Східного Сонця"?
Чи "Золота Орда"?
Чи "Суомі"?
Це все усталені назви в історії людства.
Не дуркуй і не показуй свого невігластва.
:facepalm1:  ;)
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

 Ото пре ППП. B-)
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

принято.  Единственное но! к сожалению когда вы к ней хорошо относились, голосовали за нее и даже писали для нее... она уже была лицемерка. Но по какой то причине вы не могли этого разглядеть. достаточно большой промежуток времени вы  поддерживали ее, наверное тыкали тем... кто уже разглядел ее лицемерие... что они якобы не правы.
Ні.
   
Сергій SV, cьогодні в 10:41
Розгорнути попередні цитати...
До 2008 года кацапия не воевала с соседями. И многие всерьез считали кацапов людьми.
--------------
Тільки дууууууже недалекі люди не розуміли що московія -- одвічний ворог України і всього українського.
А приховані вороги робили вигляд, що це не так.
ну то вважайте, що більшість населення україни - то дуууже недалекі люди й або змиріться з цим, або шукайте для україни інший народ, кращий та розумніший
   
А "Країна Східного Сонця"?
Чи "Золота Орда"?
Чи "Суомі"?
Це все усталені назви в історії людства.
Не дуркуй і не показуй свого невігластва.
Золота Орда і Суомі - це офіційні назви тих країн.
Країна сонця, що сходить або Туманний Альбіон відрізняються від "Землі обітованної" напевно тим, що не містять нічого крім певної долі романтики...
А Земля обітованна ...це щось дуже і дуже сокровенне, СВОЄ..як я розумію..
Ти уявляєш, щоб німець замість "Україна" сказав "Рідна Україна"? Я такого уявити не можу. Так скаже лише Українець або людина, яка тут народилася, наприклад..Тобто та людина, яка має право назвати Україну "рідною"...А між тим це приблизно те ж саме..ІМХО, звісно.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Ні.

"нет" это к чему? юля была цацей... в тот момент когда вы ее поддерживали? 
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Краще Джавеліни та 95 бригада, ніж  ваЗеліни та 95 квартал
:good:
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

"нет" это к чему? юля была цацей... в тот момент когда вы ее поддерживали? 

Не іпи мені мізки.
 :punish:
   
Твердо за мародерів пораженка
засмутив мене лірник, передумав вчитись в Ізраїлю коли дізнався, що там головнокомандувачів судять. А як на мене це позитивний досвід
   
Ну ясний перець.
Я ж з Умані.
Виріс в дворі,де жили сім єврейських родин, п'ять українських і одна кацапська.)))
а, зрозуміло
я теж знаю одне слово
друг Льоня-сіоніст колись навчив
таке слово - шлемазл
   
пороха - так, бачу
мародера))
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Золота Орда і Суомі - це офіційні назви тих країн.
Країна сонця, що сходить або Туманний Альбіон відрізняються від "Землі обітованної" напевно тим, що не містять нічого крім певної долі романтики...
А Земля обітованна ...це щось дуже і дуже сокровенне, СВОЄ..як я розумію..
Ти уявляєш, щоб німець замість "Україна" сказав "Рідна Україна"? Я такого уявити не можу. Так скаже лише Українець або людина, яка тут народилася, наприклад..Тобто та людина, яка має право назвати Україну "рідною"...А між тим це приблизно те ж саме..ІМХО, звісно.
Мирося, пардон за інтимне питання- ти заміжня?
Ну ти така нудна, шокапєц. :suicide2:
   
Так отож.
Звільнив Майдан, де вже була смерть, і де обман і артистична гра не конають.
І тут вилазить погана актриса із заготовками тексту...
Фу....
А ще я особисто знаю тих хлопців, які її звільняли і знаю про що говорили з нею.
Сподіваюся, ти усвідомлюєш, що ця твоя гнівна промова базується виключно на твоїх особистих емоціях?
   
автор свідомо чи несвідомо, але працює на ворога
цікаво було б дізнатись, свідомо чи несвідомо працює на ворога авторка
припускаю, що "від великого розуму"
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Так отож.
Звільнив Майдан, де вже була смерть, і де обман і артистична гра не конають.
І тут вилазить погана актриса із заготовками тексту...
Фу....
А ще я особисто знаю тих хлопців, які її звільняли і знаю про що говорили з нею.
вона просто не вкурила,що : по перше-то не на мітингу секти виступати,де всі самозакохано слідкують ЗА РУХАВМИ сонцесяйної навіть не вникаючи в суть сказаного(ну як Каа на виступі-заклинанню перед бандерлогами іти йому в пащу.По друге-в силу самовибраного сидіння у санаторії,а не боротьби в зоні,як реально постраждала від влади вона просто не зрозуміла ні ситуації ні тих людей(їх поривів і потреб) що стояли на майдані.Бо чужі вони були їй ДО того а тоді і тим більше.Адже вона вважала,що то все для неї і вона тільки скаже і ВСЕ-вона на коні.....а виявилося,що то кінчилося гарбузом.Колекційни м(бо вже другим).
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

а, зрозуміло
я теж знаю одне слово
друг Льоня-сіоніст колись навчив
таке слово - шлемазл
Ага, а ще - Апфен бойне вахте хнишис,зунх !
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Не іпи мені мізки.
 :punish:

в общем.... Лирник.  Вчера вы поддерживали Юлю... но как показала жизнь... поддерживали не очень хорошего человека, лицемера ( в принципе это сугубо с ваших слов). Через какое то время слава богу вы это разглядели и нашли того, кого следует поддерживать сейчас.  С очень большой долей вероятности вы опять можете ошибаться.

больше ваши мозги не трогаю.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

цікаво було б дізнатись, свідомо чи несвідомо працює на ворога авторка
припускаю, що "від великого розуму"
:D  (tu) Головне впевненість .....можна ще додасти-всі,весь народ,всі то знають і т.д.так ще впевненіше буде. :)
   
Мирося, пардон за інтимне питання- ти заміжня?
Ну ти така нудна, шокапєц. :suicide2:
тобто ти або не побачив раціонального зерна в моїх міркуваннях, або не здатний визнати наявність такого зерна в міркуваннях опонента?
Це погано, Лірнику.
Така твоя особливість робить тебе нецікавим співрозмовником, вже не ображайся.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Сподіваюся, ти усвідомлюєш, що ця твоя гнівна промова базується виключно на твоїх особистих емоціях?

Ага.
І так у всього Майдану одночасно.
Хлопці там блювали колективно.
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

в общем.... Лирник.  Вчера вы поддерживали Юлю... но как показала жизнь... поддерживали не очень хорошего человека, лицемера ( в принципе это сугубо с ваших слов). Через какое то время слава богу вы это разглядели и нашли того, кого следует поддерживать сейчас.  С очень большой долей вероятности вы опять можете ошибаться.

больше ваши мозги не трогаю.

Вчора, як і раніше я підтримував націоналістів.
І сьогодні теж.
Ти не пересмикуй. :punish:
   
Ага.
І так у всього Майдану одночасно.
Хлопці там блювали колективно.
і обрали президентом рига, який захищав беркут. Ага
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

і обрали президентом рига, який захищав беркут. Ага

Молодець!
У якого лікаря лікуєшся?
   
Да, і попереджаю, що ваш улюблений прийом- перехід на особу ТС і спроба перетворити гілку на срач,нічого не дасть. Пост написаний не для цього і мені ,власне ,начхати.)))

справдилось
   
Ага.
І так у всього Майдану одночасно.
Хлопці там блювали колективно.
і це теж казочка, зручна для твоєї сьогоднішньої концепції. Треба - хлопці на передку переважно за Порошенка, треба - хлопці на Майдані блювали від вигляду виснаженої жінки, яка 3.5 просиділа в янучарській в"язниці.
Завтра виникне нова потреба для підтримки концепції - та запросто!
Розумієш, як невигідно таке виглядає на сторонній погляд?
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

і це теж казочка, зручна для твоєї сьогоднішньої концепції. Треба - хлопці на передку переважно за Порошенка, треба - хлопці на Майдані блювали від вигляду виснаженої жінки, яка 3.5 просиділа в янучарській в"язниці.
Завтра виникне нова потреба для підтримки концепції - та запросто!
Розумієш, як невигідно таке виглядає на сторонній погляд?

Можна я грубо?
Мені насрати як таке виглядає.
Це неприкрашена правда.
   
Молодець!
У якого лікаря лікуєшся?
така правда тобі не потрібна, чи не так?
тому переходимо на особу опонента на рівні домислів
і не забути нагадати Мирославі, що вона нудна. :gigi:
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

в общем.... Лирник.  Вчера вы поддерживали Юлю... но как показала жизнь... поддерживали не очень хорошего человека, лицемера ( в принципе это сугубо с ваших слов). Через какое то время слава богу вы это разглядели и нашли того, кого следует поддерживать сейчас.  С очень большой долей вероятности вы опять можете ошибаться.

больше ваши мозги не трогаю.
як бачиш ,лірник не ідеалізує (на відміну від юльків) свій вибір і чітко каже-я вибираю головнокоманждувача .Причому не АВАНСОМ,за слова і обіцянки,а за вже зроблене і результати.І при тому тверезо каже-корупцію, і ломку системи він не подужає,не той тип.
  Чи є тут такі ж тверезі голоси від інших політсил? чи є тут такі що скажуть(на минулому досвіді своїх кумирів),що у них нема ніяких досягнень у тій чи іншій галузі.Особливо у непримиремій боротьбі з корупцією,бідністю суспільства,спробах (реальних) змінити систему? не іти за популіськими лозунгами про знижку всього і вся БЕЗ коштів то виконати і не похоронити економіку? похоронити міжнародну допомогу і взаємодію? просто відівчити народ від дармівщини,мені положено і тог все наше по собівартості? навчити простих людей елементарних правил економіки почавши з ванни і крану та стоку води?
 Адеж власне то ви закидаєте пеці,а лірник чітко говориить-я вибираю не завгоспа чи тирана,а головнокомандувача. А ваші кумири що за пазухою мають у успіхах власне того,що ви закидуєте пеці?
  тверезі голови вам давно кажуть(кляті ковбасники)- ВИ НЕ ГОТОВІ міняти систему,бо нема абсолютної більшості населення,яке то свідомо(не науськане глосами пропагандонів а власним пережитим досвідом і усвідомленням) то зробити з РОЗУМІННЯМ всіх труднощів і пожертв на тому шляху. І скоро не матимете в силу величезної інертності думання і вчення на власному досвіді мас. То все називається еволюцією,яка рухається ЗАВЖДИ повільно для нарваних і готових не рахуватися ні з можливостями ні з жертвами.

Останнє редагування: 3 березня 2019 23:17:55 від cynic
   
Re: Не буду працювати на ворога. І ви не працюйте. :-B

Якась бабська істерика...
Миросю йди вже спати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія