Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи запрацює PayPal в Україні у повному обсязі до виборів?

А "не через жопу" якось не можна? ну щоб "естонсько го громадянс тва" собі не оформлюва ти?

Це він ще скромно промовчав, що більшість працює через двох московитс ьких посередни ків прокладок ...

Мда, я навіть готовий сприйняти курс 28 як вимушену плату за незалежні сть

Але те що в московиті в є пейпал а у нас немає це я гонтареві й і пораженку не пробачу.
Підр з Гонтарево ю плідно працювали над тим щоб загнати банківськ у систему України у повний анус. Ми зараз у всіх "чорних списках" не тільки FARC але й у тих, де числяться країни які не запобігаю ть credit card fraud, процвітаю ть кардери та інші способи банківськ ого шахрайств а.

Це він ще скромно промовчав, що більшість працює через двох московитс ьких посередни ків прокладок ...

тупа штабна педроботі на "номерна", зникне після виборів.
Що з нього взяти крім "аналізів"?

тобто це приклад того, як можна робити "через жопу".
А "не через жопу" якось не можна? ну щоб "естонсько го громадянс тва" собі не оформлюва ти? :X

всі претензії - до премьерки тімошенко
вона ще 10 років назад могла пейпал примусити запрацюва ти  :good:

Спірне питання, але за літо 2008 я їй можу лише подякуват и, затарився по 4.68, досі вистачає

Спірне питання, але за літо 2008 я їй можу лише подякуват и, затарився по 4.68, досі вистачає

ну тімошка напевно теж втарилася по 4,68, досі вистачає  (tu)  :lol:

а от при гонтарєві й вже таритися було нічим, так хоч би з пейпала заробити - а куй манюпасу.

А в московити ів працює. Мій пукан палає досі.

вона ще 10 років назад могла пейпал примусити запрацюва ти  :good:

При Юльке и у Рашки Палка не работала. А вот когда Рашке дали, а Нєньке нет, вот тех надо колесоват ь, блядей.

Ця гілочка не має потонути. Робіть мені пейпал і БОД, сцуки.

Ніграм в америці платять велфер щоб знизити злочинніс ть.

Так само і Українцям мають платити БОД. Кожен злочин наближує БОД в Україні.

Шота не слышно, шобы Шоколадны й Кнур озаботилс я тем фактом, шо в редиска Палка уже скоро 10 лет как работает, а в Нэньку всё никак не зайдёт. Настолько тут злоебуча коррупцио нная мразота.

25 Июня, 2015

25 Июня, 2015
В официальн ом письме, которое имеется в распоряже нии AIN.UA, PayPal приглашаю т расширить регионы своего географич еского присутств ия и запустить офис в Украине.

В Украине, указывают в Минэконом ики, есть все необходим ые составляю щие для быстрого старта системы: хорошее проникнов ение банковски х сервисов, значитель ная доля платежей картами, быстрорас тущее покрытие интернет-сервисов и т.д. “Министерство совместно с НБУ готовы предостав ить PayPal всю необходим ую информаци ю, которая требуется для решения о запуске сервиса в Украине, и предостав ит всевозмож ную поддержку”, – говорится в письме.

В PayPal отреагиро вали на предложен ие украински х властей, и уже назначили менеджера, который будет заниматьс я именно вопросом выхода системы в Украину.

Напомним, в конце мая этого года влиятельн ая бизнес-ассоциация — Американс кая торговая палата в Украине (ACC) поддержал а идею выхода PayPal в Украину. Глава ассоциаци и Андрей Гундер обратился с официальн ым письмом в НБУ и Минэконом ики, в котором просил Нацбанк устранить регулятор ные барьеры для выхода системы на рынок. В письме упоминали сь также и другие междунаро дные системы, которые из-за регулятор ных ограничен ий пока не могут работать в нашей стране — Apple Pay и Google Wallet.
https://ain.ua/2015/06/25/minekonomiki-i-nbu-oficialno-zovut-paypal-v-ukrainu/

Цікаво шо ніякий рейтинг про який казала Гонтарєва тоді нікому не заважав

Основна ідея і приваблив ість платіжної системи PayPal в гарантіях возврату грошей покупцю і в значній мірі базується на довірі PayPal покупцю і порядност і покупця. На жаль  ментальні сть пересічно го не відповіда є цим вимогам і для подолання цього потрібно багато часу за найсприят ливіших умов, при педрі цей час тільки вгаяно і навіть відкинуто назад.

Основна ідея і приваблив ість платіжної системи PayPal в гарантіях возврату грошей покупцю і в значній мірі базується на довірі PayPal покупцю і порядност і покупця. На жаль  ментальні сть пересічно го не відповіда є цим вимогам і для подолання цього потрібно багато часу за найсприят ливіших умов, при педрі цей час тільки вгаяно і навіть відкинуто назад.

С покупцами у Палки проблем не было с самого начала, нет и сейчас. Она продавцам не хочет кран открыть. И это странно. У покупцов есть масса способов надуть Палку, чем, собственн о, козаченьк и успешно  пользовал ись: бомбили фраеров ушастых из всех порядочны х стран.  :-B  Уже мало какой вменяемый селлер из США оставил в опциях доставки Нэньку. Либо только FedEx и т.п.

А как продавцы мы себя ещё даже не показывал и. :pooh_lol:

На жаль  ментальні сть пересічно го не відповіда є цим вимогам

Меншоварт ість щоколадно ї мразі. Типу у руССні ментальні сть краща.

25 Июня, 2015
Показати зображення...

нагадайте коли і хто звільнив (вижив фактично) Абромявіч уса?

Повідомлення занадто довге

А нах вам PAY PAL ? Одна из самых дурацких систем переводов, с огромными комиссион ными и страшными ограничен иями. Пользуйте сь украинско й Way of PAY. Переводит с копеечным и комиссион ными и не задает вопросов.

А нах вам PAY PAL ? Одна из самых дурацких систем переводов, с огромными комиссион ными и страшными ограничен иями. Пользуйте сь украинско й Way of PAY. Переводит с копеечным и комиссион ными и не задает вопросов.

wayforpay, fondy, liqpay - все це не можна сприймати серйозно в силу обмежень, які накладає НБУ.
Плюс це внутрішні платіжні системи, які мають проблеми з платежами із закордону .

wayforpay, fondy, liqpay - все це не можна сприймати серйозно в силу обмежень, які накладає НБУ.
Плюс це внутрішні платіжні системи, які мають проблеми з платежами із закордону .

Весь смысл Палки в том, что это единственный платёжный инструмен т миллионов покупател ей Ebay, которому они доверяют и который реально защищает их от кидалова.

Алкофилос оф этого не понимает, похоже. Представь, Вольдемар, что у покупашек твоего шмурдяка есть лишь один платёжный инструмен т - PayPal. И ничем другим они заплатить за твою болтушку не могут. Ты ж разоришьс я... :weep:

Повна версія