Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Справа Гандзюк: голові обради Херсонщини оголосили підозру в організації вбивства

Бля!!! Оце вже брехунів понесло! Дик, тіке шо ж самі оправдовувалися, чого Катя так різко то паскудила Потроха, то то почала файно йому піддакувати. І причиною було - вихід Ніколаєнка із Батьківщини, бо інкаше як через вступ до БеПеПе йому не бачити мерського крісла, а за ним хвостиком перебігла і Катя. Звичайно, про померлих або добре, або нічого окрім правди, але отаку політичну перебіганку я б теж не схвалила, але вже з неї спросу нуль.

Але Педрятам видне око розказувати, що то сама Катя перейшла із Батьківщини і саме через Мангера. Ну, і? А з якої ж причини тоді із Батьківщини перейшов Ніколаєнко, та ще й не куди, а в БєПєПє і якраз АКУРАТ перед його обранням мером?

Шось у вас не клеїцця, глашатаї Брехливої Партії Петра.
пельку стули
на свою черкаську Батьківщіну глянь
ти тут  без году нєдєля, а воні на всю УП
   
вибачаюсь, а суд вже встановив хто вбивство заказал8-:
Политический прокурор сказал  что уже установил кто это сделал зачем ему суд нужен.
   
Останній скандал з обласною владою стався в червні поточного року. Тоді Катерина вголос говорила про масштабну пожежу в Олешківському районі неподалік Херсона. Катерина говорила про те, що це традиційна схема – ліс підпалюють, а потім, те, що не згоріло вщент – вирубують і продають. Дуже зручно, адже офіційно лісу не існує, а це означає, що не потрібні дозволи, податки, деревину продають і мають чистий прибуток. Внаслідок останньої пожежі було знищено близько 600 гектарів лісу. За чутками спалити мали 50, в рамках корупційної норми, але все вийшло з-під контролю. Винних не знайшли, але факт підпалу в МВС визнали. У себе в ФБ Катерина публікувала фото з фурами, які вивозять деревину зі слідами пожежі, і вголос називала тих, кого підозрює в злочині - Владислава Мангера і Андрія Гордєєва.(с)

   
Після цієї пожежі в Херсоні відбувався мітинг під облрадою. А юристи кажуть, що в кримінальних провадженнях про підпал лісу проходять кілька людей, які напали на Катерину і облили її кислотою.

Нині вони заарештовані, і хоча більшість з них суд відпустив під домашній арешт, організатора – Торбіна (Опер) співробітники СБУ не так давно зуміли вивезти в Київ. Від нього сподіваються отримати свідчення про посередників та замовників злочину.

Місцеві розповідають, що кум Торбіна був тим самим слідчим, який затримав Миколу Новікова – стрілочника, якого від звинувачення у нападі на Катерину врятували тільки київські журналісти. Вони приїхали до Херсона, щоб з’ясувати – у Новікова стовідсоткове алібі. Тільки після того, як відпустили Новікова, в МВС змогли затримати справжніх виконавців.(с)

   
фу,
труси мож надіти
Можеш надіти? А ти шо, і досі оце без них вишивала?  ;o таки фу.... Да, про труси не я почала і не мені то закінчувати.
   
Генпрокурор также сообщил, что глава Херсонской обладминистрации Андрей Гордеев - член БПП - не фигурирует в уголовном производстве.

ну звисно ж, йопт
   
Останнім часом багато говорять про зв’язок Торбіна з Ігорем Павловським – кримінальним авторитетом і помічником народного депутата, генерала МВС, Паламарчука. Саме будинок Павловського в Херсоні намагалися спалити невідомі активісти у день Катіного похорону. Журналісти, також, вже повідомляли про те, що Торбін і інші нападники в Херсоні проживали на території, що є у власності Павловського. Говорять, що вони не раз співпрацювали і в різних інших делікатних справах. Сьогодні з’явилося повідомлення про те, що Павловського було заарештовано слідчими СБУ.(с)

   
пельку стули
на свою черкаську Батьківщіну глянь
ти тут  без году нєдєля, а воні на всю УП
От жеж чорнороте. пєеельку стули!(с)  :beee: І шо ти маєш проти Черкаського мера? За своїми педрятами дивися - немає де клейма ставити. В сваєй звіздє воно бревна не бачить. В чужом глазу сорінку увідала.
   
тут с картинкаме https://A n t i k o r.com.ua/articles/269539-chas_kolotisja_-_hto_zamoviv_katerinu_gandzjuk

тут без https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020618.msg21831954#msg21831954

а тепер про цікаве
або чому мвс так реагує та хто веде росслідування ( про шість місяців після скоєння злочіну и всякоє такє...)

За Катериною Гандзюк слідкували кожної хвилини. Вона настільки звикла до цього, що не звернула увагу, коли стежати за нею почали майбутні вбивці

Вона пригадала потім, що бачила виконавців і до нападу, тобто вони не були такими вже професіоналами у справах замовних вбивств, і якби не звичка до постійного переслідування, Катя, безумовно, могла б надати зустрічам своїх майбутніх вбивць більшого значення і вжити необхідних заходів безпеки.

На її обкладинці в ФБ довго було фото з урбаністичним пейзажем. На сірій стіні зроблено надпис балончиком: «Мусора, сосать»! Катя казала, що змінить цю обкладинку тільки тоді, коли суд визнає, що вона не порушила закону, звинувативши співробітника МВС Артема Антощука в корупції і здирництві. Здавалось би, це просто задиркуватий жарт, але поліцейські не могли вгамуватися через це багато місяців. Вона розповідала, що їй писали, погрожували, переказували «вітання» через знайомих, і все з однією метою – «нехай вона змінить обкладинку на ФБ». Ми не могли повірити в те, що серйозних дядьків в погонах можуть щиро турбувати такі речі, глузували з цієї ситуації, але, здається, недооцінили їхньої образи. До речі, обкладинку Катя змінила саме тоді, коли суд виніс рішення на її користь.(с)
Останнє редагування: 11 лютого 2019 23:40:42 від Alisa
   
Катерина вміла викликати у ворогів сильні почуття

Конфлікт з Антощуком, варто визнати, був не єдиним конфліктом з МВС. Почати, мабуть, варто з того, що Катерина співпрацювала з нашою «новою поліцією» певний час після її створення – читала лекції і проводила тренінги для поліцейських. А коли стало зрозуміло, що переатестація провалена, люстрація не відбулася, а волонтери і громадські активісти своєю репутацією просто прикрили імітацію реформи, Катя вголос говорила про те, що це і є початок реставрації режиму Януковича.

Вона взагалі багато говорила про «мусорську хунту», про те, що МВС і ГПУ і є тими органами, які корумпують владу в країні, починаючи з найнижчих ланок. Вона сміливо ділилася своїм досвідом і розповідала, як відбувається знищення керуючого класу.

Чиновник, який обіймає впливову посаду, одразу отримує в спадок співробітника МВС або ГПУ, який повідомляє йому, що для того, аби працювати, він має сплачувати фіксовану суму панові полковнику. Неважливо, де саме він братиме ці гроші, але є відомі схеми, де непомітно і цілком безпечно можна, так би мовити, заощадити – і для себе і для людини в погонах. Ті, хто відмовлявся, дуже швидко опинялись на вулиці, а може і в гірших місцях. А ті хто погоджувався, назавжди сідали на корупційну голку силовиків, в яких відтепер була не тільки своя доля, але і тека на чиновника, - слухняного і дуже лояльного.

Ця схема не спрацювала з Катериною. Катя розуміла, що є тільки один спосіб порятунку – максимальний розголос. Вона зробила шоу з намагань себе корумпувати, вона сміялася в обличчя недолугим силовикам, які настільки звикли до того, що ця схема не дає збоїв, що просто не знали, що робити, і розгублено белькотіли якісь банальності.(с)

   
На всі спроби втягнути її в якісь вигідні схеми, Катя сміялася. І навіть не тому, що була такою прекраснодушною. Вона пояснювала колегам: «Може для вас посада начальника управління в Херсоні – це і є пік кар’єри, але в мене більші плани. Я хочу бути справжнім великим політиком, і не збираюся гнити тут разом із вами під мусорським чоботом. А для великої кар’єри мені потрібна чиста репутація».

Вона свідомо відмовлялася від посад і обов’язків, які традиційно пов’язані з грошима. Вона не мала стосунку до тендерів, розподілу землі, реклами, тощо. Саме тому після трьох місяців брудних кампаній проти Каті жодного доказу заробляння грошей у владі ніхто так і не зміг надати. Бо їх просто не існує. Катя намагалася зробити все для того, щоб звинуватити її в корупції було майже неможливо - займалася внутрішнім розпорядком роботи виконкому, документообігом, печатками, медіаполітикою і загальним баченням того, куди треба рухатись, але не грошима, землею та ресурсами.(с)

https://A n t i k o r.com.ua/articles/269539-chas_kolotisja_-_hto_zamoviv_katerinu_gandzjuk( с картінкамє)

Останнє редагування: 11 лютого 2019 23:40:22 від Alisa
   
ну, і про гордєєва с рищуком

Був і більш серйозний конфлікт – з губернатором Херсонщини Андрієм Гордєєвим. Саме його друзі Катерини не пропустили на прощання з тілом Каті і на її похорон.

Гордєєв – протеже місцевих олігархів батька і сина Путілових. Свого часу, в 90-ті вони нажили статки на тому, що скуповували в населення метал, переплавляли його і продавали закордон. Конфлікт Катерини з Гордєєвим був обумовлений багатьма факторами, але головне – Катерина вважала, і публічно заявляла про це, що посаду губернатора в стратегічно важливій прикордонній області обіймає «хлєбушек». Саме так вона називала пана Гордєєва, вважаючи його безвольним, керованим алкоголіком. Гордєєв знаходиться під сильним впливом голови облради Владислава Мангера і свого власного заступника Євгена Рищука, якого частого називають реальним губернатором.(с)
   
 :umnik2: А менти, доречі, не прощають нічого.  І до чого тут Мангер, якщо виконавці ЖИЛИ у мента на дачі? Хіба б вони оце пішли на те, щоб проживаючи у мента, виконувати чиєсь чуже замовлення, заплямовуючи свій зв*язок із святим ментом? У ЦЮ яскраву картинку із зв*язком виконавців із високим ментом області вписується і оте "ментам сосать!", і її численні конфлікти з ментами, і надмірне застосування сили до отих найнятих скоморохів на мітингу Тимошенки - то все елементи помсти за "мусора сосать!". Ця ВСЯ історія є помстою за ті два слова.


Але винуватий, ссука, Мангер, бо він є членом партії Жульки. Як же ж не використати цей момент? А за Авакяна ви не переживайте - він випливе при будь-якій владі. І ніякий Пеця його не зніме - він буде зручним для всих.


А взагалі, ця вся історія із добрячим гавнєцом. Чомусь на думку спадає словосполучення "політична проститутка".... Не знаю чому. Чомусь...
   
Вона пояснювала колегам: «Може для вас посада начальника управління в Херсоні – це і є пік кар’єри, але в мене більші плани. Я хочу бути справжнім великим політиком, і не збираюся гнити тут разом із вами під мусорським чоботом. А для великої кар’єри мені потрібна

А от оцього їй Пеця дозволити не міг, бо вона ВЖЕ почала ставати його супротивником, особливо перебуваючи у лавах його партії - такий собі підступний ворог. Тому рано чи піздно, а все б закінчилося так, як закінчилося, хіба що в інший якийсь спосіб.
   
не сьогодні, в суботу одразу після мітингу виключили бідолагу з партії без жодних пояснень
   
алиса, к сожалению в черкассах бпп и блок юли друг друга стоят.  ну близнецы блин.

ну и про историю вообще.... абсолютно не понимаю почему правый сектор  как исполнитель уходит от общего внимания. Помоему это не первый случай где эти кадры принимают активное участие. почему молчит ярош?  что то промычал про то что никого выгораживать не будет.... Вопрос не в том что он их не будет выгораживать... вопрос в том       как так получается что его организация ( за которую он по идее должен нести полную ответственность) занимается таким беспределом. 

ну и аваковцы в лице ментов, луценковуцы в лице прокуроров. Где эти ляди были когда в этой отдельно взятой области творился полный беспредел???  и они же блин пытались все замять .  А что блин в других областях твориться? в той же упомянутой алисой черкасской ( и черкассах где тупо бандиты у власти от тех же самых бют и бпп).

полнейший феодализм, беспредел

Останнє редагування: 12 лютого 2019 00:26:10 від olegan
   
тут с картинкаме https://A n t i k o r.com.ua/articles/269539-chas_kolotisja_-_hto_zamoviv_katerinu_gandzjuk

тут без https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1020618.msg21831954#msg21831954

а тепер про цікаве
або чому мвс так реагує та хто веде росслідування ( про шість місяців після скоєння злочіну и всякоє такє...)

За Катериною Гандзюк слідкували кожної хвилини. Вона настільки звикла до цього, що не звернула увагу, коли стежати за нею почали майбутні вбивці

Вона пригадала потім, що бачила виконавців і до нападу, тобто вони не були такими вже професіоналами у справах замовних вбивств, і якби не звичка до постійного переслідування, Катя, безумовно, могла б надати зустрічам своїх майбутніх вбивць більшого значення і вжити необхідних заходів безпеки.

На її обкладинці в ФБ довго було фото з урбаністичним пейзажем. На сірій стіні зроблено надпис балончиком: «Мусора, сосать»! Катя казала, що змінить цю обкладинку тільки тоді, коли суд визнає, що вона не порушила закону, звинувативши співробітника МВС Артема Антощука в корупції і здирництві. Здавалось би, це просто задиркуватий жарт, але поліцейські не могли вгамуватися через це багато місяців. Вона розповідала, що їй писали, погрожували, переказували «вітання» через знайомих, і все з однією метою – «нехай вона змінить обкладинку на ФБ». Ми не могли повірити в те, що серйозних дядьків в погонах можуть щиро турбувати такі речі, глузували з цієї ситуації, але, здається, недооцінили їхньої образи. До речі, обкладинку Катя змінила саме тоді, коли суд виніс рішення на її користь.(с)
ніфігасє ;o  відважна була дівчина! навіть на мєнтів не боялась наїхати.
це дійсно була неординарна особистість. але схибила в тому що при такій своїй зухвалості
зовсім не піклувалась про свою безпеку, це фатальна помилка, яка коштувала їй життя.

До речі, тими замовниками могли бути високі чини з поліції,
з тим народом такі жарти не проходять.
Але списати кримінал влада буде намагатись саме на Мангера -
і Юлю зачеплять, і своїх шісток відмиють (чи то ментів чи то депутатську свиту)
   
На всі спроби втягнути її в якісь вигідні схеми, Катя сміялася. І навіть не тому, що була такою прекраснодушною. Вона пояснювала колегам: «Може для вас посада начальника управління в Херсоні – це і є пік кар’єри, але в мене більші плани. Я хочу бути справжнім великим політиком, і не збираюся гнити тут разом із вами під мусорським чоботом. А для великої кар’єри мені потрібна чиста репутація».

Вона свідомо відмовлялася від посад і обов’язків, які традиційно пов’язані з грошима. Вона не мала стосунку до тендерів, розподілу землі, реклами, тощо. Саме тому після трьох місяців брудних кампаній проти Каті жодного доказу заробляння грошей у владі ніхто так і не зміг надати. Бо їх просто не існує. Катя намагалася зробити все для того, щоб звинуватити її в корупції було майже неможливо - займалася внутрішнім розпорядком роботи виконкому, документообігом, печатками, медіаполітикою і загальним баченням того, куди треба рухатись, але не грошима, землею та ресурсами.(с)

https://A n t i k o r.com.ua/articles/269539-chas_kolotisja_-_hto_zamoviv_katerinu_gandzjuk( с картінкамє)
коротко суть тексту - 1. зароблянням бабла для команди у мерії займалися інші,
а Катя - виключно організаційними питаннями, і одночасно
2. вела активну діяльність по висвітленню незаконних схем збагачення місцевих князьків,
створюючи собі пунктами 1 і 2 імідж непорочної активістки та патріотки, борциці з корупціонерами,
з прицілом на попаданц у високу політику...  Нічого поганого в тому не бачу,
але дуже дивно чому Катя, знаючи все про всіх них, не добивалась відкриття карних справ...
   
Беспредельщики  в Херсоне ОГА  еще те  давно у меня был конфликт с начальником по спорту по фамилии К. начало чмо быковать на пляже обещал на меня натравить отряд Беркута ...пришлось до буйков за ним плыть  и объяснять кто он такой...   
   
коротко суть тексту - 1. зароблянням бабла для команди у мерії займалися інші,
а Катя - виключно організаційними питаннями, і одночасно
2. вела активну діяльність по висвітленню незаконних схем збагачення місцевих князьків,
створюючи собі пунктами 1 і 2 імідж непорочної активістки та патріотки, борциці з корупціонерами,
з прицілом на попаданц у високу політику...  Нічого поганого в тому не бачу,
але дуже дивно чому Катя, знаючи все про всіх них, не добивалась відкриття карних справ...

Доречі, люто ненавидила порохоботів. Деякі порохоботи  її смерті дуже раділи.
   
Доречі, люто ненавидила порохоботів. Деякі порохоботи  її смерті дуже раділи.
так вона не була в БПП?  ;o
   
так вона не була в БПП?  ;o
Очолювала ерсонську  Батькивщину Молоду, потім вирішила зробити самостійну кар'єру. ЇЇ виключили з Батькивщини у 15-му року. Дивно що фупівськи порохокаци за нею тут вбиваються...


Останнє редагування: 12 лютого 2019 01:47:09 від Крам
   
Доречі, люто ненавидила порохоботів. Деякі порохоботи  її смерті дуже раділи.
А кто  их любит это те же рыги только еще наглей
   
А кто  их любит это те же рыги только еще наглей
Вони ж до кацапів напевно як ї їх ватажок звертаються "ваш покорный слуга".  Хохли, що з них взяти.
   
​​Мангер заговорив!

Точніше заговорить. Соратник Юлії Тимошенко, якому висунули підозру в організації убивства Катерини Гандзюк, заперечує свою причетність до злочину.

"Не з мого офісу виїжджали виконавці замовлення; не мій помічник передавав їм гроші; не у мене був із Катериною конфлікт", - написав він вчора у Facebook.

"Мало для кого з кола влади є таємницею, що за життя Катерина знаходилася, м’яко кажучи, під опікою деяких високопосадовців СБУ, які, власне, і прикривали браконьєрів в області. Завтра на допиті ці прізвища, звичайно, лунатимуть", - додав голова херсонської облради.

Засідання суду призначене на 12 годину. Чи назве там Мангер прізвища голови херськонської ОДА Гордєєва, його заступника Рищука і чи скаже, хто з заступників голови СБУ знайомий Катерини, чекати вже не довго. #Мангер #Гандзюк #вбивство

 THE NEWSROOM.
   
Тільки-що в ефірі ЗІК технолог петра Палій (порохобот) нахабно збрехав
що Юля зробила заяву такого змісту: "Мангер не винен бо він мій"
Насправді зміст заяви Юлі інший: "юристи вивчили вручену підозру
яка містить лише домисли прокуратури"
а це ж різні речі!
Кароффка! та інші притомні юристи, можете прокоментувати це?
   
​​Мангер заговорив!

Точніше заговорить. Соратник Юлії Тимошенко, якому висунули підозру в організації убивства Катерини Гандзюк, заперечує свою причетність до злочину.

"Не з мого офісу виїжджали виконавці замовлення; не мій помічник передавав їм гроші; не у мене був із Катериною конфлікт", - написав він вчора у Facebook.

"Мало для кого з кола влади є таємницею, що за життя Катерина знаходилася, м’яко кажучи, під опікою деяких високопосадовців СБУ, які, власне, і прикривали браконьєрів в області. Завтра на допиті ці прізвища, звичайно, лунатимуть", - додав голова херсонської облради.

Засідання суду призначене на 12 годину. Чи назве там Мангер прізвища голови херськонської ОДА Гордєєва, його заступника Рищука і чи скаже, хто з заступників голови СБУ знайомий Катерини, чекати вже не довго. #Мангер #Гандзюк #вбивство

 THE NEWSROOM.


лепший друх Савченко?
   
Ггггг
У Мангера адвокат той самий що й у Савченко B-)
   
Сергей Никитенко
Опубликовано: 16 июл. 2017 г.

В сентябре 2016 года депутаты Херсонского облсовета избирают своим главой Владислава Мангера наименьшим количеством голосов. Тогда, чтобы удержаться в "кресле", Мангер формирует вокруг себя большинство, раздавая сторонникам коммунальное имущество.

В 2005 году он регистрирует фирму "Шоколад" - это первая фирма, специализирущаяся на азартных играх, которая имеет официальное отношение к Мангеру.

Стоит отметить, что сейчас основным легальным бизнесом Мангера является хранение и торговля зерном. Так, в середине 2000-х на территории Херсонского порта был построен терминал для хранения зерна. Его собственником являлся казахский бизнесмен Руслан Молдабеков.

В 2014 году он продал терминал фирме "Кредо-Инвест". Учредителями этой фирмы были близкие к Мангеру люди: Сергей Плачков и Александр Трутнев.

В своей электронной декларации Мангер указал, что ему принадлежат корпоративные права ООО "Кредо-Инвест", он также является конечным бенефициаром фирмы.

В марте 2014 года "Кредо-Инвест" покупает зерновой терминал за 2 млн долларов.(с)

   
Но эту сумму бизнесмену не выплатили. 10 мая 2017 года Хозяйственный суд Херсонской области выносит решение, согласно которому Мангер с компаньонами "обманули" Молдабекова и не заплатили ему денег за приобретенный терминал. Стоит отметить, что компания главы Херсонского облсовета выплатила бизнесмену из Казахстана всего 95 тыс. долларов.

Кроме того, налоговая и СБУ считают, что за два года работы, терминал уклонился от уплаты в госбюджет более 800 тысяч гривен налогов.

На момент покупки зернового терминала Владислав Мангер возглавлял Госсельхозинспекцию в Одесской области. Во время пребывания Мангера на этой должности, он несколько раз становился фигурантом уголовных дел. Одно дело касалось фиктивного трудоустройства сотрудницы, другое производство - отгрузки зерна без какой-либо предварительной инспекции. Тогда только на неуплате административных услуг государство потеряло 250 тыс. гривен.

Позже Мангер решил податься в политику.

Сначала он искал поддержки в рядах "Самопомочи", но не нашел. В 2014 году он баллотируется в народные депутаты по 182 округу. Но после поражения на выборах он начинает поиски политической силы, которая бы помогла ему на выборах 2015 года.

Позже Мангеру помогают стать главой городской организации партии "Батькивщина".(с)

   
КТО ВЫ, МИСТЕР МАНГЕР?
https://www.youtube.com/watch?v=KigaGclBoBo&feature=youtu.be


це той самий фільм Нікітенко, после оприлюднення якого на нього стався напад
ну, так совпало, мабудь

   
Голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, обирають запобіжний захід у Шевченківському районному суді Києва. Insider веде текстову онлайн-трансляцію з зали суду.

12-43. Суд оголосив перерву на 4 години.

12-40. Сторона обвинувачення підкреслила, що для ознайомлення з клопотанням адвокатам достатньо трьох годин. Прокурор запропонувала оголосити перерву.

12-34. Адвокат Мангера заявляє клопотання про те, що захисники не отримали ні клопотання про обрання запобіжного заходу, ні додатку. Просить перенести розгляд справи на завтра.

12-30. Владислав Мангер прибув до суду. Засідання розпочалося.
   
напишу таки непопулярную весч.
По мне так ситуация с этой Гандзюк
сильно напоминает ситуацию с Савченко.
Героический ореол, я имею в виду.
В свое время написать про Савченко че-нить невосторженное
мог только мазохист, смешали с дерьмом бы в один момент.
Я ветку не читал полностью но мне интересно
упоминал ли кто-нить, что эта волонтерка
была еще влиятельной чиновницей горадминистрации?
Едва ли не одной из самых влиятельных?
Что с 2003го года состояла в "Батькивщине"
и возглавляла "Батькивщину молоду",
что в облсовет от БЮТ избиралась, было?
Довольно противоречивая особа имхо.
Еще где-то по сети гуляла ее фота
с синяками в непринужденной обстановке.

Я не оправдываю убийство(хотя имхо цели убить не стояло)
Просто для полноты картины.
Потому, что сейчас будут юзать всех и вся
и раздувать до вселенских масштабов
   
напишу таки непопулярную весч.
По мне так ситуация с этой Гандзюк
сильно напоминает ситуацию с Савченко.
Героический ореол, я имею в виду.
В свое время написать про Савченко че-нить невосторженное
мог только мазохист, смешали с дерьмом бы в один момент.
Я ветку не читал полностью но мне интересно
упоминал ли кто-нить, что эта волонтерка
была еще влиятельной чиновницей горадминистрации?
Едва ли не одной из самых влиятельных?
Что с 2003го года состояла в "Батькивщине"
и возглавляла "Батькивщину молоду",
что в облсовет от БЮТ избиралась, было?
Довольно противоречивая особа имхо.
Еще где-то по сети гуляла ее фота
с синяками в непринужденной обстановке.
Показати зображення...
Я не оправдываю убийство(хотя имхо цели убить не стояло)
Просто для полноты картины.
Потому, что сейчас будут юзать всех и вся
и раздувать до вселенских масштабов

все так, але трішечки не так

Олексій Братущак
Гандзюк. До чого тут Порошенко, Тимошенко і Медведчук?
04 листопада 2018, 17:44

...
Одне з питань, яке я задавав Гандзюк у липні, стосувалося президентських виборів. Катя працювала з мером Херсона. А, як відомо, на президентських виборах команда Порошенка робить ставку на підтримку мерів.

- Кого ви будете підтримувати? – запитав я Катю.

- Порошенка.

- Порошенка? – буде дуже легко сказати, що я здивувався. У мене просто не складалося "2+2".

Далі вона пояснювала, чому саме Порошенка. Зараз це не важливо.

Важливо те, що людина готова була працювати на перемогу Порошенка. А той тупо відмовчувався після нападу на неї...

Відмовчувався не він один.(с)
https://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/5bdf13f8e2bc8/

   
 версию подкинули те кто убивает активистов на которых держится Украина ....
   
все так, але трішечки не так

Олексій Братущак
Гандзюк. До чого тут Порошенко, Тимошенко і Медведчук?
04 листопада 2018, 17:44

...
Одне з питань, яке я задавав Гандзюк у липні, стосувалося президентських виборів. Катя працювала з мером Херсона. А, як відомо, на президентських виборах команда Порошенка робить ставку на підтримку мерів.

- Кого ви будете підтримувати? – запитав я Катю.

- Порошенка.

- Порошенка? – буде дуже легко сказати, що я здивувався. У мене просто не складалося "2+2".

Далі вона пояснювала, чому саме Порошенка. Зараз це не важливо.

Важливо те, що людина готова була працювати на перемогу Порошенка. А той тупо відмовчувався після нападу на неї...

Відмовчувався не він один.(с)
https://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/5bdf13f8e2bc8/

говорю же, что ничего не утверждаю,
просто пощу для полноты образа.
Для создания объемной картинки.
ЗЫ
и меня заинтересовало
как ее намерение голосовать за Порошенка.
согласуется с цитатой из нее?
Сама себя отмудохать
собиралась шоле? ;o

Останнє редагування: 12 лютого 2019 13:29:08 від Veni-vidi
   
версию подкинули те кто убивает активистов на которых держится Украина ....

нет, это говорит о том, что не так однозначно все в этом мире.
ИМХО
   
говорю же, что ничего не утверждаю,
просто пощу для полноты образа.
Для создания объемной картинки.
ЗЫ
и меня заинтересовало
как ее желание пи**ить
намеревающихся голосовать за Порошенка.
согласуется с цитатой из нее?
Сама себя отмудохать
собиралась шоле? ;o

на дати подивись
і так, з всіеє т.з. тусовки вбили аме її
так співпало знов
   
на дати подивись
і так, з всіеє т.з. тусовки вбили аме її
так співпало знов

смотрел на даты.
Охотно допускаю, что могла переосмыслить и изменить взгляды.
Но что особа не такая однозначная, как ее малюют так это факт.
Просто довольно одиозная чиновница одним мановением пера
стала белой пушистой волонтеркой и водружена на знамя.
Осторожнее к таким вещам нужно относиться.
ИМХО
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія