Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

а мені твої бздури смішно читати.
якщо в уряді і ВР такі ідіоти що не розуміють що ІТ не буде платити не те що 40% а навіть 20% то хай приймають будь-який закон проти ФОПів - гірше буде в першу чергу їм.

різниця між ІТшниками та іншими ФОПами та й просто працівниками звичайних підприємств в тому, що:
1) ІТ заробляє на зовнішніх ринках і заводить гроші ззовні
2) експорт ІТ не можливо перекрити і відслідкувати грошову кількість цього експорту без згоди самих ІТшників
3) нема основних фондів і нема чого арештувати (крім серверів, але це проблема в основному не критична)

і як дегенерат Кобцев збирається змусити ІТ платити 41% мені геть не зрозуміло.

зареєструє ІТшна контора богарську філію, роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати, або буде зарплату криптовалютою платити, або ще щось вигадає. офіс зареєструє як ко-воркінг чи ще щось. думаю варіантів багато. а уряд буде куй смоктати.
звичайно уряд може почати воювати і тиснути на ІТ, але результат буде не збільшення податків а зменшення ІТшних контор в україні.

якщо у владі є кілька людей з IQ вище гіббона то цей закон без винятків для ІТ не приймуть.

Прийде маскішоу в гості, надають прищавим програмєрам по щокам. І три рази в місяць - ось успішний секрет йоплі. Або платиш 41%, або звалюєш.
Але ти не відволікайся, генеруй бздури. Можна і на пітоні, я не проти.
   
Прийде маскішоу в гості, надають прищавим програмєрам по щокам. І три рази в місяць - ось успішний секрет йоплі. Або платиш 41%, або звалюєш.
Але ти не відволікайся, генеруй бздури. Можна і на пітоні, я не проти.

Та ні, народ буде просто релокейтитися, бо переваги України тоді втрачаються.
   
я думаю що у владі достатньо розумні люди щоб не приймати цей ідіотський закон. навіть уклав парі про це.
Де ти там "розумних людей" побачив?
Був один, Шимків, та й той пішов.
Це звичайні гельмінти, з "хвататєльними рефлексами", які всіх за "лохів" тримають.
   
Та ні, народ буде просто релокейтитися, бо переваги України тоді втрачаються.

Пусть валяд! (С)
Ну це в принципі і зрозуміло. Просто прихильники певної політсили вище не віддає дупля, як змусять платити 41% тих що  поацюватимуть на територіі украіни. Я он йому і розписав  про маскішоу. Бггг
   
Прийде маскішоу в гості, надають прищавим програмєрам по щокам. І три рази в місяць - ось успішний секрет йоплі. Або платиш 41%, або звалюєш.
Але ти не відволікайся, генеруй бздури. Можна і на пітоні, я не проти.

поки що бздури генеруєш ти.

на якій підставі хто завалиться в ко-воркінг і буде по щокам? по-бєспрєдєлу?
ну так я написав - загнобити ІТ можна, здерти 41% - ні. якщо ідіоти в уряді цього не розуміють - що поробиш, загине ІТ галузь, податків і непрямих платежів від ІТшників не буде.
але і в цьому випадку можна знайти вихід. 4 з 5 днів можна працювати з дому. стенд-апи по зуму. хоча звичайно втеча за кордон прискориться на порядок.

Але ти не відволікайся, генеруй бздури. Можна і на Golang, я не проти.
   
в БПП купа депутатів, які зараз топлять проти Пороха і явно і неявно.
Сірьожа, Мустафа, Богомолець і т.д. тому те що БПП - нічого не значить. а от Реві думаю позвонили із АП.

Давай без твого звичайного обливання гівном людей які жодним чином з цим не пов'язані?

Хочеш цього пітара щось запитати? У нього відкриті коменти

   
Де ти там "розумних людей" побачив?
Був один, Шимків, та й той пішов.
Це звичайні гельмінти, з "хвататєльними рефлексами", які всіх за "лохів" тримають.

ок, твою думку я зрозумів, але з нею не згоден.
   
ти точно хворий на голову.
ти ж навіть на сайт моєї контори заходив, а все ще несеш маячню про "свиноферму". для чого?
Звідки я знаю, може тобі не вистачає?
То ти на "фрілансі" підпрацьовуєш, але "логічна людина" як ти пишеш таке писати не може, саме тому що користується логікою.
   
Пусть валяд! (С)
Ну це в принципі і зрозуміло. Просто прихильники певної політсили вище не віддає дупля, як змусять платити 41% тих що  поацюватимуть на територіі украіни. Я он йому і розписав  про маскішоу. Бггг

зрадойопік, я тобі розписав що ніхто не буде платити 41%. чи ти якраз з категорії людей з IQ як у Кобцева?
   
Шариш.
Не красти вони тупо не можуть, оскільки іхній основний функціонал - це дойка бюджету. А т.я. там на всіх не хватає, то лишається один вихід - щемити всьо що рухається.  Таке було з бляхами,   таке буде із програмєрами.  Піста сирам по сімсот.
Сири "по сімсот" перетворяться на сири "по п'ятсот" - тільки вже датських крон :gigi:
   
Давай без твого звичайного обливання гівном людей які жодним чином з цим не пов'язані?

Хочеш цього пітара щось запитати? У нього відкриті коменти

https://www.facebook.com/mykhaylo.kobtsev/posts/2132129560212456

нічого не хочу. цей дегенерат повністю неадекватний і в мене нема акаунтів в соцмережах.
   
поки що бздури генеруєш ти.

на якій підставі хто завалиться в ко-воркінг і буде по щокам? по-бєспрєдєлу?
ну так я написав - загнобити ІТ можна, здерти 41% - ні. якщо ідіоти в уряді цього не розуміють - що поробиш, загине ІТ галузь, податків і непрямих платежів від ІТшників не буде.
але і в цьому випадку можна знайти вихід. 4 з 5 днів можна працювати з дому. стенд-апи по зуму. хоча звичайно втеча за кордон прискориться на порядок.

Але ти не відволікайся, генеруй бздури. Можна і на Golang, я не проти.

Бгггг. Нєпакабєлєм у твердій вірі.
Знаєш, аж якось хочеться, аби ти щікалатного прутня відчув глибоко у власній дупі.
Хоча я взагалі проти цих потуг пєтьків виіпсти галузь. Зрештою, някуя не справедливо з двох кілобаксів башляти лише 5%. 
Точнісінько так  само, як ніпаложено манюпасу   мати дешеве авто.
Бумєранг - штука злобна
   
Звідки я знаю, може тобі не вистачає?
То ти на "фрілансі" підпрацьовуєш, але "логічна людина" як ти пишеш таке писати не може, саме тому що користується логікою.

коли це я писав що на фрілансі підпрацьовую? я брав участь в проектах безкоштовно, але ніколи не підпрацьовував наліво від своєї контори.
   
Думаю, це зараз тут буде доречно:

   
зрадойопік, я тобі розписав що ніхто не буде платити 41%. чи ти якраз з категорії людей з IQ як у Кобцева?

Буде, не бздо. Або звалювати.
   

на якій підставі хто завалиться в ко-воркінг і буде по щокам? по-бєспрєдєлу?

Пля, ти забув в якій країні живеш? ;o
Тут зараз "силовиків" випустили "на вільні хліба", їм зарплатню нічим платити, ти думаєш вони зупиняться перед тим щоб якихось "ботанів" покошмарити? тим більше що опору чи здачі не буде? бггг
   
Давай без твого звичайного обливання гівном людей які жодним чином з цим не пов'язані?

Хочеш цього пітара щось запитати? У нього відкриті коменти

https://www.facebook.com/mykhaylo.kobtsev/posts/2132129560212456

Ось це потік свідомості. Та не проблема платити 35-40% податків, якщо отримуєш щось навзаєм.
   
Бгггг. Нєпакабєлєм у твердій вірі.
Знаєш, аж якось хочеться, аби ти щікалатного прутня відчув глибоко у власній дупі.
Хоча я взагалі проти цих потуг пєтьків виіпсти галузь. Зрештою, някуя не справедливо з двох кілобаксів башляти лише 5%. 
Точнісінько так  само, як ніпаложено манюпасу   мати дешеве авто.
Бумєранг - штука злобна

Бггг. Ти походу українську не розумієш. І нєпоколєбім в своєму зрадоєпізмі.
Ніхто з ІТшників які працюють на аутсорс ніякого прутня не відчує. Бо заводити гроші в Україну не обовязково, щоб їх отримав ІТшник.
Андерстенд, зрадодрочер?
   
Буде, не бздо. Або звалювати.

та це ти тут розбздівся. я спокійний як удав.
   
Ось це потік свідомості. Та не проблема платити 35-40% податків, якщо отримуєш щось навзаєм.

А ти шо, ніц не отримуєш? Безкоштовна медецина, освіта, діри в дорозі, іржаві маршрутки раз в годину.
Список можна продовжувати до нестями :)
   
Ну і це до кучі:


   
нічого не хочу. цей дегенерат повністю неадекватний і в мене нема акаунтів в соцмережах.
майже повірив
   
Бггг. Ти походу українську не розумієш. І нєпоколєбім в своєму зрадоєпізмі.
Ніхто з ІТшників які працюють на аутсорс ніякого прутня не відчує. Бо заводити гроші в Україну не обовязково, щоб їх отримав ІТшник.
Андерстенд, зрадодрочер?

Карубі, ти клован. Але вір далі, я ж не проти.
   
кучмо ввів ЄП від безвиході.
бо жопа була співрозмірна з нинішньою.
тепер потрібно придумувати щось подібне, щоб почати викарабкуватись з ями, а не занурюватисьщо рік то глибше.
довбойоби ж біля корита, хочуть завалити й те, що хоч якось працює, бо перестало вистачати глистам на хліб з маслом.
якщо не отямляться, то отримають повний пиз_дець у всьому і розвішані тушки на стовпах вздовж Хрещатика.
   
Пля, ти забув в якій країні живеш? ;o
Тут зараз "силовиків" випустили "на вільні хліба", їм зарплатню нічим платити, ти думаєш вони зупиняться перед тим щоб якихось "ботанів" покошмарити? тим більше що опору чи здачі не буде? бггг

і в якій? загалом кошмарення було з десяток разів по всій Україні за 5 років. і то не завжди контори були ІТшні.
це багато?
   
Та ні, народ буде просто релокейтитися, бо переваги України тоді втрачаються.
Всіх зразу не релокейтнуть..  До джуніків хз коли черга дійде
   
Бгггг. Нєпакабєлєм у твердій вірі.
Знаєш, аж якось хочеться, аби ти щікалатного прутня відчув глибоко у власній дупі.
Хоча я взагалі проти цих потуг пєтьків виіпсти галузь. Зрештою, някуя не справедливо з двох кілобаксів башляти лише 5%
Точнісінько так  само, як ніпаложено манюпасу   мати дешеве авто.
Бумєранг - штука злобна
А якщо не з двох, а з чотирьох? Там одних податків біля 70К гривень на рік.
Пан Кабздець Кобцев мабуть думає, що йому сантехніки стільки ж до бюджета занесуть?
   
майже повірив

блін. нема в мене акаунтів в соцмережах. був в однокласниках, але я туди перестав ходить років за 5 до того як Порох заблокував.
   
Карубі, ти клован. Але вір далі, я ж не проти.

а ти неадекват. але дотримуйся своєї зрадойопської віри свято, не відстувайся.
   
А ти шо, ніц не отримуєш? Безкоштовна медецина, освіта, діри в дорозі, іржаві маршрутки раз в годину.
Список можна продовжувати до нестями :)

Про діри не треба, ми вже другий диск за півроку міняємо  :weep: Йобана Шевченка.
   
Карубі, ти клован. Але вір далі, я ж не проти.
Він не клован, він впевнений, що зможе з Естонії (чи щось подібне) через валютний рахунок собі гроші переводити та жити "у тіні".
Такий собі справжній "підрот-патріот". :gigi:
Але, якщо захотіти, цю "шпарину" теж можна зачинити. Там такі "затєйнікі" сидять типу бухгалтерши Підра Южаніної, вона точно знає всі схеми, як зарплату "у конверті" платити та інші приколи. Виучка 5-ого "аналу".
   
А якщо не з двох, а з чотирьох? Там одних податків біля 70К гривень на рік.
Пан Кабздець Кобцев мабуть думає, що йому сантехніки стільки ж до бюджета занесуть?

Та нафіг ім ті сантехніки чи перукарі всрались? Що там злупиш, а ще іх вилови!
Інша справа жирна корова, яка сидить у величезних комфортабельних офісах.  Приіхали, поклали мордами в кавролін, позабирали компи із серваками - і стрижи купони!
   
кучмо ввів ЄП від безвиході.
бо жопа була співрозмірна з нинішньою.
тепер потрібно придумувати щось подібне, щоб почати викарабкуватись з ями, а не занурюватисьщо рік то глибше.
довбойоби ж біля корита, хочуть завалити й те, що хоч якось працює, бо перестало вистачати глистам на хліб з маслом.
якщо не отямляться, то отримають повний пиз_дець у всьому і розвішані тушки на стовпах вздовж Хрещатика.
не отримають
пасіонарних або вбили на війні, або посадили у тюрягу, або випхали з країни.
ІТшникам вже час пакувати валізи, якщо вони хоч щось розуміють.
Релокейт чекає.
   
Він не клован, він впевнений, що зможе з Естонії (чи щось подібне) через валютний рахунок собі гроші переводити та жити "у тіні".
Такий собі справжній "підрот-патріот". :gigi:
Але, якщо захотіти, цю "шпарину" теж можна зачинити. Там такі "затєйнікі" сидять типу бухгалтерши Підра Южаніної, вона точно знає всі схеми, як зарплату "у конверті" платити та інші приколи. Виучка 5-ого "аналу".

Зможе хіба в хаті. Але тут вже інше питання, чи буде його роботодавець працювати із тисячами фрілансерів в тапках. Адже якість роботи при цьому полюбе просяде, а дедлайни ніхто не відміняв. 
   
Та нафіг ім ті сантехніки чи перукарі всрались? Що там злупиш, а ще іх вилови!
Інша справа жирна корова, яка сидить у величезних комфортабельних офісах.  Приіхали, поклали мордами в кавролін, позабирали компи із серваками - і стрижи купони!
Це все "одноразова акція". Як тільки почнеться - всі ці Creative Quarters та інші офіси дуже швидко звільняться.
Розмовляв з Романом Хмільом - він в акує повному, зараз офісна нєдвіга "під ІТ-контори" тільки так здається як "гарячі пірожки".
Що буде після тих Рево-Кабздєцових викрутасів - там така "лавина" почнеться у сміжних галузях економіки :facepalm:
   
Всіх зразу не релокейтнуть..  До джуніків хз коли черга дійде

Я вже не джунік, перейшов на Software Engineer.
   
Зможе хіба в хаті. Але тут вже інше питання, чи буде його роботодавець працювати із тисячами фрілансерів в тапках. Адже якість роботи при цьому полюбе просяде, а дедлайни ніхто не відміняв. 
В хаті є свої великі "мінуси".
Можу розвернути, бо 3 роки тому розвернув такий проект з "0" після того як пішли з великої "галєри".
Тому офісне приміщення є оптимальним варіантом - так, там інтернет значно дорожчий, але він високої якості, обслуговування 24\7 та багато інших "ніштяків".
   
Зможе хіба в хаті. Але тут вже інше питання, чи буде його роботодавець працювати із тисячами фрілансерів в тапках. Адже якість роботи при цьому полюбе просяде, а дедлайни ніхто не відміняв. 

Не буде, звісно, бо контроль і координація слабкі.
   
Не буде, звісно, бо контроль і координація слабкі.
Саме так, а ще замовники будуть відмовлятися від такої сумної "кооперації"
Їм простіше буде з індусами чи китайцями працювати.
   
Не буде, звісно, бо контроль і координація слабкі.

Ну ось імя про це.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія