Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви проголосуєте на президентських виборах 2019? - повне опитування

А чи правильно я зробив, що поставив термін дії опитування на 14 днів? Можна було б поставити до дня виборів, але, мені здається, краще взнати думку форуму за коротший проміжок часу, а потім зробити нове голосування.
Душу собі заспокоюєте, буває :D
   
Порошенко - 47 %.

Вот вам и объяснение всех профессиональных опросов.
Здесь - полная анонимность.
А во время опросов как-то неудобно говорить симпатичной девушке-интервьюеру о том, что ты...

Впрочем, несимпатичной о том же говорить желание еще меньше.
   
Порошенко - 47 %.

Вот вам и объяснение всех профессиональных опросов.
Здесь - полная анонимность.
А во время опросов как-то неудобно говорить симпатичной девушке-интервьюеру о том, что ты...

Впрочем, несимпатичной о том же говорить желание еще меньше.
БГГГ. Ты еще на СУПчик сходи замути голосовалку. Там будет 99%. Куда там хуйлу. :gigi:
   
От дивно, 90% дописів про те, який Петро сучий син, але майже 50% голосують #твердозапетра
   
Порошенко - 47 %.

Вот вам и объяснение всех профессиональных опросов.
Здесь - полная анонимность.
А во время опросов как-то неудобно говорить симпатичной девушке-интервьюеру о том, что ты...

Впрочем, несимпатичной о том же говорить желание еще меньше.
Тут немає бабок за гречку і вати, а в реалі звідки у бойка 8% та у бабці 15% ? Так ото ж. Так само і у петра буде його 16% з усілякими фальсифікаціями, вкидами, та переписуваннями протоколів що б вилізти у 2й тур і там просрати коломойському.
   
порошенко

а фанам клоуна советую включить мозги я знаю каково это бежать с насиженного места не понаслышке
В гранит блядььььь!!!!
   
порошенко

а фанам клоуна советую включить мозги я знаю каково это бежать с насиженного места не понаслышке
Я конечно дико извиняюсь, но я уверен что среди Ваших знакомых процентов 70 с Донбасса голосовали за Януковича. То собственно что Вы теперь хотите? Кто всрався... Можно поинтересоваться за кого голосовали Вы?

   
В мене голосувалка відімкнена.  :pooh_on_b: Ще знаю мім
   
порошенко

а фанам клоуна советую включить мозги я знаю каково это бежать с насиженного места не понаслышке

не лоханським клушам тут поради роздавати.
Ще скажи що за Януковича не голосувала
   
В мене голосувалка відімкнена.  :pooh_on_b: Ще знаю мім
Прикро. Тоді можеш написати тут свій вибір, якщо бажаєш.
   
Порошенко - 47 %.

Вот вам и объяснение всех профессиональных опросов.
Здесь - полная анонимность.

Тут теж анонімно - голосуй.

https://ukraine-elections.com.ua/vybory/online/9

   
Петя - лидер, а вы говорите не единорот...

Единорот, просто скрепы другие.
   
Форум в говно скатился. Проголосовало всего 50 человек,хотя онлайн зашкаливает. Голосовалка у многих недоступна или религия не позволяет тыкнуть кнопку? Не ленимся. Ап.
не доступне голосування...  Порошенко
   
Кошулинський.
А Педро з 50% це виборчі технології у віртуалі. :D
   
Риторика та методи Зе це хайтек.
П. і Ю совок,постсовок.
Не визначився.
Перший тур за Пороха
готМАНа.
   
В гранит блядььььь!!!!

Сильно сказал (tu)


   
Риторика та методи Зе це хайтек.
П. і Ю совок,постсовок.
Не визначився.
Перший тур за Пороха
готМАНа.

Хайтек,
 внатурє хайтек



Останнє редагування: 15 лютого 2019 00:04:55 від newyo
   
А чи правильно я зробив, що поставив термін дії опитування на 14 днів? Можна було б поставити до дня виборів, але, мені здається, краще взнати думку форуму за коротший проміжок часу, а потім зробити нове голосування.

Можно сделать два опроса.
Один - блиц, не более суток, второй - ну можно и две недели

Или в этом опросе - раз в час скринить динамику изменений

Просто чуть позже подтянутся штабные или те у кого 10 ников. Они всё собьют
   
90% дописів про те, який Петро сучий син, але майже 50% голосують #
Недорабатывают админы , подсказывают тут скрипт поставить надо чтоб банить тех, кто не правильно голосует, иначе по деньгам кинут заказчики
   
БГГГ. Ты еще на СУПчик сходи замути голосовалку. Там будет 99%. Куда там хуйлу. :gigi:
Ого, 99%, це на стільки СУП запущений?
   
Ого, 99%, це на стільки СУП запущений?
Других там просто банят. Шаг в сторну - расстрел. :D
   
закликаю всі проукраїнські сили не розПОРОШувати голоси. Не голосуйте серцем, голосуйте розумом
яке серце може проголосувати за антиукраїнську регіанальську шваль?
всі ПРдони йдуть лісом
   
А кто тот ватник что за бойка проголосовал? Хотелось бы услышать аргументы. Что эта пи3дота может принести в Украину кроме горя?
   
На Фуп тут будит Петька 40-50% (это при условии что порохоботы подтянутся) Юлька 20 и Зеленский 20.

можеш йти працювати Глобою  :gigi:
   
https://www.strawpoll.me/17428103/r
І тут анонімно..
А чего порошенко 1й по списку ? Это уже как-бы....
   
Тут теж анонімно - голосуй.

https://ukraine-elections.com.ua/vybory/online/9

Показати зображення...
кацапомовний сайт?
   
Порошенко має знятись на користь Кошулинського, якщо він хоче добра Україні.

Патріоти його не оберуть і він просере.

Вас, пиня , ніхто не запиує. Гуляй те покищо
   
Я буду голосувати Юлію Тимошенко. Суттєвий шанс потрапити до другого туру мають тільки троє: Педро, Зеленський і Юля.
Педро розбагатів за рахунок народу. Також він винен в Іловайській трагедії. Тому його допускати до другого терміну ні в якому разі не можна. Зеленський ніколи не був в політиці, тому невідомо, що він буде робити, коли стане президентом. До того ж, Зеленський багатший за Юлю, а багатство небажане для президента, тому що в такому разі він має більше можливостей для корупції й узурпування влади. Юля майже завжди була в опозиції, і в неї ніколи не виявляли корупцію. Залишається тільки Юля, і за неї й варто голосувати.
Юлю теж є за що критикувати, але доводиться обирати з того, що є.
Зеленський багатший за Юльку :rotate:
Можна було і не писати, бо всі чудово знають що це не так
   
Вас, пиня , ніхто не запиує. Гуляй те покищо

жопомий, правда очі виїдає?  :D
   
Якщо вже на ФУПі більше прихильників Зеленського ніж Кошулинського, то країні піздєць, шановна громадо...
   
Якщо вже на ФУПі більше прихильників Зеленського ніж Кошулинського, то країні піздєць, шановна громадо...

то вата вазеліна натикала
   
Настав час взнати виборчі настрої форумчан з повним списком кандидатів. Опитування триває 14 днів.
Це опитування відображає думку лише користувачів ФУПу.

Дожопи тепер на Фупі опитування, бо у третини немає тепер навіть прав голосувати.
Вручну будеш дописувати?

Я за Тимошенко!  :heart:
   
Форум в говно скатился. Проголосовало всего 50 человек,хотя онлайн зашкаливает. Голосовалка у многих недоступна или религия не позволяет тыкнуть кнопку? Не ленимся. Ап.

например, мне не позволено модером голосавать на ФУПе , а также не позволено открывать ветки и редактировать свои посты..

я за Петра 

и таких тут много.. (td)
   
Ну, цей підр багатий і награбованим з лохами перед виборами поділиться що б потім вкрасти у 100 разів більше у дебілів + уся ЦВК у кишені. Більше 15% намалють, а там будуть зривати. Буде цікаво.
Намагався взнати у левандовича, та й тебе спитаю, а як ЦВК або ОВК можуть шось намалювати?
   
Якщо вже на ФУПі більше прихильників Зеленського ніж Кошулинського, то країні піздєць, шановна громадо...
Якби патріотичні сили  підтримали Порошенка, то ми точно курсом на НАТО і ЄС
10,8% – за Петра Порошенка,
4% – за Олега Ляшка,
3,7% – за Анатолія Гриценка,
1,4% – за Ігора Смешка,
1,4% – за Андрія Садового,
1,3% – за Олександра Шевченка,
0,8% – за Руслана Кошулинського,
23,4    разом
   
Якби патріотичні сили  підтримали Порошенка, то ми точно курсом на НАТО і ЄС
10,8% – за Петра Порошенка,
4% – за Олега Ляшка,
3,7% – за Анатолія Гриценка,
1,4% – за Ігора Смешка,
1,4% – за Андрія Садового,
1,3% – за Олександра Шевченка,
0,8% – за Руслана Кошулинського,
23,4    разом
Я юлю і зе також відношу до патріотиних сил.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія