Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Карпатах загинули туристи

Re: У Карпатах загинули туристи

спирт + мороз + необережність = обмороження. Подивлюсь я на тебе як ти із спиртом впораєшся у хуртовину в -20. Свічку беруть.

Загалом-то спирт рятує від обмороження. І мене не раз рятував. Але ти я бачу такий фахівець в цьому питанні як і той Люксе, як його там. Тому дискутувати з вами не бачу сенсу.
   
Re: У Карпатах загинули туристи
IP

Загалом-то спирт рятує від обмороження. І мене не раз рятував. Але ти я бачу такий фахівець в цьому питанні як і той Люксе, як його там. Тому дискутувати з вами не бачу сенсу.

так розкажи як ти спиртом рятувався й при яких умовах, може комусь згодиться.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Та що ти таке кажеш, на кавказі ти тупо навіть не спустишся з хребта або гори, якщо не знаєш дороги.
Отак спускаєшся, а потім опа і урвище, або зсув грунту і бурелом непролазний.
Та навіть внизу де попало не пройдеш, бо гірські річки прижими.
Вопщем карпати це дитячі гори, просто треба мати мінімальну фізичну підготовку, щоб не захекуючись піднятися на кілометр в гору.
влітку так,  але зимою - зовсім інакше все. Навіть звичайна Парашка. Я би сам не ризикнув по хребті іти, реально страшнувато
   
Re: У Карпатах загинули туристи

так розкажи як ти спиртом рятувався й при яких умовах, може комусь згодиться.

Спускався з гір додому і замерзав. Потім почало сильно хилити до сну. Сильне бажання прилягти і покімарити. Цього робити аж ніяк не можна, бо в такій ситауції як присядеш то вже не прокинешся. І це перше свідчення, що мороз почав тебе перемагати. Але у мене було з собою 250 грамів чачі. Я прийняв у середину і прийшов до тями. І дійшов до дому.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Спускався з гір додому і замерзав. Потім почало сильно хилити до сну. Сильне бажання прилягти і покімарити. Цього робити аж ніяк не можна, бо в такій ситауції як присядеш то вже не прокинешся. І це перше свідчення, що мороз почав тебе перемагати. Але у мене було з собою 250 грамів чачі. Я прийняв у середину і прийшов до тями. І дійшов до дому.

а якщо заістть чачі\водяри\коняка носити з собо нашатирний спирт. відчуваєш що куняєш - нюхнов нашатирного спирту - здригнувся і потулив бодренько так вниз\вверх))

а якщо енергетик замість чачі - з кофеїном таурином етс?

не для під.обки питаю. яка твоя думка
   
Re: У Карпатах загинули туристи
IP

Спускався з гір додому і замерзав. Потім почало сильно хилити до сну. Сильне бажання прилягти і покімарити. Цього робити аж ніяк не можна, бо в такій ситауції як присядеш то вже не прокинешся. І це перше свідчення, що мороз почав тебе перемагати. Але у мене було з собою 250 грамів чачі. Я прийняв у середину і прийшов до тями. І дійшов до дому.

цікава історія, а про спит можна?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

а про спит можна?

Спирт? Що саме?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

а якщо енергетик замість чачі - з кофеїном таурином етс?

не для під.обки питаю. яка твоя думка

Я не знаю що це таке, бо ніколи не вживав енергетиків.  :)  Спирт просто зігріває тебе, не дає замерзнути. І якщо сильний мороз ти від нього не сп'янієш, просто зігрієшся. І зможеш рухатись далі.
   
Re: У Карпатах загинули туристи
IP

Спирт? Що саме?

спирт і в африці спирт, чи ти про алкогольні напої писав?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Я не знаю що це таке, бо ніколи не вживав енергетиків.  :)  Спирт просто зігріває тебе, не дає замерзнути. І якщо сильний мороз ти від нього не сп'янієш, просто зігрієшся. І зможеш рухатись далі.

наскільки мені відомо спирт не зігріває а навпаки веде до збільшення температуровтрат - тобто охолодження.
можливо коли ти випивав спиртяки - він як подразник - він же противний - тебе повертав до тями -. то ж я і питаю використовувати нашатирний сприт вдихати як подразник замість пити етиловий що веде до збільшення температуровтрат. ?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

наскільки мені відомо спирт не зігріває а навпаки веде до збільшення температуровтрат - тобто охолодження.
можливо коли ти випивав спиртяки - він як подразник - він же противний - тебе повертав до тями -. то ж я і питаю використовувати нашатирний сприт вдихати як подразник замість пити етиловий що веде до збільшення температуровтрат. ?

кажуть натератись ним тре  :laugh:
   
Re: У Карпатах загинули туристи

спирт і в африці спирт, чи ти про алкогольні напої писав?

А що таке горілка? Це  спирт розчинений навпіл з водою.  :)  В спирті 96 градусів, в горілці 40 градусів. А спирт беруть тому що він місця менше займе ніж горілка. Від 50 грамів чистого спирту ефекту як від 120 грамів горілки.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

кажуть натератись ним тре  :laugh:

і шо смішного? так, треба розтиратись спиртом!
випити його можна тоді, коли живим-здоровим вниз спустився
   
Re: У Карпатах загинули туристи

наскільки мені відомо спирт не зігріває а навпаки веде до збільшення температуровтрат - тобто охолодження.

 :laugh:

   
Re: У Карпатах загинули туристи
IP

Я не знаю що це таке, бо ніколи не вживав енергетиків.  :)  Спирт просто зігріває тебе, не дає замерзнути. І якщо сильний мороз ти від нього не сп'янієш, просто зігрієшся. І зможеш рухатись далі.

алкоголь розширює судини, так тепло краще потрапляє до кінцівок, але це також призводить до швидшої втрати тепла організму. Якщо вчасно не добратись до схрону то після алкоголю замерзнеш швидше. Тут треба зважати на обставини.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

і шо смішного? так, треба розтиратись спиртом!
випити його можна тоді, коли живим-здоровим вниз спустився

зазвичай коли беруть з собою то пють його нагорі ...
   
Re: У Карпатах загинули туристи

і шо смішного? так, треба розтиратись спиртом!
випити його можна тоді, коли живим-здоровим вниз спустився

Бувають такі ситуації, коли натиратися вже нема часу.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Бувають такі ситуації, коли натиратися вже нема часу.
то як нарахунок  приводженння себе до тями нашатирним спиртом?? все таки
   
Re: У Карпатах загинули туристи
IP

то як нарахунок  приводженння себе до тями нашатирним спиртом?? все таки

думаю це краща ідея. Але треба тримати при собі, щоб був теплий в момент використання.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

думаю це краща ідея. Але треба тримати при собі, щоб був теплий в момент використання.

так. яка ж гидота на запах той нашатирний спирт))) але до тями  приводить дуже добре. подразник супер . тримати пузирьок з нашатирем у внутрішній нагрудній кишені
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Спирт - нормальная тема в горах.
Не только согревает, но и придает сил, бодрости и оптимизма в критических ситуациях.
Но конечно, есть и обратная сторона: снижает контроль, осторожность, способностьь адекватно оценить ситуацию.
Да и действует недолго, потом начинается сушняк))
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Спирт - нормальная тема в горах.
Не только согревает, но и придает сил, бодрости и оптимизма в критических ситуациях.
Но конечно, есть и обратная сторона: снижает контроль, осторожность, способностьь адекватно оценить ситуацию.
Да и действует недолго, потом начинается сушняк))

мда. і що ж тут нормального? імхо краще бахнути енергетика . більше буде толку . було б добре кидати в ємність з енергетиком енергетичні ампули хімічного джерела тепа щоп пити пійло не холодним а теплим - - запустив реакцію в ампулі кинув у горловину з пійлом почекав поки воно нагрілось випив і пописдив до рятівної колиби
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Серед загиблих під час сходження на Піп Іван – коломиянин, керівник станції юних туристів
обоє мали достатній досвід альпінізму. Злегковажили :-(

"Сьогодні не стало однієї з найрідніших мені людей! Йому було тільки 26! Мій Любий Роман Беркещук, ти віддав життя улюбленій стихії – горам. Саме ти навчив любити альпінізм, подорожі та походи… Ти підкорив багато гір п’ятитисячників – Монблан, Казбек і багато інших вершин, а життя віддав рідним Карпатам…" – йдеться у дописі


Показати зображення...
Показати зображення...

Виходить що вони померли просто від сильного холодного вітру?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Виходить що вони померли просто від сильного холодного вітру?

похоже на то ... і це при повному спорядженні і з досвідом підкорення 5титисячників ...
може "зігрілись" спиртом як тут рекомендують ...
   
Re: У Карпатах загинули туристи

алкоголь розширює судини, так тепло краще потрапляє до кінцівок, але це також призводить до швидшої втрати тепла організму. Якщо вчасно не добратись до схрону то після алкоголю замерзнеш швидше. Тут треба зважати на обставини.

У мене був одного разу випадок, коли провели цілу ніч взимку у горах в Криму. Святкували у Ялті день народження приятеля, у січні. А потім дауни бухі, вирішили повертатися у Сімферополь дорогою Ялта-Бахчисарай, через перевал Ай-Петрі. Просто не врахували, що дорога між Ай-Петрі та Охотничьим виявиться настільки засніженою. На цій дорозі нас занесло та ледь не полетіли у прірву. 1,5 метри від прірви зупинилися. 10 вечора було. Рухатись вже не могли, ані взад, ані вперед. Треба було лише вантаживкою на тросі витягати. Зорієнтуватись в якій саме точці знаходимось ми вночі не могли, це ж були 90-ті, тоді ще не було мобільних телефонів та смартфонів. Але в багажнику був ящик горілки, після дня народження. От ми її і пили до ранку. Пили та не п'яніли. Але і не замерзали. Ну а на світанку огледілися, побачили там вдалі білі куполи частини ППО, що розташована на горі Ай-Петрі.  І попхалися туди за допомогою.

Так що не кажи дурниць, на сильному морозі хміль тебе не візьме, а гріти буде доти, доки палива  вистачить  :smile3:
   
Re: У Карпатах загинули туристи

а вже випускають такі ампухи хім тепла - кинувши яку через горловину в ємність з пійлом воно підігрівається?
   
Re: У Карпатах загинули туристи

У мене був одного разу випадок, коли провели цілу ніч взимку у горах в Криму. Святкували у Ялті день народження приятеля, у січні. А потім дауни бухі, вирішили повертатися у Сімферополь дорогою Ялта-Бахчисарай, через перевал Ай-Петрі. Просто не врахували, що дорога між Ай-Петрі та Охотничьим виявиться настільки засніженою. На цій дорозі нас занесло та ледь не полетіли у прірву. 1,5 метри від прірви зупинилися. 10 вечора було. Рухатись вже не могли, ані взад, ані вперед. Треба було лише вантаживкою на тросі витягати. Зорієнтуватись в якій саме точці знаходимось ми вночі не могли, це ж були 90-ті, тоді ще не було мобільних телефонів та смартфонів. Але в багажнику був ящик горілки, після дня народження. От ми її і пили до ранку. Пили та не п'яніли. Але і не замерзали. Ну а на світанку огледілися, побачили там вдалі білі куполи частини ППО, що розташована на горі Ай-Петрі.  І попхалися туди за допомогою.

Так що не кажи дурниць, на сильному морозі хміль тебе не візьме, а гріти буде доти, доки палива  вистачить  :smile3:


випивши ящик водяри на двох трьох - ви неминуче прийнняли смертельну дозу алкоголю і вмерли б. як я люблю слухатии казкарів-невігласів.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

випивши ящик водяри на двох трьох - ви неминуче прийнняли смертельну дозу алкоголю і вмерли б. як я люблю слухатии казкарів-невігласів.

Я хіба написав, що ми ящик горілки випили?  :weep:
5 пляшок на чотирьох.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Нарахунок алкоголю - пробував на Піп Івані. Був ще як тепло було.
Найбільше здивувало - що горілка п'ється як вода :)
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Я хіба написав, що ми ящик горілки випили?  :weep:
5 пляшок на чотирьох.

ок 5 пляшок на чотирьох, 5х0,5\4=0,625 л водяри на ліцо х 0,4 =250 г чистої спиртяки на обличчя .

Смертельная доза алкоголя
Для непьющего мужчины белой расы с массой тела 70 кг:

300 мл чистого алкоголя, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
столько алкоголя содержится в 750 мл водки, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
Для регулярно пьющих неалкоголиков:

примерно 600 мл чистого алкоголя или 3 бутылки водки, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
Источник: https://pohmelje.ru/smertelnaja-doza-alkogolja/

хм. ви трохи не дотягнули. вам пощастило. ще б бутилочка водяри на всіх - і ви замерзші трупи
   
Re: У Карпатах загинули туристи

не грам а мілілітра - екскюземуа
   
Re: У Карпатах загинули туристи

але у вас всередині вже була наркотична доза тобто вас мона було різати оперувати зашивати і ви б болю не відчували))
   
Re: У Карпатах загинули туристи

ок 5 пляшок на чотирьох, 5х0,5\4=0,625 л водяри на ліцо х 0,4 =250 г чистої спиртяки на обличчя .

Смертельная доза алкоголя
Для непьющего мужчины белой расы с массой тела 70 кг:

300 мл чистого алкоголя, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
столько алкоголя содержится в 750 мл водки, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
Для регулярно пьющих неалкоголиков:

примерно 600 мл чистого алкоголя или 3 бутылки водки, выпитые в течение пяти часов или быстрее.
Источник: https://pohmelje.ru/smertelnaja-doza-alkogolja/

хм. ви трохи не дотягнули. вам пощастило. ще б бутилочка водяри на всіх - і ви замерзші трупи

Якщо ти не тролиш, а справді такий тупий та життя не нюхав, то можеш сам зробити експеремент на наступну зиму, коли будуть морози. Коли в твоєму місті буде наприклад - 12-15 градусів морозу. Візьми з собою пляшку горілки та йди блукати містом. Як побачиш що замерзаєш дужо, накати 150 гр. Потім через деякий час, коли знову почнеш замерзати  ще 150. І потім побачиш як випивши пляшку горілки у тебе буде ані в жодному оці.   :smile3:
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Якщо ти не тролиш, а справді такий тупий та життя не нюхав, то можеш сам зробити експеремент на наступну зиму, коли будуть морози. Коли в твоєму місті буде наприклад - 12-15 градусів морозу. Візьми з собою пляшку горілки та йди блукати містом. Як побачиш що замерзаєш дужо, накати 150 гр. Потім через деякий час, коли знову почнеш замерзати  ще 150. І потім побачиш як випивши пляшку горілки у тебе буде ані в жодному оці.   :smile3:

я взагалі не вживаю спиртного. і непалю))) отакая велика падлюка
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Без нормального прогнозу погоди нічого пертися в гори зимою. Іноді такий туман чи мете, що кінців лиж не видно.

Скільки ходимо, скітуримо зимою по Карпатах, але одного разу чорт мене побрав поїхати по простому маршруту самому і зрізати дорогу через ліс.
Попав в такі непролазні хащі, сніг по груди, думав там і залишусь. Ледве виповз. І це при -5.
   
Re: У Карпатах загинули туристи

Без нормального прогнозу погоди нічого пертися в гори зимою. Іноді такий туман чи мете, що кінців лиж не видно.

Скільки ходимо, скітуримо зимою по Карпатах, але одного разу чорт мене побрав поїхати по простому маршруту самому і зрізати дорогу через ліс.
Попав в такі непролазні хащі, сніг по груди, думав там і залишусь. Ледве виповз. І це при -5.

ладно зимою, я літом вирішив зрізати дорогу, забрів  в такі хащі і бурелом , жара, комарня, мошки, павутиння, все липне до спітнілого обличчя  ...
і назад вже впадлу вертатись і в перед непролазне ... мабудь години 3 пробирався, проклинав все на світі ще й GPS глючив сильно ...
   
Re: У Карпатах загинули туристи

ладно зимою, я літом вирішив зрізати дорогу, забрів  в такі хащі і бурелом , жара, комарня, мошки, павутиння, все липне до спітнілого обличчя  ...
і назад вже впадлу вертатись і в перед непролазне ... мабудь години 3 пробирався, проклинав все на світі ще й GPS глючив сильно ...

я раз так у районі Говерли у жереп заліз  :D
   
Re: У Карпатах загинули туристи

У меня друг "ванаталлин" в фляге в горы берет, тот который под 50 градусов))))! Я никогда не пил в горах, щас вообще завязал с бухлом. Он говорит что помогает алкоголь, я хз. Стараюсь спланировать маршрут и сбрую по погоде )))).
 Но каждому своё
   
Re: У Карпатах загинули туристи

У мене був одного разу випадок, коли провели цілу ніч взимку у горах в Криму. Святкували у Ялті день народження приятеля, у січні. А потім дауни бухі, вирішили повертатися у Сімферополь дорогою Ялта-Бахчисарай, через перевал Ай-Петрі. Просто не врахували, що дорога між Ай-Петрі та Охотничьим виявиться настільки засніженою. На цій дорозі нас занесло та ледь не полетіли у прірву. 1,5 метри від прірви зупинилися. 10 вечора було. Рухатись вже не могли, ані взад, ані вперед. Треба було лише вантаживкою на тросі витягати. Зорієнтуватись в якій саме точці знаходимось ми вночі не могли, це ж були 90-ті, тоді ще не було мобільних телефонів та смартфонів. Але в багажнику був ящик горілки, після дня народження. От ми її і пили до ранку. Пили та не п'яніли. Але і не замерзали. Ну а на світанку огледілися, побачили там вдалі білі куполи частини ППО, що розташована на горі Ай-Петрі.  І попхалися туди за допомогою.

Так що не кажи дурниць, на сильному морозі хміль тебе не візьме, а гріти буде доти, доки палива  вистачить  :smile3:

алкоголь візьме!
більше того - візьме сильніше! бо стрес і перевтома...
пити алкоголь тільки тоді, коли знайшов місце ночівлі, або коли повернувся на базу!
   
Re: У Карпатах загинули туристи

а вже випускають такі ампухи хім тепла - кинувши яку через горловину в ємність з пійлом воно підігрівається?

в спеціальних туристичних магазинах продають хімічні грілки... Ціна - 27 гривень пара... 2 грілки в рукавиці, 2 в черевики - вижили б... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія