Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ?

ти унікальний мародер олігофрен. закупка сучасного станочного парку - включно з ливарним устаткуванням і устаткуванням для термообробки - - на що у нас були і мільярди і час - вирішила б цю проблему за півроку макс. тим більше що досвід виробництва газотурб движків у нас є. але свинарчукам не це треба  свинарчукам і тобі треба  відкати від кацапів 5кратні))))

так що чжан - не звизди. ))))
Ты писал что киига заканчивал? У меня складывается впечатление что ПТУ ты закончил по профилю дояр)))).

Ты писал что киига заканчивал? У меня складывается впечатление что ПТУ ты закончил по профилю дояр)))).

мені насрать і на тебе  і на твоє враження . закінчував я нау . його на то час вже обізвали університетом )))) як на мене безпідставно))))

шкода що нема бажаючих розказати про бойове застосування тої літаючої лодки за долю якої так переживає свинарчук  чжанн))))) чи  бажаючі?

мені насрать і на тебе  і на твоє враження . закінчував я нау . його на то час вже обізвали університетом )))) як на мене безпідставно))))
Не ну тебе видней как клепать комплектующие для самолета )))).

хуйло, почему ты пишешь из-под прокси?
Чего скрываешь?

Хто не пише тут під проксі той довбойоб.

Не ну тебе видней как клепать комплектующие для самолета )))).

так уявии собі мені видніше.

і епопея з патроннним  заводиком чудово показує що свинарчукам срать на реальне ідновлення боєздатності. СРАТЬ

зараз при гарантованому попиті - а це питання виживнан ядля держави - організувати виробництво вже розроблених апробованих комплектух - це два пальці об асвальт - враховуючи сучасний розвиток станкобудування

радянському союзу тоді було не насрать і вони масово закуповували за кордоном саме СТАНКИ І ОБЛАДННАННЯ. і мали результа

але свинарчукам треба не результат свинарчукам треба 500 відкати))))))

єдиан причина чому у руля свинарчуки - це та що під рульом тракери))))))

фантастичні унікали

симптоматично що за 5 років оновлення станкопарку львівського авіаремонтного не було здійснено. реально нікому забезпечення амі комплекухами - як і патронами - не цікавить - інакше закупляли  б ОБЛАДНАННЯ - ставили патронні заводики - а не купували патрони. мета свинарчуків і поражанків - МАРОДЕРССТВО. (tu)  [ua]

Наприклад завод Артема зараз працює 3 дні на тиждень. Напевно теж через зрадопі.....ра Бігуса.

Наприклад завод Артема зараз працює 3 дні на тиждень.
дивно. а кажуть що хуйло нападе з дня на день. Напевне, в такому разі, завод мав би працювати круглодобово в 3 зміни.

дивно. а кажуть що хуйло нападе з дня на день. Напевне, в такому разі, завод мав би працювати круглодобово в 3 зміни.

а артема входить в свиноборонпром?

лапоть №2 детектед:

цей літак, як і попередній, повністю волонтерські....

за комплектуху були згідні заплатити будь-які кошти з волонтерських грошей хоч з 10кратним хоч з 20 кратним відкатом...

але після зливу інформації про джерела постачання комплектуючих в хуйлостані, комплектуха перестала надходити по будь-якій ціні...

тому він і стоїть досі на землі...

Сука, недели не прошло после показа,  а уже оказывается, мгновенно самолет не летит

Вот только эта неделя была решающей, но тут бигус проклятый влез и тут же прекратил запчасти везти

На кого эта пурга рассчитана?

Шо зараз скаже ТС?

Вони щас повні роти понабирали і пережовують смакоту.

Re: А от тепер про "компромат" від Андреаса.Раденькі ? Нове

Цікавіше, шо зараз скаже доблесний Шор! Бу-га-га!  :gigi:

Останнє редагування: 7 березня 2019 00:24:51 від tom_cat

Да, і за Гео трівожна!  :lol:

Да, і за Гео трівожна!  :lol:

:pooh_lol:

Цікавіше, шо зараз скаже доблемний Шор! Бу-га-га!  :gigi:

а що йому(ШОРу) говорити, купійка капнула, все ок. Монетизація його імені та совісті йде успішно.

А ось з ГЕО погірше буде... рве сраку і без толку  :lol:  купійки нема ...
лірнику хоть медальку дали ...  :laugh:

А ось з ГЕО погірше буде... рве сраку і без толку    купійки нема ...
лірнику хоть медальку дали ...

Гео й радий би монетизуватись,  й хисто мутити контент трохи має, але упоротість та прямолинійність зводить все нанівець, тобто нафуй.
У цій справі задля успіху потрібно вміти заради Петра дати в дупу без вазелину та їсти лайно столовими ложками, у цих якостях Олешко та Монова (порохобот)  є неперевершеними.
Андреас набагато гнучкіший за Гео (як не як, національність дає потрібні якості) тому й  трохи долучився  до рошенівського тортика.

лірнику хоть медальку дали ...
Ну у Лірника родичка на посаді фуячить, несе бабло до родини, поки той дримбою бринчить та казочки співає, тому й медальки йому досить.
Виженуть Петра з Кличком, то й родичка на посаді не затримається.

Останнє редагування: 7 березня 2019 00:09:35 від птах Сорока

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія